Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 4212

Raees

film (2017)
7.10/10
Raees
Raees

Zaradny chłopak o imieniu Raees zostaje królem nielegalnego handlu, ale próbuje łączyć życie poza prawem z pomaganiem ludziom. Opowieść osadzona w Indiach lat 80.

Więcej
Zobacz "Raees" na Netflix.com
DODAJ

Koniec defilady

serial (2012)
7.70/10
Koniec defilady
Koniec defilady

Miłość w czasach pierwszej wojny światowej to trudny temat. Całe szczęście w rolach głównych w tym serialu wystąpiły takie gwiazdy jak Benedict Cumberbatch, Miranda Hall czy Rupert Everett. To właśnie oni nadają ton opowieści i sprawiają, że to propozycja wyjątkowa. Sama historia to prawdziwe romantyczne dzieło. Dwie kobiety walczą o miłość przystojnego arystokraty, który wyjeżdża na wojnę i doświadcza jej okrucieństwa. Czy może być coś bardziej melodramatycznego?

Więcej
Zobacz "Koniec defilady" na Showmax.com
DODAJ

Auta 2

film (2011)
6.20/10
Auta 2
Auta 2

Legenda wyścigów Zygzak McQueen nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66 i przyjaźni się ze Złomkiem. Pewnego dnia niepokonany Zygzak otrzymuje kuszącą propozycję. Zostaje zaproszony do udziału w prestiżowych zawodach World Grand Prix, które mają wyłonić najszybsze auto świata. McQueen wyrusza w towarzystwie Złomka w pełną przygód podróż, podczas której zmierzy się z groźnymi rywalami, w tym z aroganckim Francesco Bernoullim. Jego kompan też nie będzie narzekał na nudę. Przypadek sprawi, że zostanie wzięty za szpiega… Auta 2 to sequel przebojowej produkcji z 2006 roku, wyprodukowanej w legendarnej wytwórni Pixar. Za reżyserię obrazu ponownie odpowiadał zdobywca Oscara John Lasseter (Dawno temu w trawie, cykl Toy Story), a wspomagał go w tym producent Mrówki Z i Ratatuja, Brad Lewis. Film wyróżnia się niesamowitą dynamiką – jest w nim dużo więcej akcji, wyścigów i kolizji niż w części pierwszej. Fabułę wzbogacono z kolei wątkiem szpiegowskim, dzięki czemu perypetie bohaterów wydają się jeszcze ciekawsze i bardziej pomysłowe. A wszystko to perfekcyjnie zrealizowane, dopieszczone w każdym detalu. Obraz odniósł komercyjny sukces, był też nominowany do Złotego Globu (najlepsza animacja) i, w siedmiu kategoriach, do nagród Annie. W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli m.in. Piotr Adamczyk, Witold Pyrkosz, Agnieszka Dygant i Piotr Fronczewski. Twórcą muzyki do filmu jest laureat Oscara Michael Giacchino (Ratatuj, Odlot).

Więcej
Zobacz "Auta 2" na HBOGO
DODAJ

Owczy Pęd

film (2015)
6.10/10
Owczy Pęd
Owczy Pęd

Znany z antysemickich poglądów Leonardo Zuliani (Davide Giordano) to młody aktywista, twórca komiksów, pisarz oraz projektant mody w jednej osobie. W lipcu 2006 roku znika on w niewyjaśnionych okolicznościach. Cała społeczność rzymskiej dzielnicy Trastevere jest w szoku. Ludzie zaczynają gromadzić się pod jego domem. Matka chłopaka (Anna Feruzzo) jest zrozpaczona. Informacja o jego zniknięciu szybko się rozprzestrzenia. Mówi się o nim na każdym kanale telewizyjnym. Co z tego wyniknie? Wyróżniona dwiema nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, zjadliwa satyra na włoskie społeczeństwo w lekki i inteligentny sposób nawiązuje do tematu antysemityzmu. Obraz intryguje i bawi, ale też zmusza do myślenia. Jego twórcy, z debiutującym reżyserem Alberto Caviglią na czele, umiejętnie mieszają style i bawią się konwencją fałszywego dokumentu. W główne role z wdziękiem wcielają się Davide Giordano (Czerwony i niebieski), Anna Ferruzzo (Ciemne dusze), Bianca Nappi (Cierpienia młodego Edoardo), Omero Antonutti (Noc świętego Wawrzyńca) oraz Vinicio Marchioni (Powtórnie narodzony). Film zebrał pozytywne recenzje i był nominowany do nagrody Davida di Donatello w kategorii „najlepszy nowy reżyser”.

