Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 4405

Feel Rich

film (2017)
5.00/10
Feel Rich
Feel Rich

Szczere rozmowy z hiphopowcami, muzykami i sportowcami pokazują zalety ćwiczeń fizycznych, zdrowej diety i spokoju ducha.

Więcej
Zobacz "Feel Rich" na Netflix.com
DODAJ

Alive and Kicking

film (2016)
5.00/10
Alive and Kicking
Alive and Kicking

Bliskie spojrzenie na wciąż popularną kulturę swingu oraz barwne i radosne osobowości, za których sprawą ten typ tańca pozostaje tak wyjątkowy.

Więcej
Zobacz "Alive and Kicking" na Netflix.com
DODAJ
Lynne Koplitz: Hormonal Beast
Lynne Koplitz: Hormonal Beast

Bezpretensjonalna Lynne Koplitz z kobiecej perspektywy opowiada o szaleństwie, zaletach bezdzietności i trzech rzeczach, których pragną wszyscy faceci.

Więcej
Zobacz "Lynne Koplitz: Hormonal Beast" na Netflix.com
DODAJ

Tatuaż

film (2003)
5.30/10
Tatuaż
Tatuaż

Nieśmiała nauczycielka wdaje się w romans z policjantem badającym sprawę morderstwa młodej kobiety i zaczyna podejrzewać, że jej kochanek ma związek z przestępstwem.

Więcej
Zobacz "Tatuaż" na Netflix.com
DODAJ

Unacknowledged

film (2017)
7.20/10
Unacknowledged
Unacknowledged

Steven Greer, uznany ekspert ds. UFO, rozmawia ze świadkami i przedstawia tajne dokumenty dotyczące istot pozaziemskich.

Więcej
Zobacz "Unacknowledged" na Netflix.com
DODAJ

Victoria

film (2016)
6.50/10
Victoria
Victoria

Victoria Spick (Virginie Efira) jest zapracowaną prawniczką, która nie ma czasu na życie miłosne. Pewnego dnia, gdy bawi się na weselu przyjaciół, wpada na swojego starego znajomego Vincenta (Melvil Poupaud) oraz Sama (Vincent Lacoste), poczciwca, którego niegdyś wybroniła. Następnego dnia ten pierwszy zostaje oskarżony o próbę zabójstwa swojej dziewczyny. Jedynym świadkiem jest pies powódki. Victoria niechętnie godzi się reprezentować Vincenta w sądzie. Co więcej, kobieta zatrudnia Sama do opieki nad swoimi dziećmi. Lekka francuska komedia w reżyserii nominowanej do Europejskiej Nagrody Filmowej Justine Triet (krótki metraż Vilaine fille mauvais garçon, La bataille de Solferino). Film opowiada o miłosnych perypetiach pewnej zapracowanej prawniczki, której życie przybiera niespodziewany obrót za sprawą spotkania z dwójką dawnych znajomych. W jej rolę z wdziękiem wciela się pochodząca z Belgii Virginie Efira (Miłość po francusku, Facet na miarę). Za stworzoną przez siebie kreację aktorka otrzymała nominację do Cezara. Obok niej w obsadzie znaleźli się także Vincent Lacoste (Dziennik panny służącej), trzykrotnie nominowany do Nagrody Francuskiej Akademii Melvil Poupaud (Na zawsze Laurence), Laurent Poitrenaux (Książę nie z tej bajki) oraz Laure Calamy (Wyszłam za mąż, zaraz wracam). Zdjęcia do filmu powstały w Paryżu. Produkcja otrzymała w sumie pięć nominacji do Cezara, w tym za najlepszy film i scenariusz.

