Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5697

Grimsby

film (2016)
6.20/10
Grimsby
Grimsby

Sprytny agent MI6 wyrusza w niebezpieczną misję, podczas której znów spotyka swojego zabawnego, nierozgarniętego brata. Rodzeństwo musi działać razem, by ocalić świat.

Więcej
Zobacz "Grimsby" na Netflix.com
DODAJ

Zmartwychwstały

film (2016)
6.30/10
Zmartwychwstały
Zmartwychwstały

Aby zdemaskować plotki o zmartwychwstaniu żydowskiego proroka, zblazowany rzymski trybun i jego niedoświadczony pomocnik poszukują zaginionego ciała ukrzyżowanego.

Więcej
Zobacz "Zmartwychwstały" na Netflix.com
DODAJ

Piątek 13-go

film (2009)
5.60/10
Piątek 13-go
Piątek 13-go

Grupa nastolatków ściąga na siebie gniew Jasona Voorheesa — zamaskowanego psychopatycznego mordercy. Remake klasycznego horroru z lat 80.

Więcej
Zobacz "Piątek 13-go" na Netflix.com
DODAJ
Najbardziej niezwykłe domy świata
Najbardziej niezwykłe domy świata

Nagradzany architekt Piers Taylor wraz z aktorką i entuzjastką nieruchomości Caroline Quentin przemierzają świat, by zobaczyć nietypowe domy w najdalszych zakątkach.

Więcej
Zobacz "Najbardziej niezwykłe domy świata" na Netflix.com
DODAJ

Cziłała z Beverly Hills 2

film (2011)
4.40/10
Cziłała z Beverly Hills 2
Cziłała z Beverly Hills 2

Suczka Chloe i jej ukochany Papi biorą ślub w Beverly Hills. Szybko potem rodzi im się piątka dzieci. Szczeniaki mają w sobie masę uroku, ale roznosi je energia. Łobuziaki mają coraz bardziej szalone pomysły i bawią się w najlepsze. Trudno za nimi nadążyć. Kiedy jednak właściciele psiej rodziny wpadają w kłopoty, Papi, Chloe oraz ich zwariowane dzieciaki postanawiają im za wszelką cenę pomóc. Sequel popularnego filmu Disneya pt. Cziłała z Beverly Hills. Jego reżyserem był Alex Zamm (Maestro). W role głównych bohaterów wcielają się m.in.: Erin Cahill (The Watcher), Jon Huertas (miniserial HBO Generation Kill: Czas wojny) oraz Marcus Coloma (Dziedziczki). Zdjęcia do filmu powstały w Pasadenie oraz Los Angeles.

Więcej
Zobacz "Cziłała z Beverly Hills 2" na HBOGO
DODAJ

Plemiona Palos Verdes

film (2017)
5.50/10
Plemiona Palos Verdes
Plemiona Palos Verdes

Nastoletnia Medina (Maika Monroe) przeprowadza się z rodzicami do pełnego uroku miasteczka Palos Verdes w Kalifornii. Wydaje się, że ma wszystko – piękny dom, kochającą się rodzinę. To jednak tylko pozory. Małżeństwo jej rodziców przechodzi poważny kryzys. Matka Mediny (Jennifer Garner) ma ogromne problemy z kontrolowaniem swoich emocji. Odbija się to na bracie bliźniaku Mediny (Cody Fern), który zaczyna eksperymentować z narkotykami. Dziewczyna szuka sposobu, aby zapomnieć o przytłaczającej ją rzeczywistości. Radość życia odnajduje w końcu w surfingu. Niezależne kino amerykańskie o trudach dorastania w reżyserii Brendana oraz Emmetta Malloyów (The White Stripes: pod zorzą polarną). Scenariusz obrazu skupia się na życiu nastolatki pogrążonej w rodzinnych problemach. W jej rolę bezbłędnie wciela się młodziutka i energiczna Maika Monroe (Długi, wrześniowy weekend). Obok niej występują Cody Fern (The Last Time I Saw Richard), laureatka Złotego Globu Jennifer Garner (serial Agentka o stu twarzach), nominowany do nagrody Emmy Justin Kirk (miniserial HBO Anioły w Ameryce) oraz Noah Silver (Misja kadrowego). Produkcja wyróżnia się pięknymi zdjęciami kalifornijskiego krajobrazu.

