Zarejestruj się za darmo, by tworzyć kolekcje i otrzymywać powiadomienia o najnowszych aktualizacjach! ZAREJESTRUJ SIĘ

Zwerbowany: Noah Centineo powórci jako prawnik CIA 28 sty 2023

Sara Karmańska

Netflix ogłosił zamówienie 2. sezonu serialu Zwerbowany z popularnym aktorem platformy, Noahem Centineo. Fabuła kolejnych odcinków ma rozpocząć się od chwili zakończenia 1. sezonu.

iHOcan8YvFjYyAMqiF9OjQp0Anh

Twórca serialu, showrunner i producent wykonawczy Alexi Hawley powiedział Tudum.com:

Jestem podekscytowany możliwością powrotu do zabawnego i pełnego akcji świata serialu „Zwerbowany”. Widząc, jak bardzo nasi widzowie zaangażowali się w pełne przygód spojrzenie na świat szpiegów i Noaha jako Owena, było to niesamowicie satysfakcjonujące i nie mogę się doczekać, aż zmienię to wszystko na „11” w drugim sezonie.

Serial Zwerbowany zadebiutował na platformie streamingowej Netflix 16 grudnia i przez pięć tygodni znajdował się na liście Top 10 Global, docierając do pierwszej dziesiątki w 88 krajach.

Noah Centineo powróci zarówno jako producent wykonawczy, jak i główny bohater serii, Owen. Jak powiedział Tudum.com:

Wiem, że mówię w imieniu całej naszej obsady i zespołu wykonawczego w eOne i Netflix, kiedy mówię, że jesteśmy podekscytowani powrotem do „Zwerbowanego” na drugi sezon. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co Alexi Hawley ma dla nas wszystkich w zanadrzu.


Zwerbowany – fabuła

Serial Zwerbowany skupia się na postaci Owena Hendricksa, młodego prawnika CIA. Jego pierwszy tydzień pracy okazuje się prawdziwym rollercoasterem, gdy odkrywa list z pogróżkami mogącymi zagrażać agencji.


źródło: deadline.com

Zwerbowany / The Recruit
7.4

Zwerbowany

Serial2022