Lista seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 1220

Legenda Korry

serial (2012)
8.60/10
Legenda Korry
Legenda Korry

Avatar Aang wygrał z władcą ognia i wprowadził świat w najdłuższy w historii okres pokoju. Jego rządy przyczyniły się również do szybkiego rozwoju gospodarczego. Po śmierci Aanga jego ścieżką zaczyna kroczyć charyzmatyczna i wybuchowa Korra. Młoda dziewczyna, wspomagana przez wiernych przyjaciół, musi zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem z nadzieją, że uda jej się dorównać swoim wielkim poprzednikom. Zrealizowany w przepiękny sposób serial o magicznym świecie, w którym po raz kolejny zaczyna brakować równowagi między siłami powietrza, wody, ognia i ziemi.

Więcej
Zobacz "Legenda Korry" na HBOGO
DODAJ

Awatar: Legenda Aanga

serial (2005)
9.20/10
Awatar: Legenda Aanga
Awatar: Legenda Aanga

Aang jest dwunastoletnim magiem z Południowej Świątyni Powietrza, który niespodziewanie odkrywa, że jest kolejną inkarnacją Avatara. Wojna wydaje się być nieuchronna i mnisi pokładają w nim ogromne nadzieje. Wierzą, że chłopakowi uda się przywrócić równowagę na świecie. Przytłoczony odpowiedzialnością Aang ucieka na grzbiecie swojego latającego bizona – Appy. Podczas podróży sztorm przenosi bohaterów w pobliże bieguna południowego, gdzie zamarzają w górze lodowej na 100 lat. Chłopak budzi się w samym środku wojny i musi działać. Ekscytujący serial dla dzieci, który łączy w sobie elementy anime oraz amerykańskiej kreskówki.

Więcej
Zobacz "Awatar: Legenda Aanga" na HBOGO
DODAJ

Wojownicze Żółwie Ninja

serial (2012)
8.00/10
Wojownicze Żółwie Ninja
Wojownicze Żółwie Ninja

Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Mistrz Splinter zostaje oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go w olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki – w mutanty o niezwykłych zdolnościach. Mężczyzna w obawie o przyszłość swoich pupili, szkoli ich na wojowników. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello tworzą zgrany zespół. Drużyna wojowników do perfekcji opanowuje wschodnią sztukę walki, która pozwala im się chronić przed groźnymi wrogami. Pełna dobrego humoru oraz wyśmienitej zabawy historia grupy odszczepieńców, którym nikt nie jest w stanie podskoczyć.

Więcej
Zobacz "Wojownicze Żółwie Ninja" na HBOGO
DODAJ

SpongeBob Kanciastoporty

serial (2009)
8.10/10
SpongeBob Kanciastoporty
SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob Kanciastoporty jest uroczą gąbką, która mieszka w małym domku na dnie oceanu. Jego wielką pasją jest gotowanie i marzy on o opanowaniu tej sztuki do perfekcji. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji, która serwuje kraboburgery. Nie brakuje mu energii przez co często wypakowywuje on siebie i swoich najbliższych w kłopoty. Pocieszna animacja, która wprawi w dobry humor nawet największego gbura.

Więcej
Zobacz "SpongeBob Kanciastoporty" na HBOGO
DODAJ

Dalej, Diego!

serial (2005)
3.90/10
Dalej, Diego!
Dalej, Diego!

Diego Marquez jest rezolutnym ośmiolatkiem, który uwielbia zwierzęta. Jego wielką pasją jest odwiedzanie nowych miejsc. W każdym odcinku młody podróżnik porywa widzów w niezwykłą przygodę, podczas której ratuje z opresji zwierzęta. Podczas misji ratowniczych towarzyszą mu jego jedenastoletnia siostra Alicja, młody jaguar oraz oddana grupa przyjaciół. Ciepły serial animowany, który rozwija w dzieciach empatię, miłość do zwierząt oraz chęć niesienia im pomocy.

Więcej
Zobacz "Dalej, Diego!" na HBOGO
DODAJ

Miś Muki

serial (2011)
7.40/10
Miś Muki
Miś Muki

Mouk oraz Chavapa są parą podróżników, którzy zwiedzają świat na swoich rowerach od Tokio, przez Hong Kong, Nowy Jork, Australie, Madagaskar po Grecję. Dwójka globtroterów, ciekawa nowych kultur, poznaje nowe miejsca razem z niezwykłymi zwyczajami ich mieszkańców. Ich podróże pełne są niezwykłych spotkań i przygód. Porywającą bajka podróżnicza, która otwiera dzieci na inne kultury i budzi w nich ciekawość świata.

