Zwiastuny i materiały promocyjne produkcje Netflixa 03 lip 2020

Mateusz

W dzisiejszym materiale możecie obejrzeć kolejne wideo promujące polski miniserial W głębi lasu, klip z udziałem Michała Szpaka promujący film Eurovision Song Contest: Historia Zespołu Fire Saga, zwiastun dokumentu Ojciec, żołnierz, syn, a także plakaty z Transformers: War for Cybertron i DeadEndia. Zapraszamy do oglądania!


Materiał wideo promujący W głębi lasu

TheWoods_03

Mimo, że od premiery W głębi lasu minęło już parę tygodni, polski oddział Netflixa nie zwalnia z promocją swojej najnowszej produkcji. Tym razem zaprezentowano kolejny materiał z Harlanem Cobenem, autorem powieści na bazie której powstał serial, który zdradza, co ma na swojej liście do obejrzenia i wyjaśnia dlaczego mógłby być kumplem BoJacka Horsemana.

Wszystkie odcinki polskiego miniserialu możecie oglądać na Netflix.

Dowody znalezione na ciele ofiary morderstwa dają prokuratorowi nadzieję, że jego zaginiona 25 lat temu siostra wciąż żyje.

Jakie seriale ogląda Harlan Coben? | Netflix


Eurovision Song Contest: Historia Zespołu Fire Saga - piosenka w wykonaniu Michała Szpaka

W zeszłym tygodniu na platformie zadebiutował film muzyczny Eurovision Song Contest: Historia Zespołu Fire Saga, który zdobył ciepłe przyjęcie wśród publiczności na całym świecie. Produkcja znajduje się w czołówce najchętniej oglądanych obecnie filmów na Netflix. Dzisiaj w ramach kampanii promocyjnej, polski oddział Netflixa zaprezentował klip, w którym Michał Szpak wykonuje utwory znane z filmu. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

Eurovision, I’m Back!. Dwójka śpiewaków z małego miasteczka realizuje marzenie o udziale w wielkim konkursie — ale stawka jest tam bardzo wysoka, rywale wredni, a scena zdradliwa.

Michał Szpak feat. The Best of Eurovision | Netflix


Zwiastun dokumentu Ojciec, żołnierz, syn

Już 17 lipca na Netflix zadebiutuje nowy film dokumentalny Ojciec, żołnierz, syn. Z okazji zbliżającej się premiery, amerykański oddział platformy postanowił opublikować pierwszy zwiastun produkcji, który w oryginalnej wersji językowej zobaczycie poniżej. Za reżyserię dokumentu odpowiadają Leslye Davis oraz Catrin Einhorn.

Jeżeli interesuje Was polskie tłumaczenie, to odsyłamy Was bezpośrednio na Netflix, gdzie możecie zobaczyć zapowiedź z polskimi napisami.

Gdy sierżant Brian Eisch zostaje poważnie ranny w Afganistanie, razem ze swoimi synami odkrywa świat przepełniony miłością, ale też stratą i pragnieniem odkupienia.

Father Soldier Son | Official Trailer | Netflix


Plakaty z Transformers: War for Cybertron

Netflix rozpoczyna promocję serialu anime Transformers: War for Cybertron, którego premierę zaplanowano na 30 lipca 2020. Jakiś czas temu platforma opublikowała zwiastun, teraz przyszła kolej na pierwsze oficjalne plakaty, które zobaczycie poniżej.

Opis: W tej opowieści z uniwersum Transformers Autoboty i Decepticony walczą na wymierającej planecie o kontrolę nad Wszechiskrą.


Plakat z animowanego DeadEndia

DeadEndia

Amerykański Netflix opublikował na Twitterze pierwszy materiał promocyjny najnowszą kreskówkę zatytułowaną DeadEndia. Produkcja bazuje na horrorowo-komediowej opowieści Hamisha Steele'a i opowiada o czterech przyjaciołach, którzy równoważą pracę w nawiedzonym domu w wesołym miasteczku z walką z całkowicie prawdziwymi siłami nadprzyrodzonymi, które w nim mieszkają.

Premierę serialu zaplanowano na 2021 roku. W głosowej obsadzie znaleźli się Zach Barack, Kody Kavitha, Emily Osment, Alex Brightman, Clinton Leupp, Kenny Tran oraz Kathreen Khavari.


źródła zdjęć: Twitter - DeadEndia, Transformers

Zobacz także

pokaż więcej