Wybrane premiery czerwca w Rakuten.tv 01 cze 2020

Mateusz

premieryCzerwcaRakuten

Platforma Rakuten.tv opublikowała krótką zapowiedź z wybranymi premierami w czerwcu. Lista promowanych produkcji zawiera tylko 4 filmy (czyli mniej niż publikowano ostatnio), ale możemy mieć pewność, że to nie jedyne nowości jakie serwis przygotował dla polskich widzów. Poniżej znajdziecie spis premier w formie tabelki, materiału wideo, a także omówienie poszczególnych filmów. Zapraszamy do czytania i oglądania!


Zapowiedziane premiery

TytułData premiery
True History of the Kelly Gang03.06
Wyspa fantazji12.06
Blue Story25.06
Tylko sprawiedliwość29.06

Zapowiedź wideo


03.06 - True History of the Kelly Gang

Miesiąc na Rakuten rozpocznie się od premiery australijskiego kryminału True History of the Kelly Gang, za którego reżyserię odpowiadał Justin Kurzel. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. George MacKay (1917), Russell Crowe (Robin Hood), Nicholas Hoult (Tolkien), Charlie Hunnam (Synowie Anarchii) oraz Essie Davis (Biała Księżniczka). Premierę zaplanowano na 3 czerwca.

Film skupia się na postaci Neda Kelly'ego (w tej roli George MacKay), najsłynniejszego australijskiego bandyty i opowiada o jego życiu i śmierci. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród recenzentów (75/100 na Metacriticu), jednak widzowie spojrzeli na film mniej łaskawym okiem (średnia około 6/10, zarówno na Filmwebie, jak i IMDB). Zwiastun True History of the Kelly Gang możecie zobaczyć poniżej.

The True History of the Kelly Gang - Official Trailer I HD I IFC FIlms


12.06 - Wyspa fantazji

Z pewnością jedną z głośniejszych premier czerwca będzie horror Wyspa fantazji, który zapowiedziano na 12 czerwca. Produkcja została jednak zmiażdżona w recenzjach krytyków oraz zwykłych widzów. Na Metacriticu widnieje na czerwono średnia 22/100, zaś opinie widowni na portalach agregujących oceny oscylują wokół 4/10. Za reżyserię tego "hitu" odpowiada Jeff Wadlow, który wcześniej był odpowiedzialny za m.in. horror Prawda czy wyzwanie. W obsadzie znalazło się kilka znanych nazwisk, m.in. Michael Peña (Narcos: Meksyk), Maggie Q (Nikita), Jimmy O. Yang (Dolina krzemowa) czy Portia Doubleday (Mr. Robot).

Wyspa fantazji będzie dostępna w jakości 4K HDR, poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem z polskim tłumaczeniem.

Wyspa Fantazji - zwiastun


25.06 - Blue Story

Pod koniec miesiąca polscy widzowie będą mogli obejrzeć film Blue Story (Barwy Gangu), kryminału w reżyserii Andrew Onwubolu. Fabuła koncertuje się wokół postaci Timmy'ego oraz Marco i opowie historię ich tragicznej przyjaźni. W obsadzie znaleźli się Stephen Odubola, Micheal Ward, Khali Best oraz Karla Simone Spence. Produkcja zadebiutuje już 26 czerwca. Na chwilę obecną Blue Story ma całkiem wysoką średnią na Metacritic, oscylującą wokół 69/100.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem w oryginalnej wersji językowej.

Blue Story (2020) – Official Trailer – Paramount Pictures


29.06 - Tylko sprawiedliwość

Ostatnią zapowiedzianą na czerwiec produkcją jest oparty na faktach dramat Tylko sprawiedliwość, który spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród widzów. Za reżyserię odpowiada Destin Daniel Cretton, a w obsadzie znalazło się kilka znanych nazwisk, w tym m.in. Michael B. Jordan (Czarna Pantera), Jamie Foxx (Django) czy Brie Larson (Pokój).

Fabuła opowiada historię młodego prawnika Bryana Stevensona, którego walka o sprawiedliwość przeszła do historii. Jedną z jego pierwszych spraw była obrona Waltera McMilliana, który w 1987 został skazany na śmierć za morderstwo osiemnastolatki.

Tylko sprawiedliwość zadebiutuje już 29 czerwca w jakości 4K HDR, poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun.

TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ - Oficjalny zwiastun #1

Zobacz także

pokaż więcej