Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5749

Przez otwarte drzwi

film (2016)
7.00/10
Przez otwarte drzwi
Przez otwarte drzwi

Rosa (Carmen Machi), podobnie jak jej matka Antonia (Terele Pávez), jest prostytutką. Kobieta nie ma łatwego życia. Na domiar złego jej sędziwa matka zaczyna dziwnie się zachowywać. Wydaje jej się, że jest popularną piosenkarką i aktorką – Sarą Montiel. Rosa nie radzi sobie z tą sytuacją. Jej codzienność zaczyna zamieniać się w piekło. Pewnego dnia jednak w jej domu pojawia się ktoś, kto pokazuje jej, jak osiągnąć spokój i szczęście. Wymykająca się schematom hiszpańska tragikomedia, osadzona w środowisku madryckich prostytutek. Fabularny debiut Mariny Seresesky (krótki metraż La Boda) to chwytające za serce kino, które bawi i wzrusza. Film opowiada o kobiecej solidarności, poszukiwaniu siebie, otwieraniu się na szczęście i dobro. W rolach matki i córki fantastycznie odnajdują się znana z filmów Pedra Almodóvara Carmen Machi (Volver, Przerwane objęcia) oraz nieżyjąca już Terele Pávez (Kamienica w Madrycie, Hiszpański cyrk). Obie aktorki za stworzone przez siebie kreacje zdobyły nominacje do nagrody Goya. Partnerują im Asier Etxeandia (Krwawe gody), Lucía Balas (Las furias) oraz Paco Tous (Kapitan Alatriste). Autorem nastrojowej muzyki jest Mariano Marín (Otwórz oczy). Obraz otrzymał Nagrodę Publiczności na Transilvania International Film Festival.

Więcej
Zobacz "Przez otwarte drzwi" na HBOGO
DODAJ

Towarzysz detektyw

serial (2017)
7.30/10
Towarzysz detektyw
Towarzysz detektyw

Lata osiemdziesiąte XX wieku, świat wchodzi w decydujący moment zimnej wojny. Rumuńskie władze postanawiają stworzyć propagandowy serial kryminalny. Film ma dostarczać obywatelom łatwej rozrywki i jednocześnie propagować idee komunizmu i nacjonalizmu. Produkcja okazuje się ogromnym sukcesem. Jej bohaterami są dwaj policjanci – Gregor Anghel oraz Iosef Baciu – którzy usiłują znaleźć mordercę oficera Nikity Ionesco. Mają też inną ważną misję. Muszą pokonać najgroźniejszego wroga swojej ukochanej ojczyzny, którym jest zgniły kapitalizm. Serial Towarzysz detektyw święcił ogromne triumfy w latach osiemdziesiątych w Rumunii. Po upadku komunizmu produkcja została jednak zapomniana. Po latach upomniało się o nią Hollywood. Została cyfrowo zremasterowana i w nowej wersji zaprezentowana międzynarodowej widowni. Swoich głosów głównym postaciom użyczają takie gwiazdy amerykańskiego kina jak Channing Tatum (Magic Mike XXL) czy dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Joseph Gordon-Levitt (500 dni miłości).

Więcej
Zobacz "Towarzysz detektyw" na HBOGO
DODAJ

Lara Croft: Tomb Raider

film (2001)
5.80/10
Lara Croft: Tomb Raider
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft (Angelina Jolie) jest poszukiwaczką przygód, która wiedzie skromne życie w zamku pozostawionym jej przez zmarłego w niewyjaśnionych okolicznościach ojca (Jon Voight). Pewnej nocy, między pudłami przywiezionymi dwie dekady wcześniej z jednej z archeologicznych wypraw, kobieta znajduje tajemniczy zegar. Pamięta, że ojciec opowiadał jej kiedyś o złowrogiej sekcie Iluminatów, która chce przejąć władzę nad światem. Poszukują oni Trójkąta Światła będącego kluczem do przestrzeni i czasu. Lara uświadamia sobie, że pozostało jedynie 48 godzin do momentu, kiedy wszystkie planety staną w jednej linii i dojdzie do całkowitego zaćmienia. Kobieta musi odzyskać legendarny artefakt, zanim wpadnie on w niepowołane ręce. Widowiskowa ekranizacja kultowej gry wideo „Tomb Raider" o niezwyciężonej bohaterce, która przeżywa krwawe przygody w różnych częściach świata. W jej rolę brawurowo wciela się laureatka Oscara i trzech Złotych Globów Angelina Jolie (Przerwana lekcja muzyki, Oszukana). W obsadzie kinowego hitu Simona Westa (Con Air - lot skazańców, Niezniszczalni 2) znaleźli się również: zdobywca Nagrody Akademii, a prywatnie ojciec Angeliny Jon Voight (Powrót do domu), wyróżniony Srebrnym Niedźwiedziem na MFF w Berlinie Iain Glen (serial HBO Gra o tron), Noah Taylor (Charlie i fabryka czekolady) oraz nominowany do BAFTY Daniel Craig (Casino Royale). Wyróżnikami obrazu, który otrzymał trzy nominacje do Nagrody Saturna, są spektakularne sceny walk, dynamiczny montaż oraz porywające efekty specjalne.

