Zdjęcia i zwiastuny z nadchodzących produkcji Netflixa 25 cze 2020

Mateusz

Dziś prezentujemy wam zwiastun stand-upu Jim Jefferies: Intolerant, zdjęcia z serialu Klub Opiekunek, fotki promocyjne z dokumentu The Claudia Kishi Club, materiały z programu podróżniczego Podróże z Zakiem Efronem oraz datę premiery i zdjęcia z Enoli Holmes. Zapraszamy do oglądania!


Zwiastun stand-upu Jim Jefferies: Intolerant

Amerykański Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun stand-upu Jim Jefferies: Intolerant, którego premierę zaplanowano na 7 lipca. Polską wersję zapowiedzi możecie zobaczyć bezpośrednio na platformie.

Jim Jefferies opowiada o wyczerpującej randce, różnicach międzypokoleniowych, swoich złych nawykach oraz zmieniających się granicach komedii.

Jim Jefferies: 'Intolerant' | Official Trailer | Netflix


Zdjęcia z serialu Klub Opiekunek

klubOpiekunek-1

Na Twitterze jednego z profili Netflixa pojawiły się nowe zdjęcia z serialu młodzieżowego Klub Opiekunek, którego premierę zaplanowano na 3 lipca. W obsadzie znalazły się Sophie Grace, Malia Baker, Momona Tamada, Shay Rudolph oraz Xochitl Gomez.

Jeśli jesteście zainteresowani pełnym zwiastunem, to odsyłamy Was do naszego niedawnego newsa.


Zdjęcia z dokumentu The Claudia Kishi Club

TheClaudiaKishiClub-1

Parę dni po premierze serialu Klub Opiekunek na Netflix zadebiutuje krótkometrażowy film dokumentalny The Claudia Kishi Club, w którym amerykańscy twórcy o azjatyckich korzeniach oddają hołd kultowej postaci z Klubu Opiekunek, która położyła kres licznym stereotypom. W ramach promocji nowej produkcji opublikowano 3 zdjęcia, które możecie zobaczyć poniżej i powyżej.

Premiera 10 lipca.


Zdjęcia z serialu Podróże z Zakiem Efronem

Amerykański Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia z produkcji zatytułowanej Podróże z Zakiem Efronem, w którym znany aktor podróżuje po świecie ze znanym ekspertem ds. odnowy biologicznej, Darinem Olienem i eksploruje zdrowe i zrównoważone sposoby życia.

Premiera 10 lipca.


Zdjęcia i data premiery filmu Enola Holmes

enolaHolmes-2

Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z filmu Enola Holmes i ogłosil orientacyjną datę premiery. Produkcja opowiadająca o siostrze Sherlocka Holmesa zadebiutuje globalnie już we wrześniu 2020.

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Helena Bonham Carter, Fiona Shaw oraz Sam Claflin. Zdjęcia możecie zobaczyć w nagłówku oraz poniżej.


źródła zdjęć: Twitter - Klub Opiekunek, The Claudia Kishi Club, Podróże z Zakiem Efronem, Enola Holmes

Zobacz także

pokaż więcej