Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Kobiety Mafii - tylko w Showmax Polska
Znaleziono: 6166

W sieci pająka

film (2001)
6.30/10
W sieci pająka
W sieci pająka

Detektyw z wydziału zabójstw próbuje odnaleźć dziewczynę porwaną z elitarnej szkoły. Pomaga mu w tym młoda agentka Secret Service.

Więcej
DODAJ

Ucieczka z Alcatraz

film (1979)
7.60/10
Ucieczka z Alcatraz
Ucieczka z Alcatraz

Skazany na dożywocie Frank Morris planuje samowolne opuszczenie Alcatraz. Thriller oparty na historii jedynej udanej ucieczki z tego więzienia.

Więcej
DODAJ

Płoty

film (2016)
7.20/10
Płoty
Płoty

Pittsburgh, lata 50. XX w. Niegdyś obiecujący afroamerykański baseballista, któremu na drodze do wielkiej kariery stanęły uprzedzenia rasowe, musi pogodzić się z losem.

Więcej
DODAJ

Dziewczyna z ekstraklasy

film (2010)
6.40/10
Dziewczyna z ekstraklasy
Dziewczyna z ekstraklasy

Kirk to przeciętniak, któremu udaje się poderwać boską Molly. Jego znajomi nie wierzą w ten związek, ale on gotów jest zrobić wszystko, by stało się inaczej.

Więcej
DODAJ

Dzień zagłady

film (1998)
6.10/10
Dzień zagłady
Dzień zagłady

Ziemi zagraża potężna kometa. Wyznaczony przez prezydenta USA weteran astronautyki o stalowych nerwach wyrusza wraz z załogą w kosmos, aby ją unicestwić.

Więcej
DODAJ

Strzelec

film (2007)
7.20/10
Strzelec
Strzelec

Strzelec wyborowy porzuca życie w odosobnieniu na prośbę kolegów, by pomóc im powstrzymać spisek na życie prezydenta. Wkrótce zostaje wrobiony i oskarżony o przestępstwo.

Więcej
DODAJ

Prolog serialu Rojst

serial (2018)
5.00/10
Prolog serialu Rojst
Prolog serialu Rojst

Uważaj, to miejsce wciąga jak bagno. Zobacz prolog nowego serialu Rojst. Premiera już 19 sierpnia.

Więcej
DODAJ

Kadaikutty Singam

film (2018)
5.00/10
Kadaikutty Singam
Kadaikutty Singam

Więcej
DODAJ

Nietykalni

film (1987)
7.90/10
Nietykalni
Nietykalni

Ameryka czasów prohibicji. Do Chicago przybywa agent Eliot Ness (Kevin Costner). Jego zadaniem jest walka z handlem alkoholem oraz rozprawienie się z gangiem Ala Capone (Robert De Niro). Początki nie są łatwe - mężczyzna odkrywa, że miejscowa policja jest nieprzyzwoicie skorumpowana. Zdesperowany Ness prosi o pomoc doświadczonego funkcjonariusza – Jima Malone'a (Sean Connery). Z pomocą przychodzi im również pewien księgowy (Charles Martin Smith), który wpada na pomysł oskarżenia Capone o malwersacje podatkowe. Kryminał, z finezją zrealizowany przez laureata Srebrnego Lwa na MFF w Wenecji Briana De Palmę (Czarna Dalia), przywołuje czasy amerykańskiej prohibicji i krwawych rządów Ala Capone w Chicago. Aby wskrzesić ducha epoki, twórcy zadbali o doskonałą scenografię i kostiumy (nominacje do Oscara). W produkcji porywa również nastrojowa muzyka autorstwa genialnego Ennio Morricone. De Palma zadbał również o świetną obsadę. Brawurowe kreacje tworzą: dwukrotnie wyróżniony Oscarem Kevin Costner (Robin Hood: Książę złodziei), laureat Złotego Globu Robert De Niro (Poradnik pozytywnego myślenia), dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy Andy Garcia (Miłość lub ojczyzna. Historia Artura Sandovala) oraz Sean Connery (Oscar za najlepszą rolę drugoplanową).

