Kolekcje użytkowników

Obejrzane

autor: Sirek1
RED
RED

Były agent CIA Frank Moses cieszy się zasłużoną emeryturą. Kiedy jednak ktoś zaczyna czyhać na jego życie, zbiera starą ekipę i wraca do akcji.

Więcej
Zobacz "RED" na Netflix.com
Cała kolekcja (1192 tytuły)

Obejrzane

autor: ludi108
Łowcy trolli
Łowcy trolli

Pewien nastolatek znajduje tajemniczy amulet i rozpoczyna nieprawdopodobną misję ratowania dwóch światów. Przedstawia Guillermo del Toro.

Więcej
Zobacz "Łowcy trolli" na Netflix.com
Cała kolekcja (105 tytułów)

[Filmy] Netflix

autor: ludi108
Władca Pierścieni: Powrót króla
Władca Pierścieni: Powrót króla

Dziedzic dawnych królów, Aragorn, Gandalf i pozostali członkowie rozbitej Drużyny Pierścienia podejmują heroiczną walkę, by ocalić Gondor.

Więcej
Zobacz "Władca Pierścieni: Powrót króla" na Netflix.com
Cała kolekcja (51 tytułów)

Do Obejrzenia

autor: Galfryd
Kill Bill
Kill Bill

Młoda członkini gangu płatnych zabójców, Czarna Mamba (Uma Thurman), zostaje postrzelona w głowę w dniu swojego ślubu. Szczęśliwym trafem kula nie powoduje śmierci, ale dziewczyna zapada w stan długotrwałej śpiączki. Kiedy po czterech latach budzi się z letargu, poprzysięga zemstę napastnikom - członkom swego byłego gangu. Nie będzie to łatwe, zważywszy na ich biegłość w sztuce zabijania i jej „przerwę zawodową”. Szefa, który ją wystawił, tytułowego Billa (David Carradine), zostawia sobie na koniec... Zrealizowana z brawurą, krwawa opowieść o zdradzie i zemście. Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Django) napisał scenariusz filmu specjalnie dla Umy Thurman – z okazji jej 30. urodzin. Tak jak zazwyczaj, natchnienie do swoich pomysłów czerpał z najrozmaitszych źródeł, w tym z opowieści o samurajach, japońskich anime, niskobudżetowego kina, filmów kung-fu i spaghetti westernów. Kill Bill jest porywającą mieszanką wschodnich walk, efektów specjalnych, japońskiej symboliki, niezliczonych filmowych cytatów i czarnego humoru. W tym komiksowym balecie przemocy jest wiele piękna, niektóre ujęcia mają w sobie niespotykany liryzm (autorem zdjęć jest utytułowany Robert Richardson - JFK, Aviator).

Więcej
Zobacz "Kill Bill" na HBOGO
Cała kolekcja (1185 tytułów)

Obejrzane

autor: Galfryd
Gladiator
Gladiator

Generał Maximus - prawa ręka cesarza, szczęśliwy mąż i ojciec - w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik-gladiator musi walczyć na arenie o przeżycie.

Więcej
Zobacz "Gladiator" na Amazon Prime Video
Cała kolekcja (281 tytułów)

[Filmy] Showmax

autor: ludi108
Aż do piekła
Aż do piekła

"Kapitalizm chwyta za gardło pewną niezamożną rodzinę. Dwaj bracia postanawiają się zemścić, napadając na małomiasteczkowe banki. Czy ich zbrodniczy rajd zaprowadzi ich aż do piekła? "

Więcej
Zobacz "Aż do piekła" na Showmax.com
Cała kolekcja (25 tytułów)

Do Obejrzenia

autor: Sirek1
Luther
Luther

Piekielnie inteligentny i stroniący od ludzi John Luther (Idris Elba) jest detektywem w londyńskiej jednostce policyjnej. W pełni zaangażowany w swoją pracę mężczyzna jest doskonałym śledczym. Jego wielką obsesją jest rozwiązywanie trudnych kryminalnych zagadek. Mężczyzna lubi toczyć z groźnymi przestępcami grę w kotka i myszkę. Skrywa też w sobie mroczny sekret.Brawurowo skonstruowany psychologiczny serial kryminalny, którego bohaterem jest zmagający się ze swoimi demonami policjant. W jego postać wciela się Idris Elba (Prometeusz). Rola przyniosła utalentowanemu aktorowi Złotego Globa oraz trzy nominacje do tej prestiżowej nagrody. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Ruth Wilson (serial The Affair), Indira Varma (serial HBO Gra o tron), Steven Mackintosh (Underworld: Evolution) oraz Saskia Reeves (Nimfomanka - Część I). Luter zdobył jedenaście nominacji do nagrody Emmy.

