Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5838

Barbie: Super księżniczki

film (2015)
5.60/10
Barbie: Super księżniczki
Barbie: Super księżniczki

Księżniczka wiodąca dosyć nudne życie zostaje pocałowana przez magicznego motyla i zmienia się w Super Iskrę, czyli superbohaterkę walczącą ze złem.

Więcej
Zobacz "Barbie: Super księżniczki" na Netflix.com
DODAJ
Barbie z Jeziora Łabędziego
Barbie z Jeziora Łabędziego

Animowana wersja popularnej bajki z muzyką Czajkowskiego i Barbie w roli córki piekarza, która gubi się w Zaczarowanym Lesie.

Więcej
Zobacz "Barbie z Jeziora Łabędziego" na Netflix.com
DODAJ
Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka
Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka

Barbie powraca jako wróżka-motyl o imieniu Mariposa i wykorzystuje potęgę przyjaźni, aby doprowadzić do zawarcia pokoju między zwaśnionymi królestwami.

Więcej
Zobacz "Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka" na Netflix.com
DODAJ
Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków
Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków

Barbie i jej siostry wyjeżdżają na wakacje w piękne Alpy Szwajcarskie, gdzie spędzają pełne przygód lato na obozie jeździeckim.

Więcej
Zobacz "Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków" na Netflix.com
DODAJ

Wotakoi: Love is Hard for Otaku

serial (2018)
5.00/10
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
Wotakoi: Love is Hard for Otaku

Więcej
Zobacz "Wotakoi: Love is Hard for Otaku" na Amazon Prime Video
DODAJ
Meda, czyli nieco ciemniejsza strona życia
Meda, czyli nieco ciemniejsza strona życia

Doru (Serban Pavlu) jest drwalem, któremu niedawno zmarła żona. Na domiar złego mężczyzna zmuszony jest wysłać małą Medę (Ana Radu) – dziewczynkę, której prawnym opiekunem przez ostatnie osiem lat była jego ukochana – do sierocińca. Aby adoptować małą, Doru musiałby załatwić wiele formalności. Cała procedura jest jednak bardzo czasochłonna i kosztowna. Zdesperowany wdowiec szybko pojmuje, że aby zatrzymać Medę, będzie musiał działać na granicy prawa. Przejmująca do szpiku kości opowieść o żałobie, godzeniu się ze stratą oraz desperackiej walce o rodzinę. Dramat w reżyserii Emanuela Pârvu (Everything is far away) pokazuje psychikę człowieka, który zostaje wystawiony na poważną próbę. Główny bohater obrazu, w którego rolę brawurowo wciela się wyróżniony za stworzoną przez siebie kreację na Festiwalu Filmowym w Sarajewie Serban Pavlu (serial HBO Europe W cieniu, Toata lumea din familia noastra) podejmuje walkę z systemem za tych, których kocha. W obsadzie znaleźli się również Adrian Titieni (Egzamin), Florin Zamfirescu (Filantropia), Ana Radu (Everything is far away) oraz Costel Cascaval (Ostatni przystanek raj).

Więcej
Zobacz "Meda, czyli nieco ciemniejsza strona życia" na HBOGO
DODAJ

Podwójny profil

film (2017)
6.40/10
Podwójny profil
Podwójny profil

Pierre (Pierre Richard) jest siedemdziesięciopięcioletnim wdowcem, który wiedzie samotne życie. Pewnego dnia jego córka daje mu w prezencie komputer w nadziei, że dzięki internetowi jej ojciec pozna nowych ludzi. Z pomocą speca do komputerów, Alexa (Yaniss Lespert), Pierre odkrywa serwis randkowy. Zakłada sobie konto i podszywając się pod młodszego znajomego poznaje tam młodziutką Florę (Fanny Valette). Para doskonale się dogaduje. W końcu kobieta proponuje spotkanie… Pełna pomyłek francuska komedia romantyczna, która bawi i wzrusza do łez. Tryskająca świeżym humorem i niespodziewanymi zwrotami akcji produkcja w reżyserii Stéphane’a Robelina (Zamieszkajmy razem) udowadnia, że nawet na starość życie jest w stanie nas bardzo zaskoczyć. Barwne postacie w filmie tworzą Pierre Richard (1001 przepisów zakochanego kucharza), Yaniss Lespert (Rodzice na skraju załamania nerwowego), Fanny Valette (Zakochany Molier), Stéphane Bissot (Tylko nie miłość) oraz Stéphanie Crayencour (Zabójczy Jacques). Zdjęcia do filmu powstały w Niemczech, Francji oraz Belgii.

Więcej
Zobacz "Podwójny profil" na HBOGO
DODAJ

Warcraft: Początek

film (2016)
6.90/10
Warcraft: Początek
Warcraft: Początek

Film fantasy oparty na popularnej grze wideo — gdy orki ze świata Draenor przechodzą przez portal do krainy Azeroth, dochodzi do wielkiej wojny z ludźmi.

