Lista filmów

VOD w Polsce


Znaleziono: 4472

Maayavan

film (2017)
7.40/10
Maayavan
Maayavan

Więcej
Zobacz "Maayavan" na Amazon Prime Video
DODAJ

MCA (Middle Class Abbayi)

film (2017)
5.60/10
MCA (Middle Class Abbayi)
MCA (Middle Class Abbayi)

Więcej
Zobacz "MCA (Middle Class Abbayi)" na Amazon Prime Video
DODAJ

Chi-Raq

film (2015)
5.70/10
Chi-Raq
Chi-Raq

Grupa kobiet organizuje ruch przeciwko przemocy po tym, jak w dzielnicy Southside ginie dziecko trafione przez zbłąkaną kulę.

Więcej
Zobacz "Chi-Raq" na Amazon Prime Video
DODAJ

Wonderstruck

film (2017)
6.50/10
Wonderstruck
Wonderstruck

Więcej
Zobacz "Wonderstruck" na Amazon Prime Video
DODAJ

Pan Magoo

film (1997)
3.90/10
Pan Magoo
Pan Magoo

Pan Magoo, milioner i filantrop, próbuje zataić przed otoczeniem, że jest krótkowidzem, inicjując jednocześnie wiele zabawnych sytuacji. Jednak, gdy podczas przyjęcia w muzeum jest świadkiem kradzieży cennego diamentu, policja nie chce mu wierzyć, że nie widział sprawców. Uznają, że pan Magoo coś ukrywa i najprawdopodobniej sam jest winnym kradzieży. Główny podejrzany musi teraz oczyścić się z zarzutów. W rolę niedowidzącego milionera Pana Magoo wcielił się doskonały Leslie Nielsen, znany z takich filmów jak m. in. Naga Broń. W filmie Stanley’a Tonga (Draka w Bronksie) wystąpili także: Kelly Lynch (Wykidajło), Ernie Hudson (Pogromcy duchów II) oraz Stephen Tobolowsky (Dzień świstaka).

Więcej
Zobacz "Pan Magoo" na HBOGO
DODAJ
Zagadki Hailey Dean: Nawiedzony dom
Zagadki Hailey Dean: Nawiedzony dom

Terapeutka Hailey Dean (Kellie Martin) pomaga swojej przyjaciółce Pam (Michelle Harrison) sprzedać nieruchomość, którą ta odziedziczyła po tragicznie zmarłych rodzicach. Tuż po transakcji kobieta wyjeżdża bez słowa z miasta. Zdarzenie budzi ogromny niepokój Hailey. Co gorsza, wychodzi na jaw, że chłopak Pam (Jim Thorburn) doznał poważnych obrażeń w wypadku samochodowym, a partner terapeutki (Matthew MacCaull) zapada na groźną chorobę. Hailey zaczyna się zastanawiać, czy wszystkie te zdarzenia nie są ze sobą jakoś powiązane. Będący częścią telewizyjnej serii Zagadki Hailey Dean, wciągający film o perypetiach błyskotliwej psychoterapeutki, która niegdyś pracowała jako prawniczka. Współtwórczynią scenariusza jest Nancy Grace, znana amerykańska dziennikarka i prezenterka, specjalizująca się w sprawach kryminalnych. W obrazie występują: nominowana do nagrody Emmy Kellie Martin (serial Dzień za dniem), Giacomo Baessato (Little Pink House), Matthew MacCaull (Kraina jutra) oraz Viv Leacock (A więc wojna). Za reżyserię odpowiada doświadczony twórca Terry Ingram (serial Nikita, film TV Miłość pod gwiazdami).

Więcej
Zobacz "Zagadki Hailey Dean: Nawiedzony dom" na HBOGO
DODAJ

Bad Day for the Cut

film (2017)
6.30/10
Bad Day for the Cut
Bad Day for the Cut

Spokojny irlandzki farmer w średnim wieku w brutalny sposób mści się na ludziach, którzy napadli i zamordowali jego matkę.

Więcej
Zobacz "Bad Day for the Cut" na Netflix.com
DODAJ

Atlantyda - zaginiony ląd

film (2001)
6.80/10
Atlantyda - zaginiony ląd
Atlantyda - zaginiony ląd

Dynamiczna animowana opowieść o perypetiach poszukiwaczy przygód, którzy wyruszają na podwodną wyprawę w poszukiwaniu legendarnego królestwa Atlantydy.

Więcej
Zobacz "Atlantyda - zaginiony ląd" na Netflix.com
DODAJ

Stan gry

film (2009)
7.10/10
Stan gry
Stan gry

Nieustępliwy dziennikarz na tropie politycznego spisku. Morderstwo w wyższych sferach stanowi ciekawy temat dla prasy, szczególnie gdy ofiarą jest młoda asystentka wpływowego polityka.

