Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5576

Transformers: Ostatni Rycerz

film (2017)
5.20/10
Transformers: Ostatni Rycerz
Transformers: Ostatni Rycerz

Na jaw wychodzi, że Transformery odwiedzały Ziemię od zarania dziejów, aby pomagać ludziom. Z czasem jednak porozumienie między stronami zostało zerwane. Teraz uratowanie ludzkości leży w rękach niespodziewanych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), angielskiego lorda Edmunda Burton (sir Anthony Hopkins) oraz oksfordzkiej profesorki Vivian Wembley (Laura Haddock). Bez ich współpracy nasz gatunek nie ma szans na przetrwanie. Wyreżyserowana przez specjalizującego się w kinie katastroficznym Michaela Baya (Armageddon), kolejna, widowiskowa część opowieści o maszynach o niezwykłych zdolnościach. Producentem wykonawczym obrazu jest po raz kolejny genialny Steven Spielberg. Scenariusz jest luźno inspirowany legendą o królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu. Dużym atutem produkcji jest obsada. W główne role wcielają się, takie gwiazdy jak: dwukrotnie nominowany do Oscara Mark Wahlberg (Infiltracja), laureat Nagrody Akademii Anthony Hopkins (Milczenie owiec), Josh Duhamel (Bezpieczna przystań), Laura Haddock (Captain America: Pierwsze starcie) oraz wyróżniony dwoma Złotymi Globami Stanley Tucci (Nostalgia anioła).

Więcej
Zobacz "Transformers: Ostatni Rycerz" na HBOGO
DODAJ

Transformers 3

film (2011)
6.30/10
Transformers 3
Transformers 3

Sam Witwicky (Shia LaBeouf) dwukrotnie pomógł ocalić świat przed niebezpiecznymi Deceptikonami. Odznaczony przez amerykańskiego prezydenta chłopak ukończył studia i chciałby w końcu żyć normalnie u boku swojej nowej dziewczyny Carly (Rosie Huntington-Whiteley). Niestety, okazuje się, że Autoboty po raz kolejny potrzebują jego pomocy. Wychodzi na jaw skrywana przez wiele lat tajemnica o rozbiciu się na Księżycu statku kosmicznego z planety Cybertron. Na jego pokładzie ciągle znajdują się bowiem technologie, których użycie może przyczynić się do ostatecznego pokonania Deceptikonów. Wyróżniony BAFTĄ Shia LaBeouf (American Honey) powraca jako Sam Witwicky w trzeciej części opowieści o walce dwóch frakcji Transformerów. Reżyserem mającej miliony fanów na całym świecie serii jest specjalizujący się w kinie katastroficznym Michael Bay (Armageddon). Za produkcję odpowiada natomiast wielokrotnie nagradzany Steven Spielberg (Szeregowiec Ryan). W główne role wcielają się Rosie Huntington-Whiteley (Mad Max: Na drodze gniewu), Josh Duhamel (Och, życie), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu John Turturro (Długa noc) oraz Tyrese Gibson (Szybcy i wściekli 5). Obraz został wyróżniony trzema nominacjami do Oscara – w kategoriach najelpsze efekty specjalne, dźwięk i montaż dźwięku. Zarobił ponad miliard dolarów na całym świecie.

Więcej
Zobacz "Transformers 3" na HBOGO
DODAJ
Kavin Jay: Everybody Calm Down!
Kavin Jay: Everybody Calm Down!

Malezyjski komik Kavin Jay walczy w swoim stand-upie ze stereotypami, opowiadając singapurskiej publiczności o dorastaniu w epoce kaset wideo.

Więcej
Zobacz "Kavin Jay: Everybody Calm Down!" na Netflix.com
DODAJ

Trener Snoop

serial (2018)
6.70/10
Trener Snoop
Trener Snoop

Snoop Dogg, którego za młodu życie nie oszczędzało, tworzy młodzieżową ligę futbolową, aby pomóc biednym dzieciakom wyrwać się ze złego towarzystwa i dać im w życiu cel.

Więcej
Zobacz "Trener Snoop" na Netflix.com
DODAJ
Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii
Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii

Luna Petunia powraca do magicznej Zachwytlandii, gdzie wspólnie z dotychczasowymi i nowymi przyjaciółmi dodaje wspomnienia do swojego albumu.

