Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Uncharted oraz Zaginione miasto wkrótce w HBO Max! 21 lip 2022

Mateusz Szczepański

Już wkrótce na platformie HBO Max pojawią się dwa popularne filmy kinowe z ostatnich miesięcy. Pierwszą z produkcji jest Uncharted od Sony Pictures, którego fabuła bazuje na popularnej serii gier na konsole Playstation. W głównych rolach pojawili się Tom Holland oraz Mark Wahlberg. Fabuła koncentruje się na bystrym złodzieju Nathanie Drake'u, który zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora „Sully’ego” Sullivana, aby odzyskać fortunę utraconą przez Ferdynanda Magellana 500 lat temu.

Kolejną produkcją która pojawi się na polskim HBO Max będzie przygodowa komedia Zaginione miasto, w którym wystąpili Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe oraz Brad Pitt. Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan. Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest "Dashem" z powieści. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera, który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty.

Kiedy filmy pojawią się w HBO Max? Dokładne daty nie zostały jeszcze ustalone, ale bardzo prawdopodobne że stanie się to już we wrześniu!

Uncharted / Uncharted
6.3

Uncharted

Film2022
Zaginione miasto / The Lost City
6.1
pokaż więcej