Więcej
Zobacz "Stan gry" na Showmax.com
DODAJ

Jej mroczna przeszłość

film (2016)
5.40/10
Jej mroczna przeszłość
Jej mroczna przeszłość

Alice po brutalnym ataku, traci całkowicie wspomnienia. Jej przeszłość jednak jest tak przerażająca, że brak pamięci okazuje się błogosławieństwem i szansą na nowe życie.

Więcej
Zobacz "Jej mroczna przeszłość" na Showmax.com
DODAJ

Jackie

film (2016)
6.70/10
Jackie
Jackie

Intymna podróż przez tragiczne życie Jackie Kennedy. Kameralna opowieść ujawniająca prawdę o amerykańskiej pierwszej damie. W roli głównej wybitna Natalie Portman.

Więcej
Zobacz "Jackie" na Showmax.com
DODAJ

2 lata miłości

film (2016)
4.70/10
2 lata miłości
2 lata miłości

Samantha zawodowo udziela rad. Teraz sama takiej potrzebuje. Chciałaby mieć dziecko, jednak jej partner nie jest na to gotowy. Jak przekonać ukochanego do podjęcia najważniejszej decyzji w ich życiu?

Więcej
Zobacz "2 lata miłości" na Showmax.com
DODAJ

Zaćma

film (2016)
5.50/10
Zaćma
Zaćma

„Krwawa Luna” była jednym z najbardziej okrutnych demonów komunistycznej Polski. Torturowała, donosiła, zabijała. Teraz pragnie spotkać się z kardynałem Wyszyńskim. Czego taka osoba może chcieć od legendarnego duchownego?

Więcej
Zobacz "Zaćma" na Showmax.com
DODAJ

Wściekły Nick

film (2016)
4.10/10
Wściekły Nick
Wściekły Nick

Nick, świetnie wyszkolony glina, musi poruszyć niebo i ziemię, aby uwolnić córkę z rąk tureckich oprawców. Czas wyzwolić prawdziwą wściekłość!

Więcej
Zobacz "Wściekły Nick" na Showmax.com
DODAJ

Katt Williams: Great America

film (2018)
5.00/10
Katt Williams: Great America
Katt Williams: Great America

Król podziemnej komedii atakuje ostrzem bezlitosnej satyry polityczny klimat współczesnej Ameryki. Przy okazji żartuje na temat napięć rasowych, seksu i... rostbefu.

Więcej
Zobacz "Katt Williams: Great America" na Netflix.com
DODAJ

Wątpliwość

film (2008)
7.50/10
Wątpliwość
Wątpliwość

Rok 1964, katolicka szkoła w Bronksie. Placówką zarządza wyjątkowo niesympatyczna i surowa siostra Aloysius (Meryl Streep), która uważa, że tylko dzięki dyscyplinie i żelaznym zasadom można wychować młodych ludzi na dobrych obywateli. Innego zdania jest dobroduszny ksiądz Brendan (Philip Seymour Hoffman), który z wychowankami stara się utrzymywać przyjacielskie stosunki. Pełna podejrzeń Aloysius bacznie przygląda się tolerancyjnemu księdzu i przy pierwszej sprzyjającej okazji oskarża go o rzekome kontakty seksualne z nowo przyjętym uczniem. Mimo braku jakichkolwiek dowodów zakonnica za wszelką cenę próbuje usunąć ojca Brendana ze szkoły. Niejednoznaczny, pełen napięcia dramat psychologiczny, którego siłą są wybitne role trzykrotnie nagrodzonej Oscarem Meryl Streep (Wybór Zofii, Żelazna dama) i zdobywcy Nagrody Akademii za niezapomnianą kreację w filmie Capote, Philipa Seymoura Hoffmana. Kroku dotrzymują im uznane artystki młodszej generacji – Amy Adams (Mistrz, American Hustle) oraz Viola Davis (Solaris, Służące). Kunszt aktorów doceniła Amerykańska Akademia Filmowa, nominując całą czwórkę do swoich nagród. Piątą nominację otrzymał autor scenariusza John Patrick Shanley (Joe i wulkan), który odpowiada również za reżyserię. Wątpliwość jest adaptacją jego własnej sztuki pod tym samym tytułem, za którą w 2005 roku został uhonorowany Nagrodą Pulitzera. Shanley ma także na swoim koncie nagrodzony Oscarem scenariusz do komedii romantycznej Wpływ księżyca.

Więcej
Zobacz "Wątpliwość" na HBOGO
DODAJ

Salt

film (2010)
6.40/10
Salt
Salt

Agentka CIA Evelyn Salt zostaje oskarżona o bycie rosyjskim szpiegiem. Kobieta odtąd musi uciekać przed wymiarem sprawiedliwości.