Więcej
Zobacz "Victoria" na HBOGO
DODAJ

Gattaca - Szok Przyszłości

film (1997)
7.80/10
Gattaca - Szok Przyszłości
Gattaca - Szok Przyszłości

Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, w świecie opanowanym przez obsesję dążenia do genetycznej doskonałości. Ludzie dzielą się na lepszych (valid), poczętych w wyniku genetycznych modyfikacji, i gorszych (invalid), spłodzonych w naturalny sposób. Ci ostatni, traktowani jak osobnicy drugiej kategorii, są z góry skazani na porażkę. Do tej grupy należy również Vincent Freeman (Ethan Hawke), który mimo choroby serca chce zrealizować swoje marzenie o podróży w kosmos. Pomaga mu w tym Jerome (Jude Law), człowiek o idealnym genotypie. Udostępnione przez niego dane pozwalają Vincentowi dostać się na pokład statku kosmicznego Gattaca. To jednak dopiero początek jego niezwykłych przygód, pełnych niebezpieczeństw i przeciwności, którym będzie musiał stawić czoła. Opowieść o człowieku, który rzuca wyzwanie nieludzkim prawom nowego świata. Ten ciekawy, także w warstwie wizualnej, obraz science fiction był reżyserskim debiutem Andrew Niccola (Pan życia i śmierci, Dobre zabijanie), nominowanego do Oscara scenarzysty głośnego Truman Show. W realizacji filmu wzięli udział znakomici aktorzy, wśród nich m.in. Uma Thurman (Pulp Fiction, Kill Bill), Ethan Hawke (Przed zachodem słońca, Boyhood) i Jude Law (Utalentowany pan Ripley, Bliżej). Autorem zdjęć jest Polak Sławomir Idziak (Helikopter w ogniu), jeden z najwybitniejszych współczesnych operatorów filmowych. Muzykę skomponował Michael Nyman (Fortepian). Film zebrał świetne recenzje i otrzymał liczne wyróżnienia. Był m.in. nominowany do Oscara (scenografia) i Złotego Globu (muzyka), zdobył też Nagrodę Londyńskich Krytyków Filmowych za scenariusz roku.

Więcej
Zobacz "Gattaca - Szok Przyszłości" na HBOGO
DODAJ

Słaby rap

film (2016)
5.00/10
Słaby rap
Słaby rap

Czworo Amerykanów pochodzenia azjatyckiego ciężko pracuje, by przebić się w gatunku muzyki, w którym traktowani są jak outsiderzy.

Więcej
Zobacz "Słaby rap" na Netflix.com
DODAJ

Monster Trucks

film (2016)
5.70/10
Monster Trucks
Monster Trucks

Tripp (Lucas Till) jest nastolatkiem, któremu przyszło dorastać w małym, zapomnianym przez Boga i ludzi amerykańskim miasteczku. Zafascynowany motoryzacją chłopak lubi uciekać od codzienności. Pewnego dnia udaje mu się skonstruować z przypadkowo znalezionych części własną wersję popularnego Monster Trucka. Tymczasem w pobliskiej rafinerii dochodzi do wypadku. Z głębin ziemi wydostaje się silne i niezwykle inteligentne stworzenie, które pomaga Trippowi ocalić miasteczko przed nastawioną na maksymalizację zysku korporacją. Widowiskowy film akcji z elementami kina familijnego i science fiction. Obraz opowiada historię rezolutnego nastolatka, który marzy o ucieczce z sennego, prowincjonalnego miasteczka. Jego życie nabiera tempa, gdy chłopak zaprzyjaźnia się z sympatycznym prehistorycznym stworem i razem z nim przeżywa ekscytujące przygody. W roli głównego bohatera wybornie odnajduje się młody aktor Lucas Till, znany m.in. z Hannah Montana. Film czy serii X-Men. Obok niego w obsadzie znaleźli się również: Jane Levy (serial Podmiejski czyściec), Thomas Lennon (Znów mam 17 lat), nominowany do Złotego Globu Barry Pepper (Zielona mila) oraz wyróżniony aż sześcioma nominacjami do tej nagrody Rob Lowe (serial Prezydencki poker). Obraz Chrisa Wedge’a (Epoka lodowcowa, Tajemnica Zielonego Królestwa) przywołuje na myśl wczesne filmy przygodowe dla młodzieży Stevena Spielberga oraz popkulturę lat osiemdziesiątych. Przykuwa uwagę zarówno dynamicznie prowadzoną fabułą, jak i efektowną realizacją. Mocnym punktem są też fantastyczne, wygenerowane komputerowo stwory.

Więcej
Zobacz "Monster Trucks" na HBOGO
DODAJ

Planeta Skarbów

film (2002)
7.10/10
Planeta Skarbów
Planeta Skarbów

Piętnastoletni Jim Hawkins przez przypadek staje się właścicielem mapy, która wskazuje miejsce ukrycia legendarnego skarbu. Chłopak wyrusza na międzygalaktyczną wyprawę na pokładzie kosmicznego galeonu. Podczas podróży zaprzyjaźnia się z kucharzem-cyborgiem, Johnem Silverem. Dzięki niemu cała załoga stara się przetrwać tę pełną fascynujących przygód wycieczkę w nieznane. Czy Jimowi uda się dotrzeć do wymarzonego skarbu? Przepięknie zrealizowana animacja na podstawie klasycznej powieści Roberta Louisa Stevensona „Wyspa skarbów”. Film opowiada o przygodach zbuntowanego nastolatka, który wyrusza w niezwykłą międzygalaktyczną podróż. Pełna pościgów i nieoczekiwanych zwrotów akcji fabuła zachwyca dopracowaną stroną wizualną i wciąga od pierwszej do ostatniej minuty. Znakomity duet reżyserski – znani z Małej syrenki i Aladyna Ron Clements oraz John Musker – tworzy barwny, pełen niespodzianek świat, w którym spełniają się marzenia. Wyprodukowany przez studio Disneya obraz otrzymał nominację do Oscara i siedmiu nagród Annie. Swoich głosów w polskiej wersji językowej użyczyli m.in. Krzysztof Bednarek, Joanna Szczepkowska oraz Janusz Gajos. Prace nad filmem trwały blisko 10 lat.

