Lista filmów i seriali

HBO GO


Znaleziono: 1436

Legenda Rity

film (2000)
7.00/10
Legenda Rity
Legenda Rity

Rota Vogt przeprowadza się do dużego miasta. Zarażona atmosferą radosnej anarchii, kuszona miłością oraz poczuciem sprawiedliwości postanawia dołączyć do terrorystów. Jednak kiedy zdaje sobie sprawę, że Frakcja Czerwonej Armii przegrała ucieka do NRD i schodzi do podziemia. Stasi wyposaża ją w nowe imię oraz biografię. Początkowo Rota prowadzi życie zwyczajnej pracującej dziewczyny. Zakochuje się, ale cienie przeszłości ponownie ją dopadają i dziewczyna musi uciekać.

Więcej
DODAJ

Geostorm

film (2017)
5.30/10
Geostorm
Geostorm

Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą oni zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę. [opis dystrybutora kino]

Więcej
DODAJ

Słodki kraj

film (2016)
6.80/10
Słodki kraj
Słodki kraj

Jest rok 1929. W małym australijskim miasteczku na Terytorium Północnym aborygen w średnim wieku, Sam, pracuje dla lokalnego kaznodziei. Pewnego dnia Sam wraz z żoną i córką zostaje najęty do innej pracy. Wkrótce jego napięte relacje z nowym pracodawcą kończą się strzelaniną, a aborygen zabija białego człowieka we własnej obronie. To zmusza zarówno jego, jak i jego rodzinę do szaleńczej ucieczki. Niestety, jego śladem podąża już sierżant Fletcher.

Więcej
DODAJ

Obiady piątkowe

serial (2016)
8.10/10
Obiady piątkowe
Obiady piątkowe

Two siblings share their Friday night dinners at their parents home and, somehow, something always goes wrong.

Więcej
DODAJ

Folklor

serial (2018)
5.00/10
Folklor
Folklor

Bringing together some of the most talented Asian directors working within the genre sphere, this new anthology series creates an atmosphere unlike anything that’s come out of the region before.

Więcej
DODAJ

Miss Sherlock

serial (2018)
7.10/10
Miss Sherlock
Miss Sherlock

Dr. Wato Tachibana, zwana też Wato-san jest chirurgiem i właśnie wróciła z misji w Syrii, gdzie pomagała jako lekarz-wolontariusz. Natomiast Sara Shelly Futaba, znana także pod pseudonimem Sherlock, jest ekscentryczną konsultantką dochodzeniową wspierającą policję w rozwiązywaniu ich najtrudniejszych oraz najdziwniejszych spraw. Dzięki jej nadzwyczajnym zdolnościom obserwacji i wyciągania trafnych wniosków niezwykły kobiecy duet rozwiązuje jedną zagadkę po drugiej.

Więcej
DODAJ
Żebrak So: mistrz pijanej pięści
Żebrak So: mistrz pijanej pięści

Due to a conspiracy, the wealthy So Chan loses everything but is saved by the Beggars' Sect. He learns the long lost martial art - Drunken Fist, to defeat the person who framed him.

Więcej
DODAJ

Czekając na sobotę

film (2010)
6.40/10
Czekając na sobotę
Czekając na sobotę

"Czekając na sobotę" to dokument o nudzie na prowincji. Tam, gdzie młodym ludziom los w spadku zostawił beznadzieję i niechęć do robienia czegokolwiek poza oczekiwaniem na ten jeden dzień - na sobotę. Jak mówią bohaterowie filmu, sobota jest spełnieniem, ładowaniem akumulatorów na kolejny, monotonny tydzień, odstresowaniem się, piciem i oglądaniem w dyskotece erotycznego show. Sensem życia staje się czekanie. I szukanie kumpla, który zgodzi się w sobotę nie pić i zawieźć starym gratem na pobliską imprezę. Bo sobota jest magią, treścią i celem życia. Dotknięcie erotycznej gwiazdki z dyskoteki, nakręcenie jej występu telefonem komórkowym i oglądanie potem filmiku to tematy do rozmów na kolejny tydzień. A ci, którym nie udało się znaleźć trzeźwego w sobotę, przy piwku, w autobusowej wiacie, sączą opowieści o minionych dyskotekach, o bójkach, dziewczynach i planach, które nie sięgają dalej niż kolejna sobota.