Więcej
Zobacz "Plemiona Palos Verdes" na HBOGO
DODAJ

Życie i nic poza nim

film (2017)
6.80/10
Życie i nic poza nim
Życie i nic poza nim

Regina (Regina Williams) jest samotną matką, która zmaga się z rzeczywistością. Mimo że pełni wielogodzinne dyżury w barze szybkiej obsługi, z trudem wiąże koniec z końcem. Nie ma wystarczających zasobów, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dwójki swoich dzieci - zbuntowanego, czternastoletniego syna Andrew (Andrew Bleechington) oraz małej córeczki. Kiedy w jej życiu pojawia się charyzmatyczny nieznajomy, Regina zupełnie nie wie, co myśleć. Tym bardziej, że jej syn zaczyna wpadać w coraz większe kłopoty… Hipnotyzujący dramat w reżyserii wyróżnionego na festiwalu w Cannes, dobrze rokującego hiszpańskiego twórcy Antonio Méndezy Esparzy (Tu i tam). Obraz pokazuje wchodzenie w dorosłość młodego Afroamerykanina – jego bunt oraz poszukiwania sensu w życiu. Twórcom udaje się w ciekawy sposób pokazać kondycję młodego pokolenia Afroamerykanów w USA. W obsadzie znaleźli się debiutanci: Andrew Bleechington, wyróżniona za stworzoną przez siebie kreację nominacją do nagrody Independent Spirit Regina Williams, Robert Williams oraz Ry'nesia Chambers. Produkcja otrzymała Nagrodę FIPRESCI na MFF w San Sebastian.

Więcej
Zobacz "Życie i nic poza nim" na HBOGO
DODAJ

Ostra noc

film (2017)
5.20/10
Ostra noc
Ostra noc

Pięć najlepszych przyjaciółek z college’u (Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer oraz Zoë Kravitz) spotyka się po dziesięciu latach podczas weekendowego wyjazdu do Miami. Pretekstem jest wieczór panieński jednej z nich. Dobra zabawa nie ma końca. Alkohol leje się strumieniami. Podczas jednej z szaleńczych imprez kobiety przypadkowo doprowadzają do śmierci striptizera. Zszokowane próbują gorączkowo wybrnąć z podbramkowej sytuacji. Produkcja pokazująca pełne zawirowań perypetie szalonych kobiet to prawdziwa jazda bez trzymanki, w której nie brakuje wyrazistych gagów, niespodziewanych zwrotów akcji oraz soczystego humoru. W obrazie zachwyca obsada. W głównych rolach występują czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson (Dziewczyna z perłą), zdobywczyni dwóch statuetek Emmy Kate McKinnon (Saturday Night Live), Jillian Bell (22 Jump Street), Ilana Glazer (Cicha noc) oraz Zoë Kravitz (Mad Max: Na drodze gniewu). Reżyserką obrazu jest Lucia Aniello (The Last Man on Earth).

Więcej
Zobacz "Ostra noc" na HBOGO
DODAJ

Wspaniałe zwierzaki

serial (2005)
6.50/10
Wspaniałe zwierzaki
Wspaniałe zwierzaki

Świnka morska Linny, kaczuszka Ming Ming oraz żółw Tuck mieszkają razem w przedszkolu. Wieczorami, kiedy dzieci wracają do swoich domów, trójka zwierzaków zajmuje się odbieraniem specjalnego telefonu z wezwaniami o pomoc z całego świata. Będący zwolennikami pracy zespołowej przyjaciele wspierają bez zastanowienia wszystkie zagrożone zwierzęta i rośliny. Podczas swoich ekscytujących wypraw przeżywają masę niesamowitych przygód i rozwiązują skomplikowane problemy. Rozśpiewany serial dla najmłodszych, który bawi i uczy. Każdy odcinek zabiera młodych widzów do niezwykłych krain i pokazuje, że dzięki wspólnemu łdziałaniu można wiele osiągnąć.

