Rojst - tylko w Showmax Polska

Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 16

Wyścig szczurów

film (2001)
6.40/10
Wyścig szczurów
Wyścig szczurów

Donald Sinclair jest właścicielem jednego z największych, najbardziej eleganckich i przynoszących największe dochody kasyn w Las Vegas. Sinclair jest również twórcą najbardziej oryginalnej gry, jaką kiedykolwiek widziało to miasto. Gracze - Sześć osób. Wygrana - 2 miliony dolarów ukryte bardzo daleko od Las Vegas. Kto wygrywa - Jeden z sześciu. Zasady - Tylko jedna - bądź pierwszy.

Więcej
DODAJ
Monty Python i Święty Graal
Monty Python i Święty Graal

Anglia w 932 roku. Król Artur wraz ze swym sługą Patsy, używającym orzechów kokosowych do wydobywania stukotu imitującego tętent kopyt, przemierza kraj w poszukiwaniu rycerzy, którzy przyłączyliby się do niego w zamku Camelot. Monty Python i Święty Graal to pierwszy film fabularny stworzony przez grupę Monty Pythona. Jej członkowie zarówno odgrywają główne role w filmie, jak i są też twórcami scenariusza filmu.

Więcej
DODAJ

Shrek Trzeci

film (2007)
6.00/10
Shrek Trzeci
Shrek Trzeci

Historii zielonego ogra ciąg dalszy. Ojciec Fiony zaakceptował ostatecznie swojego zięcia, zdecydował nawet, że Shrek i Fiona mają pełnić obowiązki panującej pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się w tej roli najlepiej, a Shrek z miłą chęcią wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić królestwo i żyć własnym życiem. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, książę Artie. Shrek wyrusza, razem ze swoimi wiernymi druhami: Osiołkiem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć i przekonać zbuntowanego Artiego, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.

Więcej
DODAJ

W 80 dni dookoła świata

film (2004)
5.80/10
W 80 dni dookoła świata
W 80 dni dookoła świata

Film opowiada przygody ekscentrycznego angielskiego gentlemana Fogga i jego służącego (Jackie Chan) podczas trwającej 80 dni szaleńczej podróży dookoła świata. Całe przedsięwzięcie jest wynikiem zakładu, jaki stanął pomiędzy Foggiem a członkami elitarnego londyńskiego klubu gentlemenów. W podróży bohaterowie spotykają wiele znanych postaci XIX stulecia i przeżywają niezliczoną ilość przygód.

Więcej
DODAJ

Shrek Forever

film (2010)
6.30/10
Shrek Forever
Shrek Forever

Czym zajmują się ogry, kiedy już rozprawią się ze straszliwym smokiem, poślubią piękną królewnę i ocalą królestwo teścia? Shrek został pantoflarzem. Małorolni nie uciekają już przed nim z krzykiem. Dziś proszą, żeby podpisał im się na widłach. Tęskniąc za czasami, kiedy "żył jak na ogra przystało", Shrek nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i ląduje w rządzonej przez niego, spaczonej, alternatywnej wersji Zasiedmiogórogrodu. Tu na ogry się poluje, a Shrek i Fiona nigdy się nie spotkali. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie, uratować przyjaciół i odzyskać ukochaną?

Więcej
DODAJ

Żywot Briana

film (1979)
8.10/10
Żywot Briana
Żywot Briana

Film jest parodią historii Chrystusa. Dynamiczna akcja mnożąca tarapaty głównego bohatera, pełna jest dobrego humoru i elementów satyry. Bohaterem filmu jest rówieśnik Jezusa, który urodził się - pamiętnej nocy - w Betlejem, w sąsiedniej stajence. Losy chłopca o imieniu Brian są przewrotną paralelą losów Chrystusa. Także zostaje uznany za Mesjasza, także kończy na krzyżu.

Więcej
DODAJ
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Aniołki Charliego muszą powstrzymać złoczyńcę, który zdobył dwa pierścienie. Przy ich pomocy może poznać dane osób objętych programem ochrony świadków.

Więcej
DODAJ

Samoloty

film (2013)
5.70/10
Samoloty
Samoloty

Cierpiący na lęk wysokości mały samolot rolniczy marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata.

Więcej
DODAJ
Sens życia według Monty Pythona
Sens życia według Monty Pythona

Sześciu szalonych Pythonów w swoim najbardziej zwariowanym filmie! John Cleese, Graham Chapman, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam, Michael Palin postanawiają wyjaśnić Sens Życia. Ci niepoprawni Brytyjczycy prezentują żarty na temat różnorodnych części ciała i ich funkcji, wydarzeń wojennych, cudu narodzin oraz tego, co czeka na nas w niebie. Dla Pythonów nic nie jest świętością. Po obejrzeniu ich w akcji zaczniesz patrzeć na życie inaczej. Humor w tej opowieści jest szczery i radosny.

