Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Kobiety Mafii - tylko w Showmax Polska
Znaleziono: 6166
2018 AVP Gold Series // Manhattan Beach Open – Pro Beach Volleyball 
2018 AVP Gold Series // Manhattan Beach Open – Pro Beach Volleyball 

Więcej
DODAJ

Noc żywych trupów

film (1990)
6.90/10
Noc żywych trupów
Noc żywych trupów

Kolorowy remake czarno-białego oryginału opowiada historię grupy ocalałych ludzi z małego miasteczka otoczonych przez armię żywych trupów.

Więcej
DODAJ

Nigdy więcej

film (2002)
5.70/10
Nigdy więcej
Nigdy więcej

Maltretowana żona odkrywa, że jej mąż nie jest tak cudownym mężczyzną, za jakiego go uważała. Kiedy ucieka ze swoją córeczką, prześladowca nie daje im spokoju.

Więcej
DODAJ

Nędzne psy

film (2011)
5.80/10
Nędzne psy
Nędzne psy

Scenarzysta David Sumner (James Marsden) i jego żona Amy (Kate Bosworth) przenoszą się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka kobiety, położonego na południu Stanów Zjednoczonych. Para marzy o ucieczce od zgiełku wielkiego miasta. Szuka też ratunku dla swojego małżeństwa. Szybko jednak okazuje się, że w nowym miejscu nie zaznają spokoju... Pełen przemocy thriller będący remakiem pamiętnego filmu Sama Peckinpaha pod tym samym tytułem, opartego na powieści Gordona Williamsa „The Siege of Trencher’s Farm”. Nowa wersja jest wierna pierwowzorowi i równie brutalna. Jej autorom w znakomity sposób udało się oddać atmosferę narastającego zagrożenia i zbudować napięcie między postaciami. Obraz został sprawnie wyreżyserowany przez pochodzącego z Izraela Roda Luriego, twórcę takich filmów jak Ukryta prawda, Ostatni bastion czy Cena prawdy. W produkcji przekonujące kreacje aktorskie stworzyli James Marsden (serial HBO Westworld, cykl X-Men, Zaczarowana) i Kate Bosworth (Błękitna fala, Wygraj randkę, 21), którzy już wcześniej spotkali się na planie filmu Superman: Powrót. Jako psychopatyczny Charlie w produkcji wystąpił gwiazdor serialu HBO Czysta krew – Alexander Skarsgård (także: Zoolander, Melancholia), a w jednej z ról zobaczymy dwukrotnie nominowanego do Oscara Jamesa Woodsa (Dawno temu w Ameryce, Salwador, Duchy Missisipi). Na uznanie zasługują także realistyczne zdjęcia Alika Sakharova (seriale HBO Rodzina Soprano i Rzym, Cena prawdy).

Więcej
DODAJ

Trendy

film (2017)
5.00/10
Trendy
Trendy

Richard (Lachlan Nieboer) jest trzydziestokilkuletnim nauczycielem, który przeprowadza się do coraz bardziej popularnego wśród hipsterów wschodniego Londynu. Wierzy, że uda mu się tam zacząć wszystko od nowa. Powoli zaczyna odkrywać nocne życie i mieszkańców dynamicznie gentryfikującej się dzielnicy. Nowe miejsce nie jest jednak zbyt przyjazne dla Richarda. W konsekwencji w mężczyźnie budzą się demony przeszłości, pod wpływem których zaczyna wpadać w spiralę przemocy. Mroczny thriller psychologiczny opowiadający historię człowieka, który znalazł się na życiowym zakręcie. Reżyser Louis Lagayette (For His Sake) rozprawia się tematem gentryfikacji i jej wpływu na relacje społeczne. Pokazuje też stale podlegające zmianie duże miasto oraz ludzi, którzy nie zawsze są w stanie za tą zmianą nadążyć. W filmie postać wyrazistego głównego bohatera tworzy Lachlan Nieboer (Charlie musi umrzeć). Obok niego grają Alan Ford (Przekręt), Haluk Bilginer (Zimowy sen), Alice Sanders (Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach) oraz Lorraine Burroughs (Porzucony według Harlana Cobena).

Więcej
DODAJ

Leo i Tig

serial (2017)
5.00/10
Leo i Tig
Leo i Tig

Odważne lamparciątko Leo i jego najlepszy przyjaciel — tygrysek Tig — wspólnie przeżywają wspaniałe przygody w dżungli i poznają pradawne legendy.