Więcej
Zobacz "Luther" na HBOGO
Cała kolekcja (21 tytułów)

[Seriale] Netflix

autor: ludi108
Hinterland
Hinterland

Porzuciwszy Londyn dla malowniczej, walijskiej prowincji, detektyw z mroczną przeszłością przekonuje się, że w nowym miejscu czekają go nie mniej ponure tajemnice.

Więcej
Zobacz "Hinterland" na Netflix.com
Cała kolekcja (32 tytuły)

10 Seriali [Kolekcja Hbo Go Na Podstawie Materiału Jakbyniepaczeć]

autor: Upflix.pl
Prezydent z kreskówki
Prezydent z kreskówki

Steven Colbert przedstawia prześmiewczą wizję prezydentury 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa w formie animowanej. Dzięki dwuwymiarowym avatarom Donalda Trumpa, a także jego doradców i członków rodziny poznajemy częściowo prawdziwe przygody Trumpa, jego powierników oraz ludzi, którzy funkcjonują w jego otoczeniu. To komedia o miejscu pracy, w którym centrum wydarzeń jest gabinet owalny, to studium postaci w poszukiwaniu realnej postaci. Ta niezwykle aktualna parodia zawsze kolorowego otoczenia prezydenta i jego rodziny daje unikalny dostęp do codziennego dnia w Białym Domu. Producentem wykonawczym serialu jest dziesięciokrotny zdobywca nagrody Emmy Stephen Colbert (The Late Show with Stephen Colbert). Twórcy zapewniają solidną porcję śmiechu.

Więcej
Zobacz "Prezydent z kreskówki" na HBOGO
Cała kolekcja (10 tytułów)

Do Obejrzenia

autor: riese
Podnieś głos
Podnieś głos

Oparta na faktach opowieść o nadziei płynącej z nieoczekiwanych źródeł. Zgorzkniały nauczyciel postanawia zaopiekować się podupadającym teatrem szkolnym, inspirując w ten sposób do działania całe miasto.

Więcej
Zobacz "Podnieś głos" na Showmax.com
Cała kolekcja (11 tytułów)

Ignorowane

autor: Galfryd
Hotel Transylvania 2
Hotel Transylvania 2

Po ślubie Mavis z Jonathanem na świat przybywa mały Dennis. Drakula za wszelką cenę stara się udowodnić, że jego wnuk jest wampirem i musi zostać w Transylwanii.

Więcej
Zobacz "Hotel Transylvania 2" na Netflix.com
Cała kolekcja (74 tytuły)

Polska

autor: oklahoma93
Historia Roja
Historia Roja

O Żołnierzach Wyklętych słyszał chyba każdy. Ich historia nie jest już jednak taka powszechna. Poznajcie opowieść o Mieczysławie Dziemieszkiewiczu, pseudonim "Rój", który za Polskę oddał życie.

Więcej
Zobacz "Historia Roja" na Showmax.com
Cała kolekcja (40 tytułów)

Obejrzane

autor: Hardgear
Krampus. Duch Świąt
Krampus. Duch Świąt

Gdy pewna rodzina zaczyna tracić bożonarodzeniowego ducha, pojawia się demon gotów ukarać każdego, kto nie chce poczuć magii Świąt.

Więcej
Zobacz "Krampus. Duch Świąt" na Netflix.com
Cała kolekcja (203 tytuły)

Netflix - Polecane Na Wykopie

autor: Upflix.pl
Sposób na morderstwo
Sposób na morderstwo

W zawiłej sprawie o morderstwo podejrzenie pada na błyskotliwą adwokat i wykładowczynię prawa Annalise Keating oraz jej pięciu studentów.

