Zwiastuny trzech nadchodzących produkcji Netflixa 09 sie 2020

Mateusz

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zwiastuny dwóch produkcji typu reality show: pierwszego sezonu DeMarcusowie rządzą oraz trzeciej serii Renowatorów z Doliny Rdzy , a także serialu dokumentalnego John grał dla kosmitów. Zapraszamy do oglądania.


Zwiastun filmu dokumentalnego John grał dla kosmitów

John_Was_Trying_to_Contact_Aliens_00_03_06_12

Amerykański Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego John grał dla kosmitów, którego premierę zaplanowano na 20 sierpnia. Poniżej możecie zapoznać się z zapowiedzią w angielskiej wersji językowej, jeśli interesuje Was zajawka z polskim tłumaczeniem to odsyłamy bezpośrednio na platformę.

Mieszkający na wsi maniak elektroniki nadaje sygnał radiowy w niebo i czeka na odzew obcych. Ku jego zaskoczeniu, zamiast tego udaje mu się nawiązać kontakt na Ziemi.

John Was Trying to Contact Aliens | Official Trailer | Netflix


Zwiastun reality show DeMarcusowie rządzą

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun nowego reality show platformy, który zatytułowano DeMarcusowie rządzą. Premiera pierwszej serii już 19 sierpnia. W roli głównej pojawił się Jay DeMarcus. Zapowiedź w oryginalnej wersji językowej dostępna jest poniżej, polskie tłumaczenie znajdziecie bezpośrednio na Netflix.

Reality show, w którym basista zespołu Rascal Flatts Jay DeMarcus i była królowa piękności Allison DeMarcus w wyjątkowy sposób łączą miłość do muzyki z życiem rodzinnym.

Demarcus Family Rules | Official Trailer | Netflix


Zwiastun 3 sezonu Renowatorów z Doliny Rdzy

Amerykański oddział Netflix opublikował pierwszy zwiastun trzeciego sezonu programu Renowatorzy z Doliny Rdzy, który zadebiutuje na platformie już 21 sierpnia. Zapowiedź z polskim tłumaczeniem dostępna bezpośrednio na karcie produkcji na Netflix.

Kolekcjoner samochodów Mike Hall, jego kumpel Avery Shoaf i syn Connor Hall wkładają całe serce w odnawianie starych aut — i przy okazji liczą, że uda się na tym zarobić.

Rust Valley Restorers Season 3 | Official Trailer | Netflix

Zobacz także

pokaż więcej