Zwiastuny i materiały dodatkowe promujące produkcje Netflixa 30 lip 2020

Mateusz

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zwiastun serialu młodzieżowego Nastoletnie łowczynie nagród, klip ogłaszający 3 sezon Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko), materiał zakulisowy z Przeklętej, teaser szwedzkiego serialu kryminalnego Młody Wallander a także plakaty z filmu dokumentalnego Jak feniks. Zapraszamy do oglądania!


Zwiastun serialu Nastoletnie łowczynie nagród

Nastoletnie łowczynie nagród-1

Polski oddział Netflixa zaprezentował pierwszy zwiastun nowego serialu młodzieżowego Nastoletnie łowczynie nagród, którego premierę zaplanowano na 14 sierpnia. W obsadzie znaleźli się m.in. Maddie Phillips, Anjelica Bette Fellini oraz Kadeem Hardison. Pierwsza seria złożona jest z 10 odcinków.

Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym zachowują jak nikt inny. Bliźniaczki Sterling i Blair łączą życie uczennic elitarnego liceum na południu USA z nietypową karierą łowczyń nagród.

Nastoletnie łowczynie nagród | Oficjalny zwiastun | Netflix


Będzie 3 sezon Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Niemiecki Netflix na swoim Twitterze oraz profilu na YouTubie opublikował krótki klip z serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko), w którym ogłoszono, że powstanie trzecia seria tego najchętniej oglądalnej niemieckiej produkcji w ostatnim czasie. Na chwilę obecną nie jest znana data premiery, ale można się spodziewać, że będzie miała miejsce w drugiej połowie 2021 roku.

How to Sell Drugs Online (Fast) Staffel 3 | Ankündigung | Netflix


Klip zakulisowy z Przeklętej

Polski oddział Netflixa opublikował klip promujący serial fantasy Przeklęta, w którym prześwietlają Katherinę Langford (Nimue), Devona Terrella (Artur), Daniela Sharmana (Płaczący Mnich) i Shalom Brune-Franklin (Igraine) pytając ich o wszystko, co przyszło do głowy. Od codziennej rutyny na planie, po ulubiony gatunek muzyczny. Materiał możecie zobaczyć poniżej, a sam serial tylko na Netflix.

Młoda buntowniczka Nimue, władająca tajemniczymi mocami i legendarnym mieczem, łączy siły z czarującym najemnikiem Arturem. Razem podejmują się misji uratowania jej ludu.

Bliskie spotkanie z… | Obsada Przeklętej | Netflix


Teaser serialu Młody Wallander

Polski oddział Netflixa opublikował krótki serial nowego szwedzkiego serialu kryminalnego zatytułowanego Młody Wallander. Data premiery nie jest póki co znana. W produkcji zagrają m.in. Adam Pålsson, Ellise Chappell, Yasen Atour, Sara Seyed, Astrid Fox-Sahan, Leanne Best oraz Richard Dillane.

Nie mogę spać, za dużo się ostatnio wydarzyło” — Wallander. Producenci „Wallandera” snują nową wersję opowieści o losach Kurta Wallandera — 20-latka mieszkającego w Szwecji lat 20. XXI w. Na podstawie powieści Henninga Mankella.

Młody Wallander | Oficjalny teaser | Netflix


Plakat z filmu dokumentalnego Jak feniks

risingPhoenix-1

Amerykański Netflix opublikował na swoim Twitterze pięć plakatów promujących film dokumentalny Jak feniks (w oryginale Rising Phoenix), którego premierę zaplanowano na 26 sierpnia. Produkcja skupia się na przedstawieniu Paraolimpiady i jak oddziałuje ona na globalne zrozumienie problemu niepełnosprawności.


źródło plakatów: Twitter - 1 oraz 2

Zobacz także

pokaż więcej