Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 4395

Doktor Strange

film (2016)
7.60/10
Doktor Strange
Doktor Strange

Arogancki Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) jest bardzo uzdolnionym i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje bardzo groźnej kontuzji ręki. Nerwy zostają poważnie uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę w zawodzie. Zdesperowany, szuka pomocy u niejakiego Jonathana (Benjamin Bratt). Strange trafia w okolice Katmandu, gdzie poznaje mistrza Przedwiecznego (Tilda Swinton) i odkrywa w sobie niezwykłe moce. Widowiskowe kino, wyprodukowane przez słynne Marvel Studios. Okraszony humorem, porywający obraz jest ekranizacją popularnego komiksu o niezwyciężonym Doktorze Strange’u. W jego roli brawurowo odnajduje się uwielbiany przez widzów, nominowany do Oscara brytyjski aktor Benedict Cumberbatch (serial Sherlock, Gra tajemnic). W obsadzie tego pełnego zapierających dech w piersiach efektów specjalnych (nominacja do Oscara) filmu znalazły się również takie znakomitości jak Chiwetel Ejiofor (Zniewolony. 12 Years a Slave), Rachel McAdams (Spotlight), Mads Mikkelsen (Polowanie) czy Tilda Swinton (Musimy porozmawiać o Kevinie). Za reżyserię produkcji odpowiadał znany z Dnia, w którym zatrzymała się Ziemia Scott Derrickson.

Więcej
Zobacz "Doktor Strange" na HBOGO
DODAJ

Donnie Brasco

film (1997)
7.80/10
Donnie Brasco
Donnie Brasco

USA, lata siedemdziesiąte. Joe Pistone (Johnny Depp) to młody agent FBI, który zajmuje się rozpracowywaniem grup przestępczych. Mężczyzna jest w pełni zaangażowany w swoją pracę. Pewnego dnia decyduje się opuścić rodzinę, aby zająć się infiltracją grupy mafijnej. Wciela się w postać Donniego Brasco, młodego pasera biżuterii. Udaje mu się zaprzyjaźnić z Benjaminem „Lewusem” Ruggiero (Al Pacino), dzięki któremu poznaje wielu wpływowych gangsterów. Oparty na faktach, wzorcowo zrealizowany kryminał z trzykrotnie nominowanym do Oscara Johnnym Deppem (Marzyciel, cykl Piraci z Karaibów) oraz zdobywcą Nagrody Akademii Alem Pacino (Ojciec chrzestny, Zapach kobiety) w rolach głównych. Obok nich pojawiają się Michael Madsen (Kill Bill), Bruno Kirby (Kiedy Harry poznał Sally) oraz Anne Heche (Fakty i akty). Film w reżyserii nagrodzonego BAFTĄ Mike’a Newella (Cztery wesela i pogrzeb, Harry Potter i Czara Ognia) pozwala zajrzeć do świata inwigilujących środowiska przestępcze agentów służb specjalnych. Twórcom udało się też sugestywnie wskrzesić ducha przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Inspiracją dla bardzo solidnego, nominowanego do Oscara scenariusza Paula Attanasio (Quiz Show) były dwie książki: „Donnie Brasco: My Undercover Life in the Mafia" Richarda Woodleya oraz „Donnie Brasco: My Undercover Life in the Mafia" Josepha D. Pistone’a.

Więcej
Zobacz "Donnie Brasco" na HBOGO
DODAJ

9. życie Louisa Draxa

film (2015)
6.30/10
9. życie Louisa Draxa
9. życie Louisa Draxa

Dziewięcioletniego Louisa Draxa (Aiden Longworth) nieustannie prześladuje pech. W dniu urodzin chłopcu przytrafia się tajemniczy wypadek, po którym zapada w głęboką śpiączkę. Zafascynowany matką Louisa (Sarah Gadon) neurolog Allan Pascal (Jamie Dornan) pragnie za wszelką cenę odkryć prawdę i dowiedzieć się, co dokładnie było przyczyną zdarzenia. Lekarz decyduje się na przeprowadzenie kontrowersyjnego eksperymentu, podczas którego Louis z otchłani śpiączki nawiązuje kontakt ze światem i odsłania porażające fakty…Specjalizujący się w kinie grozy reżyser Alexandre Aja (Wzgórza mają oczy, Lustra) przedstawia pełen mrocznych tajemnic thriller psychologiczny, oparty na bestsellerowej powieści Liz Jensen. Film opowiada o zagadkowym wypadku, w wyniku którego dziewięcioletni chłopiec zapada w śpiączkę. Prawdę o zdarzeniu próbuje odkryć zajmujący się nim lekarz. Ciekawie zawiązana intryga, hipnotyzujący klimat oraz nieoczywiste postacie to tylko niektóre z wyróżników tego wciągającego obrazu. W jego obsadzie znaleźli się znani i lubiani aktorzy, m.in. gwiazda Pięćdziesięciu twarzy Greya Jamie Dornan, Sarah Gadon (Wróg), Aiden Longworth (Miasteczko Cut Bank), laureat trzech nagród Emmy Aaron Paul (serial Breaking Bad) oraz nominowany do Złotego Globu Oliver Platt (serial Huff).

