Współpraca - dołącz do Upflix.pl

Czego oczekujemy

Jeżeli masz nie mniej niż 18 lat, interesujesz się kinem, telewizją i platformami VOD, a także umiesz pisać poprawnie po polsku i chcesz zostać redaktorem w serwisie Upflix.pl wypełnij poniższy formularz.

Przedstaw się w kilku słowach. Jeżeli szczególnie interesuje Cię jakiś temat, lub konkretna platforma VOD i chcesz się na tym skupić pisząc na łamach naszego portalu - również uwzględnij to poniżej. Doświadczenie nie jest wymagane ale jeśli takie posiadasz koniecznie napisz.

Oczekujemy poważnego podejścia do tematu, ale bez przesady - nie wymagamy stałych godzin pracy, lub określonej liczby artykułów publikowanych w dowolnym przedziale czasowym. Będzie świetnie jeśli chcesz pisać kilka razy w tygodniu, ale jeśli czas i chęci pozwolą jedynie na artykuł co 2 miesiące, to również nie będzie to problem.

Co oferujemy

Na początku okres próbny na kilka tygodni. Po jego zakończeniu będziemy mogli określić wzajemne oczekiwania i możliwości, w przypadku nawiązania stałej współpracy w grę wchodzi rozliczenie w ramach umowy o dzieło.
Oferujemy też dostęp do materiałów dodatkowych od dystrybutorów, możliwość reprezentowania portalu np. na konferencjach dla prasy, pokazach przedpremierowych, etc. Gadżety i materiały reklamowe, dostęp do redakcyjnego Slacka i specjalne uprawnienia w serwisie. Poza tym oczywiście praca w młodym, dynamicznym zespole, oraz owocowe* czwartki**.* owoce we własnym zakresie
** lub dowolne inne dni w tygodniu ;)