Wrzesień w Cineman 03 wrz 2020

Mateusz

premieryWrzesniaCineman

Jakie hity zobaczymy we wrześniu w Cineman? Według oficjalnego planu platforma przygotowała 7 premier, jednak możemy być pewni, że nie jest to pełna lista pozycji, jakie pojawią się w serwisie w nadchodzących dniach.

Poniżej przedstawiamy listę premier w skróconej formie, oraz opisy, zdjęcia i zwiastuny wybranych produkcji. Zapraszamy do czytania!

TytułData premiery
Solan i Ludwik - Misja Księżyc04.09
Pod skórą04.09
Siła ognia11.09
W imię dziecka11.09
Projekt Larson18.09
Nasz czas18.09
Miłość bez końca25.09

04.09 - Pod skórą

Jedną z pierwszych premier września w Cineman jest thriller science fiction Pod skórą w reżyserii Jonathana Glazera. W obsadzie znalazła się nominowana do Oscara Scarlett Johansson, a towarzyszą jej Jeremy McWilliams oraz Lynsey Taylor Mackay. Jeśli aktorzy i gatunek Was nie przekonały do dania szansy produkcji, to może zrobi to poniższy opis oraz zwiastun.

Opis: Laura przemierza szkockie drogi, poluje na samotnych autostopowiczów. Zwabieni przez atrakcyjną kobietę mężczyźni są usypiani i przewożeni na odludną farmę, gdzie czeka ich okrutny los. Laura nie jest zwykłą dziewczyną - jej ofiary są częścią misji, którą wykonuje beznamiętnie i bez względu na okoliczności. Nieoczekiwane wydarzenia sprawiają, że młoda kobieta zaczyna mieć wątpliwości co do obranej drogi.

UNDER THE SKIN Official Trailer (2014) Scarlett Johansson [HD]


11.09 - W imię dziecka

Kolejną głośną premierą z uznanymi aktorami jest film W imię dziecka z 2017 roku. Jest to brytyjsko-amerykański dramat wyreżyserowany przez Iana McEwana, a w obsadzie pojawili się Stanley Tucci, Emma Thompson oraz Ben Chaplin. Główną bohaterką filmu jest sędzia Fiona Maye, która poświęca się swojej pracy w stu procentach – często nawet kosztem własnych relacji z mężem. Pewnego dnia podejmuje trudną sprawę pacjenta z białaczką, który z uwagi na swoją wiarę nie zamierza poddawać się transfuzji krwi. Im bliżej poznaje chłopaka, tym bliższą więź z nim nawiązuje. Produkcja spotkała się z raczej ciepłym przyjęciem wśród widzów i krytyków, zdobyła oceny na poziomie 6-7/10 w serwisie Metacritic. Jeśli powyższe informacje to dla Was za mało, aby dać produkcji szansę, zerknijcie na poniższy zwiastun.

The Children Act | Official Trailer | A24


18.09 - Projekt Larson

W drugiej połowie miesiąca w Cinemanie zadebiutuje film Projekt Larson (w oryginale The Catcher Was a Spy) za który odpowiada Ben Lewin. W tej opartej na faktach produkcji zagrali Paul Rudd, Mark Strong, Jeff Daniels, Guy Pearce czy Paul Giamatti. Fabuła skupia się na historii Morrisa „Moe” Berga, wybitnego bejsbolisty, który pomógł USA pokonać nazistowskie Niemcy w wyścigu o budowę bomby atomowej. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem filmu.

The Catcher Was a Spy Trailer #1 (2018) | Movieclips Trailers


25.09 - Miłość bez końca

Ostatnią premierą, o której chcemy wspomnieć jest dramat fantasy z elementami romansu, Miłość bez końca, który zadebiutuje na platformie pod koniec miesiąca. Za reżyserię odpowiada Scott Speer, a w filmie zagrała znana z Twojego Simona, X-Men: Apokalipsa czy X-Men: Mroczna Phoenix Scott Speer, a towarzyszą jej Nicholas Hamilton, DeRon Horton, Famke Janssen oraz Ian Tracey. Fabuła skupia się na Riley, która właśnie opuściła szpital, gdzie dochodziła do siebie po tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginął jej narzeczony Chris. Dziewczyna, która feralnego wieczoru siedziała za kierownicą, obwinia się o jego śmierć. Nie ma pojęcia, że dusza Chrisa jest tuż obok i bezsilnie przygląda się jej rozpaczy. Szaleńczo zakochani wkrótce znajdą sposób, by na powrót nawiązać więź. Przed nimi najtrudniejsza lekcja życia. Nauczyć się godzić ze zrządzeniami losu. Jeśli nie jesteście jeszcze do końca przekonani czy warto inwestować czas i pieniądze, to koniecznie sprawdźcie zwiastun, który publikujemy poniżej.

Endless Trailer #1 (2020) | Movieclips Trailers

Pod skórą / Under the Skin
6.3

Pod skórą

Film2013
Siła ognia / Fire Will Come
7.0

Siła ognia

Film2019
W imię dziecka / The Children Act
6.7
Projekt Larson / The Catcher Was a Spy
6.2
Nasz czas / Our Time
6.9

Nasz czas

Film2018
pokaż więcej