Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Wychowane przez wilki – serial skasowany po 2. sezonie 06 cze 2022

Sara Karmańska

Pierwszą osobą, która zdradziła, że serial Wychowane przez wilki nie doczeka się 3. sezonu był Abubakar Salim, wcielający się w postać Ojca.

wAJQcqlZkLmtLFKohxMFrcEDUtw

W jego poście na Twitterze, w którym namawiał fanów do walki o 3. sezon, można przeczytać: To nie powinna być niespodzianka, zwłaszcza po wiadomościach o fuzjach i tym, co dzieje się w Warner Bros. Discovery, że wiele programów nie kończy swoich historii. I niestety, jednym z tych programów będzie „Wychowane przez wilki”. (…) Widzicie, jesteśmy w wyjątkowej sytuacji: mamy w pełni dopracowaną i zaplanowaną fabułę, Goliata zespołu produkcyjnego za nami, niesamowity odbiór zarówno ze strony krytyków, jak i recenzentów, a co najważniejsze, tak silną bazę społeczności na arenie międzynarodowej, że nie można tego zignorować. (…) Scott Free Productions i twórcy nalegają, aby serial był kontynuowany w innym miejscu (…). Więc proszę o działanie. Widzę czystą miłość, pasję i pytania (zbyt wiele), które codziennie pojawiają się na Twitterze dla „Wychowanych przez wilki”. Teraz proszę, abyście nadal z jeszcze większą energią okazywali tę prawdziwą miłość tu, tam i wszędzie, gdy szukamy tego nowego domu.*

Później oświadczenie opublikowało HBO Max. Można w nim przeczytać: Chociaż nie kontynuujemy trzeciego sezonu „Wychowane przez wilki”, jesteśmy bardzo wdzięczni gwiezdnej obsadzie i ekipie w tym naszym twórcom: Aaronowi Guzikowskiemu, Ridleyowi Scottowi, Davidowi W. Zuckerowi i całemu zespołowi Scott Free Productions, za ich piękny kunszt i wyjątkową umiejętność zanurzenia fanów w świat Kepler-22b.

W serialu Wychowane przez wilki wystąpili między innymi: Amanda Collin, Abubakar Salim, Travis Fimmel, Niamh Algar i Kim Engelbrecht. W 2. sezonie do obsady dołączyli: Winta McGrath, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong, Peter Christoffersen, Selina Jones, Morgan Santo, James Harkness oraz Jennifer Saayeng.


źródło: tvline.com

Wychowane przez wilki / Raised by Wolves
7.4