Więcej
Zobacz "Warcraft: Początek" na Netflix.com
DODAJ

Soy Luna

serial (2016)
6.60/10
Soy Luna
Soy Luna

Przeprowadzka za granicę nie jest łatwa dla uwielbiającej jazdę na wrotkach Luny, ale dzielna nastolatka wkrótce znajduje nowych przyjaciół.

Więcej
Zobacz "Soy Luna" na Netflix.com
DODAJ

Come Sunday

film (2018)
5.70/10
Come Sunday
Come Sunday

Znany pastor, Carlton Pearson, przeżywa kryzys wiary i wkracza na nową duchową ścieżkę, która może doprowadzić do rewolucji w jego życiu.

Więcej
Zobacz "Come Sunday" na Netflix.com
DODAJ

Nie jestem łatwy

film (2018)
6.50/10
Nie jestem łatwy
Nie jestem łatwy

Bezwstydny szowinista dostaje nauczkę, gdy budzi się w świecie rządzonym przez kobiety i zadziera z wpływową pisarką.

Więcej
Zobacz "Nie jestem łatwy" na Netflix.com
DODAJ

Zagubieni w kosmosie

serial (2018)
7.30/10
Zagubieni w kosmosie
Zagubieni w kosmosie

Po awaryjnym lądowaniu na obcej planecie rodzina Robinsonów walczy z przeciwnościami losu i nieznanymi zagrożeniami, aby przeżyć i uciec.

Więcej
Zobacz "Zagubieni w kosmosie" na Netflix.com
DODAJ

Avengers: Potęga i moc

serial (2012)
8.30/10
Avengers: Potęga i moc
Avengers: Potęga i moc

Drużyna Avengers — wśród nich Thor, Ant-Man, Hulk i Iron Man — jest zawsze gotowa do walki ze złoczyńcami takimi jak Loki, HYDRA czy Red Skull.

Więcej
Zobacz "Avengers: Potęga i moc" na Netflix.com
DODAJ

Mega Spider-Man

serial (2017)
7.20/10
Mega Spider-Man
Mega Spider-Man

Epicka opowieść o dorastaniu Petera Parkera, który jest rozdarty między życiem normalnego nastolatka a udziałem w walce T.A.R.C.Z.Y. ze złym Normanem Osbornem.

Więcej
Zobacz "Mega Spider-Man" na Netflix.com
DODAJ

Aniołki Charliego

film (2000)
5.50/10
Aniołki Charliego
Aniołki Charliego

Aniołki to grupa trzech agentek, które pracują dla tajemniczego Charliego. Tworzą ją piękne i niezwykle inteligentne Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) oraz Alex (Lucy Liu). Kobiety specjalizują się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Pewnego dnia przychodzi im stanąć w obliczu największego wyzwania w całej swej dotychczasowej karierze. Muszą odzyskać program do rozpoznawania mowy, skradziony przez bogatego przemysłowca.Pełna humoru i emocji produkcja z czterokrotnie nominowaną do Złotego Globu Cameron Diaz (Gangi Nowego Jorku), laureatką Złotego Globu Drew Barrymore (Szare ogrody) oraz wyróżnioną nominacją do Emmy Lucy Liu (Kill Bill), które wcielają się w role agentek do zadań specjalnych. Obok nich występują również inne gwiazdy Hollywood z nagrodzonym Złotym Globem Billem Murrayem (Między słowami) oraz zdobywcą Oscara Samem Rockwellem (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri) na czele. Twórcy przenoszą na duży ekran fabułę popularnego w latach 70. serialu pod tym samym tytułem. Produkcja była wielkim hitem kinowym i zarobiła ponad 260 mln dolarów.

Więcej
Zobacz "Aniołki Charliego" na HBOGO
DODAJ

Kopciuszek

film (1950)
7.30/10
Kopciuszek
Kopciuszek

Kopciuszek jest piękna i pełna dobroci. Niestety jej codzienność nie jest usłana różami. Zazdrosne o jej urodę zła macocha i przyrodnie siostry robią wszystko, żeby uprzykrzyć jej życie. Dziewczyna musi wykonywać w domu najgorsze prace. Nie traci jednak pogody ducha i śni o lepszej przyszłości w ramionach Księcia. Dzięki pomocy swojej matki chrzestnej i jej magii, Kopciuszek trafia na królewski bal. Książe oczarowany jest jej pięknem. Szczęście nie trwa jednak długo. O północy dziewczyna musi przerwać zabawę i wrócić do domu. Przepiękna disnejowska animacja, która udowadnia, że marzenia się spełniają. Dopracowana w szczegółach w warstwie wizualnej produkcja zdobyła trzy nominacje do Oscara - w tym dla najlepszej piosenki "Bibbidy-Bobbidi-Boo" w wykonaniu Verna Feltona.