Więcej
Zobacz "Miś Muki" na HBOGO
DODAJ

Marta mówi

serial (2008)
6.60/10
Marta mówi
Marta mówi

Marta jest pociesznym psem, który pewnego dnia zjada składającą się z liter zupę i niespodziewanie zaczyna mówić. Szybko wychodzi na jaw nietuzinkowy charakter czworonoga. Suczka jest niezwykle gadatliwa. Cechuje ją też ogromna ciekawość świata. W konsekwencji Marta i jej opiekunowie – z dziesięcioletnią Helen na czele – często przeżywają całą masę niezwykłych przygód. Niezwykły serial edukacyjny, który rozszerza horyzonty i pomaga najmłodszym zrozumieć znaczenie wielu trudnych wyrazów.

Więcej
Zobacz "Marta mówi" na HBOGO
DODAJ

Luluś

serial (2009)
5.63/10
Luluś
Luluś

Louie jest ciekawym świata królikiem, który ma niezwykły dar opowiadania za pomocą rysunku. Razem ze swoją przyjaciółką biedronką o imieniu Yoko przeżywają masę ekscytujących przygód, malując kredą niezwykłe postacie, przedmioty i odległe krainy. Wciągający bez reszty serial animowany, który stymuluje wyobraźnię najmłodszych widzów.

Więcej
Zobacz "Luluś" na HBOGO
DODAJ

Tropiciele zagadek

serial (2007)
6.90/10
Tropiciele zagadek
Tropiciele zagadek

Szóstka niezwykłych bohaterów żyje w mieście Busytown. Przyjaciele nie mają czasu na nudę. Co chwilę muszą stawiać czoła nowym wyzwaniom i rozwiązywać różnego rodzaju skomplikowane i pełne tajemnic zagadki. Ekranizacja klasycznego dzieła ilustratora Richarda Scarry’ego, która jest oryginalną mieszanką nietuzinkowego humoru oraz bezbłędnie zarysowanych intryg.

Więcej
Zobacz "Tropiciele zagadek" na HBOGO
DODAJ

Strażak Sam

serial (2016)
6.30/10
Strażak Sam
Strażak Sam

Sam jest mieszkańcem cichego i spokojnym miasteczka Pontypandy. To odważny strażak, który zawsze jest gotowy, aby ocalić swoich sąsiadów z opresji. Dzielnie odnajduje zaginione zwierzęta i gasi niebezpieczne pożary. W razie jakichkolwiek trudności Sam zawsze może liczyć na wsparcie swoich kolegów po fachu. Razem strażacy są w stanie sprostać każdemu zadaniu. W mgnieniu oka przywracają ład i porządek w miasteczku. Ciepła opowieść o bezinteresownym niesieniu pomocy i pracy zespołowej.

Więcej
Zobacz "Strażak Sam" na HBOGO
DODAJ

Dora i przyjaciele

serial (2014)
4.10/10
Dora i przyjaciele
Dora i przyjaciele

Dora jest ciekawą świata dziewczynką, która chodzi do szkoły Playa Verde. Razem ze swoimi koleżankami – Emmą, Kate, Naiy, Alaną – oraz kolegą Pablo zwiedza ukochane miasto i poznaje jego sekrety. Grupa rezolutnych dzieciaków wyposażona jest w magiczną bransoletkę oraz smartfona z różnego rodzaju aplikacjami, które pomagają im przeżywać przygody oraz wychodzić cało z opresji. Serial przygodowy, który pobudza wyobraźnię młodych widzów i rozbudza w nich ciekawość świata.

Więcej
Zobacz "Dora i przyjaciele" na HBOGO
DODAJ

Blaze i mega maszyny

serial (2014)
6.30/10
Blaze i mega maszyny
Blaze i mega maszyny

AJ ma osiem lat i jest niezwykle utalentowany. Chłopak potrafi zdziałać techniczne cuda. Ma też całą masę szalonych pomysłów. Razem ze swoim monster truckiem Blazem doświadcza on codziennie wielu niezwykłych przygód w Axle City, rozwiązując przy tym najróżniejsze problemy mieszkańców miasteczka. Wciągająca bez reszty animacja, która rozwija wyobraźnię młodych widzów.