Więcej
Zobacz "Planeta Skarbów" na HBOGO
DODAJ

Postój

film (2016)
6.50/10
Postój
Postój

Grupa francuskich żołnierzy kończy swoją misję w Afganistanie. W drodze powrotnej robią sobie kilkudniowy przystanek na Cyprze. Krótkie wakacje mają pomóc im odreagować silny stres, któremu byli poddawani na placu broni. Dwie kobiety ze zdominowanego przez mężczyzn oddziału – Marine (Soko) oraz Aurore (Ariane Labed) – nie są jednak w stanie się odprężyć. Prześladuje je wojenna trauma. Nie mogą poradzić sobie z trudnymi wspomnieniami oraz pełnym stereotypów podejściem do nich ich kolegów. Pełen intensywnych emocji, oryginalny dramat, który ukazuje piekło wojny z perspektywy biorących w niej udział kobiet. W role zmagających się z urazem psychicznym i społecznymi ograniczeniami bohaterek wcielają się wiarygodnie wschodzące gwiazdy europejskiego kina – Soko (Augustine, Tancerka) oraz Ariane Labed (Alpy, Lobster). Duet reżyserski – siostry Delphine i Muriel Coulin, znane z nominowanych do Cezara 17 dziewczyn – pokazuje, że piętna zmagań wojennych nie da się wymazać z dnia na dzień, ponieważ zostaje ono w duszach na długo. Niedający o sobie zapomnieć obraz miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie zdobył nagrodę w Przeglądzie Un Certain Regard za najlepszy scenariusz.

Więcej
Zobacz "Postój" na HBOGO
DODAJ

The Client List

film (2010)
5.80/10
The Client List
The Client List

Młoda żona i matka zatrudnia się w salonie masażu, ale wkrótce odkrywa, że jej współpracowniczki to prostytutki świadczące usługi zamożnym klientom.

Więcej
Zobacz "The Client List" na Netflix.com
DODAJ

I kto to mówi

film (1989)
5.80/10
I kto to mówi
I kto to mówi

Mollie to samotna pracująca matka, która próbuje znaleźć idealnego ojca dla swojego dziecka. Ale jej syn woli Jamesa, taksówkarza, który został... nianią.

Więcej
Zobacz "I kto to mówi" na Netflix.com
DODAJ

Noc żywych trupów

film (1990)
6.90/10
Noc żywych trupów
Noc żywych trupów

Kolorowy remake czarno-białego oryginału opowiada historię grupy ocalałych ludzi z małego miasteczka otoczonych przez armię żywych trupów.

Więcej
Zobacz "Noc żywych trupów" na Netflix.com
DODAJ

Blue Lagoon: The Awakening

film (2012)
5.70/10
Blue Lagoon: The Awakening
Blue Lagoon: The Awakening

Podczas szkolnej wycieczki dwoje całkowicie odmiennych od siebie nastolatków ląduje na bezludnej wyspie. Rozpoczyna się niełatwa walka o przetrwanie.

Więcej
Zobacz "Blue Lagoon: The Awakening" na Netflix.com
DODAJ

I kto to mówi 3

film (1993)
4.20/10
I kto to mówi 3
I kto to mówi 3

W trzeciej i ostatniej części tej popularnej komedii dzieci są już na tyle duże, by same mówić, więc dla odmiany możemy posłuchać, co sobie myślą psy rodziny Ubriacco.

Więcej
Zobacz "I kto to mówi 3" na Netflix.com
DODAJ

Zabawa w chowanego

film (2016)
5.70/10
Zabawa w chowanego
Zabawa w chowanego

Nienawidzi zarazków, ale nie przeszkadza mu to wieść wygodnego życia męża i ojca. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego brat prawdopodobnie popełnił straszną zbrodnię.

