Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5763

Wonderstruck

film (2017)
6.50/10
Wonderstruck
Wonderstruck

Więcej
Zobacz "Wonderstruck" na Amazon Prime Video
DODAJ

Pan Magoo

film (1997)
3.90/10
Pan Magoo
Pan Magoo

Pan Magoo, milioner i filantrop, próbuje zataić przed otoczeniem, że jest krótkowidzem, inicjując jednocześnie wiele zabawnych sytuacji. Jednak, gdy podczas przyjęcia w muzeum jest świadkiem kradzieży cennego diamentu, policja nie chce mu wierzyć, że nie widział sprawców. Uznają, że pan Magoo coś ukrywa i najprawdopodobniej sam jest winnym kradzieży. Główny podejrzany musi teraz oczyścić się z zarzutów. W rolę niedowidzącego milionera Pana Magoo wcielił się doskonały Leslie Nielsen, znany z takich filmów jak m. in. Naga Broń. W filmie Stanley’a Tonga (Draka w Bronksie) wystąpili także: Kelly Lynch (Wykidajło), Ernie Hudson (Pogromcy duchów II) oraz Stephen Tobolowsky (Dzień świstaka).

Więcej
Zobacz "Pan Magoo" na HBOGO
DODAJ

Beyond

serial (2017)
7.30/10
Beyond
Beyond

Holden Matthews (Burkely Duffield) jest chłopakiem, który budzi się po dwunastu latach ze śpiączki. Jest zdezorientowany. Zupełnie nie rozumie, co się z nim przez te lata działo. Tym bardziej, że szybko uświadamia sobie, że w tym czasie zdobył wiele nowych umiejętności. Holden staje się częścią groźnej intrygi. Czy uda mu się wyjść cało z opresji? Genialny serial sensacyjny, który wciska widza w fotel od pierwszego odcinka. Jego atutem jest bezbłędnie skonstruowana fabuła oraz wartka akcja. W głównych rolach występują Burkely Duffield (Warcraft: Początek), Jonathan Whitesell (The Hollow) oraz Romy Rosemont (Avengers). Twórcą produkcji nominowanej do nagrody Saturna w kategorii najlepszy serial fantasy jest Adam Nussdorf (serial Tron: Rebelia).

Więcej
Zobacz "Beyond" na HBOGO
DODAJ

Pan Peabody i Sherman Show

serial (2016)
6.00/10
Pan Peabody i Sherman Show
Pan Peabody i Sherman Show

Pan Peabody i Sherman prowadzą ze swojego stylowego mieszkania zwariowany program komediowy z udziałem publiczności oraz podróżujących w czasie postaci historycznych.

Więcej
Zobacz "Pan Peabody i Sherman Show" na Netflix.com
DODAJ

Dueños del Paraíso

serial (2015)
7.50/10
Dueños del Paraíso
Dueños del Paraíso

Więcej
Zobacz "Dueños del Paraíso" na Amazon Prime Video
DODAJ

Gunslinger Girl -Il Teatrino-

serial (2008)
7.20/10
Gunslinger Girl -Il Teatrino-
Gunslinger Girl -Il Teatrino-

Osierocone dziewczyny wyposażone w cybernetyczne implanty dołączają do zespołu bezwzględnych zabójczyń, których celem są terroryści.

Więcej
Zobacz "Gunslinger Girl -Il Teatrino-" na Netflix.com
DODAJ

Gunslinger Girl

serial (2003)
7.50/10
Gunslinger Girl
Gunslinger Girl

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że organizacja charytatywna pomaga osieroconym dziewczynkom. W rzeczywistości jednak zamienia je w bezwzględne zabójczynie.