Więcej
Zobacz "Lara Croft: Tomb Raider" na HBOGO
DODAJ

Rozgwiazda

film (2016)
6.70/10
Rozgwiazda
Rozgwiazda

Tom (Tom Riley) i Nicola (Joanne Froggatt) są kochającym się małżeństwem, które wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Para spodziewa się właśnie drugiego dziecka. Pewnej zimowej nocy dochodzi jednak do tragedii. Tom budzi się w bólach. Trafia do szpitala, gdzie okazuje się, że przechodzi sepsę. Mężczyzna zapada w śpiączkę na pięć miesięcy. Choroba zabiera mu wszystkie kończyny oraz część twarzy. Po jego wybudzeniu cała rodzina zostaje wystawiona na ogromną próbę. Wstrząsający, oparty na faktach dramat o rodzinie, która musi odnaleźć się w obliczu tragedii. Brytyjski obraz w dobitny sposób pokazuje, że w życiu nie możemy być niczego pewni i że nic nie jest nam dane raz na zawsze. Jego twórcy – z reżyserem Billem Clarkiem (Cudowne święta Jonatana) na czele – szczerze mówią też o niebezpieczeństwach związanych z perfidną chorobą, jaką jest sepsa. Mimo trudnego tematu ostatecznym przesłaniem filmu są nadzieja i miłość. W role głównych bohaterów z powodzeniem wcielają się laureatka Złotego Globu Joanne Froggatt (serial Downton Abbey, Brud) oraz Tom Riley (W świecie Jane Austen, serial Demony da Vinci). Autorem perfekcyjnych zdjęć jest Clive Norman (The Mirror Boy).

Więcej
Zobacz "Rozgwiazda" na HBOGO
DODAJ

Zanim odejdą wody

film (2010)
6.60/10
Zanim odejdą wody
Zanim odejdą wody

Tuż przed terminem porodu żony Peter ląduje na liście osób objętych zakazem latania. Czeka go długa podróż samochodem z wyjątkowo irytującym współpasażerem.

Więcej
Zobacz "Zanim odejdą wody" na Netflix.com
DODAJ

Project X

film (2012)
6.70/10
Project X
Project X

Starych nie ma, chata wolna, więc trójka kujonów urządza imprezę, która wymyka się spod kontroli, gdy zaproszenie na wydarzenie staje się publiczne.

Więcej
Zobacz "Project X" na Netflix.com
DODAJ

Kac Vegas III

film (2013)
5.90/10
Kac Vegas III
Kac Vegas III

Wataha znowu w Las Vegas! Tym razem, chcąc namówić Alana na leczenie, ekipa wplątuje się w szaloną intrygę z panem Chow i wściekłym mafiosem Marshallem.

Więcej
Zobacz "Kac Vegas III" na Netflix.com
DODAJ

Elf

film (2003)
6.90/10
Elf
Elf

Elf Buddy nie bardzo pasuje do reszty mieszkańców Bieguna Północnego. Wyjeżdża do Nowego Jorku, aby odnaleźć swojego ojca i zadbać o iście świąteczną atmosferę.

Więcej
Zobacz "Elf" na Netflix.com
DODAJ

17 Again

film (2009)
6.40/10
17 Again
17 Again

Trzydziestoparoletniemu Mike’owi marzy się nowy początek. Następnego dnia budzi się jako siedemnastolatek.

Więcej
Zobacz "17 Again" na Netflix.com
DODAJ

Mroczne cienie

film (2012)
6.20/10
Mroczne cienie
Mroczne cienie

Kultowa, gotycka telenowela w ujęciu Tima Burtona. Wielowiekowy wampir wraca do niszczejącej posiadłości i spotyka swoich współczesnych potomków.

Więcej
Zobacz "Mroczne cienie" na Netflix.com
DODAJ

Lśnienie

film (1980)
8.40/10
Lśnienie
Lśnienie

Zamieszkawszy w opuszczonym i upiornym hotelu poza sezonem, Jack Torrance zanurza się w odmęty szaleństwa i terroryzuje swoją żonę i młodego syna.

Więcej
Zobacz "Lśnienie" na Netflix.com
DODAJ

Seks w wielkim mieście

film (2008)
5.60/10
Seks w wielkim mieście
Seks w wielkim mieście

Filmowa kontynuacja doskonałego serialu. Big oświadcza się Carrie, ale jego brak pewności siebie może zburzyć ich związek już na zawsze.