Więcej
DODAJ

Trans-action

film (2010)
5.00/10
Trans-action
Trans-action

Kamera towarzyszy Annie Grodzkiej, transseksualistce i prezesce fundacji Transfuzja, w jednym z najważniejszych momentów jej życia - prawnej zmianie płci. (opis dystrybutora)

Więcej
DODAJ
Wong Kei-Ying: mistrz zapomnianego kopnięcia
Wong Kei-Ying: mistrz zapomnianego kopnięcia

A quiet and honest physician, Wong Kei-Ying avoids conflict and focuses on saving lives. His medical ethics are of utmost importance - above any conflict in value, politics or power. Pretending to fight a local opium gang, the new governor of Canton, the ruthless and treacherous Wei, fools Wong into helping him. In reality, Wei just wants to control the business to keep all the profit for himself. When Wong finally finds out the truth, it is almost too late. Wei captured and tortured Wong's mentor and teacher, forcing him to become addicted to opium. Desperate to save his teacher, Wong agrees to help Wei to purify the opium to make even more profit. Secretly, he tries to find an antidote to the addiction but inadvertently gets himself addicted. Before he dies, the teacher passes on the illustrations of the legendary Shadowless Kick to Wong. With help from his family and friends, Wong fights the addiction and masters the Shadowless Kick to expose Wei.

Więcej
DODAJ

Thelma

film (2017)
7.00/10
Thelma
Thelma

Początek studiów w Oslo to dla Thelmy początek nowego życia. Młoda kobieta nie tylko musi stawić czoła miłości, lecz także gwałtownym emocjom, których sama nie potrafi nazwać, a wręcz woli ich nie dostrzegać. Czy po tym, jak zawładną życiem jej i jej otoczenia, Thelma stawi czoła pytaniom o własną tożsamość?

Więcej
DODAJ

Zakładnicy

film (2017)
6.20/10
Zakładnicy
Zakładnicy

Rok 1983. W Gruzińskiej Republice Radzieckiej dwoje pochodzących z elity Gruzinów, Niki (Irakli Kvirikadze) i Anna (Tinatin Dalakishvili), niebawem ma wziąć ślub. Przygotowania trwają, lecz zarówno dla przyszłych państwa młodych, jak również dla pięciorga ich znajomych ceremonia stanowi jedynie przykrywkę. Nie znalazłszy dla siebie miejsca w zamkniętym ograniczonym systemie, marzą o ucieczce z ZSRR. Licząc na możliwość ucieczki zza żelaznej kurtyny, postanawiają uprowadzić samolot lecący z Tbilisi do Batumi i zmusić pilota, by lądował w Turcji.

Więcej
DODAJ

Ucieczka z Maze

film (2017)
5.90/10
Ucieczka z Maze
Ucieczka z Maze

W 1977 roku członek IRA Larry Marley trafia do więzienia. W czasie pobytu w więzieniu coraz poważniej analizuje pomysł ucieczki. Skazanemu udaje się nawiązać kontakt ze strażnikiem Gordonem Close'em. Pomimo, że mężczyzn dzieli wszystko, Larry zdaje sobie sprawę, że znajomość z Gordonem może okazać się bardzo przydatna.

Więcej
DODAJ
Ratunku, zmniejszyłem rodziców
Ratunku, zmniejszyłem rodziców

Felix Vorndran (Oskar Keymer) jest zwykłym nastolatkiem, który do wykonania ma niezwykłą misję. Razem ze swoją przyjaciółką Ellą (Lina Hüesker) i nauczycielką, panią Schmitt-Gössenwein (Anja Kling), muszą udaremnić nikczemne plany przybyłej zza grobu dyrektorki Huldy Stechbarth (Andrea Sawatzki). Niegodziwa kobieta sieje spustoszenie w szkole Felixa, zmniejsza rodziców chłopca i w dodatku wprowadza terror w szkole. Poza przejęciem kontroli nad placówką chce wymazać pamięć o wspaniałomyślnym patronie szkoły. Tymczasem Sandra (Julia Hartmann) i Peter (Axel Stein), rodzice Felixa, usiłują odnaleźć się w nowej sytuacji, a nastolatek szuka sposobu, aby przywrócić opiekunom normalny wzrost. Sequel historii rezolutnego chłopca, pierwsza część z 2015 roku nosi tytuł "Ratunku, zmniejszyłem nauczycielkę". Niemiecka komedia pomyłek, bazująca na temacie miniaturyzacji.

Więcej
DODAJ

Action Point

film (2018)
5.00/10
Action Point
Action Point

Action Point skupia się na pracownikach parku rozrywki. W tym wesołym miasteczku, wszystkie przejażdżki zaprojektowano w myśl zasady: minimum bezpieczeństwa, maksimum wrażeń. Głównym bohaterem jest właściciel parku, D.C. (Johnny Knoxville), który zmaga się z nie lada problemem – w okolicy powstał wielki park rozrywki, który może stać się konkurencją dla Action Park. By pozyskać nowych klientów, D.C. decyduje się na wprowadzenie kolejnych i kompletnie szalonych atrakcji.

