Lista seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 863

The Flash

serial (2015)
8.10/10
The Flash
The Flash

Ekspert medycyny sądowej budzi się ze śpiączki i odkrywa, że ma nadludzkie moce — czyli dynamiczna opowieść o superbohaterze, który walczy z groźnymi złoczyńcami.

Więcej
Zobacz "The Flash" na Netflix.com
DODAJ

Legends of Tomorrow

serial (2016)
7.30/10
Legends of Tomorrow
Legends of Tomorrow

Tajemniczy „władca czasu” z przyszłości tworzy niezwykłą grupę jednoczącą superbohaterów i superłotrów w misji uratowania świata przed potężną złą siłą.

Więcej
Zobacz "Legends of Tomorrow" na Netflix.com
DODAJ

Aukcja w ciemno

serial (2011)
5.00/10
Aukcja w ciemno
Aukcja w ciemno

Brandon i Lori Bernierowie próbują wykiwać rywali, licytując zawartość porzuconych magazynów, które mogą kryć w sobie prawdziwe skarby.

Więcej
Zobacz "Aukcja w ciemno" na Netflix.com
DODAJ

My Only Love Song

serial (2017)
5.00/10
My Only Love Song
My Only Love Song

Gdy sprawy się komplikują, słynna aktorka ucieka z planu zdjęciowego w starym vanie, który zabiera ją w podróż w czasie.

Więcej
Zobacz "My Only Love Song" na Netflix.com
DODAJ

Happy Valley

serial (2014)
8.50/10
Happy Valley
Happy Valley

Szczęśliwa Dolina pełna nieszczęśliwych ludzi. Policjantka w średnim wieku próbuje wprowadzić trochę spokoju do tego miejsca. Czy sama jednak odnajdzie radość życia? Czy upora się z demonami przeszłości?

Więcej
Zobacz "Happy Valley" na Showmax.com
DODAJ

Tbc

serial (2017)
6.70/10
Tbc
Tbc

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię. Nowa produkcja o stand-upowej scenie z Miasta Aniołów. Pomysłodawcy obrazu Davidowi Flebotte’owi (serial HBO Zakazane imperium) udaje się wskrzesić ducha lat siedemdziesiątych. W role spragnionych sukcesu młodych komików wcielają się m.in. RJ Cyler (Power Rangers), Ari Graynor (Rzeka tajemnic), Clark Duke (Jutro będzie futro), Michael Angarano (Zakazane królestwo), Stephen Guarino (Wyznania zakupoholiczki). Obok nich występuje laureatka Oscara Melissa Leo (Fighter). Producentem wykonawczym serialu SHOWTIME jest dwukrotny zdobywca Złotego Globu Jim Carrey (Zakochany bez pamięci).

Więcej
Zobacz "Tbc" na HBOGO
DODAJ

Terapia

serial (2012)
8.20/10
Terapia
Terapia

Andrei Poenaru (Marcel Iures) rozstał się ze swoją żoną i mieszka w małym mieszkaniu. Dalej przyjmuje pacjentów, wśród których są: odnosząca sukcesy prawniczka IIoana Cernat (Aura Calarasu), która oskarża go o namówienie jej w wieku szesnastu lat do aborcji oraz nieradzący się z rozstaniem rodziców nastolatek Stefan (Dan Hurduc). Są też cierpiący na napady paniki Dinu Damian (Victor Rebengiuc) dwudziestoletnia studentka Clara (Raluca Aprodu), która zmaga się ze śmiertelną chorobą. W piątki mężczyzna w dalszym ciągu odbywa spotkania ze swoją superwizorkę Marię (Tamara Cretulescu).Adaptacja niezwykle popularnego izraelskiego formatu pt. Be Tipul. Autorem oryginalnej wersji scenariusza był Hagai Levi. Za jego regionalną wersję odpowiadał m.in. Augustin Cupsa (Fog). Fabuła produkcji wyreżyserowanej przez Constantina Popescu (Principii de viata) koncentruje się na pracy przychodzącego kryzys wewnętrzny psychoterapeucie i jego pacjentach. Kapitalnie w ich role wcielają się: Marcel Iures (Wywiad z wampirem), Raluca Aprodu (Krew jak czekolada), Aura Calarasu (Dobre chęci), Victor Rebengiuc (Wtorek, po świętach), Dan Hurduc (Vara s-a sfârsit) oraz Tamara Cretulescu (Niezapomniane lato). Obraz spotkał się z dużym uznaniem widzów i krytyki. Przyczyniły się do tego zarówno nietuzinkowy scenariusz, jak i rewelacyjne aktorstwo.

