Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 818

Emotki. Film

film (2017)
3.10/10
Emotki. Film
Emotki. Film

Miliony smartfonów na całym świecie są pełne życia - w aplikacji do wysyłania wiadomości ukryte jest gwarne miasto Tekstopolis. Mieszkają i pracują tam emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną, konkretną emocję do wyrażenia. Jedynie żywiołowy i pełen dobrej energii Minek ma umiejętność wyrażania wszystkich emocji. Bohater chciałby jednak być taki, jak wszyscy… Pokaż więcej...Miliony smartfonów na całym świecie są pełne życia - w aplikacji do wysyłania wiadomości ukryte jest gwarne miasto Tekstopolis. Mieszkają i pracują tam emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną, konkretną emocję do wyrażenia. Jedynie żywiołowy i pełen dobrej energii Minek ma umiejętność wyrażania wszystkich emocji. Bohater chciałby jednak być taki, jak wszyscy jego znajomi. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem „Piątką” oraz super-hakerką Matrix wyrusza w podróż po telefonie w poszukiwaniu sposobu na rozwiązanie problemu.Szalona komedia odkrywa sekretny, wewnętrzny świat smartphone’ów. Twórcy filmu zabierają widzów w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach świata aplikacji. Reżyserem obrazu jest Tony Leondis (Kung Fu Panda: Sekrety mistrzów). W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli m.in.: Paweł Ciołkosz, Szymon Roszak, Monika Pikuła oraz Katarzyna Kwiatkowska.

Więcej
DODAJ
Wielkie przygody Kapitana Majtasa
Wielkie przygody Kapitana Majtasa

Czwartoklasiści George i Harold uwielbiają robić kawały, tworzyć komiksy i zmieniać dyrektora szkoły w superbohatera w majtasach.

Więcej
DODAJ
Zakochany kundel II: Przygody Chapsa
Zakochany kundel II: Przygody Chapsa

Scamp, niesforny syn Lady i Trampa zawsze wpada w tarapaty. Tym razem szczeniak, któremu marzy się prawdziwa wolność, wyrusza na przygodę swojego życia. Scamp dołącza do sfory psów żyjących na wysypisku, której nieformalnymi przywódcami są cwaniak Buster oraz śliczna i pragmatyczna suczka Angel. We wzruszającej kontynuacji słynnej bajki pojawia się cała galeria… Pokaż więcej...Scamp, niesforny syn Lady i Trampa zawsze wpada w tarapaty. Tym razem szczeniak, któremu marzy się prawdziwa wolność, wyrusza na przygodę swojego życia. Scamp dołącza do sfory psów żyjących na wysypisku, której nieformalnymi przywódcami są cwaniak Buster oraz śliczna i pragmatyczna suczka Angel. We wzruszającej kontynuacji słynnej bajki pojawia się cała galeria czworonożnych bohaterów najmłodszego pokolenia oraz Jock, Trusty i pozostałe ulubione postacie. Czy Scamp porzuci dawne, wygodne życie w willi i wybierze wolność w towarzystwie nowych kumpli?

Więcej
DODAJ

Robin Hood

film (1973)
7.60/10
Robin Hood
Robin Hood

Retelling of the Robin Hood legend with animals for the characters. Robin Hood is an outlaw who starts to form a gang in Sherwood Forest to fight the injustices of the Sheriff of Nottingham, who levies unpayable taxes upon the people. Pokaż więcej...Retelling of the Robin Hood legend with animals for the characters. Robin Hood is an outlaw who starts to form a gang in Sherwood Forest to fight the injustices of the Sheriff of Nottingham, who levies unpayable taxes upon the people.

Więcej
DODAJ

Simon

serial (2016)
5.00/10
Simon
Simon

Obdarzony bujną wyobraźnią królik przeżywa zabawne przygody, jednocześnie ucząc się odpowiedzialności i dowiadując, jak trzeba rozmawiać z innymi.

Więcej
DODAJ
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny

Now settled in Genovia, Princess Mia faces a new revelation: she's being primed for an arranged marriage to a English suitor. Pokaż więcej...Now settled in Genovia, Princess Mia faces a new revelation: she's being primed for an arranged marriage to a English suitor.

