Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 4395

Kill Bill

film (2003)
8.10/10
Kill Bill
Kill Bill

Młoda członkini gangu płatnych zabójców, Czarna Mamba (Uma Thurman), zostaje postrzelona w głowę w dniu swojego ślubu. Szczęśliwym trafem kula nie powoduje śmierci, ale dziewczyna zapada w stan długotrwałej śpiączki. Kiedy po czterech latach budzi się z letargu, poprzysięga zemstę napastnikom - członkom swego byłego gangu. Nie będzie to łatwe, zważywszy na ich biegłość w sztuce zabijania i jej „przerwę zawodową”. Szefa, który ją wystawił, tytułowego Billa (David Carradine), zostawia sobie na koniec...Zrealizowana z brawurą, krwawa opowieść o zdradzie i zemście. Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Django) napisał scenariusz filmu specjalnie dla Umy Thurman – z okazji jej 30. urodzin. Tak jak zazwyczaj, natchnienie do swoich pomysłów czerpał z najrozmaitszych źródeł, w tym z opowieści o samurajach, japońskich anime, niskobudżetowego kina, filmów kung-fu i spaghetti westernów. Kill Bill jest porywającą mieszanką wschodnich walk, efektów specjalnych, japońskiej symboliki, niezliczonych filmowych cytatów i czarnego humoru. W tym komiksowym balecie przemocy jest wiele piękna, niektóre ujęcia mają w sobie niespotykany liryzm (autorem zdjęć jest utytułowany Robert Richardson - JFK, Aviator).

Więcej
Zobacz "Kill Bill" na HBOGO
DODAJ

Kill Bill, Cz. 2

film (2004)
8.00/10
Kill Bill, Cz. 2
Kill Bill, Cz. 2

Quentin Tarantino tak dobrze bawił się przy kręceniu opowieści o mściwej Pannie Młodej, że żal mu było ciąć materiał zdjęciowy. W rezultacie powstały od razu dwa filmy. W sequelu Czarna Mamba (Uma Thurman) kontynuuje swój krwawy odwet na tych, którzy chcieli zamordować ją w dniu ślubu. Z jej ręki zginęły już szefowa tokijskiej mafii, bezwzględna O Ren-Ishi (Lucy Liu), i Vernita Green (Vivica A. Fox) z plutonu Śmiercionośnych Żmij. Teraz Mamba zamierza rozprawić się z kolejnymi członkami gangu Billa. Pierwszy cel, Budd (Michael Madsen), okazuje się jednak godnym przeciwnikiem - udaje mu się obezwładnić Mambę i zakopać ją żywcem w grobie. Czy dziewczyna będzie w stanie dokończyć swoją misję?Druga część krwawej opowieści o zdradzie i zemście. Quentin Tarantino (Pulp Fiction, Django) napisał scenariusz filmu specjalnie dla Umy Thurman – z okazji jej 30. urodzin. Tak jak zazwyczaj, natchnienie do swoich pomysłów czerpał z najrozmaitszych źródeł, w tym z opowieści o samurajach, japońskich anime, niskobudżetowego kina, filmów kung-fu i spaghetti westernów. Kill Bill jest porywającą mieszanką wschodnich walk, efektów specjalnych, japońskiej symboliki, niezliczonych filmowych cytatów i czarnego humoru. W tym komiksowym balecie przemocy jest wiele piękna, niektóre ujęcia mają w sobie niespotykany liryzm (autorem zdjęć jest utytułowany Robert Richardson - JFK, Aviator).

Więcej
Zobacz "Kill Bill, Cz. 2" na HBOGO
DODAJ

Barbecue

film (2017)
5.00/10
Barbecue
Barbecue

Kulturowe smaczki i fascynujące sposoby przyrządzania potraw urozmaicają podróż, podczas której poznajemy tradycje, kuchnie i zwyczaje społeczności z całego świata.

Więcej
Zobacz "Barbecue" na Netflix.com
DODAJ

We're No Animals

film (2015)
7.00/10
We're No Animals
We're No Animals

Zblazowany hollywoodzki aktor, niezadowolony ze swoich komercyjnych filmów, przenosi się do Argentyny, gdzie bierze udział w eksperymencie socjologicznym.

Więcej
Zobacz "We're No Animals" na Netflix.com
DODAJ

Morderczy romans

serial (2016)
5.00/10
Morderczy romans
Morderczy romans

Wywiady i dramatyczne rekonstrukcje składają się na wstrząsający program o zabójczych romansach i małżonkach popełniających morderstwa.