Więcej
Zobacz "Kopciuszek" na HBOGO
DODAJ
Kopciuszek 3: Co by było gdyby...
Kopciuszek 3: Co by było gdyby...

Zła macocha przejmuje władzę nad magiczną różdżką należącą do dobrej wróżki i zawraca czas. W konsekwencji Kopciuszek zmuszony jest odnaleźć Księcia i przełamać nowe zaklęcie. Jak zwykle z pomocą przychodzą jej wierni przyjaciele. Ekscytująca i pełna niespodziewanych zdarzeń kontynuacja znakomitej, klasycznej baśni o Kopciuszku. Za produkcję obrazu odpowiada wytwórnia Walta Disneya, a jej reżyserem jest Frank Nissen (Kubuś i Hefalumpy).

Więcej
Zobacz "Kopciuszek 3: Co by było gdyby..." na HBOGO
DODAJ
Kopciuszek II: Spełnione marzenia
Kopciuszek II: Spełnione marzenia

Kiedy Kopciuszek i jej Książę wracają do zamku po podróży poślubnej, dziewczyna szybko odkrywa, że życie w pałacu zupełnie odbiega od jej wyobrażeń. Królewskie obowiązki zaczynają ją przerastać. Kopciuszek postanawia poprosić swoją ukochaną matkę chrzestną oraz wiernych przyjaciół o pomoc. Dzięki nim uświadamia sobie, że może być prawdziwie szczęśliwa, tylko będąc prawdziwie sobą. Kontynuacją ponadczasowej animacji Disneya o Kopciuszku. Produkcja czaruje muzyką oraz pełnymi uroku postaciami. Reżyserem obrazu był John Kafka (Dino mama).

Więcej
Zobacz "Kopciuszek II: Spełnione marzenia" na HBOGO
DODAJ

Suka

film (2017)
5.00/10
Suka
Suka

Jill Hart (Marianna Palka) jest matką i żoną, która coraz gorzej znosi swoją szarą codzienność. Kobieta ma dość przymykania oka na zdrady uzależnionego od pracy, egoistycznego męża (Jason Ritter). Ma też coraz gorszy kontakt z czwórką swoich niewdzięcznych dzieci. Pewnego dnia w kobiecie coś pęka... Jej ciało zostaje opanowane przez pełnego złości psa. Mąż musi odnaleźć się w nowych okolicznościach. Czy uda mu się wyciągnąć rodzinę z opresji? Prowokacyjna, pełna czarnego humoru opowieść o sfrustrowanej kobiecie, w której coś pękło. Za reżyserię tego niezwykle oryginalnego w warstwie fabularnej obrazu odpowiedzialna była dobrze rokująca amerykańska artystka Marianna Palka (Good Dick), która wcieliła się również w główną rolę. Obok niej w obsadzie znaleźli się Jason Ritter (Szansa na sukces), Jaime King (Sin City - Miasto grzechu), Brighton Sharbino (Cuda z nieba) oraz Rio Mangini (Six Letter Word). Niezależna produkcja została nagrodzona za scenariusz na Fantasia Film Festival.

Więcej
Zobacz "Suka" na HBOGO
DODAJ

Dwóch gniewnych ludzi

film (2003)
6.20/10
Dwóch gniewnych ludzi
Dwóch gniewnych ludzi

Łagodnie usposobiony biznesmen trafia na terapię kontrolowania gniewu, a nieortodoksyjny terapeuta, który bynajmniej do spokojnych nie należy, wprowadza się do jego domu.

Więcej
Zobacz "Dwóch gniewnych ludzi" na Netflix.com
DODAJ
Podróż na Tajemniczą Wyspę
Podróż na Tajemniczą Wyspę

Nastoletni Sean Anderson zawiązuje niespodziewany sojusz ze swoim ojczymem, gdy sygnał S.O.S. wysłany przez jego dziadka wskazuje na nieznaną wyspę.

Więcej
Zobacz "Podróż na Tajemniczą Wyspę" na Netflix.com
DODAJ

Geniusze w pieluchach

film (1999)
2.60/10
Geniusze w pieluchach
Geniusze w pieluchach

Dwóch nikczemnych dorosłych próbuje wykorzystać genialne dzieci, które rodzą się z wiedzą o tajemnicach wszechświata i władają sekretnym językiem.

Więcej
Zobacz "Geniusze w pieluchach" na Netflix.com
DODAJ

Szczury laboratoryjne

serial (2013)
6.50/10
Szczury laboratoryjne
Szczury laboratoryjne

Gdy licealista Leo wprowadza się do domu swojego ojczyma, niespodziewanie dowiaduje się, że ma trójkę przyrodniego rodzeństwa... o bionicznych mocach.

Więcej
Zobacz "Szczury laboratoryjne" na Netflix.com
DODAJ

Der Lack ist ab

serial (2015)
7.80/10
Der Lack ist ab
Der Lack ist ab

Więcej
Zobacz "Der Lack ist ab" na Amazon Prime Video
DODAJ