Więcej
Zobacz "Blaze i mega maszyny" na HBOGO
DODAJ

Bąbelkowy świat gupików

serial (2011)
6.90/10
Bąbelkowy świat gupików
Bąbelkowy świat gupików

Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona są małymi gupikami, które chodzą do szkoły znajdującej się w głębinach oceanu. Młodzi uczniowie pełni są pasji i ciekawi świata. Z ogromną przyjemnością uczą się nowych rzeczy i utrwalają wcześniej zdobytą wiedzę. Jednocześnie uwielbiają śpiew i dobrą zabawę. Pogodny serial animowany przedstawiający dzieciom w przystępny sposób wiedzę z różnych dziedzin.

Więcej
Zobacz "Bąbelkowy świat gupików" na HBOGO
DODAJ

Umizoomi

serial (2010)
6.20/10
Umizoomi
Umizoomi

Nosząca magiczną sukienkę Milla, jej przebojowy brat Geo oraz robot do zadań specjalnych o imieniu Bota tworzą drużynę superbohaterów. Ich zadaniem jest wprowadzenie najmłodszych we wspaniały i pełen ekscytacji świat matematyki. Ekipa Umizoomi przedstawia młodym widzom proste zasady matematyczne i pokazuje, jak można w łatwy sposób je wykorzystać w codziennym życiu.

Więcej
Zobacz "Umizoomi" na HBOGO
DODAJ

Teletubisie

serial (2015)
3.50/10
Teletubisie
Teletubisie

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa oraz Po żyją w pełnej radości krainie. Ich codzienność pełna jest dobrej zabawy. Teletubisie liczą, tańczą, śpiewają. Często odwiedzane są też przez fascynujących gości, z którymi przeżywają niezwykłe przygody. Edukacyjny serial dla najmłodszych widzów stworzony przez Anne Wood oraz psychologa Andrew Davenporta stymuluje dzieci i otwiera ich na świat.

Więcej
Zobacz "Teletubisie" na HBOGO
DODAJ

Bob Budowniczy

serial (2015)
5.40/10
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Bob Budowniczy oraz jego dzielna drużyna nie boją się żadnego zadania. Dzięki determinacji oraz pracy zespołowej są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Przy pomocy rezolutnej Marty oraz dzielnych maszyn Bob szybko rozwiązuje przeróżne problemy w swoim miasteczku oraz pomaga jego mieszkańcom. Uwielbiana przez dzieci na całym świecie kreskówka, która zachęca do działania oraz uczy najmłodszych pracy zespołowej i sztuki pozytywnego myślenia.

Więcej
Zobacz "Bob Budowniczy" na HBOGO
DODAJ

Shimmer i Shine

serial (2015)
5.90/10
Shimmer i Shine
Shimmer i Shine

Shimmer i Shine są bliźniaczkami o niezwykłych zdolnościach. Dziewczynki są dżinami i każdego dnia mogą spełnić trzy życzenia innych. Nie zawsze jednak wszystko idzie po ich myśli, ale bohaterki nie tracą nigdy dobrego humoru i razem ze swoją przyjaciółką Leah przeżywają wiele niesamowitych przygód. Pogodny serial animowany, który uczy młodych widzów współpracy i zespołowego rozwiązywania problemów.

Więcej
Zobacz "Shimmer i Shine" na HBOGO
DODAJ

Małe zoo Lucy

serial (2010)
6.50/10
Małe zoo Lucy
Małe zoo Lucy

Lucy jest bystrą siedmiolatką, która mieszka tuż obok ZOO. Każdego wieczoru dziewczynka wymyka się przez okno z domu, aby spotkać się z zamieszkującymi ogród zoologiczny zwierzakami. Każde z nich ma do opowiedzenia swoją niezwykłą historię. Pełen wdzięku serial animowany, który w oryginalny sposób przedstawia dzieciom zwierzęta z różnych stron świata. Umiejętnie łączy ciekawie prowadzoną narrację z piękną warstwą wizualną.