Więcej
Zobacz "Terapia" na HBOGO
DODAJ

Dom grozy

serial (2016)
8.20/10
Dom grozy
Dom grozy

Dom grozy jest poruszającą sagą wypełnioną mrocznymi tajemnicami i suspensem. W tym przerażającym thrillerze najbardziej demoniczne postaci literackie, włączając Doktora Frankensteina, Doriana Graya i ikoniczne figury z powieści Dracula – wynurzają się z ciemnych kątów wiktoriańskiego Londynu końca XIX wieku. W czasach ogromnego technologicznego postępu i zaawansowanych badań naukowych postaci serialu napędza tragiczna w skutkach ciekawość. Część z nich pochłonięta jest poznawaniem świata, inni - sprawdzaniem, gdzie znajdują się granice życia. Ich mroczne poczynania rzucają upiorne światło na to, co nieznane. Szukające ukojenia i bliskości serialowe postaci tworzą wyjątkowe sojusze, by walczyć ze złem. Oddają się erotycznym pokusom, co niesie ze sobą makabryczne konsekwencje. Dom grozy spotkał się z ogromnym uznaniem widowni i krytyków filmowych, i został obsypany nagrodami i wyróżnieniami na całym świecie. Mroczną ścieżkę dźwiękową do serialu stworzył Polak Abel Korzeniowski (Duże zwierzę, Samotny mężczyzna), wyróżniony zań w 2015 roku nagrodą Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych BAFTA. Akademia nagrodziła również Dom grozy za najlepszą scenografię i charakteryzację. W 2014 roku serial otrzymał Critics' Choice Television Award – nagrodę amerykańskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Telewizyjnych dla „najbardziej ekscytującego nowego serialu telewizyjnego”. Rok później serial otrzymał także dwie Satellite Awards.W głównych rolach występują Timothy Dalton (Licencja na zabijanie, Turysta), nagrodzona BAFTĄ Eva Green (Casino Royale, Ostatnia miłość na Ziemi), Josh Hartnett (Helikopter w ogniu, 30 dni mroku), Harry Treadaway (Control, Miasto cienia) i Reeve Carney (Cedry pod śniegiem, Burza). Twórcą serialu jest trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan (Gladiator, Aviator), a producentem wykonawczym laureat Oscara Sam Mendes (American Beauty, Skyfall).

Więcej
Zobacz "Dom grozy" na HBOGO
DODAJ

Hell on wheels

serial (2011)
8.30/10
Hell on wheels
Hell on wheels

Zapraszamy na Dziki Zachód. Krew się leje, kolty strzelają, a zakapiory tłuką się po gębach. W tle budowa amerykańskiej kolei, która wprowadza rewolucję przemysłową na amerykańskie prerie.

Więcej
Zobacz "Hell on wheels" na Showmax.com
DODAJ

G.I. Joe: Renegaci

serial (2010)
7.20/10
G.I. Joe: Renegaci
G.I. Joe: Renegaci

Specjalna jednostka G.I. Joe zostaje oskarżona o czyny, których nie popełniła. Teraz muszą walczyć w ukryciu i oczyścić się z zarzutów. Wszystkie drogi prowadzą do Cobry.

Więcej
Zobacz "G.I. Joe: Renegaci" na Showmax.com
DODAJ

Mr Robot

serial (2015)
8.60/10
Mr Robot
Mr Robot

Poznaj Elliota. Z jednej strony korporacyjny informatyk, z drugiej niebezpieczny haker. Geniusz, wcielający się w nocnego mściciela, a zarazem introwertyk z problemami. Czy taki człowiek jest w stanie rozpocząć rewolucję?

Więcej
Zobacz "Mr Robot" na Showmax.com
DODAJ

Graves

serial (2016)
6.30/10
Graves
Graves

Pochodzący z Partii Republikańskiej były prezydent Stanów Zjednoczonych Graves (Nick Nolte) obchodzi dwudziestą piątą rocznicę opuszczenia Białego Domu, w którym spędził aż dwie kadencje. Mężczyzna przeżywa kryzys egzystencjalny. Uświadamia sobie, że wiele decyzji jego administracji mogło mieć dla kraju bardzo negatywne skutki. Mimo sprzeciwu najbliższych - w tym żony Margaret (Sela Ward), która sama ma polityczne ambicje - Graves postanawia wrócić do życia publicznego i naprawić swoje błędy. Słodko-gorzki serial komediowy, który świetnie wstrzelił się w aktualną sytuację polityczną w USA. Jego głównym bohaterem jest były amerykański prezydent, który ppo latach zaczyna dostrzegać negatywne skutkie swoich rządów. Jako lider wolnego świata podjął wiele nietrafionych decyzji i próbuje je teraz naprawić. W jego rolę kapitalnie wciela się trzykrotnie nominowany do Nagrody Akademii Nick Nolte (Książę przypływów). W obsadzie produkcji znaleźli się również m.in. laureatka Złotego Globu Sela Ward (serial Once and Again), Skylar Astin (Pitch Perfect 2), Heléne Yorke (serial Masters of Sex) oraz Chris Lowell (Służące). Twórcą obrazu jest Joshua Michael Stern, znany dzięki filmowi pt. Jobs pokazującemu historię założyciela firmy Apple. Pierwsza sezon serialu składa z dziesięciu półgodzinnych odcinków.

Więcej
Zobacz "Graves" na HBOGO
DODAJ

Alvinnn!!! I wiewiórki

serial (2015)
4.90/10
Alvinnn!!! I wiewiórki
Alvinnn!!! I wiewiórki

Rozbrykany Alvin dorasta wraz z braćmi pod okiem pisarza piosenek, przy okazji przeżywając masę przygód i wiele dowiadując się o świecie.

