Lista filmów i seriali

Kolekcja użytkownika Galfryd: ignorowane


Znaleziono: 55

The Black Cauldron

film (1985)
6.50/10
The Black Cauldron
The Black Cauldron

Taran is an assistant pigkeeper with boyish dreams of becoming a great warrior. However, he has to put the daydreaming aside when his charge, an oracular pig named Hen Wen, is kidnapped by an evil lord known as the Horned King. The villain hopes Hen will show him the way to The Black Cauldron, which has the power to create a giant army of unstoppable soldiers.

Więcej
DODAJ

Atlantyda: Zaginiony ląd

film (2001)
6.90/10
Atlantyda: Zaginiony ląd
Atlantyda: Zaginiony ląd

Animowany film przygodowy z wytwórni Walta Disneya. Milo, młody, roztargniony pracownik kotłowni słynnego muzeum marzy o rola wielkiego podróżnika jakim był jego dziadek. Wierzy, że legenda o zaginionej Atlantydzie jest prawdziwa i nawet udaje mu się odkryć miejsce w którym powinna się znajdować. Jednak muzeum nie jest skłonne sfinansować wyprawę. Niespodziewanie zgłasza się do niego bogaty, dawny przyjaciel jego dziadka gotów sponsorować poszukiwania. W głębiny oceanu Atlantyckiego wyrusza ekipa łodzi podwodnych na pokładzie ze specjalistami różnych profesji, których zamiary nie zawsze będą pokrywały się z planami Milo...

Więcej
DODAJ
April and the Extraordinary World
April and the Extraordinary World

France asleep in the nineteenth century, governed by steam and Napoleon VI, where scientists vanish mysteriously, a girl, Avril, goes in search of her missing scientist parents.

Więcej
DODAJ
Królowa Śniegu 3: Ogień i lód
Królowa Śniegu 3: Ogień i lód

Chociaż Królowa Śniegu i samozwańczy Król Śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców, porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową. W trakcie wędrówki bohaterowie natrafiają na artefakt, pochodzący z prastarego królestwa trolli. To legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy jego potężna moc okaże się pomocna w poszukiwaniach rodziców dziewczynki? A może tylko je utrudni i sprowadzi na Orma, Gerdę i resztę kompanii nowe kłopoty…

Więcej
DODAJ

Łowcy zombie

film (2015)
6.30/10
Łowcy zombie
Łowcy zombie

Trójka skautów i długoletnich przyjaciół łączy siły z twardą i bezkompromisową kelnerką z baru, tworząc najbardziej niezwykłą grupę bohaterów. Gdy ich spokojne miasteczko pustoszą krwiożercze zombie, wykorzystają wszystkie swoje skautowskie umiejętności, by zdobyć najważniejszą w życiu odznakę i uratować ludzkość przed inwazją potwornych istot.

Więcej
DODAJ

Hotel Transylwania 2

film (2015)
6.70/10
Hotel Transylwania 2
Hotel Transylwania 2

Film "Hotel Transylwania 2" to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi.

Więcej
DODAJ
Sezon na misia 4: Strach się bać
Sezon na misia 4: Strach się bać

Podczas spotkania przy ognisku jeleń Elliot opowiada o wilkołaku, co przestrasza niedźwiedzia Bogusia tak bardzo, iż ten rezygnuje ze wspólnej wyprawy. Jego przyjaciele postanawiają pomóc mu pozbyć się lęków.

Więcej
DODAJ

Forrest Gump

film (1994)
8.80/10
Forrest Gump
Forrest Gump

"Forrest Gump" to romantyczna historia dokumentalno-fabularna. W roli tytułowej Tom Hanks - nierozgarnięty młody człowiek o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA, począwszy od swego dzieciństwa w latach 50-tych. Po tym, jak staje się gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem - Forrest zyskuje status osobistości, lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości swej przyjaciółki, Jenny Curran. W całym swym życiu Forrest niezamierzenie znajduje się twarzą w twarz z wieloma legendarnymi postaciami lat 50-tych, 60-tych i 70-tych. Wiedzie go to od boiska piłki nożnej, poprzez dżungle Wietnamu, Waszyngton, Chiny, Nowy Jork, do Luizjany - i w wiele innych miejsc - relacjonuje w swych poruszających i wstrząsających opowieściach