Więcej
DODAJ

Człowiek z lodu

film (2017)
6.30/10
Człowiek z lodu
Człowiek z lodu

Alpy Ötztalskie, 5300 lat temu. Neolityczny klan mieszka w pobliżu jeziora. Jego wodzem jest Kelab (Jürgen Vogel), którego zadaniem jest ochrona swoich bliskich i świętego Tineka. Pewnego dnia, w czasie kiedy mężczyzna jest na polowaniu, osada zostaje napadnięta. Większość członków grupy, łącznie z jego żoną i synem, zostaje zamordowanych. Z życiem uchodzi tylko jeden noworodek. Pełen złości i żalu Kelab postanawia się zemścić na oprawcach i wyrusza w pełną niebezpieczeństw wyprawę ich śladem. Ekscytujący dramat przygodowy przedstawiający życie naszych przodków. Trzymająca w napięciu produkcja w reżyserii Felixa Randau (Gra na emocjach) przybliża mentalność prehistorycznego człowieka i impulsy, które nim kierowały. Zgrabnie skrojony scenariusz bazuje na współczesnych badaniach archeologicznych. Atutem filmu są przepiękne zdjęcia górskiego krajobrazu oraz doskonały montaż. Ciekawe kreacje tworzą zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie Jürgen Vogel (Miłość z przedszkola), André M. Hennicke (Młodość stulatka), Sabin Tambrea (Maria Skłodowska-Curie), Susanne Wuest (Widzę, widzę) oraz Martin Augustin Schneider. Produkcja została wyróżniona dwiema nominacjami do Niemieckiej Nagrody Filmowej.

Więcej
DODAJ

The Snowy Day

serial (2016)
7.80/10
The Snowy Day
The Snowy Day

Więcej
DODAJ
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For Life
An American Girl Story: Summer Camp, Friends For Life

Więcej
DODAJ
Barbra Streisand: The Concert
Barbra Streisand: The Concert

W tym nagranym w 1994 r. programie Barbra, po 27 latach przerwy, wykonuje nowe wersje swoich słynnych przebojów przy akompaniamencie orkiestry Marvina Hamlischa.

Więcej
DODAJ

Ralph Demolka

film (2012)
7.70/10
Ralph Demolka
Ralph Demolka

Ralph jest osiłkiem, który pracuje jako czarny charakter w grze komputerowej. To niewdzięczne zajęcie sprawia, że nikt go nie lubi. Pewnego dnia Ralph postanawia udowodnić, że jest lepszy, niż wszyscy myślą. Zdeterminowany wyrusza w niezwykłą podróż, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotyka Vanellope, która również została odrzucona przez swoich bliskich. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, para odkryje, że prawdziwa przyjaźń jest najcenniejszą wartością na świecie. Wyprodukowana przez studio Disneya, doskonała filmowa przygoda dla małych i dużych. Obraz debiutującego w pełnym metrażu Richa Moore’a (seriale Simpsonowie, Futurama) rozgrywa się w ekscytującym świecie gier komputerowych. W inteligentny sposób opowiada o dojrzewaniu oraz odkrywaniu wartości i uroków przyjaźni. Zachwyca w warstwie fabularnej i wizualnej, nie brakuje w nim też dobrego humoru. W polskiej wersji językowej swoich głosów postaciom użyczyli m.in. Olaf Lubaszenko, Jolanta Fraszyńska, Waldemar Barwiński i Edyta Olszówka. Produkcja została doceniona przez krytyków i widzów na całym świecie. Zdobyła pięć statuetek Annie, a także nominację do Oscara i Złotego Globu w kategorii „najlepszy film animowany”.

Więcej
DODAJ
Co wiecie o swoich dziadkach?
Co wiecie o swoich dziadkach?

