Zdjęcia promocyjne i dokument od Netflixa 24 lip 2020

Mateusz

Poniżej pierwsze zdjęcia promocyjne z filmu Proces Siódemki z Chicago w reżyserii Aarona Sorkina, plakat filmu Raat Akeli Hai oraz film dokumentalny Obóz godności, który amerykański Netflix opublikował za darmo na swoim profilu na YouTubie. Zapraszamy do oglądania!


Zdjęcia z filmu The Trial of the Chicago 7

Amerykański Netflix opublikował na swoim Twitterze 8 zdjęć promocyjnych z nowego filmu oryginalnego zatytułowanego Proces Siódemki z Chicago (ang. The Trial of the Chicago 7, opartego na faktach dramatu, którego premierę zaplanowano na 16 października. Za reżyserię odpowiada Aaron Sorkin, a w obsadzie znalazło się szereg znanych nazwisk, m.in. Sacha Baron Cohen, Eddie Redmayne, Joseph Gordon-Levitt, Alex Sharp, Frank Langella, Mark Rylance, Jeremy Strong oraz Yahya Abdul-Mateen II.

Film skupi się na procesie, który nastąpił po protestach na Narodowej Konwencji Demokratów w 1968 roku.


Plakat z filmu Raat Akeli Hai

RaatAkeliHai

Netflix India zaprezentował na swoim Twitterze pierwszy plakat filmu kryminalnego Raat Akeli Hai, którego premierę zaplanowano na 31 lipca. Produkcję wyreżyserował Honey Trehan na bazie scenariusza autorstwa Smity Singh. W obsadzie znaleźli się m.in. Nawazuddin Siddiqui, Radhika Apte, Shweta Tripathi oraz Aditya Srivastava.

Opis: Policjant, który chadza własnymi ścieżkami, bada sprawę morderstwa właściciela domu. Nie pomagają mu w tym ani skryta rodzina ofiary, ani jego własne rozterki.


Cały film dokumentalny Obóz godności

Amerykański oddział Netflixa postanowił opublikować na YouTubie bez żadnych opłat film dokumentalny Obóz godności: Rewolucja w życiu niepełnosprawnych, który zadebiutował na platformie w marcu bieżącego roku. Za reżyserię odpowiadają James Lebrecht oraz Nicole Newnham. Poniższy film możecie zobaczyć jednak jedynie w oryginalnej wersji językowej, jeśli planujecie zobaczyć go z polskim tłumaczeniem, możecie to zrobić na Netflix po uiszczeniu opłaty subskrypcyjnej.

Przełomowy letni obóz inspiruje grupę niepełnosprawnych nastolatków do zbudowania ruchu, który pchnie ich na ścieżkę walki o równość.

CRIP CAMP: A DISABILITY REVOLUTION | Full Feature | Netflix


źródła zdjęć: Twitter - The Trial od the Chicago 7 - 1 oraz 2, Raat Akeli Hai

Zobacz także

pokaż więcej