The Old Guard | Zwiastun i plakat 21 maj 2020

Mateusz

The Old Guard - plakat

Polski oddział Netflixa opublikował pierwszy zwiastun filmu z Charlize Theron, The Old Guard na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowanego przez Ginę Prince-Bythewood. W obsadzie oprócz Theron znaleźli się również m.in. Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts i Chiwetel Ejiofor.

Premierę zaplanowano na 10 lipca. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź. Tuż pod nią czeka na Was animowany plakat, który umieścił amerykański Netflix na Twitterze.

Niełatwo żyć bez końca. Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy, sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci chroni świat śmiertelników. Kiedy zespół podejmuje się nowej misji ratunkowej i ich nadzwyczajne zdolności zostają nagle ujawnione, Andy i Nile, świeżo upieczony żołnierz w szeregach grupy, muszą wyeliminować zagrożenie ze strony ludzi, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zarobić na tym fortunę.

The Old Guard | Oficjalny zwiastun | Netflix

Zobacz także

Co nowego w HBO GO

Co nowego w HBO GO

3 tytuły dodane, nowe odcinki, 1 tytuł usunięty #pennydreadful #modernfamily

07 cze 2020
Oferta Canal+ od teraz w Upflix.pl!

Oferta Canal+ od teraz w Upflix.pl!

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o dodaniu do naszej wyszukiwarki oferty PLAY NOW, dzisiaj zaś przekazujemy w Wasze ręce ramówkę kolejnego serwisu: Canal+ #canalplus

06 cze 2020