Więcej
DODAJ

Wojownicze żółwie ninja

film (2014)
5.80/10
Wojownicze żółwie ninja
Wojownicze żółwie ninja

Gdy Shredder oplata Nowy Jork swoimi mackami, czterech niecodziennych bohaterów wychodzi ze służących im za dom kanałów, żeby oczyścić miasto ze złoczyńców.

Więcej
DODAJ

Evan Wszechmogący

film (2006)
5.40/10
Evan Wszechmogący
Evan Wszechmogący

Bóg wzywa narcystycznego Evana do zbudowania arki w przygotowaniu na powódź. Tymczasem rodzina Evana uznaje jego nowe hobby za kryzys wieku średniego.

Więcej
DODAJ

Lorax

film (2012)
6.40/10
Lorax
Lorax

W tej adaptacji klasycznej bajki Dr. Seussa mieszkający w lesie Lorax musi powstrzymać krótkowzrocznego Once-lera przed zniszczeniem przyrody dla zysku.

Więcej
DODAJ

Ciekawski George

film (2006)
6.50/10
Ciekawski George
Ciekawski George

Odkrywca jedzie do Afryki w poszukiwaniu cennego artefaktu, ale zamiast niego przywozi ciekawskiego szympansa, który świetnie się odnajduje w miejskiej dżungli.

Więcej
DODAJ

Jak ukraść Księżyc

film (2010)
7.70/10
Jak ukraść Księżyc
Jak ukraść Księżyc

Gru to niezbyt sympatyczny gość. Na dodatek chce ukraść Księżyc! Czy coś jest w stanie zmienić jego zbrodniczy plan? Może trzy sierotki szukające taty?

Więcej
DODAJ

Charlie i fabryka czekolady

film (2005)
6.70/10
Charlie i fabryka czekolady
Charlie i fabryka czekolady

Charlie jest jednym ze szczęśliwców, którzy zdobyli bilet na zwiedzanie słynnej fabryki czekolady Willy’ego Wonki. Klasyka kina dziecięcego w reżyserii Tima Burtona.

Więcej
DODAJ

Booba

serial (2014)
5.00/10
Booba
Booba

Mały, ciekawski Booba odkrywa tajemnice otaczającego go świata i przeżywa różne wspaniałe przygody.

Więcej
DODAJ
Wielkie projekty wielkich inżynierów
Wielkie projekty wielkich inżynierów

Wciągający dokument opowiadający o wybitnych dziełach sztuki inżynierskiej z całego świata. Narratorem jest Jeff Bridges.

Więcej
DODAJ

Złoty kompas

film (2007)
6.10/10
Złoty kompas
Złoty kompas

Osierocona Lyra, uczennica Jordan College, porzuca swe beztroskie życie i wyrusza w pełną przygód podróż na odległą i dziką północ.

Więcej
DODAJ
Justin Bieber: Never Say Never
Justin Bieber: Never Say Never

Idol nastolatek, Justin Bieber, dzieli się osobistymi wspomnieniami z różnych chwil swojej kariery, której kulminacją jest efektowna trasa koncertowa w roku 2010.

Więcej
DODAJ

Moje wakacje z Rudym

film (2016)
6.50/10
Moje wakacje z Rudym
Moje wakacje z Rudym

Jedenastoletni Mick (Levi Miller) pewnego dnia zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w zachodniej Australii. Chłopak nie jest zadowolony. Obawia się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Szybko jednak okazuje się, że był w błędzie. W życiu Micka niespodziewanie pojawia się Blue – pies o nietuzinkowym kolorze sierści.… Pokaż więcej...Jedenastoletni Mick (Levi Miller) pewnego dnia zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w zachodniej Australii. Chłopak nie jest zadowolony. Obawia się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Szybko jednak okazuje się, że był w błędzie. W życiu Micka niespodziewanie pojawia się Blue – pies o nietuzinkowym kolorze sierści. Nastolatek i jego czworonóg stają się nierozłączni i przeżywają razem masę niezwykłych przygód.Sequel kinowego hitu z 2011 roku opowiadający o wczesnym życiu niezwykle inteligentnego psa o imieniu Blue. Mądre kino familijne z przesłaniem pokazuje, jak piękna może być przyjaźń między człowiekiem a jego pupilem. Mówi też o eksploracji świata i uczeniu się nowych kultur. Reżyserem obrazu jest Kriv Stenders (Trzy razy śmierć), a w główne role wcielili się Levi Miller (Piotruś. Wyprawa do Nibylandii), Bryan Brown (Goryle we mgle), Jason Isaacs (Helikopter w ogniu), Hanna Mangan Lawrence (serial Spartakus: Krew i piach) oraz Thomas Cocquerel (Porwanie Heinekena).