Więcej
Zobacz "Wspaniałe zwierzaki" na HBOGO
DODAJ

Chihuahua z Beverly Hills

film (2008)
3.80/10
Chihuahua z Beverly Hills
Chihuahua z Beverly Hills

Chloe, rozpieszczony piesek rasy chihuahua, wiedzie beztroskie życie w Beverly Hills u boku egzaltowanej właścicielki (Jamie Lee Curtis). Pewnego dnia kobieta musi wyjechać służbowo do Europy i powierza Chloe opiece swojej siostrzenicy (Piper Perabo). Dziewczyna postanawia zabrać suczkę na krótkie wakacje do Meksyku. Niestety, nieuważna opiekunka gubi Chloe, której z pomocą przychodzą nowo poznani przyjaciele. Zanim jednak bohaterka wróci szczęśliwie do domu, czeka ją wiele zwariowanych przygód. Ciepła komedia familijna o przygodach psiej arystokratki, którą w Meksyku czeka prawdziwa szkoła przetrwania. Aktorsko-animowany film zrealizowała sprawna i doświadczona ekipa. Jego reżyserem jest Raya Gosnell (Agent XXL, Scooby-Doo, Smerfy), za zdjęcia odpowiadał nominowany do BAFTY Phil Meheux (Casino Royale), a efekty specjalne są dziełem zdobywcy Oscara Michaela J. McAllistera (Indiana Jones i Świątynia Zagłady). W obsadzie znaleźli się m.in. dwukrotna laureatka Złotego Globu Jamie Lee Curtis (Halloween, Rybka zwana Wandą), nominowana do tej nagrody Piper Perabo (Wygrane marzenia, Prestiż) oraz pochodzący z Kolumbii Manolo Cardona (Pod prąd, Ostatnia śmierć). W anglojęzycznej wersji filmu swojego głosu użycza Chloe Drew Barrymore, w polskiej – Kasia Bujakiewicz. Obraz został wyprodukowany przez wytwórnię Walta Disneya.

Więcej
Zobacz "Chihuahua z Beverly Hills" na HBOGO
DODAJ

Tom of Finland

film (2017)
6.90/10
Tom of Finland
Tom of Finland

Fiński rysownik – Touko Laaksonen (Pekka Strang) – wraca z frontu do rodzimych Helsinek. Jego kraj stara się ze wszystkich sił otrząsnąć z piekła wojny. Społeczeństwo zdaje sobie jednak nie radzić z innością. Przetacza się przez nie fala homofobii. Stosowane są represje wobec gejów. Nie mogąc realizować swoich pragnień, Touko szuka wolności w sztuce. Tworzy pierwsze homoerotyczne rysunki przedstawiające muskularnych mężczyzn w skórach i opiętych jeansach. Artysta nie jest jednak w stanie opublikować ich w żadnym magazynie. Dopiero wyjazd do USA otwiera mu drogę do szerokiej publiczności. Laaksonen szybko staje się symbolem pokolenia gejowskiej rewolucji. Zrealizowana z finezją filmowa biografia jednego z najważniejszych twórców kultury gejowskiej XX wieku. Touko Laaksonen, znany również jako Tom of Finland, wywarł ogromny wpływ na emancypacje powojennego pokolenia homoseksualistów. Reżyserią obrazu zajął się laureat nagrody Amanda Dome Karukoski (Dom mrocznych motyli), a w postać tytułowego bohatera wcielił się nominowany do nagrody Jussi Pekka Strang (Samotny port – miłość). W pozostałych rolach występują Lauri Tilkanen (Akuszerka), Jessica Grabowsky (Ślady naszej przeszłości), Taisto Oksanen (Vares: Kwietniowe dziewczęta) oraz Seumas Sargent (Point Break - na fali).

Więcej
Zobacz "Tom of Finland" na HBOGO
DODAJ

Wygłodniali

film (2017)
6.10/10
Wygłodniali
Wygłodniali

W tym thrillerze waleczna grupa ocalałych łączy siły, by uciec przed hordą nieumarłych, która opanowała małe miasteczko w prowincji Quebec.

