Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5576

Smerfy

film (2011)
5.50/10
Smerfy
Smerfy

Smerfy, uciekając przed Gargamelem, przenoszą się do Nowego Jorku. 

Więcej
Zobacz "Smerfy" na Amazon Prime Video
DODAJ

Honey 2

film (2011)
5.40/10
Honey 2
Honey 2

Maria chce zostać tancerką uliczną, dlatego po opuszczeniu poprawczaka zapisuje się do szkoły tańca na Bronksie, gdzie poznaje swoją idolkę, Honey Daniels.

Więcej
Zobacz "Honey 2" na Netflix.com
DODAJ

Człowiek z lodowca

film (1984)
6.20/10
Człowiek z lodowca
Człowiek z lodowca

Udaje się znaleźć żywego neandertalczyka, który spędził 40 000 lat zamrożony w bryle lodu. Teraz jego los uzależniony jest od decyzji naukowców.

Więcej
Zobacz "Człowiek z lodowca" na Netflix.com
DODAJ

Easy Rider

film (1969)
7.40/10
Easy Rider
Easy Rider

Wyatt (Peter Fonda) oraz Billy (Dennis Hopper) są żądnymi przygód hipisami z Kalifornii, którym udaje się sprzedać na czarnym rynku dużą ilość narkotyków przywiezionych z Meksyku. Za zarobione pieniądze decydują się wybrać w podróż na motorach z Los Angeles do Nowego Orleanu. Mężczyźni jadą przez Kalifornię, Nowy Meksyk, Teksas oraz Luizjanę. Po drodze nie stronią od używek i romansów. W pewnym momencie dołącza do nich młody prawnik (Jack Nicholson), który bez wahania porzuca rodzinne strony. Niezapomniane dzieło filmowe, które szybko zdobyło status kultowego. Autorami genialnego, nominowanego do Nagrody Akademii scenariusza są Terry Souther (Barbarella - królowa galaktyki), Dennis Hopper (aktor: Blue Velvet) oraz Peter Fonda (aktor: 3:10 do Yumy). Ci dwaj ostatni wcielili się również w role głównych bohaterów. Partneruje im młody Jack Nicholson (Lot nad kukułczym gniazdem), który za stworzoną przez siebie kreację otrzymał nominacje do Oscara oraz Złotego Globu. Produkcja nieustannie zachwyca i szokuje. Jej wyróżnikiem jest ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się utwory autorstwa m.in. Steppenwolf, The Byrds oraz Jimmy’ego Hendrixa.

Więcej
Zobacz "Easy Rider" na HBOGO
DODAJ

Baywatch. Słoneczny patrol

film (2017)
5.60/10
Baywatch. Słoneczny patrol
Baywatch. Słoneczny patrol

Mitch Buchannon (Dwayne Johnson) prowadzi zespół ratowników w słonecznej Kalifornii i nie ma sobie równych. Pewnego dnia do jego ekipy dołącza świetny olimpijski pływak Matt Brody (Zac Efron). Obydwaj mężczyźni mają silne osobowości, co utrudnia im wspólną pracę. Szybko jednak muszą zjednoczyć siły przeciwko bezlitosnej bizneswoman (Priyanka Chopra), której plany zagrażają przyszłości zatoki. Inspirowana niezwykle popularnym w latach dziewięćdziesiątych serialem Słoneczny patrol komedia, która porywa lekką fabułą oraz błyskotliwymi gagami. Na ekranie króluje duet: wyróżniony dwoma statuetkami People's Choice Dwayne Johnson (San Andreas) oraz laureat ośmiu nagród Teen Choice Zac Efron (High School Musical). Obok nich występują Priyanka Chopra (Don), Alexandra Daddario (Piła mechaniczna) oraz Kelly Rohrbach (Śmietanka towarzyska). Reżyserem tego zapewniającego rozrywkę na najwyższym poziomie obrazu był Seth Gordon (Szefowie wrogowie).