Więcej
Zobacz "Zabawa w chowanego" na Netflix.com
DODAJ

Okaleczone

film (2016)
6.90/10
Okaleczone
Okaleczone

Toshio (Kanji Furutachi) i Akie (Mariko Tsutsui) są szczęśliwym małżeństwem, które wspólnie wychowuje córkę Hotaru (Mamone Shinokawa). Wiodą spokojne i uporządkowane życie. Wszystko jednak zmienia się, kiedy pewnego dnia w należącym do mężczyzny sklepie pojawia się Yasaka (Tadanobu Asano), jego tajemniczy znajomy z przeszłości. Toshio oferuje staremu druhowi pracę i dach nad głową. Szybko okazuje się, że nowy lokator bardzo zaburza dynamikę rodzinnej relacji. Co gorsza, skrywany przez niego sekret wychodzi na światło dzienne. Niepokojący dramat psychologiczny w reżyserii uznawanego za jednego z najciekawszych współczesnych japońskich filmowców – Kôjiego Fukady (Gościnność, Sayonara). Twórca bierze na warsztat temat kruchości więzów rodzinnych i w przenikliwy sposób ukazuje skomplikowane relacje łączące bohaterów. Dobrze skonstruowana fabuła, złożone postacie oraz umiejętnie budowany suspens to tylko niektóre z atutów tego poruszającego obrazu. W główne role po mistrzowsku wcielają się: wyróżniony na festiwalu w Wenecji Tadanobu Asano (Ostatnie życie we wszechświecie), Mariko Tsutsui (Nieodebrane połączenie), Kanji Furutachi (Gościnność). Produkcja miała swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie otrzymała Nagrodę Jury Przeglądu Un Certain Regard.

Więcej
Zobacz "Okaleczone" na HBOGO
DODAJ

Glitter Force Doki Doki

serial (2017)
5.00/10
Glitter Force Doki Doki
Glitter Force Doki Doki

Cztery dziewczyny odnajdują w sobie superbohaterskie umiejętności, by bronić Ziemi i magicznego królestwa Splendorius przed królem Mercenare i jego poplecznikami.

Więcej
Zobacz "Glitter Force Doki Doki" na Netflix.com
DODAJ

Marvel: The Defenders

serial (2017)
8.10/10
Marvel: The Defenders
Marvel: The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły w walce ze wspólnymi wrogami, których działania zagrażają bezpieczeństwu Nowego Jorku.

Więcej
Zobacz "Marvel: The Defenders" na Netflix.com
DODAJ

Życie W Realu

film (2016)
4.50/10
Życie W Realu
Życie W Realu

Scottie Olson (Matthew Morrison) jest zapatrzoną w siebie gwiazdą reality show. Kiedy jednak jego ojciec nagle umiera, mężczyzna przerywa pracę i wróca w rodzinne strony. Na miejscu dochodzi do konfrontacji między nim a jego siostrą Kate (Sarah Chalke), która przez lata opiekowała się schorowanym rodzicem. Scottie musi zmierzyć się ze swoimi lękami i w końcu postanowić, czego naprawdę chce od życia. Chwytający za serce komediodramat o skomplikowanych rodzinnych relacjach, poszukiwaniu siebie i radzeniu sobie ze stratą bliskiej osoby. Bezpretensjonalna opowieść, której reżyserem, scenarzystą i producentem był debiutant David Anderson (krótkometrażowy film Boats Against the Current), mówi też o momentach granicznych w życiu, dzięki którym ludzie zmieniają swój sposób patrzenia na świat. W głównych rolach z powodzeniem odnajdują się dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Matthew Morrison (serial Glee, Jak urodzić i nie zwariować) i Sarah Chalke (Szminka, Dzień Matki). Partnerują im m.in. Jon Dore (serial Inside Amy Schumer), Laura Bell Bundy (serial Jak poznałem waszą matkę) oraz Juan Pablo Di Pace (Mamma Mia!).

