Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Kobiety Mafii - nowe odcinki w Showmax Polska
Znaleziono: 6029

Żona do podziału

film (2014)
4.30/10
Żona do podziału
Żona do podziału

Charlotte and Françoi - małżeństwo z problemami ma kolejny twardy orzech do zgryzienia. W ich urokliwym hotelu pojawia się właśnie pierwszy mąż Charlotte, którego wszyscy uważali za tragicznie zmarłego.

Więcej
DODAJ

Wykidajło

film (1989)
6.50/10
Wykidajło
Wykidajło

Dalton to inteligentny facet z wyższym wykształceniem, który cieszy się opinią twardego wykidajły. Mimo to praca w The Double Deuce okaże się dla niego nie lada wyzwaniem.

Więcej
DODAJ

Włoska robota

film (2003)
7.00/10
Włoska robota
Włoska robota

Grupka złodziei po udanej misji świętuje sukces. Wszystko zmienia się w przeciągu sekundy, gdy jeden z przestępców zdradza pozostałych i ulatnia się z łupem.

Więcej
DODAJ

Kibolski świat

film (2013)
6.70/10
Kibolski świat
Kibolski świat

Opowieść o kibicach Spartaka Moskwa. W normalnym życiu są zwykłymi obywatelami. Po godzinach przemieniają się w chuliganów i fanatyków, którzy za swój klub są w stanie nawet oddać życie.

Więcej
DODAJ

Pelé. Narodziny legendy

film (2016)
7.20/10
Pelé. Narodziny legendy
Pelé. Narodziny legendy

Dorastający w biedzie Pelé walczy o swoją tożsamość i marzenia. Zanim zadziwi świat, musi przekonać rodzinę, a w szczególności ojca, że droga do jego przyszłości wiedzie przez boiska piłkarskie.

Więcej
DODAJ

Potłuczeni

serial (2011)
5.00/10
Potłuczeni
Potłuczeni

Absurdalne perypetie trzech mówiących jajek: Dana, Jasona i Chisi.

Więcej
DODAJ

Tim i Ralph

serial (2014)
5.00/10
Tim i Ralph
Tim i Ralph

Przygotujcie się na mnóstwo akcji i dobrej zabawy w świecie Lego, do którego zapraszają Was Tim oraz jego sąsiad, Ralph.

Więcej
DODAJ
Minecraft - szkoła dla potworów (FNAF)
Minecraft - szkoła dla potworów (FNAF)

Każdy odcinek to nowa lekcja i nowe wyzwania. Nauczyciel jest bardzo wymagający, a Potwory oporne. Czy uda im się przetrwać do dzwonka?

Więcej
DODAJ

Opiekunka

film (1995)
4.30/10
Opiekunka
Opiekunka

Nastoletnia opiekunka do dzieci staje się obiektem fantazji trzech mężczyzn.

Więcej
DODAJ

Jackie Brown

film (1997)
7.50/10
Jackie Brown
Jackie Brown

Stewardessa przyłapana na nielegalnym przewożeniu pieniędzy z Meksyku do Los Angeles rozpoczyna grę między agentami FBI a handlarzem broni, dla którego pracowała.

Więcej
DODAJ

Champions

serial (2018)
5.90/10
Champions
Champions

Lata po rozstaniu z dziewczyną ze studiów nękany problemami Vince poznaje swojego ekscentrycznego syna Michaela i odkrywa uroki (oraz trudy) ojcostwa.

Więcej
DODAJ

Midnight special

film (2016)
6.60/10
Midnight special
Midnight special

Roy (Michael Shannon) jest kochającym ojcem, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojego syna Altona (Jaeden Lieberher). Chłopiec ma niezwykłe moce, które stają się obiektem zainteresowania religijnych fanatyków. Obaj zaczynają uciekać przed przedstawicielami sekty, która chciałby wykorzystać Altona do własnych celów. W ciągu dnia kryją się za grubymi zasłonami… Pokaż więcej...Roy (Michael Shannon) jest kochającym ojcem, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojego syna Altona (Jaeden Lieberher). Chłopiec ma niezwykłe moce, które stają się obiektem zainteresowania religijnych fanatyków. Obaj zaczynają uciekać przed przedstawicielami sekty, która chciałby wykorzystać Altona do własnych celów. W ciągu dnia kryją się za grubymi zasłonami hotelowych pokoi, a w nocy przemieszczają się z miejsca na miejsce. Pomaga im w tym dobroduszny Lucas (Joel Edgerton). Wkrótce do pościgu dołącza też dociekliwy analityk FBI (Adam Driver).Nietuzinkowy dramat science fiction w reżyserii wyróżnionego Nagrodą Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych (FIPRESCI) na MFF w Cannes Jeffa Nicholsa (Take Shelter). Film drogi opowiada o morderczej ucieczce ojca, który ze wszystkich sił pragnie ocalić swojego wyjątkowego syna. W produkcji nie brakuje tajemnicy i świetnie uknutej intrygi. Wcielający się w główne role dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon (Droga do szczęścia) oraz wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Joel Edgerton (Loving) tworzą silne, nieoczywiste i bardzo wiarygodne postacie. Obok nich pojawiają się również laureatka canneńskiej Złotej Palmy Kirsten Dunst (Melancholia), Adam Driver (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy), a także Jaeden Lieberher (Mów mi Vincent). Premiera produkcji odbyła się na MFF w Berlinie.