Więcej
DODAJ

Mów Mi Dave

film (2008)
5.00/10
Mów Mi Dave
Mów Mi Dave

Nie chodzi o to, że jest niezdarny, nieśmiały, czy ubrany na dyskotekę. Dave Ming Chang (Eddie Murphy) wyróżnia się z tłumu Nowojorczyków, ponieważ jest kosmitą, a dokładniej statkiem kosmicznym, który przybył na Ziemię by uratować swoją odległą planetę. Rozdarty pomiędzy głosami w głowie - malutką załogą obcych, z wysoko-powiązaną miniaturką siebie na czele i światem dookoła, Dave stara się jak może udawać normalnego człowieka. Jednak kiedy zakochuje się w obywatelce Ziemi, konsekwencje jego wyborów stają się przezabawne. Zobacz koniecznie „mądrze poczętą komedię", z której każdy, bez względu na wiek będzie śmiał się równie mocno". (Urban Cinefile)

Więcej
DODAJ

Obcy na poddaszu

film (2009)
5.40/10
Obcy na poddaszu
Obcy na poddaszu

Są letnie wakacje, ale dzieciaki z rodziny Pearsonów są skazane na nudny pobyt z rodzicami w domku letniskowym nad jeziorem. Jednak sytuacja ulega zmianie, gdy nagle na dachu rozbija się statek narwanych i wojowniczych kosmitów z planem podbicia nie tylko domku, ale całego świata! Mając do dyspozycji tylko swój spryt, odwagę oraz umiejętności zdobyte w grach video, grupa małolatów jednoczy siły, aby pokonać obcych i uratować Ziemię. Jednak najtrudniejszym zadaniem jest utrzymanie wszystkiego w tajemnicy przed rodzicami!

Więcej
DODAJ

Kraina lodu

film (2013)
7.50/10
Kraina lodu
Kraina lodu

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Więcej
DODAJ

Outsiderka

film (2017)
5.30/10
Outsiderka
Outsiderka

Dystopijna wizja przyszłości, w której tysiące Amerykanów, sklasyfikowanych jako nieprzydatnych dla społeczeństwa, jest bezceremonialnie wyrzucanych na pustynne pustkowia niedaleko Texasu. W tym jałowym skrawku ziemi niczyjej, otoczonym zewsząd cywilizowanym społeczeństwem, panują brutalne prawa. Jedną z wygnanych jest młoda, kaleka dziewczyna – Arlen (Suki Waterhouse), która podczas wędrówki po pustkowiach zostaje złapana przez bandę dzikich kanibali. Aby przetrwać będzie musiała spróbować znaleźć własne miejsce w tym świecie, w którym ludzie zjadają się nawzajem. Arlen szybko zorientuje się, że ocena dobra i zła w dużej mierze zależy od tego, z kim w danym momencie dzieli swój los.

Więcej
DODAJ

Pora na przygodę!

serial (2010)
8.60/10
Pora na przygodę!
Pora na przygodę!

12-letni Finn wraz ze swoim przyjacielem, gadającym psem Jake’iem mieszkają w Krainie Ooo i każdego dnia wychodzą naprzeciw przygodzie. Na swojej drodze spotykają wiele surrealistycznych postaci zaczynając od księżniczek, a na smokach kończąc. Całe szczęście, że Jake jest magicznym psem, a Finn od zawsze pragnął być superbohaterem i jest niezwykle odważny.

Więcej
DODAJ
My Little Pony: Przyjaźń to magia
My Little Pony: Przyjaźń to magia

Akcja rozgrywa się w magicznej krainie Equestria w której natura jest w dużej części kontrolowana przez populację kucyków. Głównymi bohaterkami tutaj jest 6 kucyków: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy, Applejack. Pomagają nam one przy odkrywaniu własnych pasji jak i wartości przyjaźni.

Więcej
DODAJ

Transformers: Rescue Bots

serial (2012)
6.70/10
Transformers: Rescue Bots
Transformers: Rescue Bots

A team of specialized Autobots not quite ready for prime-time battles against the Decepticons is given a vital mission by Optimus Prime. The goal for the Bots is to learn about mankind and how to help others to find out what it really means to be a hero.

