Lista seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 1288

Tropiciele zagadek

serial (2007)
6.90/10
Tropiciele zagadek
Tropiciele zagadek

Szóstka niezwykłych bohaterów żyje w mieście Busytown. Przyjaciele nie mają czasu na nudę. Co chwilę muszą stawiać czoła nowym wyzwaniom i rozwiązywać różnego rodzaju skomplikowane i pełne tajemnic zagadki. Ekranizacja klasycznego dzieła ilustratora Richarda Scarry’ego, która jest oryginalną mieszanką nietuzinkowego humoru oraz bezbłędnie zarysowanych intryg.

Więcej
Zobacz "Tropiciele zagadek" na HBOGO
DODAJ

Strażak Sam

serial (2016)
6.30/10
Strażak Sam
Strażak Sam

Sam jest mieszkańcem cichego i spokojnym miasteczka Pontypandy. To odważny strażak, który zawsze jest gotowy, aby ocalić swoich sąsiadów z opresji. Dzielnie odnajduje zaginione zwierzęta i gasi niebezpieczne pożary. W razie jakichkolwiek trudności Sam zawsze może liczyć na wsparcie swoich kolegów po fachu. Razem strażacy są w stanie sprostać każdemu zadaniu. W mgnieniu oka przywracają ład i porządek w miasteczku. Ciepła opowieść o bezinteresownym niesieniu pomocy i pracy zespołowej.

Więcej
Zobacz "Strażak Sam" na HBOGO
DODAJ

Dora i przyjaciele

serial (2014)
3.90/10
Dora i przyjaciele
Dora i przyjaciele

Dora jest ciekawą świata dziewczynką, która chodzi do szkoły Playa Verde. Razem ze swoimi koleżankami – Emmą, Kate, Naiy, Alaną – oraz kolegą Pablo zwiedza ukochane miasto i poznaje jego sekrety. Grupa rezolutnych dzieciaków wyposażona jest w magiczną bransoletkę oraz smartfona z różnego rodzaju aplikacjami, które pomagają im przeżywać przygody oraz wychodzić cało z opresji. Serial przygodowy, który pobudza wyobraźnię młodych widzów i rozbudza w nich ciekawość świata.

Więcej
Zobacz "Dora i przyjaciele" na HBOGO
DODAJ

Blaze i mega maszyny

serial (2014)
6.20/10
Blaze i mega maszyny
Blaze i mega maszyny

AJ ma osiem lat i jest niezwykle utalentowany. Chłopak potrafi zdziałać techniczne cuda. Ma też całą masę szalonych pomysłów. Razem ze swoim monster truckiem Blazem doświadcza on codziennie wielu niezwykłych przygód w Axle City, rozwiązując przy tym najróżniejsze problemy mieszkańców miasteczka. Wciągająca bez reszty animacja, która rozwija wyobraźnię młodych widzów.

Więcej
Zobacz "Blaze i mega maszyny" na HBOGO
DODAJ

Bąbelkowy świat gupików

serial (2011)
6.90/10
Bąbelkowy świat gupików
Bąbelkowy świat gupików

Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona są małymi gupikami, które chodzą do szkoły znajdującej się w głębinach oceanu. Młodzi uczniowie pełni są pasji i ciekawi świata. Z ogromną przyjemnością uczą się nowych rzeczy i utrwalają wcześniej zdobytą wiedzę. Jednocześnie uwielbiają śpiew i dobrą zabawę. Pogodny serial animowany przedstawiający dzieciom w przystępny sposób wiedzę z różnych dziedzin.

Więcej
Zobacz "Bąbelkowy świat gupików" na HBOGO
DODAJ

Umizoomi

serial (2010)
6.20/10
Umizoomi
Umizoomi

Nosząca magiczną sukienkę Milla, jej przebojowy brat Geo oraz robot do zadań specjalnych o imieniu Bota tworzą drużynę superbohaterów. Ich zadaniem jest wprowadzenie najmłodszych we wspaniały i pełen ekscytacji świat matematyki. Ekipa Umizoomi przedstawia młodym widzom proste zasady matematyczne i pokazuje, jak można w łatwy sposób je wykorzystać w codziennym życiu.

Więcej
Zobacz "Umizoomi" na HBOGO
DODAJ

Teletubisie

serial (2015)
3.60/10
Teletubisie
Teletubisie

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa oraz Po żyją w pełnej radości krainie. Ich codzienność pełna jest dobrej zabawy. Teletubisie liczą, tańczą, śpiewają. Często odwiedzane są też przez fascynujących gości, z którymi przeżywają niezwykłe przygody. Edukacyjny serial dla najmłodszych widzów stworzony przez Anne Wood oraz psychologa Andrew Davenporta stymuluje dzieci i otwiera ich na świat.