Więcej
Zobacz "Baywatch. Słoneczny patrol" na HBOGO
DODAJ

Drugie podejście

film (2016)
5.00/10
Drugie podejście
Drugie podejście

Katherine Mitchell (Linda Thorson) jest wdową w podeszłym wieku, której wydaje się, że najlepsze ma już za sobą. Kobieta dochodzi do siebie po złamaniu biodra w rezydencji dla seniorów, w który spotyka gburowatego Isaaca Shapiro (Stuart Margolin). Niespodziewanie między nimi rodzi się uczucie. Parę łączy wspólna miłość do muzyki. Pewnego dnia Katherine i Isaac postanawiają spełnić wielkie marzenie kobiety i wybrać się razem do opery w Mediolanie. Pełna wzruszeń i pozytywnych emocji telewizyjna opowieść o tym, że w życiu nigdy na nic nie jest za późno. Produkcja ukazuje piękno miłości w dojrzałym okresie życia. Reżyser obrazu jest Leon Marr (Autostopowicz), a odtwórcami głównych ról Linda Thorson (Rewolwer i melonik) oraz dwukrotny laureat nagrody Emmy Stuart Margolin (serial The Rockford Files). W obsadzie znaleźli się także Laura de Carteret (Tylko strzelaj), Louis Del Grande (Nieuchwytny wróg) oraz Alexis Harrison (167).

Więcej
Zobacz "Drugie podejście" na HBOGO
DODAJ

Tu i teraz

serial (2018)
6.40/10
Tu i teraz
Tu i teraz

Nowy serial HBO w prowokacyjny, lekko mroczny i komiczny sposób przedstawia współczesną amerykańską rodzinę. Profesor filozofii Greg (Tim Robbins) oraz jego żona Audrey (Holly Hunter) mają czwórkę dzieci – trójkę dorosłych już, adoptowanych dzieci pochodzących z Somalii, Wietnamu oraz Kolumbii, a także biologiczną siedemnastoletnią córkę. Ta pozornie doskonała, postępowa rodzina podzielona jest wieloma rysami, z których część wynika z tajemnic, które znają wybrani. Nagle w rodzinie pojawia się nowy problem – jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie widzą inni. Czy to choroba psychiczna, czy może coś innego? Pomysłodawcą serialu jest Alan Ball, laureata Oscara za American Beauty, znany również dzięki serialom HBO Sześć stóp pod ziemią czy Czysta krew. Twórca zajął się również reżyserią serialu wraz Utą Briesewitz (serial HBO Wyposażony) oraz Jeremym Podeswą (serial HBO Gra o tron, Sześć stóp pod ziemią). W głównych rolach występują laureaci Oscara: Tim Robbins (Rzeka tajemnic) oraz Holly Hunter (Fortepian). Obok nich pojawiają się Sosie Bacon (Trzynaście powodów), Jerrika Hinton (serial Chirurdzy), Raymond Lee (serial Jak poznałem waszą matkę), Daniel Zovatto (Nie oddychaj) oraz Peter Macdissi (Sześć stóp pod ziemią).

Więcej
Zobacz "Tu i teraz" na HBOGO
DODAJ
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Była złodziejka przewodzi ekscentrycznej ekipie, w której skład wchodzą m.in. ślepy mnich i wrogi robot. Ich zadanie to kradzież planów imperialnej stacji kosmicznej.

Więcej
Zobacz "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" na Netflix.com
DODAJ
Maggie & Bianca: Fashion Friends
Maggie & Bianca: Fashion Friends

Zupełne przeciwności — amerykańska nastolatka i córka przemysłowego potentata — zaprzyjaźniają się na śmierć i życie i zakładają w Mediolanie zespół rockowy.