Więcej
DODAJ

Nixon

film (1995)
7.10/10
Nixon
Nixon

An all-star cast powers this epic look at American President Richard M. Nixon, a man carrying the fate of the world on his shoulders while battling the self-destructive demands from within. Spanning his troubled boyhood in California to the shocking Watergate scandal that would end his presidency.

Więcej
DODAJ

Nostalgia

film (2018)
5.40/10
Nostalgia
Nostalgia

A mosaic of stories about love and loss, exploring our relationship to the objects, artifacts, and memories that shape our lives.

Więcej
DODAJ

Nadal kryję się z paleniem

film (2016)
7.10/10
Nadal kryję się z paleniem
Nadal kryję się z paleniem

Algieria, lata 90. XX wieku. Władza jest w rękach mizoginistycznych islamistów. Grupa kobiet odpoczywa w tureckiej łaźni. Z dala od zgiełku mogą oczyścić się z negatywnych emocji i w obłokach papierosowego dymu i oparów podjąć nękające je tematy takie, jak przemoc domowa, wczesne zamążpójście, nierówność płciowa, rozwody, certyfikowaniu dziewic czy patologicznej zasadzie rodowej zemsty. Reżyserka Rayhana Obermeyer postanowiła przełamać nagość, łamiąc tym samym kulturowe tabu. Film stanowi adaptację sztuki teatralnej.

Więcej
DODAJ

Prawda o robotach zabójcach

film (2018)
5.40/10
Prawda o robotach zabójcach
Prawda o robotach zabójcach

Kto odpowiada za śmierć człowieka, kiedy sprawcą jest robot? Pobudzający refleksję dokument HBO o wpływie robotów na ludzkie życie i odpowiedzialności za ich działania.

Więcej
DODAJ

Do zakochania jeden krok

film (2017)
6.60/10
Do zakochania jeden krok
Do zakochania jeden krok

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

Więcej
DODAJ

Jerrod Carmichael: 8

film (2017)
6.90/10
Jerrod Carmichael: 8
Jerrod Carmichael: 8

Performing in the round and engaging audience members during his act, Carmichael addresses a wide range of subjects, including Trump’s victory, climate change, supporting the troops, animal rights, being a good boyfriend and his top four fears, as well as exploring larger themes like race, politics, love and family.

Więcej
DODAJ

Wall Street

film (1987)
7.40/10
Wall Street
Wall Street

Gordon Gekko - rekin finansjery otoczony przepychem i pięknymi kobietami, logiczny i wyrachowany, wywiera magnetyczny wpływ na Buda Foxa - młodego maklera giełdowego, marzącego o wielkiej fortunie. Bud jest gotowy zrobić wszystko dla swej kariery, również dokonywać wyborów niezgodnych z własnym sumieniem. Czy jest granica, której nie odważy się przekroczyć?

Więcej
DODAJ

Piraci!

film (2012)
6.70/10
Piraci!
Piraci!

Pożegluj przez siedem mórz na spotkanie przygody razem z grupą zabawnych piratów. Niesławny Kapitan Piratów - (Hugh Grant - głos w wersji oryginalnej) ma jedno marzenie: pokonać rywali - Czarnego Bellamy'ego i Szkarłatną Liz - i zdobyć pożądany przez wszystkich tytuł Pirata Roku! Ze swoim zaufanym ptakiem dodo o imieniu Polly i wierną, choć dość beznadziejną załogą u boku Kapitan Piratów będzie musiał pokonać diaboliczną królową, uratować młodego naukowca i przede wszystkim nie stracić z oka tego, co dla pirata najważniejsze: przygody!

Więcej
DODAJ

Cemetery Junction

film (2010)
6.90/10
Cemetery Junction
Cemetery Junction

Lata siedemdziesiąte XX wieku. Trzech przyjaciół – Freddie (Christian Cooke), Bruce (Tom Hughes) oraz Snork (Jack Doolan) – wiedzie pełne rutyny życie w małym, angielskim miasteczku. Freddie marzy o wyrwaniu się klasy robotniczej i lepszej przyszłości, a chłodny i charyzmatyczny Bruce oraz nieudacznik Snork zadowoleni są z tego, co mają. Kiedy jednak ambitny chłopak dostaje nową pracę i zaczyna spotykać się ze swoją szkolną miłością Julie (Felicity Jones), jego dwaj kumple zaczynają inaczej patrzeć na rzeczywistość. [cinemax.pl]

Więcej
DODAJ