Więcej
Zobacz "Salt" na Amazon Prime Video
DODAJ

Mikey i Nicky

film (1976)
7.40/10
Mikey i Nicky
Mikey i Nicky

Nicky (John Cassavetes) jest drobnym cwaniaczkiem, który wpadł w ogromne tarapaty. Szuka go gangster, któremu mężczyzna jest winien duże pieniądze. Ukrywa się w hotelu, skąd spanikowany dzwoni do swojego przyjaciela z młodości – Mikeya (Peter Falk). Zanim mężczyźni znajdą sposób, jak wyciągnąć Nicky’ego z kłopotów, muszą zmierzyć się ze swoją przeszłością i zastanowić się nad wartością przyjaźni. Ciekawie skonstruowany dramat kryminalny, który opowiada o zdradzie, żalu i wartości przyjaźni. Obraz jest popisem gry zdobywcy dwóch nominacji do Oscara Petera Falka (serial Columbo, Niebo nad Berlinem) oraz trzykrotnie nominowanego do tej nagrody aktora i reżysera Johna Cassavetesa (Parszywa dwunastka, Kobieta pod presją), którym udało się stworzyć bardzo prawdziwe i nieoczywiste postacie. Obok nich występują również: nominowany do Nagrody Akademii Ned Beatty (Uwolnienie), Rose Arrick (Na brooklińskim moście) oraz Carol Grace (Gangster Story). Za kamerą stanęła dwukrotnie wyróżniona nominacją do Oscara Elaine May, reżyserka filmu Bogata, wolna, samotna oraz autorka scenariuszy do Niebiosa mogą zaczekać oraz Barw kampanii.

Więcej
Zobacz "Mikey i Nicky" na HBOGO
DODAJ

Korpo

film (2017)
6.70/10
Korpo
Korpo

Emilie Tesson-Hansen (Céline Sallette) jest ambitną szefową działu HR w dużym koncernie spożywczym. Praca wypełnia całe jej życie. Kobieta jest doskonałym korporacyjnym „żołnierzem”. Nie ma problemu z wdrażaniem bezwzględnych zasad i procedur, które pomagają firmie osiągać dobre wyniki finansowe. Pewnego dnia jednak dochodzi do tragedii. Zdesperowany współpracownik popełnia samobójstwo na jej oczach. Straumatyzowana Emilie musi przewartościować swoje życie i zastanowić się, co jest naprawdę ważne. Wstrząsający dramat z elementami thrillera, obnażający nieludzką kulturę pracy niektórych francuskich korporacji. Debiutujący w pełnym metrażu reżyser Nicolas Silhol w wiarygodny sposób ukazuje przemianę głównej bohaterki, która za sprawą tragedii zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na swoje środowisko pracy i kadrę zarządzającą. W jej roli idealnie odnajduje się wyróżniona nominacją do Cezara Céline Sallette (Z krwi i kości, Marsylski łącznik). W filmie występują również: sześciokrotny zdobywca nominacji do Cezara Lambert Wilson (Ludzie Boga), Stéphane De Groodt (Przychodzi facet do lekarza), Violaine Fumeau (Les Éléphants) oraz Alice de Lencquesaing (Miłość od pierwszego dziecka). Produkcja brała udział w konkursie głównym na MFF w Karlowych Warach. Inspiracją dla scenariusza były wydarzenia w firmie France-Telecom, w której w latach 2008-2009 doszło do serii samobójstw.

Więcej
Zobacz "Korpo" na HBOGO
DODAJ

Wojna Restrepo

film (2010)
7.60/10
Wojna Restrepo
Wojna Restrepo

Sebastian Junger i Tim Hetherington dołączają do drugiego plutonu w Afganistanie, aby udokumentować żołnierskie życie: codzienną pracę, lęki i braterskie więzi.

Więcej
Zobacz "Wojna Restrepo" na Netflix.com
DODAJ

Unrest

film (2017)
8.40/10
Unrest
Unrest

W tym poruszającym dokumencie 28-letnia doktorantka opowiada o swoich zmaganiach z dolegliwością zwaną zespołem chronicznego zmęczenia.

Więcej
Zobacz "Unrest" na Netflix.com
DODAJ
Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards
Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards

Słynny projektant obuwia Manolo Blahnik opowiada o swoim procesie twórczym, a gwiazdy dzielą się swoimi opiniami o jego dziełach.

Więcej
Zobacz "Manolo: The Boy Who Made Shoes for Lizards" na Netflix.com
DODAJ

Hostages

film (2017)
5.00/10
Hostages
Hostages

Świadkowie opowiadają o dramatycznych wydarzeniach w Limie w 1996 roku, kiedy grupa terrorystów uwięziła wysokich rangą urzędników w rezydencji ambasadora Japonii.

Więcej
Zobacz "Hostages" na Netflix.com
DODAJ

Peepli

film (2010)
7.50/10
Peepli
Peepli

Dwóch ubogich rolników rozważa popełnienie samobójstwa, aby ich rodziny mogły otrzymać rządową zapomogę.

Więcej
Zobacz "Peepli" na Netflix.com
DODAJ