Więcej
Zobacz "9. życie Louisa Draxa" na HBOGO
DODAJ

Niepewne

serial (2017)
7.70/10
Niepewne
Niepewne

Issa Dee (Issa Rae) jest młodą Afroamerykanką, która mieszka w Los Angeles. Mimo licznych upokorzeń i chronicznego braku pewności siebie stara się żyć po swojemu, nie zważając na różnego rodzaju konwenanse. I chociaż nieustannie zmaga się z brakiem pieniędzy i problemami z pracą, do wszystkiego podchodzi z humorem. Jej najlepszą przyjaciółką jest skupiona na sobie prawniczka Molly (Yvonne Orji). Błyskotliwy serial o pokoleniu zagubionych współczesnych dwudziestolatek. Ich przyjaźniach, doświadczeniach, radościach i problemach. Jego pomysłodawczynią, producentką i odtwórczynią głównej roli jest utalentowana Issa Rae (serial First). Sławę przyniosły jej strona internetowa The Misadventures Of Awkward Black Girl oraz kanał na YouTube (ponad 200 tys. obserwatorów i 20 milionów odtworzeń). Obok niej w produkcji występują Yvonne Orji (serial Love That Girl!), Jay Ellis (serial Zasady gry) oraz Lisa Joyce (Nigdy nie jest za późno). Produkcja została wyróżniona nominacją do Złotego Globu.

Więcej
Zobacz "Niepewne" na HBOGO
DODAJ

I Called Him Morgan

film (2016)
7.40/10
I Called Him Morgan
I Called Him Morgan

Wiele lat po odsiedzeniu wyroku za zastrzelenie swojego partnera, jazzmana Lee Morgana, Helen Morgan opowiada o wspólnym życiu z tym artystą i o jego dorobku.

Więcej
Zobacz "I Called Him Morgan" na Netflix.com
DODAJ

Nieletnie Amatorki

film (2015)
6.70/10
Nieletnie Amatorki
Nieletnie Amatorki

Szkoła średnia w Zurychu. Grupa czternastolatków zmaga się z procesem dojrzewania i zmianami zachodzącymi w ich ciałach. Poddawani są również ciągłej presji i muszą ukrywać swoje prawdziwe uczucia. Nieustannie czują potrzebę bycia jeszcze fajniejszymi, zabawniejszymi, bardziej atrakcyjnymi. Trwa między nimi walka o popularność w mediach społecznościowych. Młodzi ludzie kreują tam inną rzeczywistość, w której nie ma żadnych ograniczeń. Permanentne napięcie i rywalizacja mogą jednak prowadzić do tragedii. Oryginalne kino o pokoleniu współczesnych nastolatków i wpływie mediów społecznościowych na ich życie oraz seksualność. Obraz Szwajcara Niklausa Hilbera (Chaos and Cadavers, Cannabis) jest szczery do bólu i angażuje widza od pierwszych chwil. Twórcy konsekwentnie budują atmosferę narastającego zagrożenia, dzięki czemu fabuła przez cały czas trzyma w napięciu. W rolach głównych występują utalentowani amatorzy – Fabrizio Borsani (Vitus), Annina Walt (Nichts passiert), Chiara Carla Bär (serial Tatort), Luna Wedler (Blue My Mind), Benjamin Dangel – którym udaje się stworzyć wielowymiarowe, intrygujące postacie. Film zmusza do refleksji nad kondycją współczesnego społeczeństwa i skutkami, jakie pociąga za sobą niekontrolowany dostęp do Internetu. Pokazuje m.in. takie zjawiska jak cyberprzemoc czy przenoszenie kontaktów międzyludzkich do świata wirtualnego. Produkcja zdobyła nagrodę dla najlepszego filmu na festiwalu w Zurychu. Była ponadto nominowana w trzech kategoriach do Szwajcarskich Nagród Filmowych.