Więcej
Zobacz "Maggie & Bianca: Fashion Friends" na Netflix.com
DODAJ

Gliniarz z Beverly Hills 2

film (1987)
6.50/10
Gliniarz z Beverly Hills 2
Gliniarz z Beverly Hills 2

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów organizuje napad na salon jubilerski. W ich ręce trafia biżuteria ogromnej wartości. Sprawą kradzieży zajmuje się kapitan Andrew Bogomil (Ronny Cox) wraz ze swoimi dwoma współpracownikami. Cała trójka zostaje jednak od niej odsunięta. Axel Foley (Eddie Murphy) postanawia po raz kolejny wkroczyć do okazji. Szybko uświadamia sobie, że musi zmierzyć się z groźną, międzynarodową szajką przemytników. Niezapomniany zdobywca Złotego Globu, Eddie Murphy (Dreamgirls), powraca jako niepozorny policjant, który po raz kolejny musi zmierzyć się z trudnym zadaniem w Beverly Hills. Rewelacyjna druga część kinowego hitu w reżyserii laureata dwóch nagród Emmy Tony’ego Scotta (Top Gun). Produkcja tryska wyśmienitym humorem i pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji. Brawurowe kreacje aktorskie tworzą Judge Reinhold (Śnięty Mikołaj), Ronny Cox (RoboCop), John Ashton (Gdzie jesteś, Amando) oraz Brigitte Nielsen (Czerwona Sonja). Piosenka z filmu pt. "Shakedown" w wykonaniu Boba Segera została wyróżniona nominacjami do Oscara oraz Złotego Globu.

Więcej
Zobacz "Gliniarz z Beverly Hills 2" na HBOGO
DODAJ

Toy Story

film (1995)
8.30/10
Toy Story
Toy Story

Andy jest małym chłopcem. Jego ulubioną zabawką jest drewniany kowboj Chudy. Kiedy chłopak opuszcza swój pokój, jego zabawki ożywają. Każda z nich jest pełna lęków. Obawia się, że pewnego dnia znudzą się dzieciakowi. Przed kolejnymi urodzinami Andyego plastikowe żołnierzyki udają się na zwiad. W jednej z paczek odkrywają kosmicznego przybysza – Buzza Astrala. Chudy wpada w popłoch. Boi się, że nowy przybysz zagrozi jego pozycji. Obsypana nagrodami przepiękna bajka pokazująca piękno przyjaźni. Uznawana za kultową produkcja została stworzona przy zastosowaniu animacji komputerowej i była wielkim objawieniem 1995 roku. Obraz zrewolucjonizował podejście do filmu animowanego i zapoczątkował wielką karierę studia Pixar. Reżyserem animacji jest wyróżniony Oscarem John Lasseter (Potwory i spółka). W polskiej wersji językowej swoich głosów postaciom użyczyli m.in.: Jan Kulczycki, Tomasz Sapryk, Jarosław Boberek, Emilian Kamiński oraz Edyta Jungowska. Produkcja otrzymała trzy nominacje do Nagrody Akademii – w tym w kategorii “najlepszy scenariusz oryginalny”.

Więcej
Zobacz "Toy Story" na HBOGO
DODAJ

Toy Story 2

film (1999)
7.90/10
Toy Story 2
Toy Story 2

Zbliża się lato. Chudy szykuje się na wyjazd z Andym na obóz. Niestety, fatalny zbieg okoliczności sprawa, że musi zostać w domu. Na domiar złego słyszy, jak matka chłopca mówi, że żadna zabawka nie jest wieczna. Chudy zaczyna obawiać się o swoją przyszłość. Jego najgorsze sny się spełniają - zostaje wystawiony na sprzedaż i trafia w ręce chciwego kolekcjonera zabawek. Zrozpaczeni Buzz Astral, Ham, Pan Bulwa oraz Cienki wyruszają mu na ratunek. Środkowa część kapitalnej animowanej trylogii z legendarnej wytwórni Pixar. Reżyserem i współautorem scenariusza jest laureat Oscara John Lasseter (Toy Story, Dawno temu w trawie, Auta), który zadbał, by sympatyczni bohaterowie po raz kolejny podbili serca dziecięcej widowni. Toy Story 2 to najwyższej klasy komputerowa animacja, pełna emocjonujących przygód, pięknej muzyki, humoru i wzruszeń. Obraz zdobył uznanie na całym świecie, otrzymał też liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. nominację do Oscara za muzykę Randy’ego Newmana (Toy Story, Potwory i spółka), Złoty Glob w kategorii „najlepsza komedia lub musical” oraz siedem statuetek prestiżowej nagrody Annie (w tym za reżyserię i scenariusz). W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Robert Czebotar, Łukasz Nowicki, Jan Kulczycki, Emilian Kamiński i Piotr Gąsowski.