Więcej
Zobacz "Luna Petunia: Powrót do Zachwytlandii" na Netflix.com
DODAJ

Altered Carbon

serial (2018)
8.40/10
Altered Carbon
Altered Carbon

Po 250 latach zamrożenia więzień dostaje nowe ciało i szansę odzyskania wolności — w tym celu musi rozwiązać sprawę zagadkowego morderstwa.

Więcej
Zobacz "Altered Carbon" na Netflix.com
DODAJ

Transformers: Wiek zagłady

film (2014)
5.70/10
Transformers: Wiek zagłady
Transformers: Wiek zagłady

Mija kilka lat po sławetnej bitwie w Chicago. Ludzkość stara się jakoś żyć dalej. Sojusz Ziemian z Autobotami zostaje zerwany. W ramach CIA powstaje tajna jednostka o nazwie Cmentarny Wiatr, której zadaniem jest odszukanie i unicestwienie znajdujących się na naszej planecie Tarnsformerów. Kieruje nią bezwzględny Harold Attinger (Kelsey Grammer), który prowadzi szemrane interesy z Joshuą Joycem (Stanley Tucci), szefem korporacji eksperymentującej na kosmicznych robotach. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem. Kolejna część widowiskowej opowieści o robotach z kosmosu. Po ogromnym sukcesie komercyjnym trzech odcinków z serii o Transformerach, znany z Armageddonu oraz Pearl Harbor reżyser Michael Bay powraca w najlepszym stylu. Produkcja porywa spektakularnymi pościgami oraz doskonałymi efektami specjalnymi. W nie brakuje prawdziwych gwiazd. W filmie występują wyróżniony pięcioma nagrodami Emmy Kelsey Grammer (serial Frasier), laureat dwóch Złotych Globów Stanley Tucci (Nostalgia anioła), nominowany do dwóch Oscarów Mark Wahlberg (Infiltracja) oraz Nicola Peltz (Młodość w Oregonie). Produkcja zarobiła ponad miliard dolarów na całym świecie.

Więcej
Zobacz "Transformers: Wiek zagłady" na HBOGO
DODAJ

Freddy Eddy

film (2016)
7.10/10
Freddy Eddy
Freddy Eddy

Freddy (Felix Schäfer) jest malarzem, który planuje swój wielki powrót do świata sztuki. Mężczyzna pracuje w odosobnieniu w domku nad jeziorem, kiedy zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Z dnia na dzień zostaje on oskarżony o brutalne pobicie żony i traci prawo do opieki nad swoim ośmioletnim synem. Co więcej, w jego życiu pojawia się wyimaginowany przyjaciel z dzieciństwa – Eddy, który wygląda dokładnie jak on… Hipnotyzujący thriller psychologiczny pokazujący historię człowieka, który powoli zaczyna tracić kontrolę nad swoją egzystencją. Reżyser Tini Tüllmann (Freitagnacht) w mistrzowski sposób kreśli intrygę, buduje napięcie i tworzy wymykające się schematom postacie. W roli głównego bohatera popisowo odnajduje się Felix Schäfer (Traumfrauen). W filmie występują również Jessica Schwarz (Pachnidło: Historia mordercy), Greta Bohacek (Jeśli nie my, to kto?), Burghart Klaussner (Fritz Bauer kontra panstwo) oraz Katharina Schüttler (serial Ku’damm 56). Produkcja została zauważona m.in. na festiwalach filmowych w amerykańskim Austin oraz niemieckim Hof.

Więcej
Zobacz "Freddy Eddy" na HBOGO
DODAJ

Chłopaki też płaczą

film (2008)
7.20/10
Chłopaki też płaczą
Chłopaki też płaczą

Peter próbuje uleczyć swoje złamane serce, dlatego wyjeżdża na wakacje na Hawaje. W ośrodku, który wybrał, spotyka jednak swoją byłą dziewczynę Sarah, gwiazdę telewizji.