Więcej
Zobacz "Nieletnie Amatorki" na HBOGO
DODAJ

Nieśmiertelni

film (2016)
5.00/10
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Historia rodem z science fiction. Rosyjski multimilioner Dmitri Itskov zbiera grupę utalentowanych naukowców i rusza na poszukiwania źródła życia. Podobno jest ono już w zasięgu dłoni.

Więcej
Zobacz "Nieśmiertelni" na Showmax.com
DODAJ

Przemoc ma twarz kobiety

film (2016)
5.00/10
Przemoc ma twarz kobiety
Przemoc ma twarz kobiety

Kobiety coraz częściej ze sobą walczą. Ich konflikty bywają brutalne i bezkompromisowe. Ofiarami stają się czasami również mężczyźni. Czy brytyjski wymiar sprawiedliwości będzie w stanie zahamować postępującą agresję płci pięknej?

Więcej
Zobacz "Przemoc ma twarz kobiety" na Showmax.com
DODAJ
Trzecia wojna światowa - wybór strategii
Trzecia wojna światowa - wybór strategii

Kryzys na Ukrainie i rosyjskie zaangażowanie w Syrii zbliża świat do kolejnego globalnego konfliktu. Jak zareaguje NATO na wielkie zagrożenie nuklearne? Zapraszamy do gry taktycznej toczonej przez największych brytyjskich dyplomatów.

Więcej
Zobacz "Trzecia wojna światowa - wybór strategii" na Showmax.com
DODAJ

Wild Patagonia

serial (2015)
5.00/10
Wild Patagonia
Wild Patagonia

Region Patagonii to surowa kombinacja gór, pustyń i wybrzeży, jednak mimo to ta jałowa kraina jest siedliskiem różnorodnych gatunków zwierząt.

Więcej
Zobacz "Wild Patagonia" na Netflix.com
DODAJ

Kibaoh Klashers

serial (2017)
5.00/10
Kibaoh Klashers
Kibaoh Klashers

Młody żuk Dylan i jego przyjaciele — Hailey i Ollie — łączą siły, aby stanąć naprzeciw potężnym konkurentom w ekscytujących i superszybkich zawodach Battle Bladingu.

Więcej
Zobacz "Kibaoh Klashers" na Netflix.com
DODAJ

Fatalna czarownica

serial (2017)
7.40/10
Fatalna czarownica
Fatalna czarownica

Podczas odwiedzin w szkole dla czarownic niezdarna dziewczyna uświadamia sobie, że może być jedną z nich. Serial na podstawie uwielbianych książek Jill Murphy.

Więcej
Zobacz "Fatalna czarownica" na Netflix.com
DODAJ

Ozark

serial (2017)
8.60/10
Ozark
Ozark

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Więcej
Zobacz "Ozark" na Netflix.com
DODAJ

The Adventures of Puss in Boots

serial (2015)
6.90/10
The Adventures of Puss in Boots
The Adventures of Puss in Boots

W tym komediowym serialu familijnym śledzimy przygody najwspanialszego na świecie kociego wojownika, kochanka i konesera mleka, który odwiedza egzotyczne miejsca.

Więcej
Zobacz "The Adventures of Puss in Boots" na Netflix.com
DODAJ

Potężne Kaczory

film (1992)
6.40/10
Potężne Kaczory
Potężne Kaczory

Gordon Bombay, a hotshot lawyer, is haunted by memories of his childhood, when, as the star player in his champion hockey team, he lost the winning goal in a shootout, thereby losing the game, and the approval of his coach. When the court orders him to coach a peewee hockey team, the worst in the league, Gordon is at first very reluctant. However, he eventually gains the respect of the kids and teaches them how to win, gaining a sponsor on the way and giving the team the name of The Ducks. In the finals, they face Gordon's old team, coached by Gordon's old coach, giving Gordon a chance to face old ghosts.