Więcej
Zobacz "Toy Story 2" na HBOGO
DODAJ

Środek świata

film (2016)
7.30/10
Środek świata
Środek świata

Siedemnastoletni Phil (Louis Hofmann) spędza całe lato na obozie. Kiedy wraca do domu, odkrywa, że jego siostra bliźniaczka i mama przestały odzywać się do siebie. Sytuacja zdecydowania go przerasta. Chłopak postanawia spędzić ostatnie dni wakacji szwendając się ze swoim najlepszym przyjacielem Katem. Beztroskie dni kończą się wraz z powrotem do szkoły. W klasie Phila pojawia się tajemniczy i przystojny Nicholas (Jannik Schümann), który zwraca jego uwagę. Kameralna opowieść o dorastaniu, poszukiwaniu siebie i miłości. Dramat w reżyserii utalentowanego Austryjaka – Jakoba M. Erwy (Heile Welt) – pokazuje narodziny miłości, która zostaje wystawiona na próbę. Przedstawia bohaterów z krwi i kości z ich wewnętrznymi rozterkami i lękami. W ich role wcielają się m.in. Louis Hofmann (serial Dark), Sabine Timoteo (Kolor oceanu), Jannik Schümann (Barbara), Ada Philine Stappenbeck oraz Inka Friedrich (Groupies nie zostają na śniadanie). Produkcja została zauważona m.in. na festiwalach filmowych w Moskwie i Guadalajarze.

Więcej
Zobacz "Środek świata" na HBOGO
DODAJ

Toy Story 3

film (2010)
8.30/10
Toy Story 3
Toy Story 3

Andy staje się powoli dorosłym mężczyzną. Kończy szkołę średnią i idzie na studia. Najwyższy czas pożegnać się ze swoimi zabawkami. Chłopak nie potrafi jednak opuścić swojego ulubionego Kowboja Chudego. Resztę jego podopiecznych matka postanawia oddać do pobliskiego przedszkola. Ostatecznie Chudy, Buzz Astral i pozostali członkowie bandy trafiają w ręce rozwydrzonych dzieciaków. Zgodnie z dewizą „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, zabawki postanawiają się wspierać i planują spektakularną ucieczkę. Zaprzyjaźniają się z nowo poznanymi pluszowymi kolegami i razem z nimi wyruszają w pełną przygód podróż. Toy Story 3, kolejna świetna realizacja studia Pixar, to wyróżniony pięcioma nominacjami do Oscara, pełen radości i wzruszeń film dla całej rodziny. Szeryf Chudy, Buzz Astral i inni członkowie sympatycznej bandy od lat zjednują sobie miliony fanów na całym świecie – zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców. Za reżyserię animacji odpowiedzialny był zdobywca statuetki Annie i nominacji do Europejskiej Nagrody Filmowej, Lee Unkrich (Gdzie jest Nemo?). Autorami scenariusza są Lee Unkrich oraz laureaci Oscara John Lasseter (Toy Story, Potwory i spółka, Auta), Michael Arndt (Mała miss) i Andrew Stanton (Gdzie jest Nemo?, Wall.E). Obraz otrzymał liczne wyróżnienia i nagrody, w tym Złoty Glob dla najlepszego filmu animowanego. Muzykę skomponował zdobywca Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Randy Newman (Toy Story, Potwory i spółka, Księżniczka i żaba).