Więcej
Zobacz "Chłopaki też płaczą" na Netflix.com
DODAJ

Księżniczka i żaba

film (2009)
7.10/10
Księżniczka i żaba
Księżniczka i żaba

W rozbrzmiewającym jazzem mieście mieszka Tiana, sympatyczna i twardo stąpająca po ziemi dziewczyna. Pewnego dnia w jej domu pojawia się żaba, która mówi ludzkim głosem. Twierdzi, że jest księciem zaklętym przez złego czarnoksiężnika i tylko pocałunek Tiany może go odczarować. Gdy dziewczyna w końcu spełnia tę prośbę, sprawy przybierają niespodziewany obrót. Filmem Księżniczka i żaba studio Walta Disneya powraca do klasycznej animacji, która od ponad siedemdziesięciu lat zachwyca dzieci i dorosłych na całym świecie. Ręcznie narysowane postacie są pełne życia i bardzo współczesne. Wysmakowane efekty wizualne, obfitująca w niespodzianki fabuła i piękna muzyka tworzą magiczną całość. Obraz Rona Clementsa i Johna Muskera (twórców nagradzanych animacji Aladyn, Herkules, Planeta skarbów) otrzymał szereg nominacji do najbardziej prestiżowych nagród, w tym Oscarów (najlepsza piosenka – dwukrotnie Randy Newman, najlepszy film animowany), Złotego Globu (najlepszy film animowany), Satelitów, Annie oraz Saturna. Film, oprócz znakomitej rozrywki przeznaczonej dla całej rodziny, niesie też piękne przesłanie - szczęścia nie można kupić.

Więcej
Zobacz "Księżniczka i żaba" na HBOGO
DODAJ

Wysyp żywych trupów

film (2004)
8.00/10
Wysyp żywych trupów
Wysyp żywych trupów

Shaun nie ma pomysłu na życie ani na związek. Sens istnienia dostrzega dopiero wtedy, kiedy jego miasto atakują zombie.

Więcej
Zobacz "Wysyp żywych trupów" na Netflix.com
DODAJ

Transformers

film (2007)
7.10/10
Transformers
Transformers

Dwie frakcje robotów – Autoboty i Decepticony – prowadzą między sobą wojnę na wykończenie, od której zależą losy świata. W pewnym momencie konflikt przenosi się na Ziemię. Jedyną nadzieją dla ludzkości staje się Sam Witwicky (Shia LaBeouf), niepozorny nastolatek, którego wielką pasją są samochody. Razem ze swoją przyjaciółką Mikaelą (Megan Fox) trafia on w sam środek wojny. Czy uda mu się powstrzymać śmiercionośnych Decepticonów? Reżyser Armageddonu oraz Pearl Harbor, Michael Bay, przenosi na duży ekran animowaną sagę opowiadającą o starciu Transformerów. Zrealizowana z rozmachem produkcja zyskała ogromny rozgłos i doczekała się milionów widzów na całym świecie. Zachwyca fantastyczni efektami specjalnymi oraz wartką akcją. W główne role bezbłędnie wcielają się wyróżniony BAFTĄ Shia LaBeouf (American Honey), Megan Fox (Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia), Josh Duhamel (Bezpieczna przystań), Tyrese Gibson (Za szybcy, za wściekli) oraz Rachael Taylor (Hotel śmierci). Obraz został wyróżniony trzema nominacjami do Oscara – w kategoriach najelpsze efekty specjalne, dźwięk i montaż dźwięku. Zarobił ponad 700 mln dolarów na całym świecie.

Więcej
Zobacz "Transformers" na HBOGO
DODAJ

Zawód: Szpieg

film (2001)
7.10/10
Zawód: Szpieg
Zawód: Szpieg

Doświadczony szpieg musi wykonać najtrudniejszą misję w karierze, by uwolnić swojego dawnego podwładnego, który w chińskim więzieniu czeka na wykonanie wyroku śmierci.

Więcej
Zobacz "Zawód: Szpieg" na Netflix.com
DODAJ

Człowiek z blizną

film (1983)
8.30/10
Człowiek z blizną
Człowiek z blizną

Al Pacino w roli kubańskiego emigranta, Tony’ego Montany, który przybywa na Florydę i zaczyna pracować dla mafii narkotykowej. Wkrótce popełnia jednak niewybaczalny błąd.

Więcej
Zobacz "Człowiek z blizną" na Netflix.com
DODAJ

Między piekłem a niebem

film (1998)
7.00/10
Między piekłem a niebem
Między piekłem a niebem

Zmarły lekarz Chris Nielsen opuszcza niebo i wyrusza do piekła, by ocalić duszę swojej żony, która popełniła samobójstwo. Grozi mu za to wieczne potępienie.