Więcej
Zobacz "Małe zoo Lucy" na HBOGO
DODAJ

Maszyna pełna gier

serial (1999)
8.40/10
Maszyna pełna gier
Maszyna pełna gier

Zwariowana gra, której uczestnikami są uczniowie podstawówek grający na własnych konsolach. W ramach zabawy rozwiązują edukacyjne łamigłówki i zagadki prezentowane przez szalone, barwne i przezabawne animowane postacie. Nauka historii, matematyki, ortografii i biologii może być czystą przyjemnością!

Więcej
Zobacz "Maszyna pełna gier" na HBOGO
DODAJ

Klasyka dla malucha

serial (2005)
8.30/10
Klasyka dla malucha
Klasyka dla malucha

Serial animowany prezentujący najmłodszym widzom największe dzieła sztuki. Każdy odcinek skupia się na innej aktywności artystycznej – tańcu, muzyce, malarstwie czy poezji. Dzięki produkcji dzieci zaznajamiają się z twórczością, takich artystów jak: Bach, Mozart, Villa Lobos czy Bartok. Zwierzęcy bohaterowie przykuwają uwagę dzieciaków oraz uczą ich wrażliwości na sztukę. W animacji nie brakuje wpadających w ucho melodii oraz stymulacji wizualnych.

Więcej
Zobacz "Klasyka dla malucha" na HBOGO
DODAJ

Kontra

serial (2010)
8.30/10
Kontra
Kontra

Po nieudanej akcji z wojska zostaje wyrzucony brytyjski komandos. Kilka lat później, zmęczony bezczynnością, przyjmuje propozycję pracy w wywiadzie.

Więcej
Zobacz "Kontra" na HBOGO
DODAJ

Mała Brytania

serial (2003)
7.70/10
Mała Brytania
Mała Brytania

Brytyjski komediowy serial telewizyjny, który zadebiutował na antenie BBC Radio 4 w 2001 roku. Wyemitowano wtedy 9 półgodzinnych słuchowisk. W 2003 roku nakręcono pierwszą serię, która miała premierę na antenie telewizyjnej BBC. Serial od razu zdobył ogromną popularność na całym świecie, zyskując miano kultowego. Krytycy i fani serialu cenią go głównie za świetnie napisane dialogi, absurdalny humor oraz sposób prezentowania głównych bohaterów. W 2005 Mała Brytania została wybrana najlepszym serialem komediowym. Od 2005 roku w muzeum figur woskowych Madame Tussaud's w Londynie można podziwiać Andy'ego i Lou. Każdy odcinek Małej Brytanii to zbiór skeczy, w które wprowadza narrator (w tej roli Tom Baker). Serial nie ma jednej, spójnej fabuły, natomiast postaci w nim występujące, pojawiają się w kolejnych odcinkach całej serii.

Więcej
Zobacz "Mała Brytania" na HBOGO
DODAJ

Templariusze

serial (2017)
6.40/10
Templariusze
Templariusze

Założony na początku XII wieku Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy, wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w średniowiecznej Europie. Jednym z podstawowych zadań zakonników jest ochrona Świętego Graala oraz Ziemi Świętej. Sir Landry (Tom Cullen), członek zakonu i niezwykle dzielny wojownik, stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom i wypełniać swoją powinność wobec Boga i króla. Widowiskowy serial historyczny, który zabiera widzów do fascynującego świata templariuszy. Dziesięcioodcinkowa produkcja w reżyserii doświadczonego Douglasa Mackinnona (seriale Doktor Who, Sherlock) w porywający sposób przedstawia losy tego pełnego tajemnic, owianego legendą zakonu. Pokazuje jego początek, moment rozkwitu i spektakularny upadek. W głównych rolach występują, m.in.: Tom Cullen (Zupełnie inny weekend), Simon Merrells (serial Spartakus: Wojna potępionych), Pádraic Delaney (serial Dynastia Tudorów), Ed Stoppard (Młodość), Julian Ovenden (serial Downton Abbey) oraz Olivia Ross (Personal Shopper). Zdjęcia do Templariuszy powstały w Czechach i Chorwacji.

Więcej
Zobacz "Templariusze" na HBOGO
DODAJ

Ujarani

serial (2016)
7.30/10
Ujarani
Ujarani

Więcej
Zobacz "Ujarani" na HBOGO
DODAJ