Zdjęcia i plakaty z nadchodzących produkcji Netflixa 09 sie 2020

Mateusz

Zobaczcie zdjęcia z filmu Rebecca, w którym zagrali m.in. Armie Hammer oraz Ann Dowd, plakat zapowiadający film w uniwersum Opowieści z Arkadii, Trollhunters: Rise of the Titans, a także fotki promocyjne z egipskiego serialu Paranormal.


Zdjęcia z filmu Rebecca

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia z filmu Rebecca, który swoją globalną premierę będzie miał na platformie już 21 października. Produkcję nakręcił Ben Wheatley na bazie scenariusza Jane'a Goldmana. Sama zaś historia bazuje na powieści autorstwa Daphne du Maurier. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się m.in. Armie Hammer, Lily James, Kristin Scott Thomas, Ann Dowd, Keeley Hawes oraz Sam Riley. Grafiki promocyjne zobaczycie poniżej.


Plakat Trollhunters: Rise of the Titans

Netflix zapowiedział kolejną produkcję osadzoną w świecie Opowieści z Arkadii. Do Trollhunteres, 3 Below i Czarodziejów dołącza film Trollhunters: Rise of the Titans, którego premierę zaplanowano na 2021 rok. Producentem wykonawczym całości będzie Guillermo del Toro. Grafikę możecie zobaczyć poniżej.

trollhunters


Zdjęcia z serialu Paranormal

V2_Pnrml_101_Unit_02394

Netflix zaprezentował zdjęcia z pierwszego egipskiego serialu oryginalnego, Paranormal. Początkowo planowano rozpocząć promocję wcześniej, jednak ze względu na pandemię koronawirusa ujęcia zaprezentowano z pewnym opóźnieniem. Serial opowiada o doktorze Refaacie, cynicznym hematologu obdarzonym mrocznym poczuciem humoru, który wkracza na „ścieżkę zwątpienia” po tym, jak jego świat staje na głowie ponieważ naukowe podstawy, którymi kierował się przez całe życie, zostają podane w wątpliwość. Refaatowi towarzyszy jego koleżanka ze studiów, Maggie, z którą doktor wkracza do świata nadprzyrodzonego, by uchronić najbliższych przed zagrażającym im ogromnym niebezpieczeństwem.

V2_Pnrml_101_Unit_00623

Za reżyserię odpowiadają Amr Salama i Majid Al Ansari, sceariusz stworzyli Amr Salama, Mahmoud Ezzat, Dina Maher i Omar Khaled, a w rolach głównych pojawili się Ahmed Amin, Razane Jammal i Aya Samaha.

V2_Pnrml_101_Unit_02360

Historia jest oparta na serii bestsellerowych powieści Paranormal nieżyjącego już autora Ahmeda Khaleda Tawfika, które sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Serial, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2020 roku, kręcony jest w Egipcie, aby dodać autentyczności miejscom opisanym w książkach. Wybór lokalizacji na zdjęcia wynika także z podejścia firmy Netflix, która tworzy autentyczne egipskie treści dla widzów z całego świata.

V2_Pnrml_101_Unit_02511


źródła zdjęć: Twitter - Rebecca, Trollhunters, Strona prasowa Netflixa

Zobacz także

pokaż więcej