Zdjęcia i zwiastuny z produkcji Netflixa 20 sie 2020

Mateusz

Dzisiaj prezentujemy Wam zakulisowe zdjęcia z filmu Power, plakat drugiego sezonu Kronik taco, zdjęcia z serialu komediowego Sneakerheads, trailer i fotki promocyjne z filmu Zamrożona nadzieja: Drugie życie Einx, a także materiały zapowiadające stand-up Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia. Zapraszamy do oglądania!


Zakulisowe fotki z filmu Power

Na Twitterze amerykańskiego Netflixa pojawił się szereg zakulisowych zdjęć promujących film Power, który przed kilkoma dniami zadebiutował na platformie. Materiały zobaczycie poniżej. W filmie zagrali m.in. Joseph Gordon-Levitt, Jamie Foxx oraz Dominique Fishback i możecie go obejrzeć w całości tylko na Netflix.


Plakat drugiego sezonu Kronik taco

kronikiTacos

Netflix zaprezentował pierwszy plakat promujący drugi sezon programu kulinarnego Kroniki taco, którego premierę zaplanowano na 15 września. Materiał promocyjny zobaczycie powyżej.

Opis serialu: Za najpopularniejszymi odmianami taco często kryją się fascynujące historie. Autorzy tego smakowitego serialu odkrywają niektóre z nich.


Zdjęcia z serialu Sneakerheads

Amerykański Netflix zaprezentował dwa zdjęcia promocyjne z nowego serialu komediowego zatytułowanego Sneakerheads. W obsadzie znaleźli się Allen Maldonado, Andrew Bachelor oraz Jearnest Corchado. Twórcą produkcji jest Jay Longino, a za reżyserię odpowiada Dave Meyers. Premiera pierwszego sezonu już 25 września.

Opis serialu: Głowa rodziny, Devin, ponownie wpada w obsesję na punkcie sneakersów, gdy jego kumpel Bobby przedstawia mu mętny plan zdobycia pary legendarnych butów.


Zwiastun i zdjęcia z filmu Zamrożona nadzieja: Drugie życie Einx

Amerykański Netflix, na swojej stronie prasowej, zaprezentował zwiastun oraz zdjęcia z filmu dokumentalnego Zamrożona nadzieja: Drugie życie Einx, którego premierę na platformie przewidziano na 15 września. Za produkcję odpowiada podróżnik Pailin Wedel.

Dokument ukazuje tajskiego naukowca i jego rodzinę, którzy decydują się na krioniczne zamrożenie ukochanego, umierającego malucha. Jeśli jesteście zainteresowani polską wersją zapowiedzi to odsyłamy Was bezpośrednio na Netflix, wersja z angielskimi napisami dostępna jest poniżej.

Hope_Frozen__2

Hope Frozen: A Quest To Live Twice | Main Trailer | Netflix


Zdjęcia ze stand-upu Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

MBCS_Unit_00833_R

Już 29 września swoją premierę będzie miał godzinny stand-up Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia, za którego reżyserię odpowiada Page Hurwitz. Przez godzinę, królowa sceny Michelle Buteau, rozśmiesza publiczność do łez, poruszając tematy rodzicielstwa, różnic kulturowych i… niedocenianych niskich mężczyzn. Z odświeżającą szczerością przypomina, że należy szanować pracowników administracji publicznej o imieniu Otis i - co ważniejsze - że w życiu liczy się charakter.

Poniżej możecie zapoznać się ze zdjęciami promocyjnymi, a także krótką zapowiedzią dostępną na Instagramie.


źródła: strona prasowa Netflixa, Twitter - Power, Kroniki taco, Sneakerheads

Kroniki taco / Taco Chronicles
7.8

Kroniki taco

Serial2019
Power / Project Power
6.0

Power

Film2020

Zobacz także

pokaż więcej