Zwiastuny kolejnych produkcji Netflixa 16 wrz 2020

Mateusz

Zebraliśmy dla Was zwiastuny 3 nadchodzących nowych produkcji Netflixa: stand-upu Michelle Buteau: Welcome To Buteaupia (premiera 29.09), serialu Dobrego dnia, Verônico (01.10) oraz Emily w Paryżu (02.10). Zapraszamy do oglądania!


Zwiastun stand-upu Michelle Buteau: Welcome To Buteaupia

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun stand-upu Michelle Buteau: Welcome To Buteaupia, którego premiera będzie miała miejsce już 29 września. Za reżyserię odpowiada Page Hurwitz. Polską wersję zapowiedzi zobaczycie standardowo na platformie.

Michelle Buteau, czyli komiczka potrafiąca skraść scenę w każdym filmie, mówi o związkach, rodzicielstwie, różnicach kulturowych i wielbiących ją urzędnikach państwowych.

Michelle Buteau: Welcome To Buteaupia | Netflix Standup Comedy Special | Trailer


Zwiastun serialu Dobrego dnia, Verônico

Amerykański Netflix zaprezentował pełny zwiastun brazylijskiego serialu Dobrego dnia, Verônico, którego globalną premierę na platformie zaplanowano na 1 października. W obsadzie znaleźli się Camila Morgado, Eduardo Moscovis, Elisa Volpatto, Silvio Guindane, César Melo, Adriano Garib i Antônio Grass. Twórcą adaptacji jest Raphael Montes, który - obok Ilany Casoy, Gustavo Bragançy, Daviego Kolba i Carol Garcii — jest również autorem scenariusza. Polską wersję zapowiedzi możecie zobaczyć bezpośrednio na Netflix.

Zegar tyka, a czas biegnie nieubłaganie dla pracującej w wydziale zabójstw w São Paulo Verôniki. Niespodziewanie dla samej siebie kobieta orientuje się, że bierze udział w tajemniczej i niebezpiecznej pogoni.

Good Morning, Verônica | Official Trailer | Netflix


Zwiastun serialu Emily w Paryżu

Emily w Paryżu to nowy serial twórcy Seksu w wielkim mieście, Darrena Stara. Jakiś czas temu Netflix opublikował krótki teaser zapowiadający swoją nową produkcje, dzisiaj przyszła pora na pełny zwiastun, który w angielskiej wersji zobaczycie poniżej. Premiera 2 października. Pierwsza seria będzie złożona z 10 odcinków.

Emily Cooper, chicagowska specjalistka od marketingu, dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Odważnie rzuca się w wir nowego życia pełnego wyzwań, przyjaźni i miłości.

Emily in Paris | Official Trailer | Netflix

Emily w Paryżu / Emily in Paris
-

Emily w Paryżu

Serial2020

Zobacz także

pokaż więcej