Więcej
Zobacz "Toy Story 3" na HBOGO
DODAJ

LEGO FRIENDS

serial (2014)
6.30/10
LEGO FRIENDS
LEGO FRIENDS

Olivia przeprowadziła do Heartlake City, uroczego miasteczka zbudowanego wokół jeziora. Wie, że początki w nowym miejscu nigdy nie są łatwe. Z czasem jednak udaje jej się poznać cztery niezwykłe koleżanki - Andreę, Emmę, Mię oraz Stephanie. Piątka dziewczyn przeżywa razem masę szalonych przygód i pomaga sobie w każdej sytuacji. Radosny serial dla dzieci przedstawiający perypetie grupy pomysłowych przyjaciółek. Akcja produkcji toczy się w przepięknym mieście zbudowanym z klocków lego, w którym wszystko jest możliwe.

Więcej
Zobacz "LEGO FRIENDS" na HBOGO
DODAJ

Świnka Peppa

serial (2004)
6.50/10
Świnka Peppa
Świnka Peppa

Peppa jest małą świnka, która mieszka ze swoim bratem Georgem, Mamą Świnką i Tatą Świnką. Pepa jest ciekawa świata, uwielbia przygody i ma sto pomysłów na minutę. Do jej ulubionych rozrywek należą gry i zabawy, przyjęcia urodzinowe oraz rowerowe wycieczki i pikniki. Najbardziej na świecie kocha taplać się w błocie i skakać w deszczu przez kałuże. Uwielbiana przez dzieci na całym świecie kreskówka, która bawi i uczy.

Więcej
Zobacz "Świnka Peppa" na HBOGO
DODAJ

Małe królestwo Bena i Holly

serial (2009)
7.60/10
Małe królestwo Bena i Holly
Małe królestwo Bena i Holly

Holly jest wróżką, która dopiero uczy się używać swojej magii. Wypróbowywanie zaklęć nie zawsze idzie po jej myśli. Młoda księżniczka nigdy jednak nie traci dobrego humoru. Jej najlepszym przyjacielem jest elf Ben. Mimo że nie ma on magicznych mocy, potrafi bardzo szybko biegać i latać na plecach biedronki o imieniu Gaston. Cała trójka mieszka w przepięknym królestwie, gdzie każdy dzień zdaje się być przygodą. Pełna wdzięku opowieść, która przenosi małych widzów do świata fantazji. W każdym odcinku bohaterowie przeżywają nowe przygody. W produkcji nie brakuje pięknych piosenek i doskonałego humoru.

Więcej
Zobacz "Małe królestwo Bena i Holly" na HBOGO
DODAJ

Handlarz

film (2018)
6.60/10
Handlarz
Handlarz

Razem z wędrownym sprzedawcą oglądamy, jak wygląda życie w wiejskich zakątkach Gruzji, gdzie walutą są ziemniaki, a ambicje są niszczone przez ubóstwo.

Więcej
Zobacz "Handlarz" na Netflix.com
DODAJ
Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz
Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz

Korzystając z mocy magicznej budki fotograficznej, Noah wciąż powraca w czasie do wieczora, kiedy poznał Avery, aby wreszcie ją zauroczyć.

Więcej
Zobacz "Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz" na Netflix.com
DODAJ

Rytuał

film (2018)
6.30/10
Rytuał
Rytuał

Czwórka dawnych przyjaciół, którzy ostatnio rzadko się widują, wybiera się do Szwecji na wędrówkę po górach — być może ich ostatnią.

Więcej
Zobacz "Rytuał" na Netflix.com
DODAJ

Gloria Allred

film (2018)
6.80/10
Gloria Allred
Gloria Allred

Poznaj publiczne i prywatne życie Glorii Allred — słynnej feministycznej adwokat, która ścierała się w sądzie z głośnymi postaciami ze świata biznesu i polityki.