Więcej
Zobacz "Wygłodniali" na Netflix.com
DODAJ

Ghost Wars

serial (2017)
6.50/10
Ghost Wars
Ghost Wars

Wyrzutek społeczny Roman Mercer musi wykorzystać swoje zdolności paranormalne, aby ocalić przed mrocznymi siłami położone na alaskijskiej prowincji miasteczko.

Więcej
Zobacz "Ghost Wars" na Netflix.com
DODAJ

B: The Beginning

serial (2018)
7.60/10
B: The Beginning
B: The Beginning

Genialny detektyw, Keith Flick, pomaga policji w znalezieniu seryjnego mordercy znanego jako Zabójca B. Jaką rolę w tej sprawie odgrywa tajemniczy chłopak o imieniu Koku?

Więcej
Zobacz "B: The Beginning" na Netflix.com
DODAJ

Flint Town

serial (2018)
8.10/10
Flint Town
Flint Town

Twórcy poświęcają dwa lata na poznanie pracy policjantów z Flint w Michigan, żeby pokazać nam nawał problemów i warunki, z jakimi muszą sobie radzić stróże prawa.

Więcej
Zobacz "Flint Town" na Netflix.com
DODAJ

Dziewczyny za kratami

serial (2018)
5.00/10
Dziewczyny za kratami
Dziewczyny za kratami

W Zakładzie Poprawczym Madison w Indianie nastoletnie dziewczyny starają się wrócić na prostą, zmagając się przy tym z licznymi konfliktami i gorącymi uczuciami.

Więcej
Zobacz "Dziewczyny za kratami" na Netflix.com
DODAJ

Eutanazjer

film (2017)
7.30/10
Eutanazjer
Eutanazjer

Pięćdziesięcioletni Viejo (Matti Onnismaa) pracuje w ciągu dnia jako mechanik, a wieczorami zajmuje się usypianiem chorych zwierząt. Kocha je bardziej niż ludzi, dlatego stara się, żeby ich ostatnie chwile były jak najbardziej humanitarne. Co więcej, pobiera za swoje usługi znacznie niższą opłatę niż lokalny weterynarz. Pewnego dnia wchodzi jednak w konflikt z Petrim (Jari Virman), sfrustrowanym przedstawicielem lokalnej grupy nacjonalistów, który chciał pozbyć się swojego psa. Solidnie skonstruowane kino z dreszczykiem. Reżyserem obrazu jest nominowany do nagrody Jussi, utalentowany fiński artysta Teemu Nikki (Lovemilla). Atutem produkcji są wymykający się schematom scenariusz, wartka akcja oraz popisowa gra aktorów. W obsadzie znaleźli się Matti Onnismaa (Światła o zmierzchu), Jari Virman (Betonowa noc), Hannamaija Nikander (Tissit), Heikki Nousiainen (Zakazane owoce) oraz Pihla Penttinen (Książę opery mydlanej). Scenariusz produkcji został wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio.

Więcej
Zobacz "Eutanazjer" na HBOGO
DODAJ
Cziłała z Beverly Hills 3: Viva la Fiesta!
Cziłała z Beverly Hills 3: Viva la Fiesta!

Psia rodzina i jej opiekunowie przenoszą się do eleganckiego hotelu w Beverly Hills. Wszyscy spędzają radosne chwile w spa. Z czasem w psim raju zaczynają się jednak pojawiać kłopoty. Najmłodsza w rodzinie Rosa popada w depresje. Czuje się zagubiona i mało ważna. Papi podejmuje wyzwanie i decyduje się pomóc małej odzyskać blask i siłę. Trzecia część przygód psiaków, które w szybkim czasie zyskały miliony fanów na całym świecie. Obraz tryska dobrym humorem oraz pozytywną energią. Jego reżyserem jest Lev L. Spiro (serial Orange Is the New Black), a w obsadzie znaleźli się m.in.: Frances Fisher (Titanic), Odette Annable (Nienarodzony) oraz Kay Panabaker (Sława). Za produkcję filmu odpowiedzialna była wytwórnia Walta Disneya.

