Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 4212

Droga Śmierci

film (2009)
6.10/10
Droga Śmierci
Droga Śmierci

Joshua (Cuba Gooding Jr.) i Mickey (Johnny Messner) są drobnymi rzezimieszkami, którzy pracują dla lokalnego gangstera Vincenta (Miguel Ferrer). Pewnego dnia dowiadują się, że niejaki Frankie Tahoe (Noel Gugliemi) planuje zabić ich szefa. Joshua, Mickey i Vincent postanawiają dopaść mężczyznę w nocnym klubie. Niestety, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Rozwścieczony Vincent zabija Frankiego kijem bejsbolowym. Pech chce, że mężczyzna był bliskim współpracownikiem mafijnego bossa, Nino (Harvey Keitel).Ekscytujące gangsterskie kino w doborowej obsadzie. Szybkie tempo akcji, błyskotliwe dialogi, duża dawka napięcia oraz sprytnie skonstruowana intryga to podstawowe wyróżniki filmu w reżyserii specjalizującego się w thrillerach Francka Khalfouna (Poziom -2, Maniac). W głównych rolach wyraziste kreacje tworzą takie gwiazdy Hollywood, jak m.in.: laureat Oscara Cuba Gooding Jr. (Jerry Maguire, Siła i honor), nominowany do Nagrody Akademii Harvey Keitel (Bugsy, Wściekłe psy) oraz Miguel Ferrer (serial Miasteczko Twin Peaks, Traffic).

Więcej
Zobacz "Droga Śmierci" na HBOGO
DODAJ

Chronicznie Miejski

film (2016)
5.70/10
Chronicznie Miejski
Chronicznie Miejski

Dobrze rokujący młody pisarz Fenton Dillane (Shiloh Fernandez) opuścił w niesławie rodzinny Nowy Jork krótko po tym, jak opublikował swoją pierwszą powieść. Zdradził w niej sekrety z życia prominentnej rodziny swojej ówczesnej dziewczyny Jessie (Ashley Benson). Rok później chłopak wraca do miasta, licząc, że uda mu się pogodzić z byłą ukochaną. Niestety, okazuje się, że dziewczyna jest zaręczona…Pełna ironii i czarnego humoru, błyskotliwa komedia o dojrzewaniu. Jej twórcą jest pochodzący z Ekwadoru niezależny reżyser Xavier Manrique (Losing Sam). Chronicznie miejski to jego pełnometrażowy debiut. Ciekawe kreacje aktorskie tworzą w filmie m.in. Shiloh Fernandez (Martwe zło, We Are Your Friends), Ashley Benson (serial Słodkie kłamstewka, Spring Breakers), Addison Timlin (Twardziele, Ten niezręczny moment), Josh Peck (serial Drake i Josh, Bitwa roku) oraz zdobywczyni dwóch Złotych Globów, Mary-Louise Parker (serial Trawka, Red). Zdjęcia powstały w Nowym Jorku.

Więcej
Zobacz "Chronicznie Miejski" na HBOGO
DODAJ

Skrzypek

film (2015)
6.80/10
Skrzypek
Skrzypek

Laerte (Lázaro Ramos) to niezwykle utalentowany skrzypek, który wbrew wszelkim oczekiwaniom nie zostaje zakwalifikowany do składu prestiżowej orkiestry symfonicznej São Paulo. Jest to dla niego ogromny cios. Aby zarobić na życie, mężczyzna decyduje się zostać nauczycielem muzyki w Heliopolis, największej brazylijskiej faweli. Początki są bardzo trudne. Z czasem jednak udaje mu się zdobyć zaufanie uczniów i rozbudzić w nich miłość do sztuki. Oparta na faktach, inspirująca i pełna emocji opowieść o otwieraniu się na świat i pokonywaniu przeciwności losu. Jej reżyserem jest zdobywca Nagrody Młodych na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes Sérgio Machado (Cidade Baixa). Twórca zaprasza widzów do brutalnego świata brazylijskich faweli, których mieszkańcy każdego dnia muszą mierzyć się z własnym przeznaczeniem. Udowadnia jednocześnie, że dzięki sile sztuki ludzie mogą zacząć doświadczać rzeczywistości w zupełnie nowy sposób. W główne role wcielają się brawurowo Lázaro Ramos (Człowiek, który kopiował), debiutanci Kaique de Jesus i Elzio Vieira, Sandra Corveloni (Linha de Passe) oraz Fernanda de Freitas (serial Pé na Jaca). Produkcja została wyróżniona Nagrodą Publiczności na festiwalu filmowym w São Paulo. Otrzymała ponadto trzy nominacje do Cinema Brazil Grand Prize, w tym w kategorii „najlepszy film”.

Więcej
Zobacz "Skrzypek" na HBOGO
DODAJ

Acapulco La vida va

film (2016)
5.00/10
Acapulco La vida va
Acapulco La vida va

Trzech wiekowych przyjaciół jedzie do Acapulco, niby w poszukiwaniu dawnej miłości jednego z nich. Prawdziwy powód wyprawy jest jednak bardziej zaskakujący.

Więcej
Zobacz "Acapulco La vida va" na Netflix.com
DODAJ

Headshot

film (2016)
6.40/10
Headshot
Headshot

Młody mężczyzna budzi się ze śpiączki ze wspomnieniami brutalnego ataku, które okazują się bardzo niebezpieczne i dla niego, i dla opiekującej się nim lekarki.