Więcej
Zobacz "Gunslinger Girl" na Netflix.com
DODAJ
Zagadki Hailey Dean: Nawiedzony dom
Zagadki Hailey Dean: Nawiedzony dom

Terapeutka Hailey Dean (Kellie Martin) pomaga swojej przyjaciółce Pam (Michelle Harrison) sprzedać nieruchomość, którą ta odziedziczyła po tragicznie zmarłych rodzicach. Tuż po transakcji kobieta wyjeżdża bez słowa z miasta. Zdarzenie budzi ogromny niepokój Hailey. Co gorsza, wychodzi na jaw, że chłopak Pam (Jim Thorburn) doznał poważnych obrażeń w wypadku samochodowym, a partner terapeutki (Matthew MacCaull) zapada na groźną chorobę. Hailey zaczyna się zastanawiać, czy wszystkie te zdarzenia nie są ze sobą jakoś powiązane. Będący częścią telewizyjnej serii Zagadki Hailey Dean, wciągający film o perypetiach błyskotliwej psychoterapeutki, która niegdyś pracowała jako prawniczka. Współtwórczynią scenariusza jest Nancy Grace, znana amerykańska dziennikarka i prezenterka, specjalizująca się w sprawach kryminalnych. W obrazie występują: nominowana do nagrody Emmy Kellie Martin (serial Dzień za dniem), Giacomo Baessato (Little Pink House), Matthew MacCaull (Kraina jutra) oraz Viv Leacock (A więc wojna). Za reżyserię odpowiada doświadczony twórca Terry Ingram (serial Nikita, film TV Miłość pod gwiazdami).

Więcej
Zobacz "Zagadki Hailey Dean: Nawiedzony dom" na HBOGO
DODAJ

Wolfblood

serial (2012)
7.90/10
Wolfblood
Wolfblood

Nastoletnia Maddy oraz jej rodzice pochodzą z rodu wilkołaków. Wkrótce w szkole pojawia się Rhydian Morris - chłopak przykuwający uwagę dziewczyny.

Więcej
Zobacz "Wolfblood" na Amazon Prime Video
DODAJ

Bad Day for the Cut

film (2017)
6.30/10
Bad Day for the Cut
Bad Day for the Cut

Spokojny irlandzki farmer w średnim wieku w brutalny sposób mści się na ludziach, którzy napadli i zamordowali jego matkę.

Więcej
Zobacz "Bad Day for the Cut" na Netflix.com
DODAJ

Atlantyda - zaginiony ląd

film (2001)
6.80/10
Atlantyda - zaginiony ląd
Atlantyda - zaginiony ląd

Dynamiczna animowana opowieść o perypetiach poszukiwaczy przygód, którzy wyruszają na podwodną wyprawę w poszukiwaniu legendarnego królestwa Atlantydy.

Więcej
Zobacz "Atlantyda - zaginiony ląd" na Netflix.com
DODAJ

Stan gry

film (2009)
7.10/10
Stan gry
Stan gry

Nieustępliwy dziennikarz na tropie politycznego spisku. Morderstwo w wyższych sferach stanowi ciekawy temat dla prasy, szczególnie gdy ofiarą jest młoda asystentka wpływowego polityka.

Więcej
Zobacz "Stan gry" na Showmax.com
DODAJ

Jej mroczna przeszłość

film (2016)
5.30/10
Jej mroczna przeszłość
Jej mroczna przeszłość

Alice po brutalnym ataku, traci całkowicie wspomnienia. Jej przeszłość jednak jest tak przerażająca, że brak pamięci okazuje się błogosławieństwem i szansą na nowe życie.

Więcej
Zobacz "Jej mroczna przeszłość" na Showmax.com
DODAJ

Jackie

film (2016)
6.70/10
Jackie
Jackie

Intymna podróż przez tragiczne życie Jackie Kennedy. Kameralna opowieść ujawniająca prawdę o amerykańskiej pierwszej damie. W roli głównej wybitna Natalie Portman.