Więcej
Zobacz "Teletubisie" na HBOGO
DODAJ

Bob Budowniczy

serial (2015)
5.40/10
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy

Bob Budowniczy oraz jego dzielna drużyna nie boją się żadnego zadania. Dzięki determinacji oraz pracy zespołowej są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Przy pomocy rezolutnej Marty oraz dzielnych maszyn Bob szybko rozwiązuje przeróżne problemy w swoim miasteczku oraz pomaga jego mieszkańcom. Uwielbiana przez dzieci na całym świecie kreskówka, która zachęca do działania oraz uczy najmłodszych pracy zespołowej i sztuki pozytywnego myślenia.

Więcej
Zobacz "Bob Budowniczy" na HBOGO
DODAJ

Shimmer i Shine

serial (2015)
5.80/10
Shimmer i Shine
Shimmer i Shine

Shimmer i Shine są bliźniaczkami o niezwykłych zdolnościach. Dziewczynki są dżinami i każdego dnia mogą spełnić trzy życzenia innych. Nie zawsze jednak wszystko idzie po ich myśli, ale bohaterki nie tracą nigdy dobrego humoru i razem ze swoją przyjaciółką Leah przeżywają wiele niesamowitych przygód. Pogodny serial animowany, który uczy młodych widzów współpracy i zespołowego rozwiązywania problemów.

Więcej
Zobacz "Shimmer i Shine" na HBOGO
DODAJ

Małe zoo Lucy

serial (2010)
6.50/10
Małe zoo Lucy
Małe zoo Lucy

Lucy jest bystrą siedmiolatką, która mieszka tuż obok ZOO. Każdego wieczoru dziewczynka wymyka się przez okno z domu, aby spotkać się z zamieszkującymi ogród zoologiczny zwierzakami. Każde z nich ma do opowiedzenia swoją niezwykłą historię. Pełen wdzięku serial animowany, który w oryginalny sposób przedstawia dzieciom zwierzęta z różnych stron świata. Umiejętnie łączy ciekawie prowadzoną narrację z piękną warstwą wizualną.

Więcej
Zobacz "Małe zoo Lucy" na HBOGO
DODAJ

Maszyna pełna gier

serial (1999)
8.30/10
Maszyna pełna gier
Maszyna pełna gier

Zwariowana gra, której uczestnikami są uczniowie podstawówek grający na własnych konsolach. W ramach zabawy rozwiązują edukacyjne łamigłówki i zagadki prezentowane przez szalone, barwne i przezabawne animowane postacie. Nauka historii, matematyki, ortografii i biologii może być czystą przyjemnością!

Więcej
Zobacz "Maszyna pełna gier" na HBOGO
DODAJ

Klasyka dla malucha

serial (2005)
8.40/10
Klasyka dla malucha
Klasyka dla malucha

Serial animowany prezentujący najmłodszym widzom największe dzieła sztuki. Każdy odcinek skupia się na innej aktywności artystycznej – tańcu, muzyce, malarstwie czy poezji. Dzięki produkcji dzieci zaznajamiają się z twórczością, takich artystów jak: Bach, Mozart, Villa Lobos czy Bartok. Zwierzęcy bohaterowie przykuwają uwagę dzieciaków oraz uczą ich wrażliwości na sztukę. W animacji nie brakuje wpadających w ucho melodii oraz stymulacji wizualnych.

Więcej
Zobacz "Klasyka dla malucha" na HBOGO
DODAJ

Kontra

serial (2010)
8.30/10
Kontra
Kontra

Po nieudanej akcji z wojska zostaje wyrzucony brytyjski komandos. Kilka lat później, zmęczony bezczynnością, przyjmuje propozycję pracy w wywiadzie.

Więcej
Zobacz "Kontra" na HBOGO
DODAJ

Mała Brytania

serial (2003)
7.70/10
Mała Brytania
Mała Brytania

Brytyjski komediowy serial telewizyjny, który zadebiutował na antenie BBC Radio 4 w 2001 roku. Wyemitowano wtedy 9 półgodzinnych słuchowisk. W 2003 roku nakręcono pierwszą serię, która miała premierę na antenie telewizyjnej BBC. Serial od razu zdobył ogromną popularność na całym świecie, zyskując miano kultowego. Krytycy i fani serialu cenią go głównie za świetnie napisane dialogi, absurdalny humor oraz sposób prezentowania głównych bohaterów. W 2005 Mała Brytania została wybrana najlepszym serialem komediowym. Od 2005 roku w muzeum figur woskowych Madame Tussaud's w Londynie można podziwiać Andy'ego i Lou. Każdy odcinek Małej Brytanii to zbiór skeczy, w które wprowadza narrator (w tej roli Tom Baker). Serial nie ma jednej, spójnej fabuły, natomiast postaci w nim występujące, pojawiają się w kolejnych odcinkach całej serii.