Więcej
Zobacz "Alvinnn!!! I wiewiórki" na Netflix.com
DODAJ

Crashing

serial (2016)
7.80/10
Crashing
Crashing

Skuszona niskim czynszem ekipa dwudziestoparolatków wprowadza się do opuszczonego szpitala. Będzie się działo!

Więcej
Zobacz "Crashing" na Netflix.com
DODAJ

Transformers: Rescue Bots

serial (2011)
6.70/10
Transformers: Rescue Bots
Transformers: Rescue Bots

Czterej transformersi zostają zesłani na Ziemię, by bronić ludzi przed zagrożeniem. Olbrzymie roboty muszą jednak zostać niezauważone. Jak to zrobić? Pewien chłopiec i jego przyjaciele pomogą im w tym.

Więcej
Zobacz "Transformers: Rescue Bots" na Showmax.com
DODAJ

Transformers: Prime

serial (2011)
7.90/10
Transformers: Prime
Transformers: Prime

Autoboty kontra Decepticony. Walka trwa nadal. Mimo że źli transformersi przegrali ostatnią bitwę, Megatron planuje kolejny atak. Czy Optimus i tym razem obroni Ziemię przed inwazją?

Więcej
Zobacz "Transformers: Prime" na Showmax.com
DODAJ

The Day Will Come

serial (2016)
7.88/10
The Day Will Come
The Day Will Come

W 1967 r. dwaj bracia z Kopenhagi trafiają do sierocińca zarządzanego przez okrutnego dyrektora. W chłopcach stopniowo narasta bunt.

Więcej
Zobacz "The Day Will Come" na Netflix.com
DODAJ

Skin Wars

serial (2014)
7.30/10
Skin Wars
Skin Wars

Specjaliści od body paintingu ścierają się ze sobą w serii wymyślnych i kreatywnych potyczek. Zwycięzca zabierze do domu 100 000 dolarów.

Więcej
Zobacz "Skin Wars" na Netflix.com
DODAJ

Prawdziwe duchołapy

serial (1990)
7.60/10
Prawdziwe duchołapy
Prawdziwe duchołapy

Animowana kontynuacja filmowego hitu — czterech ekscentrycznych badaczy zjawisk paranormalnych w konfrontacji z niezliczonym rojem stworów nie z tego świata.

Więcej
Zobacz "Prawdziwe duchołapy" na Netflix.com
DODAJ

Doktor Foster

serial (2015)
7.90/10
Doktor Foster
Doktor Foster

Zdradzona żona, nieuczciwy mąż i rozpadające się małżeństwo. Czas poznać prawdę, która kryje się za kłamstwami, ale czy doktor Foster jest na nią gotowa?

Więcej
Zobacz "Doktor Foster" na Showmax.com
DODAJ

Najpiękniejsze pory roku

serial (2016)
5.00/10
Najpiękniejsze pory roku
Najpiękniejsze pory roku

Oto trzy najbardziej zmienne w zależności od sezonu krajobrazy na Ziemi. Pejzaże Nowej Anglii, delta Okawango i archipelag Svalbard. Przyroda w tamtych rejonach ma magiczne właściwości.

Więcej
Zobacz "Najpiękniejsze pory roku" na Showmax.com
DODAJ

Andy i prehistoryczne przygody

serial (2016)
5.00/10
Andy i prehistoryczne przygody
Andy i prehistoryczne przygody

Andy wie wszystko o zwierzętach, jednak co z dinozaurami? To zupełnie coś nowego dla tego odkrywcy. Andy wyrusza do prehistorii, aby podejrzeć życie wielkich gadów. Strzeżcie się, tyranozaury!

Więcej
Zobacz "Andy i prehistoryczne przygody" na Showmax.com
DODAJ

Twin Peaks

serial (2017)
9.00/10
Twin Peaks
Twin Peaks

Twin Peaks to jeden z najbardziej przełomowych i wpływowych seriali telewizyjnych wszechczasów. Nowa produkcja SHOWTIME® zaczyna się dwadzieścia pięć lat po tym, jak mieszkańców osobliwego miasteczka zszokowała wiadomość, że urocza Laura Palmer została zamordowana. W niezwykle wyczekiwanym nowym Twin Peaks widzowie zobaczą wielu znanych, powracających członków obsady, włącznie z Kylem Maclachlanem jako specjalnym agentem FBI. W serialu pojawi się również wiele nowych postaci.18-częściowy serial Twin Peaks stworzony dla SHOWTIME® został napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland. Nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha.

Więcej
Zobacz "Twin Peaks" na HBOGO
DODAJ

Can We Get Married?

serial (2012)
5.00/10
Can We Get Married?
Can We Get Married?

Cztery pary u progu małżeństwa lub rozwodu rozmyślają nad istotą miłości i wspólnego życia w kontekście kłopotliwych członków rodziny i różnic w zaangażowaniu.

Więcej
Zobacz "Can We Get Married?" na Netflix.com
DODAJ