Więcej
Zobacz "Owczy Pęd" na HBOGO
DODAJ

Samoloty

film (2013)
5.80/10
Samoloty
Samoloty

Dusty to mały samolot rolniczy o wielkich ambicjach – marzy, by wystartować w największych zawodach lotniczych na świecie - wyścigu dookoła świata. Na przeszkodzie stoi jednak jego lęk wysokości. Na szczęście Dusty ma przyjaciół, którzy w niego wierzą i są gotowi mu pomóc przezwyciężyć trudności.Pozytywna, pełna dobrego humoru opowieść o przyjaźni, spełnianiu marzeń i pokonywaniu własnych ograniczeń. Twórcą tego sympatycznego filmu, który powstał w wytwórni Disneya, jest dwukrotnie nominowany do Nagrody Emmy Klay Hall (serial Bobby kontra wapniaki, Dzwoneczek i Zaginiony Skarb). Fabuła Samolotów oparta jest na podobnym pomyśle jak wielki hit studia Pixar - Auta. Nic w tym dziwnego, skoro w zespole scenarzystów znalazł się odpowiedzialny za sukces tamtego filmu zdobywca Oscara John Lasseter (Toy Story, Dawno temu w trawie). W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Maciej Musiał, Weronika Rosati, Cezary Morawski i Olaf Lubaszenko.

Więcej
Zobacz "Samoloty" na HBOGO
DODAJ

Blood Drive

serial (2017)
6.70/10
Blood Drive
Blood Drive

Wybierz się na szalony rajd w furach napędzanych krwią. Lubisz zapach apokalipsy o poranku? Kręcą Cię faszyzujące nimfomanki? Żaden problem. Nakarm swój silnik i ruszaj na łowy!

Więcej
Zobacz "Blood Drive" na Showmax.com
DODAJ

Dziewczyna Z Brestu

film (2016)
6.60/10
Dziewczyna Z Brestu
Dziewczyna Z Brestu

Irène Frachon (Sidse Babett Knudsen) jest oddaną swojej pracy pulmonolożką, zatrudnioną w jednym ze szpitali bretońskiego miasta Brest. Pewnego dnia niespodziewanie odkrywa zależność między tajemniczymi zgonami pacjentów a lekiem o nazwie Mediator, który od ponad trzydziestu lat jest stosowany w leczeniu cukrzycy. Zaangażowana w sprawę lekarka rozpoczyna nierówną walkę o wycofanie niebezpiecznego lekarstwa z rynku. Oparty na faktach dramat o odważnej francuskiej lekarce, która w 2007 roku wypowiedziała wojnę koncernowi farmaceutycznemu i doprowadziła do wycofania z użycia niebezpiecznego leku o nazwie Mediator. Badania dowodzą, że substancja mogła przyczynić się do śmierci ponad dwóch tysięcy osób. W postać bohaterki z powodzeniem wciela się wyróżniona nagrodą Cezara Sidse Babett Knudsen (Tuż po weselu, serial Rząd). Partnerują jej, m.in.: laureat Złotej Palmy Benoît Magimel (Pianistka), Charlotte Laemmel (Apnée), Isabelle de Hertogh (Hasta la Vista!). Za kamerą stanęła ceniona aktorka, reżyserka i scenarzystka Emmanuelle Bercot, która wcześniej zrealizowała takie filmy jak Kulisy sławy, Bettie wyrusza w drogę (nominacja do berlińskiego Złotego Niedźwiedzia) czy Z podniesionym czołem. Produkcja otrzymała dwie nominacje do Cezara – za najlepszy scenariusz i kreację Sidse Babett Knudsen.

Więcej
Zobacz "Dziewczyna Z Brestu" na HBOGO
DODAJ

Pyaar Ka Punchnama 2

film (2015)
7.40/10
Pyaar Ka Punchnama 2
Pyaar Ka Punchnama 2

Trzej młodzi kawalerowie poznają smutną prawdę na temat miłości, która, jak się okazuje, nie jest tak piękna i romantyczna, jak sobie wyobrażali.