Więcej
Zobacz "Morderczy romans" na Netflix.com
DODAJ

George Prosto Z Drzewa 2

film (2003)
3.30/10
George Prosto Z Drzewa 2
George Prosto Z Drzewa 2

Pięć lat temu Ursula (Julie Benz) porzuciła cywilizację, aby zostać żoną George’a (Christopher Showerman). Para ma teraz przeuroczego synka (Angus T. Jones). Nie wszyscy jednak cieszą się ich szczęściem. Rodzice dziewczyny są zaniepokojeni. Nie chcą, żeby ich córka i wnuk mieszkali całe życie w dżungli i zrobią wszystko, by dopiąć swego. Matka Urszuli - Beatrice Stanhope (Christina Pickles) - dogaduje się z jej byłym narzeczony Lylem (Thomas Haden Church). Razem poddają dziewczynę hipnozie. Chcą nakłonić ją, żeby rzuciłą męża. George’a, wraz ze zwierzętami, postanawia uratować ukochaną.Druga część opowieści wytwórni Walta Disneya o pochodzącym z dżungli prostolinijnym George’u. Porywająca kino familijne z morałem opowiada o miłości, przyjaźni oraz sile więzów rodzinnych. Reżyserem tego ekscytującego i pełnego dobrego humoru obrazu jest David Grossman (serial Gotowe na wszystko). W obsadzie obrazu znaleźli się Julie Benz (serial Dexter), Christopher Showerman (Zapomniany ląd), nominowany do Oscara Thomas Haden Church (serial Rozwód), sześciokrotnie nominowana do nagrody Emmy Christina Pickles (serial Pomoc domowa) oraz Angus T. Jones (serial Dwóch i pół). Zdjęcia do filmu kręcono w australijskim Gold Coast oraz Las Vegas.

Więcej
Zobacz "George Prosto Z Drzewa 2" na HBOGO
DODAJ

Banking on Bitcoin

film (2017)
6.60/10
Banking on Bitcoin
Banking on Bitcoin

Skąd wziął się bitcoin, na jakiej technologii jest oparty i jaka czeka go przyszłość — w tym dokumencie opowiadają o tym eksperci i entuzjaści tej cyfrowej waluty.

Więcej
Zobacz "Banking on Bitcoin" na Netflix.com
DODAJ

Bunt Wyrzutków

film (2017)
5.70/10
Bunt Wyrzutków
Bunt Wyrzutków

Gdy dwóm kujonowatym przyjaciółkom nie udaje się dogadać z najpopularniejszą uczennicą, organizują „powstanie outsiderów”, które wywraca szkolny świat do góry nogami.

Więcej
Zobacz "Bunt Wyrzutków" na Netflix.com
DODAJ
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia przez Rebeliantów, którzy pragną upadku Imperium Galaktycznego. W bazie kobieta otrzymuje niezwykle trudną misję. Musi wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ma jej w tym pomóc zespół złożony z kilku śmiałków, którzy nie powstrzymają się przed niczym, żeby zniweczyć plany groźnego wroga. Pierwszy film z serii Gwiezdne wojny – historie daje widzom szerszą perspektywę wydarzeń rozgrywających się w gwiezdnej sadze. Scenarzyści dopuszczają do głosu zwykłych wojowników, którzy wcześniej nie mieli okazji się wypowiedzieć. Reżyserem tej emocjonującej, pełnej akcji produkcji jest zdobywca nominacji do nagrody BAFTA Gareth Edwards (Strefa X, Godzilla), a odtwórcami głównych ról są nominowana do Oscara Felicity Jones (Teoria wszystkiego), laureat Nagrody im. Marcello Mastroianniego Diego Luna (Obywatel Milk), nominowany do Złotego Globu Ben Mendelsohn (serial Bloodline), Riz Ahmed (Wolny strzelec) oraz Donnie Yen (Ip Man). Wyróżniona nominacjami do Oscara za najlepsze efekty specjalne i dźwięk produkcja zarobiła ponad miliard dolarów na całym świecie. Film jest prequelem obrazu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja, nakręconego przez George’a Lucasa w 1971 roku.

