Zwiastuny filmów i seriali Netflixa 16 lip 2020

Mateusz

W dzisiejszym newsie możecie zobaczyć zwiastuny 2 seriali i 1 filmu Netflixa. Na sam początek zapowiedź miniserialu Narkobiznes, produkcji którą od dwóch dni możecie oglądać na platformie, dalej czeka zwiastun 5 sezonu Last Chance U. Na sam koniec zostawiliśmy zapowiedź komedii młodzieżowej Wytańcz to. Zapraszamy do oglądania!


Zwiastun miniserialu Narkobiznes

Dwa dni temu (14 lipca) na Netflix zadebiutował nowy miniserial dokumentalny Narkobiznes (w oryginale The Business of Drugs). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby promować produkcję poprzez publikację zwiastuna. Ten w oryginalnej wersji zobaczycie poniżej. Jeśli przed obejrzeniem 6 odcinkowej całości, chcecie zapoznać się z polską zapowiedzią, to odsyłamy Was na Netflixa. Tam też znajdziecie wszystkie epizody produkcji.

Była analityczka CIA przygląda się sześciu nielegalnym substancjom z ekonomicznego punktu widzenia, aby lepiej zrozumieć historię i mechanizmy rynku narkotykowego.

The Business of Drugs | Official Trailer | Netflix


Last Chance U - zwiastun 5 sezonu

Amerykański Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun 5 sezonu serialu dokumentalnego Last Chance U, którego premierę na platformie zaplanowano na 28 lipca. Na chwilę obecną zapowiedź dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Świetni futboliści o trudnej przeszłości próbują wykorzystać ostatnią szansę, by odmienić swoje życie i dogonić marzenia — zaczynają grę w drużynie ligi junior college.

Last Chance U Season 5 | Official Trailer | Netflix


Zwiastun filmu Wytańcz to

Polski oddział Netflixa zaprezentował pierwszy zwiastun komedii młodzieżowej Wytańcz to z Sabriną Carpenter i Lizą Koshy. W pozostałych rolach zagrali Keiynan Lonsdale, Drew Ray Tanner oraz Michelle Buteau i Jordan Fisher. Premierę produkcji zaplanowano na 7 sierpnia.

Aby dostać się do college’u, który sobie wymarzyła, Quinn Ackerman musi pokazać się z jak najlepszej strony podczas występu tanecznego. Zbiera więc grupę tancerzy, którzy mają stać się najlepszą ekipą taneczną w szkole. Teraz musi tylko… nauczyć się tańczyć.

Wytańcz to z Sabriną Carpenter i Lizą Koshy | Oficjalny zwiastun | Netflix

Narkobiznes / The Business of Drugs
7.3

Narkobiznes

Serial2020
Last Chance U / Last Chance U
8.5

Last Chance U

Serial2016
Wytańcz to / Work It
6.2

Wytańcz to

Film2020

Zobacz także

pokaż więcej