Więcej
DODAJ

Dinozaur

film (2000)
6.50/10
Dinozaur
Dinozaur

Aladar jest dinozaurem, który w dzieciństwie został oddzielony od rodziców. Teraz wychowuje się wśród stadka lemurów, które uważają go za jednego ze swoich. Jego pogodną egzystencję przerywa jednak groźny deszcz meteorytów. Aladar i jego przybrana rodzina szczęśliwie wychodzą cało z opresji. Dołączają do stada dinozaurów zmierzających w stronę jedynego miejsca na Ziemi… Pokaż więcej...Aladar jest dinozaurem, który w dzieciństwie został oddzielony od rodziców. Teraz wychowuje się wśród stadka lemurów, które uważają go za jednego ze swoich. Jego pogodną egzystencję przerywa jednak groźny deszcz meteorytów. Aladar i jego przybrana rodzina szczęśliwie wychodzą cało z opresji. Dołączają do stada dinozaurów zmierzających w stronę jedynego miejsca na Ziemi ocalałego z kataklizmu. Po drodze bohater zaprzyjaźnia się z kilkoma dinozaurami. Zwierzęta muszą razem się mierzyć z trudami podróży – problemami z dostępem do wody i jedzenia. Zrealizowana w wytwórni Disneya, chwytającą za serce animacja komputerowa o przyjaźni i walce o lepsze jutro. Akcja obrazu rozgrywa się 65 milionów lat temu, kiedy na Ziemi przodowały dinozaury. Jego twórcy – Eric Leighton oraz Ralph Zondag (Opowieść o dinozaurach) – pokazują młodym widzom, że dzięki odwadze, lojalności i pogodzie duch można przezwyciężyć największe trudności i przeszkody. Produkcja otrzymała aż pięć nominacji do nagrody Annie. Swoich głosów w polskiej wersji językowej użyczyli bohaterom m.in. Jacek Kawalec, Grażyna Wolszczak oraz Jerzy Trela.

Więcej
DODAJ

Dzieciaki z Harvey Street

serial (2018)
5.00/10
Dzieciaki z Harvey Street
Dzieciaki z Harvey Street

Na Harvey Street to dzieciaki rządzą! Poznaj trzy zwariowane przyjaciółki i odwiedź miejsce, gdzie każdy dzień jest jak sobota i zawsze jest dobry czas na lody.

Więcej
DODAJ

Terraria - seria animowana

serial (2014)
5.00/10
Terraria - seria animowana
Terraria - seria animowana

Seria animacji na podstawie gry Terraria.

Więcej
DODAJ
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
Indiana Jones i Świątynia Zagłady

Indiana Jones, jego młody pomocnik i rozpieszczona tancerka nie wiedzą, co ich czeka, kiedy udają się na wyprawę w poszukiwaniu zaginionego magicznego kamienia.

Więcej
DODAJ

Sam i Cat

serial (2014)
5.70/10
Sam i Cat
Sam i Cat

Współlokatorki, Sam i Cat, postanawiają sobie dorobić, opiekując się dziećmi — wkrótce przekonują się, ile wyzwań się z tym wiąże.

Więcej
DODAJ

Minecraft - animacje

serial (2012)
5.00/10
Minecraft - animacje
Minecraft - animacje

Seria animacji w świecie Minecrafta.

Więcej
DODAJ
Mega Walls - Pojedynek na śmierć i życie
Mega Walls - Pojedynek na śmierć i życie

Animacja oparta na mini-grze w świecie Minecrafta - Mega Walls.

Więcej
DODAJ