Więcej
Zobacz "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" na HBOGO
DODAJ
Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo
Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo

Ten dokument zawierający archiwalne nagrania i przeprowadzane współcześnie wywiady pokazuje, jak centrum kontroli misji Apollo zmieniło bieg historii.

Więcej
Zobacz "Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo" na Netflix.com
DODAJ

Módl się o deszcz

film (2017)
4.60/10
Módl się o deszcz
Módl się o deszcz

Chcąc wyjaśnić śmierć swego ojca, dziennikarka z Nowego Jorku udaje się do rodzinnego miasteczka, gdzie rolnicza społeczność nękana jest przez suszę i gangi.

Więcej
Zobacz "Módl się o deszcz" na Netflix.com
DODAJ
Czekoladowe miasto: Vegas Strip
Czekoladowe miasto: Vegas Strip

Chippendalesi z Chocolate City wyruszają do Las Vegas, aby stanąć do konkursu, w którym nagrodą główną jest 500 000 dolarów.

Więcej
Zobacz "Czekoladowe miasto: Vegas Strip" na Netflix.com
DODAJ

Tru i Tęczowe Królestwo

serial (2017)
5.00/10
Tru i Tęczowe Królestwo
Tru i Tęczowe Królestwo

Coś złego dzieje się w Tęczowym Królestwie? Jego spełniająca życzenia strażniczka, Tru, razem z najlepszym przyjacielem, Bazylim, na pewno uratują sytuację.

Więcej
Zobacz "Tru i Tęczowe Królestwo" na Netflix.com
DODAJ

Atypowy

serial (2017)
8.50/10
Atypowy
Atypowy

Nastolatek ze spektrum autyzmu pragnie zdobyć dziewczynę. Wołanie o większą niezależność zmusza członków jego rodziny do głębszego poznania samych siebie.

Więcej
Zobacz "Atypowy" na Netflix.com
DODAJ

Nago

film (2017)
5.30/10
Nago
Nago

Rob jest szaleńczo zakochany i zaraz ma się ożenić. Niestety, chwilowo utknął nago w windzie oraz w... pętli czasowej.

Więcej
Zobacz "Nago" na Netflix.com
DODAJ

Waterboys

film (2016)
7.30/10
Waterboys
Waterboys

Victor (Leopold Witte) jest odnoszącym sukcesy pisarzem kryminałów i zarazem ojcem nieśmiałego, dwudziestoletniego Zacka (Tim Linde). Mężczyźni bardzo się od siebie różnią, a ich wzajemne relacje nie należą do najłatwiejszych. Pewnego dnia Victora opuszcza żona. W tym samym czasie dziewczyna Zacka także postanawia go zostawić. Zagubieni mężczyźni wybierają się razem w pełną przygód podróż z Amsterdamu do Szkocji, która pomoże im lepiej się zrozumieć. Wyróżniany na międzynarodowych festiwalach filmowych Robert Jan Westdijk (Siostrzyczki Zusje, Syberia) przedstawia słodko-gorzką opowieść o podróży, która zmienia życie ojca i syna. Kameralny obraz zachwyca ciepłym humorem i wnikliwie pokazuje relacje łączące głównych bohaterów. W ich role wcielają się z powodzeniem Leopold Witte (Gooische vrouwen) oraz Tim Linde (serial Malaika). W obsadzie znaleźli się również Helen Belbin (Always in the Present), Julie McLellan (Hen Party) oraz Miles Jupp (Sherlock Holmes). Istotną częścią filmu są pełne emocji piosenki w wykonaniu popularnej w latach 80. grupy The Waterboys. Produkcja była pokazywana na festiwalu filmowym w Edynburgu, gdzie otrzymała nominację do Nagrody Publiczności.