Więcej
Zobacz "Mała Brytania" na HBOGO
DODAJ

Templariusze

serial (2017)
6.50/10
Templariusze
Templariusze

Założony na początku XII wieku Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy, wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w średniowiecznej Europie. Jednym z podstawowych zadań zakonników jest ochrona Świętego Graala oraz Ziemi Świętej. Sir Landry (Tom Cullen), członek zakonu i niezwykle dzielny wojownik, stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom i wypełniać swoją powinność wobec Boga i króla. Widowiskowy serial historyczny, który zabiera widzów do fascynującego świata templariuszy. Dziesięcioodcinkowa produkcja w reżyserii doświadczonego Douglasa Mackinnona (seriale Doktor Who, Sherlock) w porywający sposób przedstawia losy tego pełnego tajemnic, owianego legendą zakonu. Pokazuje jego początek, moment rozkwitu i spektakularny upadek. W głównych rolach występują, m.in.: Tom Cullen (Zupełnie inny weekend), Simon Merrells (serial Spartakus: Wojna potępionych), Pádraic Delaney (serial Dynastia Tudorów), Ed Stoppard (Młodość), Julian Ovenden (serial Downton Abbey) oraz Olivia Ross (Personal Shopper). Zdjęcia do Templariuszy powstały w Czechach i Chorwacji.

Więcej
Zobacz "Templariusze" na HBOGO
DODAJ

Molang

serial (2016)
5.00/10
Molang
Molang

Molang jest pogodnym, pełnym werwy królikiem. Jego najlepszym kumplem jest nieśmiały i wrażliwy mały kurczak o imieniu Piu. Mimo dzielących ich różnic, udaje im się stworzyć niezwykłą, pełną ciepła i szacunku relację. Razem przeżywają szalone przygody, mając przy tym masę dobrej zabawy. Inteligentnie skonstruowana bajka, która uświadamia dzieciom, że inność wzbogaca, rozwija empatię oraz otwiera na świat.

Więcej
Zobacz "Molang" na HBOGO
DODAJ

Kung Fu Królik

serial (2012)
5.00/10
Kung Fu Królik
Kung Fu Królik

Vincent jest utalentowanym młodym rysownikiem, który cały czas stara się udoskonalać swój warsztat. Pewnego dnia dochodzi w jego studiu do niecodziennego zdarzenia. Nagle ożywają z jego rysunku bystry i buntowniczy Kung Fu Bunny oraz spokojny Doggy. Vincent jest przerażony. Ze wszystkich sił stara się zmusić do bohaterów do powrotu na papier. Szybko jednak okaże się, że nie będzie to łatwe zadanie. Doskonały serial dla młodzieży, który porywa kreatywnym scenariuszem obraz świeżym humorem.

Więcej
Zobacz "Kung Fu Królik" na HBOGO
DODAJ

BUGGED

serial (2010)
5.00/10
BUGGED
BUGGED

W animowanym serialu BUGGED zobaczymy bohatera z misją, najnowsze gadżety i całą gamę owadzich szwarccharakterów. Problem polega na tym, że odziani w chitynę przeciwnicy mają szalone pomysły, gadżety nie działają na nich jak powinny, a cały świat sprzysiągł się przeciwko bohaterowi, którego ewidentnie coś gryzie... Bohaterem jest Murphy, który poluje na kosmitów, uwielbia łapać owady i dałby wszystko, aby dorwać Pucka: znienawidzoną przez niego pluskwę, która poważnie daje mu się we znaki! Życie Murphe’go nie jest jednak łatwe: jJego gadżety zawodzą w najbardziej nieoczekiwanych momentach, a Puck zawsze wywija się z najgorszych opresji.

Więcej
Zobacz "BUGGED" na HBOGO
DODAJ

Kot Simona

serial (2008)
8.20/10
Kot Simona
Kot Simona

Codzienne życie Simona i jego kota toczy się pozornie tak samo. Każdego dnia wygłodniały zwierzak szuka sposobu, aby dorwać się do jedzenia. Za każdym razem używa bardzo pomysłowych i wysublimowanych sposobów, aby poinformować właściciela o swoich potrzebach i głodzie. Seria powstała z wykorzystaniem programu do tworzenia animacji Adobe Flash, a jej twórcą jest Simon Tofield. Produkcja została wyróżniona statuetką British Animation Awards w kategorii najlepsza komedia.

Więcej
Zobacz "Kot Simona" na HBOGO
DODAJ

The Manners of Downton Abbey

serial (2016)
5.00/10
The Manners of Downton Abbey
The Manners of Downton Abbey

Więcej
Zobacz "The Manners of Downton Abbey" na Amazon Prime Video
DODAJ

Chuck i przyjaciele

serial (2011)
5.70/10
Chuck i przyjaciele
Chuck i przyjaciele

Więcej
Zobacz "Chuck i przyjaciele" na Amazon Prime Video
DODAJ

Joyride

serial (2016)
5.00/10
Joyride
Joyride

Więcej
Zobacz "Joyride" na Amazon Prime Video
DODAJ

Heroes: Odrodzenie

serial (2016)
6.90/10
Heroes: Odrodzenie
Heroes: Odrodzenie

Grupa ludzi obdarzonych nadnaturalnymi mocami walczy z siłami zła.

Więcej
Zobacz "Heroes: Odrodzenie" na Amazon Prime Video
DODAJ

/DRIVE

serial (2014)
5.00/10
/DRIVE
/DRIVE

Więcej
Zobacz "/DRIVE" na Amazon Prime Video
DODAJ