Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

The Peripheral na materiałach promocyjnych od Prime Video 09 wrz 2022

Mateusz Szczepański

PRDB_S1_FG_102_Still001

The Peripheral śledzi losy Flynne Fisher, kobiety próbującej ratować rozpadającą się rodzinę w zapomnianym zakątku jutrzejszych Stanów Zjednoczonych. Flynne jest mądra, ambitna, ale jej los jest przesądzony. Nie ma przyszłości. Dopóki to przyszłość nie przychodzi do niej.

The Peripheral spod pióra mistrza storytellingu, Williama Gibsona, to imponujące i hipnotyzujące spojrzenie na przyszłe losy ludzkości i wszystko z nimi związane. W obsadzie znaleźli się m.in. Grace Moretz, Jack Reynor, Charlotte Riley, JJ Feild, Adelind Horan, T’Nia Miller, Alex Hernandez oraz Alexandra Billings.

Premiera pierwsze odcinka już 21 października. Kolejne będą publikowane co tydzień, zaś sam finał został zaplanowany na 9 grudnia.


Zwiasun z polskim lektorem

Flynne Fisher, pochodząca z południowej, rolniczej części Ameryki, pracuje w lokalnej drukarni 3D. Dorabia na rozgrywkach VR dla bogatych ludzi. Pewnej nocy zakłada zestaw i przenosi się do futurystycznego Londynu – eleganckiego i tajemniczego miejsca, które tak kusi odmiennością od jej własnego, zimnego świata. Jednak tym razem, to nie jest tylko gra: Flynne szybko odkrywa, że wirtualny świat wcale nie jest wirtualny… jest prawdziwy. Pewien mieszkaniec Londynu, siedemdziesiąt lat w przyszłości, znalazł sposób, aby połączyć się ze światem Flynne. Jednak jakkolwiek Londyn nie byłby urzekający, jest też niebezpieczny. Podczas gdy dziewczyna stara się odkryć, kto i w jakim celu połączył ich czasoprzestrzenie, jej obecność w przyszłości niesie ze sobą niebezpieczne skutki... skutki, które mogą zniszczyć Flynne, jej rodzinę i wszystko, co zna.

The Peripheral - Sezon 1 | Zapowiedź serialu | Prime Video Polska


Zwiastun w oryginalnej wersji językowej

The Peripheral Season 1 - Teaser Trailer | Prime Video


źródło: Prime Video

The Peripheral / The Peripheral
7.6

The Peripheral

Serial2022