Dusty (Mark Wahlberg) oraz Brad (Will Ferrell) – ojczym jego dzieci, postanawiają połączyć siły, aby pokazać swoim ukochanym dzieciom piękno świąt Bożego Narodzenia. Kiedy jednak na horyzoncie pojawiają się ojcowie obu mężczyzn, ich świeża przyjaźń szybko zostaje wystawiona na próbę. Ojciec Dusty’ego, Kurt (Mel Gibson), jest prawdziwym samcem alfa. Natomiast tata Brada, Don (John Lithgow), to pełen ciepła poczciwiec. Między bohaterami szybko zaczyna rodzić się napięcie. Brawurowa kontynuacja przebojowej komedii z 2015 roku pt. Tata kontra tata. W rolach głównych wracają niezrównani: dwukrotnie nominowany do Oscara Mark Wahlberg (Włoska robota) oraz wyróżniony dwoma nominacjami do Złotego Globu Will Ferrell (Przypadek Harolda Cricka). Obok nich występują dwie inne wielkie gwiazdy Hollywood – laureat dwóch Nagród Akademii Mel Gibson (Braveheart - Waleczne Serce) oraz zdobywca dwóch Złotych Globów John Lithgow (Świat według Garpa). Produkcja autorstwa Seana Andersa (Millerowie) zachwyca soczystym humorem i jest prawdziwym popisem talentów komediowych aktorów.

Więcej
DODAJ

Lola Pater

film (2017)
6.40/10
Lola Pater
Lola Pater

Po nagłej śmierci matki Zino (Tewfik Jallab) opuszcza Paryż w poszukiwaniu swojego ojca Farida, który przed laty przepadł bez śladu. Chłopak niespodziewanie odkrywa, że ćwierć wieku jego tata temu przeszedł operację zmiany płci i przeistoczył się w Lolę (Fanny Ardant). Zszokowanemu Zinowi trudno poradzić sobie z tym odkryciem. Musi zmierzyć się ze swoimi uprzedzeniami i zdecydować, czy w jego sercu jest miejsce dla Loli. Słodko-gorzka komedia przedstawiająca perypetie syna i jego niesztampowego ojca. Inteligentny scenariusz pokazuje wyzwania, jakie stoją przed współczesną rodziną. Mówi też o radzeniu sobie ze stereotypami, mieszaniu się ról społecznych oraz płynnej seksualności. Odtwórcami głównych ról są laureatka Europejskiej Nagrody Filmowej Fanny Ardant (8 kobiet) oraz Tewfik Jallab (Nasz najlepszy rok). Reżyserem tego bezpretensjonalnego, pokazywanego na wielu festiwalach filmowych obrazu był Nadir Moknèche (Pożegnanie z Marokiem).

Więcej
DODAJ

Perfekcyjna dyktatura

film (2014)
7.30/10
Perfekcyjna dyktatura
Perfekcyjna dyktatura

Potężne konsorcjum telewizyjne przyjmuje gigantyczną łapówkę w zamian za tworzenie fałszywych materiałów poprawiających wizerunek skorumpowanego polityka.