Więcej
Zobacz "Gloria Allred" na Netflix.com
DODAJ

Włoska robota

film (2003)
7.00/10
Włoska robota
Włoska robota

John (Donald Sutherland) jest odnoszącym sukcesy złodziejem, który przewodzi grupie przestępczej. Należą do niej Charlie (Mark Wahlberg), szara eminencja Steve (Edward Norton), komputerowy geniusz Lyle (Seth Green), kierowca Rob (Jason Statham) oraz ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear (Mos Def). Po udanym napadzie i kradzieży z sejfu z weneckiego pałacu z wartych 34 mln dolarów sztab złota, Steve niespodziewanie zabija Johna, a reszta mężczyzn ląduje w lodowatej wodzie. Rok później kumplom udaje się namierzyć zdrajcę w Los Angeles. Zrobią wszystko, żeby się na nim zemścić. Doskonałe kino sensacyjne, które trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Film w reżyserii F. Gary’ego Gray’ego (Prawo zemsty) zaskakuje na każdym kroku. Inspirowana klasycznym obrazem z 1969 roku produkcja to przykład kina rozrywkowego łączącego w sobie ciekawy scenariusz, sprawną reżyserią, solidne aktorstwo oraz doskonałe efekty specjalne. W główne role wcielają się, takie wielkie gwiazdy Hollywood jak: dwukrotnie nominowany do Oscara Mark Wahlberg (Infiltracja), laureatka Nagrody Akademii Charlize Theron (Monster), wyróżniony Złotym Globem Edward Norton (Lęk pierwotny), Donald Sutherland (Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1) oraz Jason Statham (Przekręt).

Więcej
Zobacz "Włoska robota" na HBOGO
DODAJ

Empire Falls, cz. 2

serial (2005)
7.40/10
Empire Falls, cz. 2
Empire Falls, cz. 2

Czterokrotnie nominowany do Oscara Ed Harris oraz zdobywcy Nagrody Akademii Philip Seymour Hoffman, Helen Hunt, Joanne Woodward i Paul Newman w wyróżnionym Złotymi Globami miniserialu produkcji HBO. Pełna ciepłego humoru opowieść o losach mieszkańców podupadłego miasteczka Empire Falls. To jedno z tych miejsc, gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą, a czas płynie niespiesznie. Głównym bohaterem jest Miles Roby (Ed Harris), który od 20 lat prowadzi należącą do lokalnej bogaczki (Joanne Woodward), popularną restaurację Empire Grill. I tak jak on zna radości i smutki swoich sąsiadów, tak również jego kłopoty nie są dla nikogo w mieście tajemnicą. Rozpad małżeństwa (w roli żony Helen Hunt), marudny ojciec (Paul Newman), problemy z bratem (Aidan Quinn) i nastoletnią córką (Danielle Panabaker), z tym wszystkim dzień po dniu zmaga się Miles. Ten czterdziestoletni mężczyzna nie wie, co przyniesie mu jutro.

Więcej
Zobacz "Empire Falls, cz. 2" na HBOGO
DODAJ

Empire Falls, cz. 1

serial (2005)
7.40/10
Empire Falls, cz. 1
Empire Falls, cz. 1

Czterokrotnie nominowany do Oscara Ed Harris oraz zdobywcy Nagrody Akademii Philip Seymour Hoffman, Helen Hunt, Joanne Woodward i Paul Newman w wyróżnionym Złotymi Globami miniserialu produkcji HBO. Pełna ciepłego humoru opowieść o losach mieszkańców podupadłego miasteczka Empire Falls. To jedno z tych miejsc, gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedzą, a czas płynie niespiesznie. Głównym bohaterem jest Miles Roby (Ed Harris), który od 20 lat prowadzi należącą do lokalnej bogaczki (Joanne Woodward), popularną restaurację Empire Grill. I tak jak on zna radości i smutki swoich sąsiadów, tak również jego kłopoty nie są dla nikogo w mieście tajemnicą. Rozpad małżeństwa (w roli żony Helen Hunt), marudny ojciec (Paul Newman), problemy z bratem (Aidan Quinn) i nastoletnią córką (Danielle Panabaker), z tym wszystkim dzień po dniu zmaga się Miles. Ten czterdziestoletni mężczyzna nie wie, co przyniesie mu jutro.

Więcej
Zobacz "Empire Falls, cz. 1" na HBOGO
DODAJ