Więcej
Zobacz "Pyaar Ka Punchnama 2" na Netflix.com
DODAJ

Oddawaj fanty

film (2012)
6.60/10
Oddawaj fanty
Oddawaj fanty

Kiedy ich graffiti zostaje zbezczeszczone, dwójka utalentowanych ulicznych artystów z Nowego Jorku postanawia zostawić swój ślad na słynnym jabłku drużyny Mets.

Więcej
Zobacz "Oddawaj fanty" na Netflix.com
DODAJ

Madras Café

film (2013)
7.80/10
Madras Café
Madras Café

Agent hinduskiego wywiadu jedzie na wyspę, na której toczy się wojna, aby rozbić grupę rebeliantów. Tam spotyka pełną zapału dziennikarkę.

Więcej
Zobacz "Madras Café" na Netflix.com
DODAJ

Czas próby

film (2016)
6.80/10
Czas próby
Czas próby

Gdy gwałtowny sztorm wywraca dwa tankowce, ekipa straży przybrzeżnej rusza na ratunek załodze, narażając własne życie.

Więcej
Zobacz "Czas próby" na Netflix.com
DODAJ

The Kettering Incident

serial (2016)
7.00/10
The Kettering Incident
The Kettering Incident

Uwielbiasz niewyjaśnione zagadki, sekrety i znaki zapytania? Nad australijską mieściną Kettering unosi się eteryczny duch czegoś nienazwanego i ponadnaturalnego. Oglądając ten serial, widz podświadomie odnosi wrażenie, że „coś wisi w powietrzu” i nieraz poczuje ciarki na plecach. The Kettering Inccident to jeden z najbardziej naturalnych spadkobierców Twin Peaks i pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów tajemniczych opowieści.

Więcej
Zobacz "The Kettering Incident" na Showmax.com
DODAJ

The Red Tent

serial (2014)
7.40/10
The Red Tent
The Red Tent

Biblijna historia Jakuba widziana oczami jego córki, Diny i czterech żon wychowujących dziewczynę w specjalnym, czerwonym namiocie dla kobiet.

Więcej
Zobacz "The Red Tent" na Netflix.com
DODAJ

Resident Evil: Retribution

film (2012)
5.40/10
Resident Evil: Retribution
Resident Evil: Retribution

Morderczy wirus T stworzony przez korporację Umbrella zmienia ludzi w krwiożercze zombie. Świat ocalić może tylko jedna osoba — Alice.

Więcej
Zobacz "Resident Evil: Retribution" na Netflix.com
DODAJ

Resident Evil: Zagłada

film (2007)
6.30/10
Resident Evil: Zagłada
Resident Evil: Zagłada

Specjalizująca się w zabijaniu zombie Alice wraz z grupką ocalałych przemierza ruiny Las Vegas po tym, jak śmiertelna zaraza niemal zmiotła ludzkość z powierzchni ziemi.

Więcej
Zobacz "Resident Evil: Zagłada" na Netflix.com
DODAJ

Władca Much

film (1963)
7.00/10
Władca Much
Władca Much

Nad bezludną tropikalną wyspą dochodzi do katastrofy lotniczej. Wypadek udaje się przeżyć grupie uczniów brytyjskich szkół podstawowych. Chłopcy starają się przetrwać w trudnych warunkach. Ich liderem zostaje Ralph (Balthazar Getty), który przykłada ogromną wagę do dyscypliny i zasad. Antagonista Ralpha, ambitny Jack (Chris Furrh), za wszelką cenę stara się odebrać mu przywództwo. Grupa niespodziewanie dzieli się na dwie frakcje. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a tragedia wisi w powietrzu. Adaptacja słynnej powieści nagrodzonego Noblem Williama Goldinga w reżyserii jednego z najważniejszych współczesnych brytyjskich twórców teatralnych, Petera Brooka. Podobnie jak książka, film podejmuje takie tematy, jak okrucieństwo dzieci czy zderzenie cywilizacji z naturą. Podążając za Goldingiem, Brook stawia też trudne pytania o istotę człowieczeństwa. Mroczny, pesymistyczny w wymowie obraz charakteryzuje się autentyzmem i głęboko porusza. W głównych rolach występują nieprofesjonalni młodzi aktorzy. Część scen powstała metodą improwizacji. Produkcja była prezentowana na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie ubiegała się o Złotą Palmę. Czarno-białe zdjęcia zostały nakręcone w różnych lokalizacjach Portoryko.