Więcej
DODAJ

Tarzan: Legenda

film (2016)
6.30/10
Tarzan: Legenda
Tarzan: Legenda

Tarzan (Alexander Skarsgård) wiele lat temu opuścił afrykańską dżunglę. Mężczyzna znany powszechnie jako John Clayton wiedzie teraz dostatnie życia w Londynie. Pewnego dnia otrzymuje od losu szansę powrotu do Konga. Jako angielski lord ma pełnić tam funkcję wysłannika rządu z misją handlową. Bohater nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest wykorzystywany przez żądnego zemsty,… Pokaż więcej...Tarzan (Alexander Skarsgård) wiele lat temu opuścił afrykańską dżunglę. Mężczyzna znany powszechnie jako John Clayton wiedzie teraz dostatnie życia w Londynie. Pewnego dnia otrzymuje od losu szansę powrotu do Konga. Jako angielski lord ma pełnić tam funkcję wysłannika rządu z misją handlową. Bohater nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest wykorzystywany przez żądnego zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Christoph Waltz).Widowiskowy hit filmowy opowiadający historię Tarzana znaną z popularnych książek Edgara Rice'a Burroughsa. W postać tytułowego bohatera wciela się popularny szwedzki aktor, który zdobył sławę dzięki występom w serialach HBO Czysta krew oraz Wielkie kłamstewka – Alexander Skarsgård (wyróżniony Złotym Globem oraz nagrodą Emmy). W rolach głównych występują także laureat dwóch Nagród Akademii Christoph Waltz (Bękarty wojny), laureat canneńskiej Złotej Palmy Samuel L. Jackson (Pulp Fiction), nominowana do Oscara Margot Robbie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya) oraz dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii Djimon Hounsou (Krwawy diament). Za reżyserię obrazu odpowiadał laureat BAFTY David Yates (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć), a autorem pięknych zdjęć wiktoriańskiej Anglii i afrykańskiej dżungli jest Henry Braham (Złoty kompas).

