We Are Who We Are | Zwiastun i data premiery 27 lip 2020

Mateusz

We Are Who We Are 2

Amerykański oddział HBO zaprezentował pierwszy zwiastun serialu We Are Who We Are, za który odpowiada twórca Call Me By Your Name, Luca Guadagnino. Historia skupia się na dwóch amerykańskich nastolatkach, którzy mieszkają ze swoimi rodzicami w bazie wojskowej we Włoszech. Produkcja porusza typowo młodzieżowe problemy, jak przyjaźń czy pierwsza miłość. Jak podają twórcy jest to opowieść, która dzieje się w małym kawałku Ameryki we Włoszech, jednak może się zdarzyć w dowolnym miejscu na świecie.

W obsadzie znaleźli się m.in. Chloë Sevigny (Big Love), Kid Cudi (Westworld oraz How to Make It in America), Jack Dylan Grazer (It), Alice Braga (Queen of the South), Spence Moore II (All American), a także kilka nowych twarzy jak: Jordan Kristine Seamon, Faith Alabi, Francesca Scorsese, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier oraz Sebastiano Pigazzi.

Miniserial będzie złożony z 8 odcinków, a pierwszy z nich ma zadebiutować już 14 września. Na chwilę obecną nie jest znana polska data premiery, ale można śmiało założyć, że będzie miała miejsce dzień później, 15 września.

Rewolucja dzieje się w Tobie.

We Are Who We Are: Official Teaser | HBO

S01E03 od 29 wrz 2020

Zobacz także

pokaż więcej