Więcej
Zobacz "Władca Much" na HBOGO
DODAJ

Grunt to rodzinka

film (1995)
5.90/10
Grunt to rodzinka
Grunt to rodzinka

Nie ma to jak rodzinka Brady. Zawsze na propsie, niezależnie czy pryszcz na nosie, czy domowy budżet uboższy o 20 tysięcy dolarów. Jak oni to robią, że zawsze trzymają klasę? Taniec, śpiew i różowe okulary to dobry początek.

Więcej
Zobacz "Grunt to rodzinka" na Showmax.com
DODAJ
Camp X - Pierwsza szkoła agentów
Camp X - Pierwsza szkoła agentów

Walka z nazistami podczas II wojny światowej to nie tylko starcia na froncie, ale również dywersja na tyłach wroga. Poznajcie historię szkoły kształcącej szpiegów do zadań specjalnych.

Więcej
Zobacz "Camp X - Pierwsza szkoła agentów" na Showmax.com
DODAJ

Naznaczeni przez Auschwitz

serial (2015)
7.00/10
Naznaczeni przez Auschwitz
Naznaczeni przez Auschwitz

Na podstawie doświadczeń sześciu byłych więźniów nazistowskiego obozu zagłady w Auschwitz dokumentaliści próbują odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że ludzie byli w stanie zgotować takie piekło swoim bliźnim.

Więcej
Zobacz "Naznaczeni przez Auschwitz" na Showmax.com
DODAJ

Zabójczy wirus

film (2009)
6.00/10
Zabójczy wirus
Zabójczy wirus

Filmy apokaliptyczne od jakiegoś czasu cieszą się wielką popularnością. Widzowie uwielbiają delektować się zagładą cywilizacji, siedząc w mięciutkim fotelu. Carriers to kolejny przedstawiciel tego gatunku. Scenarzyści zsyłają na biednych Amerykanów zabójczego wirusa i każą im walczyć o przetrwanie. Tradycyjnie mamy tu szczyptę survivalu przyprawioną dylematami moralnymi. Co prawda nie uświadczymy tym razem chodzących umarlaków, ale i tak całkiem przyjemnie się to ogląda. Dobre, mocne kino z filozoficznym przesłaniem.

Więcej
Zobacz "Zabójczy wirus" na Showmax.com
DODAJ

Wichrowe wzgórza

film (1992)
6.90/10
Wichrowe wzgórza
Wichrowe wzgórza

Jedna z najwspanialszych miłości historii miłosnych, jaka mogła zostać zekranizowana. Adaptacja powieści Emily Brönte opowiada o trudnym uczuciu pomiędzy Cathy Earnshaw i jej przybranym bratem, cyganem Heathcliffem. Kiedy dziewczyna przyjmuje oświadczyny kogoś innego, młody chłopak postanawia uciec i zemścić się na swojej nowej rodzinie. Wszystko to dzieje się na ponurych, ale też bajkowych jak produkcje Disneya wrzosowiskach w Anglii.

Więcej
Zobacz "Wichrowe wzgórza" na Showmax.com
DODAJ

Lot "Intrudera"

film (1991)
5.70/10
Lot "Intrudera"
Lot "Intrudera"

John Milius, scenarzysta kultowego "Czasu Apokalipsy", po raz kolejny sięga po historię osadzoną w realiach wojny w Wietnamie. Tym razem dwóch wojskowych, którym nie podobają się działania dowódców, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Wpadają na genialny plan zbombardowania oddziałów wroga w północnym Wietnamie. Są tylko dwa małe problemy – jest ich tylko dwóch i może im grozić sąd wojskowy.

Więcej
Zobacz "Lot "Intrudera"" na Showmax.com
DODAJ

Oh, Hello On Broadway

film (2017)
5.00/10
Oh, Hello On Broadway
Oh, Hello On Broadway

Ekranizacja broadwayowskiego programu komediowego o dwóch zakochanych w tuńczyku tetrykach oraz o ich niespodziewanym gościu.

Więcej
Zobacz "Oh, Hello On Broadway" na Netflix.com
DODAJ

Helix

serial (2015)
6.80/10
Helix
Helix

Naukowcy badający sprawę możliwej epidemii w arktycznej stacji badawczej odkrywają, że nowy wirus może zmieść ludzkość z powierzchni Ziemi.

Więcej
Zobacz "Helix" na Netflix.com
DODAJ