Więcej
Zobacz "Cziłała z Beverly Hills 3: Viva la Fiesta!" na HBOGO
DODAJ

Nauki niezbyt ścisłe

serial (2018)
6.50/10
Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe

Kiedyś profesor filozofii na uniwersytecie. Teraz nauczyciel biologii w liceum. Jack czuje się pokrzywdzony przez los i planuje rewanż na swoich rywalach. Czy znajdzie w nowej szkole jakichś sojuszników?

Więcej
Zobacz "Nauki niezbyt ścisłe" na Showmax.com
DODAJ

21 Thunder

serial (2017)
5.00/10
21 Thunder
21 Thunder

Piłkarze i trenerzy montrealskiej drużyny marzą o sławie. Jednocześnie próbują zapanować nad pozaboiskowym życiem pełnym pasji i miłości, ale też przemocy i strachu.

Więcej
Zobacz "21 Thunder" na Netflix.com
DODAJ
Niezidentyfikowany Złomek Latający
Niezidentyfikowany Złomek Latający

Pewnego dnia na drodze Złomek zauważa niezidentyfikowany obiekt latający. Dwójka nieznajomych szybko ze sobą się zaprzyjaźnia i spędza razem pełną szaleństw i dobrej zabawy noc. Niestety, przybysz z obcej planety zostaje szybko złapany przez wojsko. Złomek i Zygzak McQueen zrobią wszystko, żeby uratować nowego kolegę z opresji. Przygotowana przez kreatywny zespół twórców ze studia Disneya i Pixar jedna z dziewięciu rewelacyjnych krótkometrażowych opowieści o przygodach uwielbianych przez widzów bohaterów kultowej serii Auta.

Więcej
Zobacz "Niezidentyfikowany Złomek Latający" na HBOGO
DODAJ

Japoński Złomek

film (2008)
6.70/10
Japoński Złomek
Japoński Złomek

Złomek trafia na rutynowe holowanie do Tokio. Na miejscu bohater zostaje wyzwany na pojedynek. Musi zmierzyć się w wyścigu z nikczemnym szefem gangu oraz jego wojownikom ninja. Jak zawsze z pomocą przychodzi mu wierny przyjaciel – Zygzak McQueen. Dzięki specjalnym modyfikacjom Złomek ma szanse na zdobycie tytułu i wielką sławę. Przygotowana przez kreatywny zespół twórców ze studiów Disney i Pixar jedna z dziewięciu rewelacyjnych krótkometrażowych opowieści o przygodach uwielbianych przez widzów bohaterów kultowej serii Auta.

Więcej
Zobacz "Japoński Złomek" na HBOGO
DODAJ

Ogniomistrz

film (2007)
6.30/10
Ogniomistrz
Ogniomistrz

Złomek wciela się w rolę wozu strażackiego, który ratuje Zygzaka McQueena z płonącego budynku. Ocalały samochód wyścigowy zostaje przewieziony do szpitala. Na miejscu Złomek, jako uwielbiany przez pielęgniarki lekarz, robi wszystko, żeby pomóc przyjacielowi odzyskać sprawność. Przygotowana przez kreatywny zespół twórców ze studiów Disney i Pixar jedna z dziewięciu rewelacyjnych krótkometrażowych opowieści o przygodach uwielbianych przez widzów bohaterów kultowej serii Auta.

Więcej
Zobacz "Ogniomistrz" na HBOGO
DODAJ

Złomek w pełni

film (2010)
6.30/10
Złomek w pełni
Złomek w pełni

Złomek trafia niespodziewanie na Księżyc, gdzie jego zadaniem jest udzielenie pomocy potrzebującemu Impalowi XIII i odholowanie go na Ziemię. Jak zawsze wspiera go dzielny przyjaciel – Zygzak McQueen. Po szczęśliwym powrocie do Chłodnicy Górskiej Złomek i jego druh są witani jak prawdziwi bohaterowie. Przygotowana przez kreatywny zespół twórców ze studiów Disney i Pixar jedna z dziewięciu rewelacyjnych krótkometrażowych opowieści o przygodach uwielbianych przez widzów bohaterów kultowej serii Auta.

Więcej
Zobacz "Złomek w pełni" na HBOGO
DODAJ