Więcej
DODAJ

Sabrina: The Animated Series

serial (1999)
5.90/10
Sabrina: The Animated Series
Sabrina: The Animated Series

Sabrina: The Animated Series is an American animated television series based on the Archie Comics character Sabrina, the Teenage Witch. It was produced by Savage Studios Ltd. and Hartbreak Films in association with DIC Entertainment, which was owned by Disney at the time. The cartoon series is a spin-off of the popular live action series that ran on ABC. Later, a movie, Sabrina: Friends Forever, and a spin-off series, Sabrina's Secret Life, were produced by DiC, this time without the ownership of Disney. Reruns currently air on the "This Is for Kids" block on the TV channel This.

Więcej
DODAJ

Super drużyna Sanjaya

film (2015)
6.90/10
Super drużyna Sanjaya
Super drużyna Sanjaya

Pomiędzy medytującym ojcem i jego synem oglądającym kreskówkę dochodzi do nieporozumienia.

Więcej
DODAJ

The Mr. Peabody & Sherman Show

serial (2015)
5.80/10
The Mr. Peabody & Sherman Show
The Mr. Peabody & Sherman Show

The world's smartest dog and his boy host a zany late-night comedy show from a swanky penthouse, with time-traveling historical figures and a live audience.

Więcej
DODAJ

Gunslinger Girl

serial (2003)
7.20/10
Gunslinger Girl
Gunslinger Girl

The Social Welfare Agency saves the lives of terminal patients using cybernetic implants. Then it teaches them to kill. After surviving the slaughter of her family, young Henrietta awakens to her new life at the Agency with a rebuilt body and no memory. Teamed with Jose, who is responsible for turning her into the perfect assassin, Henrietta’s been given a second chance—but at what cost?

Więcej
DODAJ

Gunslinger Girl

serial (2003)
7.50/10
Gunslinger Girl
Gunslinger Girl

The Social Welfare Agency saves the lives of terminal patients using cybernetic implants. Then it teaches them to kill. After surviving the slaughter of her family, young Henrietta awakens to her new life at the Agency with a rebuilt body and no memory. Teamed with Jose, who is responsible for turning her into the perfect assassin, Henrietta’s been given a second chance—but at what cost?

Więcej
DODAJ

Kapitan Bomba

serial (2009)
7.20/10
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba

Kapitan Tytus Bomba znajdujący się na usługach Gwiezdnej Floty to śmiałek, który wraz ze swoimi dwoma podkomendnymi, Januszem i Sebkiem, bronią galaktyki Kurvix przed inwazją kosmitów.

Więcej
DODAJ

Moja super eksdziewczyna

film (2006)
5.10/10
Moja super eksdziewczyna
Moja super eksdziewczyna

Mat Saunders (Wilson) myśli, że wreszcie znalazł idealną dziewczynę w osobie Jenny Johnson (Thurman), która jest inteligentna, seksowna i ... jest SUPER bohaterem! Gdy jednak Jenny staje się zbyt zaborcza, Mat myśli o zerwaniu. Jako odrzucona kobieta, Jenny wybucha gniewem i nic nie powstrzyma jej przed wykorzystaniem swych ponadnaturalnych mocy do zemsty jakże słodkiej.

Więcej
DODAJ

Fullmetal Alchemist

serial (2003)
8.60/10
Fullmetal Alchemist
Fullmetal Alchemist

Edward and Alphonse Elric are two brothers gifted with the ability of alchemy, the science of taking one thing and changing it into another. However, alchemy works on the theory of Equivalent Exchange -- for something to be created, something else of equal value must be sacrificed. When their mother dies, Edward decides to do the unthinkable -- bringing her back to life by breaking one of Alchemy's biggest taboos and performing Human Alchemy. Thinking they have nothing more to lose, he and Alphonse make their attempt -- but something goes horribly wrong. In the process, Alphonse loses his body and Edward loses his leg. Ed manages to save Al by attaching his spirit to a suit of armor, but at the cost of his arm and leg.

Więcej
DODAJ

Teen Titans Go!

serial (2013)
4.90/10
Teen Titans Go!
Teen Titans Go!

Robin, Starfire, Raven, Beast Boy and Cyborg return in all-new, comedic adventures. They may be super heroes who save the world every day ... but somebody still has to do the laundry!

Więcej
DODAJ