Więcej
DODAJ

Merida Waleczna

film (2012)
7.10/10
Merida Waleczna
Merida Waleczna

Osadzona w średniowiecznej Szkocji, zachwycająca animowana opowieść o odwadze i odpowiedzialności to wspólna produkcja studia Pixar i wytwórni Disneya. Obraz został doceniony przez Amerykańską Akademię Filmową - otrzymał Oscara w kategorii „najlepszy film animowany”. Wyróżniono go także Złotym Globem, dwiema nagrodami Annie i statuetką BAFTY. Za reżyserię Meridy… Pokaż więcej...Osadzona w średniowiecznej Szkocji, zachwycająca animowana opowieść o odwadze i odpowiedzialności to wspólna produkcja studia Pixar i wytwórni Disneya. Obraz został doceniony przez Amerykańską Akademię Filmową - otrzymał Oscara w kategorii „najlepszy film animowany”. Wyróżniono go także Złotym Globem, dwiema nagrodami Annie i statuetką BAFTY. Za reżyserię Meridy Walecznej odpowiedzialny był duet debiutujących w pełnym metrażu filmowców - Mark Andrews (nominowany do Oscara za Człowieka-orkiestrę) oraz Brenda Chapman (Książę Egiptu). Animacja odniosła ogromny sukces frekwencyjny - duża w tym zasługa aktorów, którzy użyczyli głosu bohaterom w oryginalnej wersji filmu. Znakomita jest także polska obsada dubbingu z Dominiką Kluźniak, Andrzejem Grabowskim i Dorotą Segdą na czele. Ciekawostką jest fakt, że część recenzentów interpretowała film jako odważny i pionierski na gruncie kina familijnego przekaz feministyczny.

Więcej
DODAJ

Zabić Jesusa

film (2017)
7.30/10
Zabić Jesusa
Zabić Jesusa

Paula (Natasha Jaramillo), kolumbijska studentka, jest świadkiem zabójstwa swojego ojca, popularnego profesora nauk politycznych. Morderca działa z premedytacją i zimną krwią. Dziewczyna jest zdruzgotana. Stara się zgłosić zbrodnię na policję. Niestety, funkcjonariusze nie wydają się zainteresowani zajęciem się sprawą. Jakiś czas później Paula przez przypadek wpada na osobę odpowiedzialną za śmierć jej taty. Pełna złości, bólu i frustracji marzy tylko o zemście. Przejmujący kryminał, który do głębi porusza i zmusza do myślenia nad trudną sytuacją wielu mieszkańców krajów Ameryki Południowej. Obraz mówi o skorumpowanym kolumbijskim systemie społeczno-ekonomicznym oraz jego ofiarach. W produkcji Laury Mory Ortegi, skonstruowanej w naturalistyczny sposób, nie brakuje silnych emocji i brutalności. W role wyrazistych bohaterów wcielają się Natasha Jaramillo, Giovanny Rodríguez, Camilo Escobar, Carmenza Cossio (Szmugler) oraz Juan Pablo Trujillo. Zabić Jezusa zrobiło furorę na MFF w San Sebastián. Film otrzymał Nagrodę Kutxa za debiut reżyserski oraz Nagrodę Fedeora.

Więcej
DODAJ

Kryptonim HHhH

film (2017)
6.40/10
Kryptonim HHhH
Kryptonim HHhH

Każda władza potrzebuje kogoś, kto pozostanie w cieniu i zadba o jej największe tajemnice. Prawdziwa historia Reinharda Heydricha, człowieka, który skrywał największe tajemnice III Rzeszy.

Więcej
DODAJ

Rojst

serial (2018)
5.00/10
Rojst
Rojst

Miasteczkiem wstrząsa brutalne podwójne morderstwo. „Kurier” przekazuje tę sprawę doświadczonemu dziennikarzowi, Witoldowi Wanyczowi. Równocześnie dowiaduje się on o tajemniczym samobójstwie dwójki nastolatków. Wraz z Piotrem, młodym dziennikarzem, rozpoczynają własne śledztwo.

Więcej
DODAJ

Auta 3

film (2017)
6.80/10
Auta 3
Auta 3

Elegancka wyścigówka, Cruz Ramirez, pomaga dawnemu mistrzowi, Zygzakowi McQueenowi, wrócić do gry i stawić czoła nowoczesnym rywalom.

Więcej
DODAJ

Underworld: Wojny krwi

film (2016)
5.80/10
Underworld: Wojny krwi
Underworld: Wojny krwi

Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej córce, będąca szafarką śmierci w armii wampirów Selene walczy z budzącym postrach Lykanem Mariusem i niegodziwą wampirzycą Semirą.