Więcej
Zobacz "Potężne Kaczory" na HBOGO
DODAJ

Potężne Kaczory

film (1994)
6.00/10
Potężne Kaczory
Potężne Kaczory

Były prawnik Gordon Bombay (Emilio Estevez) pracuje w sklepie sportowym, gdzie zajmuje się ostrzeniem łyżew. Mężczyzna marzy jednak o powrocie do pracy trenerskiej. Pewnego dnia los się do niego uśmiecha i Gordon może w końcu po raz kolejny wykazać się swoimi niezwykłymi talentami. Zespół o nazwie Potężne Kaczory ma reprezentować Stany Zjednoczone na Młodzieżowych Igrzyskach Dobrej Woli odbywających się w Los Angeles. Jego przeciwnikiem będzie mistrzowska drużyna hokejowa z Islandii. Co z tego wyniknie? Pogodny i pełen dobrego humoru film dla młodzieży, który jest kontynuacją kasowego hitu wytwórni Walta Disneya opowiadającego o niezwykłym trenerze hokeja oraz jego drużynie. W rolę głównego bohatera wciela się niezrównany zdobywca Nagrody Specjalnej na MFF w Wenecji Emilio Estevez (Bobby). Obok niego występują m.in. Kathryn Erbe (Opętanie), nominowany do nagrody Saturna Joshua Jackson (serial The Affair) oraz Jan Rubes (Śmiertelnie mroźna zima). Reżyserem obrazu był dwukrotnie wyróżniony nominacją do nagrody Emmy Sam Weisman (serial Prawnicy z Miasta Aniołów).

Więcej
Zobacz "Potężne Kaczory" na HBOGO
DODAJ

Potężne Kaczory Cz. 3

film (1996)
5.30/10
Potężne Kaczory Cz. 3
Potężne Kaczory Cz. 3

In the third episode of this series, the Ducks get scholarships to Eden Hall Academy, a high ranking prep school. But as freshmen, they will have to face the snob varsity team...

Więcej
Zobacz "Potężne Kaczory Cz. 3" na HBOGO
DODAJ

[REC]2

film (2009)
6.60/10
[REC]2
[REC]2

Bezpośrednia kontynuacji pierwszej części. Chaos i zniszczenie rozpoczęte w starej hiszpańskiej kamienicy rozprzestrzenia się. Siły specjalne i wojsko niewiele pomogą. Rozpoczętej apokalipsy nic już nie zatrzyma.

Więcej
Zobacz "[REC]2" na Showmax.com
DODAJ

Dzikie Chiny

serial (2008)
8.60/10
Dzikie Chiny
Dzikie Chiny

Ten złożony z sześciu odcinków serial przedstawia najbardziej egzotyczne i niezbadane rejony wchodzące w skład zróżnicowanego krajobrazu Chin.

Więcej
Zobacz "Dzikie Chiny" na Netflix.com
DODAJ

Wild Japan

serial (2015)
8.30/10
Wild Japan
Wild Japan

Pomimo dużego zaludnienia, rozwoju przemysłu i mnogości klęsk żywiołowych, takich jak trzęsienia ziemi i tsunami, Japonia wciąż obfituje w skarby natury.

Więcej
Zobacz "Wild Japan" na Netflix.com
DODAJ

Bonnie i Clyde

film (2013)
3.70/10
Bonnie i Clyde
Bonnie i Clyde

Uzbrojony skazaniec uwodzi kelnerkę z małego miasteczka i razem dokonują jednej z największych serii napadów na bank w historii.

Więcej
Zobacz "Bonnie i Clyde" na Netflix.com
DODAJ

Piękny drań

film (2016)
7.20/10
Piękny drań
Piękny drań

Wrażliwy outsider trafia do internatu dla chłopaków kochających rugby, gdzie nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z wybitnym zawodnikiem.

Więcej
Zobacz "Piękny drań" na Netflix.com
DODAJ

Jentł

film (1983)
6.60/10
Jentł
Jentł

Żydowska dziewczynka nie może pogodzić się z tym, że ma ograniczone możliwości. Aby osiągnąć sukces, przebiera się za chłopca i rozpoczyna edukację. Niestety plan sypie się, gdy niespodziewanie pojawia się miłość.

Więcej
Zobacz "Jentł" na Showmax.com
DODAJ

Bodom

film (2016)
5.20/10
Bodom
Bodom

Morderstwo nad jeziorem Bodom to prawdziwa legenda. Zabójca wciąż pozostaje nieuchwytny. Mówią, że grasuje w pobliskim lesie. Pewna grupa śmiałków planuje rozwiązać zagadkę. Nie przypuszczają, w jaki koszmar się pakują.

Więcej
Zobacz "Bodom" na Showmax.com
DODAJ