Więcej
Zobacz "Sposób na morderstwo" na Netflix.com
Cała kolekcja (34 tytuły)

Obejrzane

autor: shinigami1718
Sezon na zabijanie
Sezon na zabijanie

Amerykański weteran wojny w Bośni szuka ukojenia w Appalachach. Wkrótce odwiedza go tajemniczy turysta z Europy.

Więcej
Zobacz "Sezon na zabijanie" na Netflix.com
Cała kolekcja (569 tytułów)

Ignorowane

autor: Sirek1
Thirteen
Thirteen

Młoda dziewczyna, która przez 13 lat była przetrzymywana przez szaleńca w piwnicy, ucieka na wolność. Musi teraz przystosować się do życia na zewnątrz oraz zmierzyć się z demonami przeszłości.

Więcej
Zobacz "Thirteen" na Showmax.com
Cała kolekcja (230 tytułów)

Obejrzane

autor: riese
Pacyfik
Pacyfik

Bohaterami tego dziesięcioodcinkowego serialu są trzej żołnierze amerykańskiej piechoty morskiej: Robert Leckie (James Badge Dale), Eugene Sledge (Joseph Mazzello) i John Basilone (Jon Seda), którzy w kolejnych odcinkach walczą na wyspie Guadalcanal, w tropikalnych lasach przylądka Gloucester, twierdzach Peleliu i na piaszczystych wybrzeżach Iwo Jimy i Okinawy. Serial kończy się triumfalnym, jednak krwawo okupionym powrotem do domu po Dniu Zwycięstwa. Scenariusz filmu powstał w oparciu o pamiętniki uczestników tamtych wydarzeń.

Więcej
Zobacz "Pacyfik" na HBOGO
Cała kolekcja (109 tytułów)

Hbo

autor: amido455
Wróg u bram
Wróg u bram

II wojna światowa. Pod Stalingradem toczy się zażarta walka. Radziecki snajper Wasilij Zajcew (Jude Law) konsekwentnie eliminuje jednego przeciwnika po drugim. Wieść o jego wyczynach dociera do obozu wroga, gdzie powstaje plan likwidacji Rosjanina. W efekcie dochodzi do pojedynku Zajcewa z najlepszym niemieckim strzelcem, majorem Königiem (Ed Harris). Dwóch żołnierzy zaczyna prowadzić ze sobą grę w kotka i myszkę, której tłem są historyczne wydarzenia rozgrywające się nad Wołgą. Nominowane do trzech Europejskich Nagród Filmowych widowiskowe kino wojenne, które przywołuje jedno z najbardziej spektakularnych i zarazem najkrwawszych starć drugiej wojny światowej. Zginęło w nim około 1,1 mln żołnierzy radzieckich oraz ponad 800 tys. Niemców i ich sojuszników. Znany z Imienia róży duet filmowców – wyróżniony czterema Cezarami francuski reżyser Jean-Jacques Annaud oraz scenarzysta Alain Godard – tworzy porywającą i pełną realizmu opowieść o bitwie, która toczyła się od lipca 1942 do lutego 1943 roku pod Stalingradem. Udane kreacje aktorskie stworzyli w filmie dwukrotnie nominowani Oscara Jude Law (Utalentowany pan Ripley, Sherlock Holmes) i Ed Harris (Pollock, Godziny). Partnerują im laureatka Nagrody Akademii Rachel Weisz (Wierny ogrodnik), nominowany do BAFTY Joseph Fiennes (Zakochany Szekspir) oraz wyróżniony nominacją do Oscara Bob Hoskins (Mona Lisa).

Więcej
Zobacz "Wróg u bram" na HBOGO
Cała kolekcja (86 tytułów)

Monty Python W Netflix

autor: Upflix.pl
Żywot Briana
Żywot Briana

Urodzony w stajni w Judei Brian dorasta i dołącza do ruchu przeciwników Rzymian, ale ciągle jest mylony z pewnym cieślą.

Więcej
Zobacz "Żywot Briana" na Netflix.com
Cała kolekcja (2 tytuły)

Obejrzane

autor: alk8
Narcos
Narcos

Prawdziwa historia bezwzględnego kolumbijskiego bossa narkotykowego stała się inspiracją dla tego mocnego serialu o walce z człowiekiem, który drwił z wszelkich zasad.

Więcej
Zobacz "Narcos" na Netflix.com
Cała kolekcja (139 tytułów)