Więcej
DODAJ

Test charakteru

film (2016)
5.00/10
Test charakteru
Test charakteru

Czwórka licealistów kradnie test egzaminacyjny na studia, a potem jedzie na wakacje. Gdzieś pomiędzy szalonymi imprezami test jednak ginie.

Więcej
DODAJ

Droga na futbolowy szczyt

serial (2018)
5.00/10
Droga na futbolowy szczyt
Droga na futbolowy szczyt

Serial o niełatwej drodze wybitnych piłkarzy i krajów do zaszczytnego tytułu mistrza świata.

Więcej
DODAJ

Na skrzydłach orłów

film (2016)
5.70/10
Na skrzydłach orłów
Na skrzydłach orłów

Wybitny lekkoatleta, Eric Liddell, po ustanowieniu rekordu świata poświęca swoje życie i wyjeżdża na misję, której celem jest niesienie pomocy chińskiej ludności.

Więcej
DODAJ

Trzy szczyty

film (2017)
6.40/10
Trzy szczyty
Trzy szczyty

Aaron (Alexander Fehling) spotyka się Leą (Bérénice Bejo) już od dłuższego czasu. Jej ośmioletni syn Tristan (Arian Montgomery) dalej jednak do końca nie jest w stanie zaakceptować nowego mężczyzny w życiu matki. Aaron wierzy, że pomogą w tym wspólne wakacje we włoskich Dolomitach. Niestety wspólna męska wyprawa w góry przeradza się w tragedię, kiedy nagle pojawia się gęsta mgła, a Tristan znika z pola widzenia opiekuna. Intymna opowieść o współczesnym rodzicielstwie i związanych z nim niepokojach. Ten złożony w warstwie emocjonalnej i przepiękny wizualnie obraz Jana Zabeili (O rzece, która była człowiekiem) pokazuje różne wymiary kryzysu egzystencjalnego. Zabiera widzów w niezwykłą podróż w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju i odkupienia. Odtwórcami głównych ról są: Alexander Fehling (Bękarty wojny), zdobywczyni nominacji do Oscara i Złotego Globu Bérénice Bejo (Artysta) oraz Arian Montgomery (Das Beste aller Leben). Produkcja brała udział w konkursie głównym MFF w Toronto. Została też wyróżniona Nagrodą Variety Piazza Grande na festiwalu w Locarno.

Więcej
DODAJ

Rodzinny interes

film (1989)
5.70/10
Rodzinny interes
Rodzinny interes

Podstarzały złodziej, jego syn i wnuk planują skok, dzięki któremu zarobią milion dolarów.

Więcej
DODAJ

Wtajemniczenie

film (1996)
6.20/10
Wtajemniczenie
Wtajemniczenie

This film is about four high-school girls,who find that they are all being made to perform sexually with their biology teacher. This discovery leads them to become allies and friends. Shortly afterward, they exact revenge on their teacher.

Więcej
DODAJ

Wersja Browninga

film (1994)
7.30/10
Wersja Browninga
Wersja Browninga

Finney plays a brilliant but stern classics instructor at a posh prep school who is forced out of his job and into the realization that he is despised in the classroom...and at home.

Więcej
DODAJ
Alejandro Sanz: Jestem, kim byłem
Alejandro Sanz: Jestem, kim byłem

Spojrzenie na życie i karierę Alejandra Sanza, hiszpańskiego muzyka i zdobywcy licznych statuetek Grammy.

Więcej
DODAJ

Czekolada

film (2001)
7.30/10
Czekolada
Czekolada

Matka i córka przyjeżdżają do małego miasteczka, gdzie otwierają sklep, w ofercie którego znaleźć można czekoladę pod każdą niemal postacią. Przedsięwzięcie spotyka się z dezaprobatą burmistrza.

Więcej
DODAJ

Chicago

film (2003)
7.20/10
Chicago
Chicago

Ekranizacja musicalu Johna Kandera, Freda Ebba i Boba Fosse. Chicago, rok 1929. Roxie Hart, piosenkarka wodewilowa zamknięta za zabójstwo swojego kochanka, staje się obiektem podziwu oraz uwielbienia mediów.

Więcej
DODAJ

Cop Land

film (1997)
6.90/10
Cop Land
Cop Land

Wracający po służbie do domu nowojorski policjant, Babitch, zostaje zaatakowany przez dwóch mężczyzn, których zabija.

Więcej
DODAJ

Jego zdaniem, jej zdaniem

film (1991)
5.60/10
Jego zdaniem, jej zdaniem
Jego zdaniem, jej zdaniem

Kevin Bacon and Elizabeth Perkins are competing journalists who find love and success as battling co-hosts of their own talk show. But the friction that makes the show a hit threatens to cancel the romance.

Więcej
DODAJ