Więcej
Zobacz "Waterboys" na HBOGO
DODAJ

Moneyball

film (2011)
7.60/10
Moneyball
Moneyball

Billy Beane (Brad Pitt) w młodości był wielką nadzieją baseballu. Zrezygnował ze stypendium sportowego na prestiżowej uczelni i postanowił zostać zawodowym graczem. Niestety, nie sprawdził się w profesjonalnej lidze. Dziś jest managerem podrzędnej drużyny Oakland Athletics, która ledwo wiąże koniec z końcem. Pewnego dnia mężczyzna wpada na rewolucyjny pomysł. Zatrudnia młodego ekonomistę, absolwenta Yale (Jonah Hill) i tworzy program selekcji zawodników, który pozwala mu stworzyć optymalną drużynę, która mimo braku zasobnego budżetu, w końcu zaczyna wygrywać.Wielowymiarowe kino amerykańskie opowiadające opartą na faktach historię menadżera drużyny baseballowej, który zrewolucjonizował system doboru i selekcji zawodników. Obraz w reżyserii zdobywcy Nagrody Specjalnej na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, Bennetta Millera (Capote), mówi nie tylko o sile ludzkiej determinacji, ale również o lęku przed ryzykiem, zmarnowanych szansach oraz niespełnionych marzeniach. W postać głównego bohatera brawurowo wcielił się nominowany za tę rolę do Oscara Brad Pitt (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona). Aktor był też producentem filmu. Obok niego występują również inne gwiazdy Hollywood – m.in. nominowany do Złotego Globu Jonah Hill (Było sobie kłamstwo) oraz zdobywca Nagrody Akademii Philip Seymour Hoffman (Idy marcowe). Współautorem scenariusza był wielokrotnie nagradzany Aaron Sorkin (The Social Network, serial HBO Newsroom). Produkcja zdobyła sześć nominacji do Oscara.

Więcej
Zobacz "Moneyball" na HBOGO
DODAJ

George Prosto Z Drzewa

film (1997)
5.40/10
George Prosto Z Drzewa
George Prosto Z Drzewa

Baby George got into a plane crash in a jungle, stayed alive and was adopted by a wise ape. Ursula Stanhope, US noble woman is saved from death on safari by grown-up George, and he takes her to jungle to live with him. He slowly learns a rules of human relationships, while Ursula's lover Lyle is looking for her and the one who took her. After they are found, Ursula takes George to the USA.

Więcej
Zobacz "George Prosto Z Drzewa" na HBOGO
DODAJ

Annie Hall

film (1977)
8.10/10
Annie Hall
Annie Hall

La-di-da, la-di-da – zwykła mawiać Annie Hall, gdy jest naprawdę szczęśliwa. Woody Allen opowiada jedną z najpiękniejszych, najzabawniejszych i najmądrzejszych historii miłosnych w historii kina. Palce lizać.

Więcej
Zobacz "Annie Hall" na Showmax.com
DODAJ

Cała prawda o meszkach

film (2016)
5.00/10
Cała prawda o meszkach
Cała prawda o meszkach

Nie lubimy komarów i much, ale co z meszkami? Często je ignorujemy, ponieważ nie są one zbyt szkodliwe. Czy rzeczywiście tak jest? Oto cała prawda o meszkach.

Więcej
Zobacz "Cała prawda o meszkach" na Showmax.com
DODAJ

Kochaj

film (2016)
3.35/10
Kochaj
Kochaj

Nie ma to jak ślub z wymarzonym facetem. Co jednak gdy pojawiają się wątpliwości, a na horyzoncie zjawia się kolejny ideał? Niech serce zdecyduje, byle szybko, bo ślub tuż-tuż…

Więcej
Zobacz "Kochaj" na Showmax.com
DODAJ

Na Granicy

film (2016)
5.70/10
Na Granicy
Na Granicy

Bieszczady potrafią być niebezpieczne. Przekonuje się o tym ojciec z dwoma synami, którzy w górskiej chacie trafiają na nieznajomego. Zaczyna się niebezpieczna gra pozorów. Kto wyjdzie z niej obronną ręką?

Więcej
Zobacz "Na Granicy" na Showmax.com
DODAJ

Seks nocy letniej

film (1982)
6.70/10
Seks nocy letniej
Seks nocy letniej

Impreza na wsi to dobra okazja dla przelotnych romansów. Nie wie o tym jednak pewien wynalazca organizujący przyjęcie dla kilku znajomych par. Czy ich związki przetrwają tę letnią noc?

Więcej
Zobacz "Seks nocy letniej" na Showmax.com
DODAJ

Siedmiu wspaniałych

film (2016)
6.90/10
Siedmiu wspaniałych
Siedmiu wspaniałych

Poznajcie Avengersów z Dzikiego Zachodu. Te kapelusze, kolty i zawadiackie uśmiechy. Czyż oni nie są wspaniali? Złoczyńcy padają jak muchy, a dziewice w ich ramiona. Ostra jazda bez trzymanki gwarantowana!

Więcej
Zobacz "Siedmiu wspaniałych" na Showmax.com
DODAJ