Więcej
Zobacz "Jackie" na Showmax.com
DODAJ

2 lata miłości

film (2016)
4.70/10
2 lata miłości
2 lata miłości

Samantha zawodowo udziela rad. Teraz sama takiej potrzebuje. Chciałaby mieć dziecko, jednak jej partner nie jest na to gotowy. Jak przekonać ukochanego do podjęcia najważniejszej decyzji w ich życiu?

Więcej
Zobacz "2 lata miłości" na Showmax.com
DODAJ

Zaćma

film (2016)
5.50/10
Zaćma
Zaćma

„Krwawa Luna” była jednym z najbardziej okrutnych demonów komunistycznej Polski. Torturowała, donosiła, zabijała. Teraz pragnie spotkać się z kardynałem Wyszyńskim. Czego taka osoba może chcieć od legendarnego duchownego?

Więcej
Zobacz "Zaćma" na Showmax.com
DODAJ

Wściekły Nick

film (2016)
4.10/10
Wściekły Nick
Wściekły Nick

Nick, świetnie wyszkolony glina, musi poruszyć niebo i ziemię, aby uwolnić córkę z rąk tureckich oprawców. Czas wyzwolić prawdziwą wściekłość!

Więcej
Zobacz "Wściekły Nick" na Showmax.com
DODAJ

Godzilla

serial (2017)
6.20/10
Godzilla
Godzilla

Grupa zdesperowanych uchodźców chce powrócić na Ziemię 20 000 lat po tym, jak zawładnęła nią Godzilla. Jednak jednemu z nich zależy przede wszystkim na zemście.

Więcej
Zobacz "Godzilla" na Netflix.com
DODAJ

Katt Williams: Great America

film (2018)
6.10/10
Katt Williams: Great America
Katt Williams: Great America

Król podziemnej komedii atakuje ostrzem bezlitosnej satyry polityczny klimat współczesnej Ameryki. Przy okazji żartuje na temat napięć rasowych, seksu i... rostbefu.

Więcej
Zobacz "Katt Williams: Great America" na Netflix.com
DODAJ

Wątpliwość

film (2008)
7.50/10
Wątpliwość
Wątpliwość

Rok 1964, katolicka szkoła w Bronksie. Placówką zarządza wyjątkowo niesympatyczna i surowa siostra Aloysius (Meryl Streep), która uważa, że tylko dzięki dyscyplinie i żelaznym zasadom można wychować młodych ludzi na dobrych obywateli. Innego zdania jest dobroduszny ksiądz Brendan (Philip Seymour Hoffman), który z wychowankami stara się utrzymywać przyjacielskie stosunki. Pełna podejrzeń Aloysius bacznie przygląda się tolerancyjnemu księdzu i przy pierwszej sprzyjającej okazji oskarża go o rzekome kontakty seksualne z nowo przyjętym uczniem. Mimo braku jakichkolwiek dowodów zakonnica za wszelką cenę próbuje usunąć ojca Brendana ze szkoły. Niejednoznaczny, pełen napięcia dramat psychologiczny, którego siłą są wybitne role trzykrotnie nagrodzonej Oscarem Meryl Streep (Wybór Zofii, Żelazna dama) i zdobywcy Nagrody Akademii za niezapomnianą kreację w filmie Capote, Philipa Seymoura Hoffmana. Kroku dotrzymują im uznane artystki młodszej generacji – Amy Adams (Mistrz, American Hustle) oraz Viola Davis (Solaris, Służące). Kunszt aktorów doceniła Amerykańska Akademia Filmowa, nominując całą czwórkę do swoich nagród. Piątą nominację otrzymał autor scenariusza John Patrick Shanley (Joe i wulkan), który odpowiada również za reżyserię. Wątpliwość jest adaptacją jego własnej sztuki pod tym samym tytułem, za którą w 2005 roku został uhonorowany Nagrodą Pulitzera. Shanley ma także na swoim koncie nagrodzony Oscarem scenariusz do komedii romantycznej Wpływ księżyca.