Więcej
DODAJ

Jack pogromca olbrzymów

film (2013)
6.30/10
Jack pogromca olbrzymów
Jack pogromca olbrzymów

Jack (Nicholas Hoult) to młody, odważny chłopak, który gospodaruje na roli. Pewnego dnia niechcący otwiera bramę pomiędzy światem ludzi a krainą złych olbrzymów. Musi teraz stawić im czoła - walczy o uratowanie królestwa, mieszkających w nim poddanych oraz o życie i miłość pięknej księżniczki (Eleanor Tomlinson) porwanej przez olbrzymy. Jack pogromca olbrzymów to imponujące, nakręcone z ogromnym rozmachem kino fantastyczno-przygodowe, które nawiązuje do znanej anglosaskiej baśni o Jasiu i magicznej fasoli. Pełną zwrotów akcji, efektowną i trzymającą w napięciu historię wyreżyserował uznany reżyser Bryan Singer (cykl X-Men, Walkiria), który do współpracy zaprosił młodych, lecz już doświadczonych aktorów: Nicholasa Houlta (Był sobie chłopiec, Wiecznie żywy) oraz Eleanor Tomlinson (Iluzjonista, Syberyjska edukacja). Towarzyszą im laureaci Złotych Globów Stanley Tucci (Nostalgia anioła, Igrzyska śmierci) i Ian McShane (seriale Deadwood, Filary Ziemi) oraz zdobywca dwóch nominacji do tej nagrody, szkocki gwiazdor Ewan McGregor (Autor widmo, Debiutanci). Obraz otrzymał nominację do nagrody Satelity w kategorii „najlepszy film fantasy”

Więcej
DODAJ

Piękna i bestie

film (2017)
7.00/10
Piękna i bestie
Piękna i bestie

Dwudziestojednoletnia Tunezyjka Mariam (Mariam Al Ferjani) podczas studenckiej imprezy poznaje tajemniczego Youssefa (Ghanem Zrelli). Młodzi szybko łapią dobry kontakt i postanawiają razem opuścić przyjęcie. Kilka godzin później dziewczyna, będąc w szoku, błąka się bez celu po ulicach miasta. Okazuje się, że została zgwałcona. Szukanie sprawiedliwości nie będzie dla niej jednak wcale łatwe. Oparty na faktach, mocny dramat mówiący o walce o prawa i godność kobiety, która została zgwałcona. Twórcy pokazują tradycyjne społeczeństwo, gdzie pozycja kobiety jest bardzo słaba. Przyglądają się przy tym powszechnie obowiązującym stereotypom związanym z gwałtem i koszmarowi, który często muszą przechodzić ofiary podczas składania zeznań na policji. Reżyserką obrazu jest zaangażowana w walkę o prawa człowieka Kaouther Ben Hania (Le challat de Tunis). W głównych rolach występują w dużej mierze debiutanci: Mariam Al Ferjani (serial L'invité), Ghanem Zrelli (serial Flashback), Noomen Hamda, Mohamed Akkari oraz Chedly Arfaou (miniserial Pompei). Produkcja miała swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie wzbudziła zainteresowanie krytyków i wywołała dyskusję.

Więcej
DODAJ

Opiekunowie kucyków

serial (2018)
5.00/10
Opiekunowie kucyków
Opiekunowie kucyków

Młoda miłośniczka koni wspólnie z najlepszymi przyjaciółmi podejmuje się misji ratowania i przywracania do zdrowia zwierząt na ukochanym ranczo jej rodziny.

Więcej
DODAJ

Męska paczka

film (2018)
5.50/10
Męska paczka
Męska paczka

Gdy ich kumpel ulega bardzo pechowemu wypadkowi, czwórka przyjaciół ryzykuje wszystko — nawet własną godność — żeby chłopak odzyskał to, co stracił.

Więcej
DODAJ
Demetri Martin: The Overthinker
Demetri Martin: The Overthinker

Słynący z chwytliwych tekstów i zabawnych rysunków Demetri Martin rozprawia m.in. o dziurkach w pączkach, psach, barach sportowych i najbardziej agresywnych literach.

Więcej
DODAJ

Zion

film (2018)
7.10/10
Zion
Zion

Urodzony bez nóg nastoletni Zion Clark odnajduje swoje powołanie i zostaje zawodowym zapaśnikiem. Krótkometrażowy film dokumentalny.

Więcej
DODAJ

Tajemnicze choroby

serial (2018)
4.30/10
Tajemnicze choroby
Tajemnicze choroby

Niewytłumaczalne objawy. Kontrowersyjne diagnozy. Kosztowne terapie. Siedmioro pacjentów cierpiących na rzadkie choroby poszukuje odpowiedzi — i ulgi w cierpieniu.

Więcej
DODAJ