W głębi lasu | Rozmowa z aktorami 11 sie 2020

Mateusz

Od premiery polskiego serialu W głębi lasu minęły już 2 miesiące. Netflix jednak nieustannie stara się podtrzymywać zainteresowanie produkcją publikując kolejne materiały zakulisowe. W najnowszym materiale promocyjnym aktorzy i reżyserzy dzielą się swoimi doświadczeniami z pracy na planie i wspominają lata 90'. Jak sami spędzili wakacje 1994 roku? Zdecydowanie lepiej niż bohaterowie W głębi lasu.

W obsadzie produkcji znaleźli się Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. Całość bazuje na powieści Harlana Cobena. Za reżyserię odpowiadali Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka.

Wszystkie odcinki miniserialu możecie oglądać na Netflix.

Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?

Jak pracuje się na planie serialu? | Rozmowy W głębi lasu | Netflix

W głębi lasu / W głębi lasu
6.6

W głębi lasu

Serial2020

Zobacz także

pokaż więcej