Więcej
Zobacz "Życie W Realu" na HBOGO
DODAJ

Alena

film (2015)
5.70/10
Alena
Alena

Alena (Amalia Holm) jest introwertyczną nastolatką, która trafia do elitarnej szkoły z internatem. Dziewczyna od pierwszych chwil ma tam pod górkę. Wyniosła Filippa (Molly Nutley) gardzi nową koleżanką z klasy i nastawia pozostałe uczennice przeciwko niej. Niewinne szykany szybko przeradzają się w prawdziwą emocjonalną przemoc. Osobą, która bierze Alenę pod swoje skrzydła, jest bogata i popularna Fabienne (Felice Jankell). Ta znajomość jest nie na rękę nie tylko Filippie, ale również starej znajomej Aleny (Rebecka Nyman). Co z tego wyniknie?Mroczne kino rodem ze Skandynawii, przeznaczone dla widzów o silnych nerwach. Alena to bardzo plastyczny, pełen elektryzujących emocji horror w reżyserii Daniela di Grado (film TV Zbrodnie namiętności: Róże, pocałunki i śmierć), który tym filmem debiutuje w pełnym metrażu. Inspiracją do scenariusza była powieść graficzna o tym samym tytule autorstwa szwedzkiego rysownika Kima W. Anderssona. W obrazie nie brakuje odniesień do klasyki kina grozy z Carrie Briana De Palmy na czele. W obsadzie produkcji znalazły się m.in. Amalia Holm (Morderstwa w Fjällbace: Niemiecki bękart), Molly Nutley (miniserial Saknad), Felice Jankell (Kod 100), Rebecka Nyman oraz Helena Af Sandeberg (Hipnotyzer).

Więcej
Zobacz "Alena" na HBOGO
DODAJ

Kandydat Dla Szalonej Mary

film (2016)
7.30/10
Kandydat Dla Szalonej Mary
Kandydat Dla Szalonej Mary

Mary McArdle (Seána Kerslake) musiała odsiedzieć kilka miesięcy w więzieniu po tym, jak wdała się w bójkę. Teraz wraca jednak w rodzinne strony. Jej najlepsza przyjaciółka Charlene (Charleigh Bailey) wychodzi za mąż za trzy tygodnie, a Mary musi znaleźć sobie partnera, który pójdzie z nią na wesele. Niestety, nie jest to łatwe zadanie. Co gorsza, dziewczyna odnosi wrażenie, że Charlene nie chce spędzać z nią tyle samo czasu, co kiedyś. Pełna humoru, ale i melancholii, opowieść o przyjaźni, miłości i poznawaniu siebie. Film w świeży sposób mówi o problemach związanych z wchodzeniem w dorosłość. Główna bohaterka, w którą rewelacyjnie wcieliła się Seána Kerslake (Włamanie z imprezą, Legenda Longwood), musi pogodzić się z faktem, że życie bywa nieprzewidywalne, ludzie się zmieniają, a nawet najbardziej serdeczne znajomości kiedyś się kończą. Debiutujący w pełnej fabule reżyser Darren Thornton (Nagroda Specjalna na Berlinale i Europejska Nagroda Filmowa za krótki metraż Frankie) bawi się konwencją i dba o odpowiednie tempo akcji. Siłą filmu są kapitalnie zarysowane postacie. Oprócz Seány Kerslake w obsadzie tego błyskotliwego obrazu znaleźli się, m.in.: znana z serialu Upadek Tara Lee, Charleigh Bailey (serial Fair City), Denise McCormack (Love/Hate) oraz Barbara Brennan (serial Dynastia Tudorów). Scenariusz jest oparty na sztuce Yasmine Akram „10 Dates with Mad Mary”. Produkcja zdobyła trzy statuetki IFTY, w tym dla najlepszego filmu. Otrzymała ponadto nagrody przyznawane przez Koło Dublińskich Krytyków Filmowych

Więcej
Zobacz "Kandydat Dla Szalonej Mary" na HBOGO
DODAJ

Ralph Demolka

film (2012)
7.70/10
Ralph Demolka
Ralph Demolka

Ralph jest osiłkiem, który pracuje jako czarny charakter w grze komputerowej. To niewdzięczne zajęcie sprawia, że nikt go nie lubi. Pewnego dnia Ralph postanawia udowodnić, że jest lepszy, niż wszyscy myślą. Zdeterminowany wyrusza w niezwykłą podróż, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotyka Vanellope, która również została odrzucona przez swoich bliskich. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, para odkryje, że prawdziwa przyjaźń jest najcenniejszą wartością na świecie. Wyprodukowana przez studio Disneya, doskonała filmowa przygoda dla małych i dużych. Obraz debiutującego w pełnym metrażu Richa Moore’a (seriale Simpsonowie, Futurama) rozgrywa się w ekscytującym świecie gier komputerowych. W inteligentny sposób opowiada o dojrzewaniu oraz odkrywaniu wartości i uroków przyjaźni. Zachwyca w warstwie fabularnej i wizualnej, nie brakuje w nim też dobrego humoru. W polskiej wersji językowej swoich głosów postaciom użyczyli m.in. Olaf Lubaszenko, Jolanta Fraszyńska, Waldemar Barwiński i Edyta Olszówka. Produkcja została doceniona przez krytyków i widzów na całym świecie. Zdobyła pięć statuetek Annie, a także nominację do Oscara i Złotego Globu w kategorii „najlepszy film animowany”.

Więcej
Zobacz "Ralph Demolka" na HBOGO
DODAJ