Zdjęcia i plakaty nowych produkcji Netflixa 29 cze 2020

Mateusz

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was materiały graficzne z 4 nowych produkcji Netflixa i jednej kontynuacji. W dalszej części newsa zobaczycie zdjęcie z serialu science fiction Zero, plakat drugiego sezonu The Umbrella Academy, materiał promocyjny z Klubu Opiekunek, zdjęcia z nowego norweskiego filmu Kadaver, a także pierwsze spojrzenie na film Fatalny romans. Zapraszamy do oglądania!


Zdjęcie z serialu Zero

zero

Amerykański Netflix opublikował na Twitterze pierwsze zdjęcie z nowego włoskiego serialu science fiction Zero, które możecie zobaczyć powyżej.

Opis: Nastolatek obdarzony mocą niewidzialności daje się wciągnąć w kryminalne porachunki i poznaje tajemniczą uczennicę szkoły plastycznej.

Data premiery produkcji, póki co nie jest znana.


Plakat drugiego sezonu The Umbrella Academy

umbrellaAcademy2

Już za miesiąc na Netflix zadebiutuje drugi sezon uwielbianego przez widzów serialu na podstawie komiksu, The Umbrella Academy. Platforma nie szczędzi więc pieniędzy na kampanię reklamową i od paru tygodni publikuje różne materiały promocyjne. Dzisiaj zaprezentowano nowy plakat z superbohaterami z serialu, który możecie zobaczyć powyżej.

Premiera drugiej serii już 31 lipca na Netflix.


Plakat serialu Klub Opiekunek

BabySitterClub

Za parę dni będzie miała miejsce premiera serialu dla młodzieży zatytułowanego Klub Opiekunek. Z tej okazji Netflix opublikował plakat promocyjny, który zobaczycie powyżej.

W obsadzie znalazły się Sophie Grace, Malia Baker, Momona Tamada, Shay Rudolph oraz Xochitl Gomez. Jeśli jesteście zainteresowani zwiastunem, to odsyłamy Was do naszego newsa sprzed paru dni, natomiast zdjęcia promocyjne zobaczycie z kolei w tym materiale.

Premiera pierwszego sezonu już 3 lipca.


Zdjęcia z filmu Kadaver

Kadaver-6

Netflix zapowiedział pierwszy norweski film zatytułowany Kadaver, którego premierę zaplanowano na 22 listopada. Z tej okazji opublikowano pierwsze materiały promocyjne, które dostępne są w tej części newsa. W obsadzie produkcji znaleźli się Gitte Witt, Thomas Gullestad oraz Thorbjørn Harr.

Opis: Po katastrofie nuklearnej głodująca rodzina w zamian za posiłek daje się namówić na obejrzenie sztuki, podczas której osoby z widowni zaczynają znikać.


Zdjęcia z filmu Fatalny romans

fatalAffair-1

W połowie lipca (a dokładniej 16.07) zadebiutuje nowa produkcja oryginalna zatytułowana Fatalny romans w reżyserii Petera Sullivana. W obsadzie znajdują się m.in. Omar Epps, Nia Long oraz Stephen Bishop. Z okazji zbliżającego się debiutu Netflix postanowił zaprezentować na Twitterze 4 zdjęcia promocyjne, które możecie zobaczyć w nagłówku oraz poniżej.

fatalAffair-4


źródła: strona prasowa Netflixa, Twitter - Zero, The Umbrella Academy, Klub Opiekunek, Kadaver, Fatalny romans

Fatalny romans / Fatal Affair
4.4
Padlina / Cadaver
-

Padlina

Film2020
The Umbrella Academy / The Umbrella Academy
8.0
The Baby-Sitters Club / The Baby-Sitters Club
7.5

Zobacz także

pokaż więcej