Więcej
Zobacz "Wątpliwość" na HBOGO
DODAJ

Salt

film (2010)
6.40/10
Salt
Salt

Agentka CIA Evelyn Salt zostaje oskarżona o bycie rosyjskim szpiegiem. Kobieta odtąd musi uciekać przed wymiarem sprawiedliwości.

Więcej
Zobacz "Salt" na Amazon Prime Video
DODAJ

Mikey i Nicky

film (1976)
7.40/10
Mikey i Nicky
Mikey i Nicky

Nicky (John Cassavetes) jest drobnym cwaniaczkiem, który wpadł w ogromne tarapaty. Szuka go gangster, któremu mężczyzna jest winien duże pieniądze. Ukrywa się w hotelu, skąd spanikowany dzwoni do swojego przyjaciela z młodości – Mikeya (Peter Falk). Zanim mężczyźni znajdą sposób, jak wyciągnąć Nicky’ego z kłopotów, muszą zmierzyć się ze swoją przeszłością i zastanowić się nad wartością przyjaźni. Ciekawie skonstruowany dramat kryminalny, który opowiada o zdradzie, żalu i wartości przyjaźni. Obraz jest popisem gry zdobywcy dwóch nominacji do Oscara Petera Falka (serial Columbo, Niebo nad Berlinem) oraz trzykrotnie nominowanego do tej nagrody aktora i reżysera Johna Cassavetesa (Parszywa dwunastka, Kobieta pod presją), którym udało się stworzyć bardzo prawdziwe i nieoczywiste postacie. Obok nich występują również: nominowany do Nagrody Akademii Ned Beatty (Uwolnienie), Rose Arrick (Na brooklińskim moście) oraz Carol Grace (Gangster Story). Za kamerą stanęła dwukrotnie wyróżniona nominacją do Oscara Elaine May, reżyserka filmu Bogata, wolna, samotna oraz autorka scenariuszy do Niebiosa mogą zaczekać oraz Barw kampanii.

Więcej
Zobacz "Mikey i Nicky" na HBOGO
DODAJ

Korpo

film (2017)
6.70/10
Korpo
Korpo

Emilie Tesson-Hansen (Céline Sallette) jest ambitną szefową działu HR w dużym koncernie spożywczym. Praca wypełnia całe jej życie. Kobieta jest doskonałym korporacyjnym „żołnierzem”. Nie ma problemu z wdrażaniem bezwzględnych zasad i procedur, które pomagają firmie osiągać dobre wyniki finansowe. Pewnego dnia jednak dochodzi do tragedii. Zdesperowany współpracownik popełnia samobójstwo na jej oczach. Straumatyzowana Emilie musi przewartościować swoje życie i zastanowić się, co jest naprawdę ważne. Wstrząsający dramat z elementami thrillera, obnażający nieludzką kulturę pracy niektórych francuskich korporacji. Debiutujący w pełnym metrażu reżyser Nicolas Silhol w wiarygodny sposób ukazuje przemianę głównej bohaterki, która za sprawą tragedii zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na swoje środowisko pracy i kadrę zarządzającą. W jej roli idealnie odnajduje się wyróżniona nominacją do Cezara Céline Sallette (Z krwi i kości, Marsylski łącznik). W filmie występują również: sześciokrotny zdobywca nominacji do Cezara Lambert Wilson (Ludzie Boga), Stéphane De Groodt (Przychodzi facet do lekarza), Violaine Fumeau (Les Éléphants) oraz Alice de Lencquesaing (Miłość od pierwszego dziecka). Produkcja brała udział w konkursie głównym na MFF w Karlowych Warach. Inspiracją dla scenariusza były wydarzenia w firmie France-Telecom, w której w latach 2008-2009 doszło do serii samobójstw.

Więcej
Zobacz "Korpo" na HBOGO
DODAJ

Zone Blanche

serial (2017)
7.40/10
Zone Blanche
Zone Blanche

Więcej
Zobacz "Zone Blanche" na Amazon Prime Video
DODAJ