Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wielkie Kłamstewka z 3. sezonem? Nicole Kidman się wygadała 20 lis 2023

Sara Karmańska

Od premiery 2. sezonu uznanego serialu Wielkie kłamstewka minęły ponad cztery lata. Już drugi sezon produkcji był niemałym zaskoczeniem, ponieważ początkowo ekranizacja powieści Liane Moriarty była planowana jako miniserial. Ogromny sukces produkcji – zarówno wśród widzów, jak i krytyków – skłonił jednak twórców, do stworzenia kontynuacji losów głównych bohaterek.

8Wo2Pqjxn7Xmd7p2dxRMIJtyMV7

W czasie, jaki minął od emisji 2. sezonu serialu Wielkie kłamstewka, kilkukrotnie pojawiała się perspektywa kontynuacji serialu, ale jak dotąd nie padły żadne konkretne deklaracje. W miniony piątek gwiazda i producentka wykonawcza – Nicole Kidman – powiedziała jednak coś, co zdaje się wyraźnie wskazywać, że widzowie będą mogli jeszcze raz powrócić do świata bohaterek z Monterey.

Uwielbiałam „Wielkie kłamstewka” – powiedziała, po czym dodała: Dostarczymy wam sezon trzeci, tak do waszej wiadomości.

Ten luźny komentarz, który padł podczas sesji pytań i odpowiedzi na turnieju golfowym CME Group Tour Championship, podsyca spekulacje na temat powstania kolejnego sezony produkcji, choć jak donosi portal Deadline, powołując się na swoje źródła, obecnie nie toczą się żadne poważne rozmowy na temat kontynuacji serialu, choć zdaje się, że istnieje taki zamiar, by kiedyś takowa powstała.

Wypowiedź Nicole Kidman zdaje się potwierdzać jej słowa sprzed prawie czterech lat, kiedy zdradziła, że ma nadzieję, że przyjdzie im jeszcze razem pracować, ale w tamtej chwili każdy był zajęty swoimi projektami. W podobnym tonie wypowiadał się wówczas także szef HBO Casey Bloys.

Na początku bieżącego roku o kontynuacji serialu Wielkie kłamstewka mówiła w rozmowie z portalem Deadline także producentka wykonawcza, Bruna Papandrea: Ostatnio dużo o tym myślałam. Wierzę, że wiele osób czuje to samo, co ja, co oznacza, że w pewnym momencie trzeba będzie znaleźć sposób, aby kontynuować [serial, przyp. red.].

Problemem dla wznowienia produkcji może się jednak okazać śmierć producenta wykonawczego i reżysera 1. sezonu. Jean-Marc Vallée zmarł w 2021 roku. Jak Zoë Kravitz powiedziała GQ: Nie wyobrażam sobie dalszej pracy bez niego. On naprawdę był wizjonerem tego serialu.

Jak dotąd HBO nie skomentowało tematu kontynuacji serialu Wielkie kłamstewka.


Źródło: deadline.com

Wielkie Kłamstewka / Big Little Lies
8.4