Więcej
Zobacz "Między piekłem a niebem" na Netflix.com
DODAJ

American Gangster

film (2007)
7.80/10
American Gangster
American Gangster

Poobijany przez życie nowojorski policjant wpada na trop barona narkotykowego z Harlemu, Franka Lucasa. Film częściowo oparty na faktach.

Więcej
Zobacz "American Gangster" na Netflix.com
DODAJ

American Pie: Bractwo Beta

film (2007)
5.40/10
American Pie: Bractwo Beta
American Pie: Bractwo Beta

Dwight Stifler i jego kuzyn Erik powracają, by udowodnić, że bractwo Beta nadal rządzi, a Prymusi nie mają z nim żadnych szans.

Więcej
Zobacz "American Pie: Bractwo Beta" na Netflix.com
DODAJ

Szakal

film (1997)
6.40/10
Szakal
Szakal

Zabójca o pseudonimie Szakal zostaje wynajęty przez rosyjskiego mafioza pragnącego pomścić brata, który zginął przez FBI. Czy znajdzie się ktoś, kto zdoła go zatrzymać?

Więcej
Zobacz "Szakal" na Netflix.com
DODAJ

Damnation

serial (2017)
7.60/10
Damnation
Damnation

Czasy Wielkiej Depresji. W wiejskiej społeczności w stanie Iowa pojawia się przybysz z mroczną przeszłością, który udaje kaznodzieję i podburza farmerów do strajku.

Więcej
Zobacz "Damnation" na Netflix.com
DODAJ

Kakegurui

serial (2017)
7.20/10
Kakegurui
Kakegurui

Yumeko Jabami lubi grać o wysoką stawkę. Teraz zamierza zgarnąć wszystko w akademii Hyakkaou, której uczniowie są oceniani na podstawie ich umiejętności hazardowych.

Więcej
Zobacz "Kakegurui" na Netflix.com
DODAJ
Transformers: Zemsta upadłych
Transformers: Zemsta upadłych

Dwa lata wcześniej Sam Witwicky (Shia LaBeouf) nie dopuścił do konfrontacji między dwoma wojującymi ze sobą grupami robotów. Teraz chłopak stara się żyć swoim życiem i podjąć decyzję na temat swojej przyszłości. Musi wybrać college i zastanowić się nad przyszłością swojego związku ze swoją pierwszą miłością Mikaelą (Megan Fox). Pewnego dnia nastolatek zmuszony jest pomóc Autobotom. Czy Sam rzeczywiście jest w posiadaniu odpowiedzi na pytanie, jak rozwiązać konflikt między wojującymi stronami? Druga część kultowej już opowieści o maszynach z kosmosu. Uwielbiana przez widzów produkcja powraca z jeszcze większą dawką emocji oraz zapierających dech w piersiach scen pościgów i walki. Reżyser Michael Bay (Armageddon) po raz kolejny z gracją balansuje pomiędzy dobrym humorem a brawurowo zrealizowanym, pełnym akcji widowiskiem. W role głównych bohaterów popisowo wcielają się wyróżniony BAFTĄ Shia LaBeouf (American Honey), Megan Fox (Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia), Josh Duhamel (Bezpieczna przystań), Tyrese Gibson (Za szybcy, za wściekli) oraz dwukrotnie nominowany do Złotego Globu John Turturro (Exodus: Bogowie i królowie).

Więcej
Zobacz "Transformers: Zemsta upadłych" na HBOGO
DODAJ

Och, życie

film (2010)
6.60/10
Och, życie
Och, życie

Już od pierwszej randki Holly i Eric szczerze się nienawidzą. Muszą jednak jakoś ze sobą wytrzymać — mają za zadanie wspólnie wychowywać dziecko przyjaciółki.

Więcej
Zobacz "Och, życie" na Netflix.com
DODAJ

Człowiek ze stali

film (2013)
7.10/10
Człowiek ze stali
Człowiek ze stali

Dziennikarz Clark Kent musi ukrywać swoje moce przed światem. Człowiek ze stali wkracza jednak do akcji, kiedy nikczemny generał planuje zniszczyć Ziemię.

Więcej
Zobacz "Człowiek ze stali" na Netflix.com
DODAJ

Incepcja

film (2010)
8.80/10
Incepcja
Incepcja

Thriller science-fiction o życiu szpiega przemysłowego, który zakrada się do umysłów innych ludzi, aby wpływać na ich myśli.

Więcej
Zobacz "Incepcja" na Netflix.com
DODAJ