Więcej
DODAJ

Mala Aai Vhhaychy

film (2011)
5.00/10
Mala Aai Vhhaychy
Mala Aai Vhhaychy

Więcej
DODAJ

Ted Pociąg

serial (2018)
5.00/10
Ted Pociąg
Ted Pociąg

Więcej
DODAJ

Frida

film (2002)
7.40/10
Frida
Frida

Fascynująca opowieść o burzliwym życiu niezwykłej kobiety i wybitnej artystki, Meksykanki Fridy Kahlo (Salma Hayek). Na jej losach zaważyły dwa wydarzenia. Pierwsze to wypadek, w którym jako młoda dziewczyna została trwale okaleczona. Drugie – poznanie malarza, rewolucjonisty i kobieciarza w jednej osobie, Diego Rivery (Alfred Molina). Cierpienie stało się inspiracją jej sztuki,… Pokaż więcej...Fascynująca opowieść o burzliwym życiu niezwykłej kobiety i wybitnej artystki, Meksykanki Fridy Kahlo (Salma Hayek). Na jej losach zaważyły dwa wydarzenia. Pierwsze to wypadek, w którym jako młoda dziewczyna została trwale okaleczona. Drugie – poznanie malarza, rewolucjonisty i kobieciarza w jednej osobie, Diego Rivery (Alfred Molina). Cierpienie stało się inspiracją jej sztuki, miłość do Diega – treścią życia. Film ukazuje Fridę zarówno jako oryginalną malarkę, autorkę szokujących autoportretów, jak i prowokującą otoczenie, niezależną i niekonwencjonalną kobietę. Jest także barwną opowieścią o środowisku bohemy lat 30., a wreszcie, jak powiedział Alfred Molina, historią miłosną o porażającej mocy.Barwny życiorys meksykańskiej malarki Fridy Kahlo (1907-1954) stał się – za pośrednictwem biografii pióra Hayden Herrery – materiałem porywającego filmu Julie Taymor (Tytus Andronikus, Across the Universe), cenionej reżyserki filmowej, teatralnej i operowej. Roli producentki podjęła się znana aktorka Salma Hayek, która zagrała również główną bohaterkę. W ekipie znalazł się poza tym wybitny operator Rodrigo Prieto (Tajemnica Brokeback Mountain, Babel), który wyczarował na ekranie niezwykły świat obrazów Meksykanki. O sukcesie filmu zdecydowały też wyraziste kreacje aktorskie, przede wszystkim Salmy Hayek (Desperado, Od zmierzchu do świtu) i Alfreda Moliny (Czekolada, Była sobie dziewczyna), ale także laureata Oscara Geoffreya Rusha (Blask, Jak zostać królem), Valerii Golino (Giulia nie wychodzi wieczorem, Kryptonit!) czy Antonia Banderasa (Maska Zorro, Skóra, w której żyję). Frida otrzymała sześć nominacji do Oscara (m.in. dla Salmy Hayek, za scenografię i kostiumy), z czego ostatecznie zdobyła dwie statuetki (za muzykę Elliota Goldenthala i rewelacyjną charakteryzację). Na festiwalu w Wenecji Julie Taymor została wyróżniona nominacją do Złotego Lwa.

Więcej
DODAJ

Jeździec bez głowy

film (1999)
7.40/10
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy

Koniec XVIII wieku. Ichabod Crane (Johnny Depp) jest charyzmatycznym i metodycznym policjantem, który zostaje wysłany na misję do małej osady zwanej Senną Kotliną. Jego zadaniem jest rozwiązanie sprawy tajemniczych morderstw. Mieszkańcy wioski uważają, że za zbrodnie odpowiedzialny jest ukrywający się w pobliskich lasach tajemniczy Jeździec bez głowy. Racjonalny do bólu Crane… Pokaż więcej...Koniec XVIII wieku. Ichabod Crane (Johnny Depp) jest charyzmatycznym i metodycznym policjantem, który zostaje wysłany na misję do małej osady zwanej Senną Kotliną. Jego zadaniem jest rozwiązanie sprawy tajemniczych morderstw. Mieszkańcy wioski uważają, że za zbrodnie odpowiedzialny jest ukrywający się w pobliskich lasach tajemniczy Jeździec bez głowy. Racjonalny do bólu Crane nie daje wiary ich słowom. Jedną z nielicznych życzliwych mu osób jest Katrina Van Tassel (Christina Ricci), która decyduje się pomóc mu w rozwiązaniu mrocznej zagadki.Ekranizacja klasycznego dzieła Washingtona Irvinga pt. „Legenda o Sennej Kotlinie” w reżyserii dwukrotnie nominowanego do Oscara Tima Burtona (Gnijąca panna młoda). Artysta po raz kolejny zabiera widzów do oryginalnego, pełnego mroku świata, gdzie wyobraźnia ludzka zdaje się nie mieć granic. Niezapomniane kreacje aktorskie tworzą w filmie trzykrotnie nominowany do Nagrody Akademii Johnny Depp (Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street) oraz wyróżniona nominacją do Złotego Globu Christina Ricci (Rodzina Addamsów). Produkcja została nagrodzona statuetką Oscara za scenografię. Otrzymała też dwie nominacje do tej prestiżowej nagrody w kategoriach „najlepsze kostiumy” oraz „najlepsze zdjęcia”.

Więcej
DODAJ

Raja Rammohan

film (1965)
5.00/10
Raja Rammohan
Raja Rammohan

Więcej
DODAJ

Parashuram

film (1980)
5.00/10
Parashuram
Parashuram

Więcej
DODAJ

Saanjhbatir Rupkathara

film (2002)
6.50/10
Saanjhbatir Rupkathara
Saanjhbatir Rupkathara

Więcej
DODAJ

Shilpi

film (1994)
5.00/10
Shilpi
Shilpi

Więcej
DODAJ
Karthik Kumar - Blood Chutney
Karthik Kumar - Blood Chutney

Więcej
DODAJ

Aaj Kaal Parshu

film (1961)
5.00/10
Aaj Kaal Parshu
Aaj Kaal Parshu

Więcej
DODAJ

Sunyo Theke Suru

film (2017)
5.00/10
Sunyo Theke Suru
Sunyo Theke Suru

Więcej
DODAJ