Więcej
DODAJ

Shrek 2

film (2004)
7.20/10
Shrek 2
Shrek 2

Shrek i Fiona powracają z miesiąca miodowego i ku ich zdziwieniu znajdują zaproszenie na uroczysty obiad do rodziców Fiony. Młoda para wraz z Osłem u boku wyrusza więc do królestwa Far Far Away. Wszyscy mieszkańcy królestwa gromadzą się, aby powitać księżniczkę. Z niecierpliwością na przyjazd córki i jej męża czekają również rodzice Fiony. Problemy w tym, że nikt ich nie przygotował na spotkanie z nowym zięciem. Jakież jest więc zdziwienie, kiedy ich zięć okazuje się grubym, zielonym i nie przywiązującym wagi do higieny ogrem, któremu w dodatku towarzyszy gadający Osioł. Nikt nie jest szczęśliwy, że księżniczka poślubiła ogra, a najbardziej ze wszystkich Czarujący Książę, któremu obiecano rękę Fiony wiele lat temu. Król postanawia wynająć Kota w butach, który ma za zadanie... zabić Shreka.

Więcej
DODAJ

Monty Python's Flying Circus

serial (1969)
8.80/10
Monty Python's Flying Circus
Monty Python's Flying Circus

Monty Python’s Flying Circus is a British sketch comedy series created by the comedy group Monty Python and broadcast by the BBC from 1969 to 1974. The shows were composed of surreality, risqué or innuendo-laden humour, sight gags and observational sketches without punchlines. It also featured animations by Terry Gilliam, often sequenced or merged with live action. The first episode was recorded on 7 September and broadcast on 5 October 1969 on BBC One, with 45 episodes airing over four series from 1969 to 1974, plus two episodes for German TV. The show often targets the idiosyncrasies of British life, especially that of professionals, and is at times politically charged. The members of Monty Python were highly educated. Terry Jones and Michael Palin are Oxford University graduates; Eric Idle, John Cleese, and Graham Chapman attended Cambridge University; and American-born member Terry Gilliam is an Occidental College graduate. Their comedy is often pointedly intellectual, with numerous erudite references to philosophers and literary figures. The series followed and elaborated upon the style used by Spike Milligan in his ground breaking series Q5, rather than the traditional sketch show format. The team intended their humour to be impossible to categorise, and succeeded so completely that the adjective "Pythonesque" was invented to define it and, later, similar material.

Więcej
DODAJ

Rybka zwana Wandą

film (1988)
7.60/10
Rybka zwana Wandą
Rybka zwana Wandą

Wanda to seksowna amerykanka uwielbiająca diamenty. Ona i jej narzeczony Otto wbrew umowie ze złodziejami kolekcji, chcą wszystkie diamenty dla siebie. Informują więc policję o poczynaniach złodziei. Teraz zostaje tylko odkryć gdzie skradziona kolekcja się znajduje.

Więcej
DODAJ
Albion: The Enchanted Stallion
Albion: The Enchanted Stallion

A twelve-year-old girl is transported by a magical black stallion to the mystical world of Albion, where she discovers that she alone is the key to saving an entire race of people.

Więcej
DODAJ

Księżniczka łabędzi

film (1994)
6.50/10
Księżniczka łabędzi
Księżniczka łabędzi

The beautiful princess Odette is transformed into a swan by an evil sorcerer's spell. Held captive at an enchanted lake, she befriends Jean-Bob the frog, Speed the turtle and Puffin the bird. Despite their struggle to keep the princess safe, these good-natured creatures can do nothing about the sorcerer's spell, which can only be broken by a vow of everlasting love.

Więcej
DODAJ

Rabusie fistaszków

film (2015)
4.00/10
Rabusie fistaszków
Rabusie fistaszków

1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny - takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!

Więcej
DODAJ

Frankenstein

film (1994)
6.40/10
Frankenstein
Frankenstein

W ogarniętym zarazą mieście doktor Frankenstein tworzy sztucznego człowieka. Przerażony rezultatem eksperymentu postanawia zniszczyć nowo narodzoną istotę. Powalony przez chorobę nie może spełnić swego zamiaru. Jego twór ucieka z laboratorium. Odtrącony przez ludzi ukrywa się z dala od ich siedzib. Skazany na samotność pielęgnuje w sobie pragnienie zemsty. Jeśli doktor Frankenstein nie ofiaruje mu miłości, zapłaci utratą wszystkiego, co sam kocha... [filmweb.pl]

Więcej
DODAJ