Więcej
Zobacz "Seks w wielkim mieście" na Netflix.com
DODAJ

Z ust do ust

film (2005)
5.50/10
Z ust do ust
Z ust do ust

Kiedy Sarah przyjeżdża do Kalifornii na ślub swojej siostry, dowiaduje się, że historia jej rodziny była inspiracją do powstania słynnego „Absolwenta”.

Więcej
Zobacz "Z ust do ust" na Netflix.com
DODAJ

Seks w wielkim mieście 2

film (2010)
4.40/10
Seks w wielkim mieście 2
Seks w wielkim mieście 2

Carrie, Charlotte, Samantha i Miranda na zasłużonych, egzotycznych wakacjach w Abu Zabi. Bedą modne ciuchy i drinki z palemką.

Więcej
Zobacz "Seks w wielkim mieście 2" na Netflix.com
DODAJ

Sylwester w Nowym Jorku

film (2011)
5.70/10
Sylwester w Nowym Jorku
Sylwester w Nowym Jorku

W romantycznej komedii o gwiazdorskiej obsadzie przeznaczenie krzyżuje w sylwestrowy wieczór ścieżki kilkorga nowojorczyków, od autora komiksów po szefa kuchni.

Więcej
Zobacz "Sylwester w Nowym Jorku" na Netflix.com
DODAJ

Cztery Gwiazdki

film (2008)
5.60/10
Cztery Gwiazdki
Cztery Gwiazdki

Kate i Brad są zmuszeni spędzić tegoroczne Święta Bożego Narodzenia z rodziną, co oznacza cztery gwiazdkowe wizyty — u każdego z ich rozwiedzionych rodziców z osobna.

Więcej
Zobacz "Cztery Gwiazdki" na Netflix.com
DODAJ

Dwa tygodnie na miłość

film (2002)
6.10/10
Dwa tygodnie na miłość
Dwa tygodnie na miłość

Bogaty właściciel firmy budowlanej jest całkowicie uzależniony od swojej asystentki. Ta niestety ma już dość decydowania o wszystkim za swojego szefa i postanawia odejść.

Więcej
Zobacz "Dwa tygodnie na miłość" na Netflix.com
DODAJ

Jestem na tak

film (2008)
6.80/10
Jestem na tak
Jestem na tak

Znany z asertywności, świeżo rozwiedziony urzędnik bankowy spotyka charyzmatycznego guru, za namową którego przez kolejny rok ma dla odmiany na wszystko się zgadzać.

Więcej
Zobacz "Jestem na tak" na Netflix.com
DODAJ

Kac Vegas

film (2009)
7.70/10
Kac Vegas
Kac Vegas

Pobudka trójki przyjaciół po wieczorze kawalerskim nie należy do przyjemnych, gdy okazuje się, że pan młody zniknął.

Więcej
Zobacz "Kac Vegas" na Netflix.com
DODAJ

Mechaniczna pomarańcza

film (1971)
8.30/10
Mechaniczna pomarańcza
Mechaniczna pomarańcza

Życie Alexa kręci się wokół zabawy, a definicją dobrej zabawy są dla niego kradzieże, gwałty i brutalne pobicia.

Więcej
Zobacz "Mechaniczna pomarańcza" na Netflix.com
DODAJ

Siedem

film (1995)
8.60/10
Siedem
Siedem

Doświadczony detektyw badający sprawy zabójstw i jego nowy partner zajadle ścigają mordercę, który swoje makabryczne zbrodnie wzoruje na siedmiu grzechach głównych.

Więcej
Zobacz "Siedem" na Netflix.com
DODAJ

Scooby-Doo

film (2002)
5.00/10
Scooby-Doo
Scooby-Doo

Scooby z ekipą wyruszają na Wyspę Strachów, gdzie doszło do serii niewyjaśnionych, magicznych zdarzeń zagrażających losowi całej ludzkości.

Więcej
Zobacz "Scooby-Doo" na Netflix.com
DODAJ

Potwory na gigancie

film (2004)
5.00/10
Potwory na gigancie
Potwory na gigancie

Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby muszą powstrzymać groźnego łotra, który planuje zniszczyć ich ukochane Coolsville.

Więcej
Zobacz "Potwory na gigancie" na Netflix.com
DODAJ

Charlie i fabryka czekolady

film (2005)
6.70/10
Charlie i fabryka czekolady
Charlie i fabryka czekolady

Charlie jest jednym ze szczęśliwców, którzy zdobyli bilet na zwiedzanie słynnej fabryki czekolady Willy’ego Wonki. Klasyka kina dziecięcego w reżyserii Tima Burtona.

Więcej
Zobacz "Charlie i fabryka czekolady" na Netflix.com
DODAJ