Więcej
Zobacz "Headshot" na Netflix.com
DODAJ

8 części prawdy

film (2007)
6.60/10
8 części prawdy
8 części prawdy

Prezydent USA Ashton zostaje postrzelony kilka chwil po przybyciu na szczyt antyterrorystyczny w Hiszpanii.

Więcej
Zobacz "8 części prawdy" na Netflix.com
DODAJ

Lucid Dream

film (2017)
6.00/10
Lucid Dream
Lucid Dream

Zrozpaczony ojciec, który od trzech lat bezskutecznie szuka porwanego syna, postanawia wykorzystać w swoim śledztwie świadome sny.

Więcej
Zobacz "Lucid Dream" na Netflix.com
DODAJ

Atak krwiożerczych donatów

film (2016)
4.10/10
Atak krwiożerczych donatów
Atak krwiożerczych donatów

Jak groźne mogą być pączki, wie każdy zmagający się ze zbyt wysokim cholesterolem. To jednak nie wszystko. Mogą one też mordować w bardziej tradycyjny sposób. Jak to możliwe? Zobaczcie!

Więcej
Zobacz "Atak krwiożerczych donatów" na Showmax.com
DODAJ

Aż do piekła

film (2016)
7.70/10
Aż do piekła
Aż do piekła

"Kapitalizm chwyta za gardło pewną niezamożną rodzinę. Dwaj bracia postanawiają się zemścić, napadając na małomiasteczkowe banki. Czy ich zbrodniczy rajd zaprowadzi ich aż do piekła? "

Więcej
Zobacz "Aż do piekła" na Showmax.com
DODAJ

Hell on wheels

serial (2011)
8.30/10
Hell on wheels
Hell on wheels

Zapraszamy na Dziki Zachód. Krew się leje, kolty strzelają, a zakapiory tłuką się po gębach. W tle budowa amerykańskiej kolei, która wprowadza rewolucję przemysłową na amerykańskie prerie.

Więcej
Zobacz "Hell on wheels" na Showmax.com
DODAJ
Prosta Historia O Morderstwie
Prosta Historia O Morderstwie

Ojciec i syn w jednym zawodzie to nie zawsze jest dobra sprawa. Szczególnie gdy działają razem w policji, tatuś okazuje się nieuczciwym gliniarzem, a młody jest czysty jak łza.

Więcej
Zobacz "Prosta Historia O Morderstwie" na Showmax.com
DODAJ

G.I. Joe: Renegaci

serial (2010)
7.20/10
G.I. Joe: Renegaci
G.I. Joe: Renegaci

Specjalna jednostka G.I. Joe zostaje oskarżona o czyny, których nie popełniła. Teraz muszą walczyć w ukryciu i oczyścić się z zarzutów. Wszystkie drogi prowadzą do Cobry.

Więcej
Zobacz "G.I. Joe: Renegaci" na Showmax.com
DODAJ

Mr Robot

serial (2015)
8.60/10
Mr Robot
Mr Robot

Poznaj Elliota. Z jednej strony korporacyjny informatyk, z drugiej niebezpieczny haker. Geniusz, wcielający się w nocnego mściciela, a zarazem introwertyk z problemami. Czy taki człowiek jest w stanie rozpocząć rewolucję?

Więcej
Zobacz "Mr Robot" na Showmax.com
DODAJ

Graves

serial (2016)
6.30/10
Graves
Graves

Pochodzący z Partii Republikańskiej były prezydent Stanów Zjednoczonych Graves (Nick Nolte) obchodzi dwudziestą piątą rocznicę opuszczenia Białego Domu, w którym spędził aż dwie kadencje. Mężczyzna przeżywa kryzys egzystencjalny. Uświadamia sobie, że wiele decyzji jego administracji mogło mieć dla kraju bardzo negatywne skutki. Mimo sprzeciwu najbliższych - w tym żony Margaret (Sela Ward), która sama ma polityczne ambicje - Graves postanawia wrócić do życia publicznego i naprawić swoje błędy. Słodko-gorzki serial komediowy, który świetnie wstrzelił się w aktualną sytuację polityczną w USA. Jego głównym bohaterem jest były amerykański prezydent, który ppo latach zaczyna dostrzegać negatywne skutkie swoich rządów. Jako lider wolnego świata podjął wiele nietrafionych decyzji i próbuje je teraz naprawić. W jego rolę kapitalnie wciela się trzykrotnie nominowany do Nagrody Akademii Nick Nolte (Książę przypływów). W obsadzie produkcji znaleźli się również m.in. laureatka Złotego Globu Sela Ward (serial Once and Again), Skylar Astin (Pitch Perfect 2), Heléne Yorke (serial Masters of Sex) oraz Chris Lowell (Służące). Twórcą obrazu jest Joshua Michael Stern, znany dzięki filmowi pt. Jobs pokazującemu historię założyciela firmy Apple. Pierwsza sezon serialu składa z dziesięciu półgodzinnych odcinków.

Więcej
Zobacz "Graves" na HBOGO
DODAJ

Potwór Z Martfű

film (2016)
7.40/10
Potwór Z Martfű
Potwór Z Martfű

Węgry, lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte XX wieku. Małe miasteczko Martfü jest terroryzowane przez seryjnego mordercę. Żadna z młodych kobiet nie może czuć się bezpiecznie. O zbrodnie zostaje posądzony miejscowy mężczyzna. Prokurator domaga się dla niego kary śmierci. Ostatecznie rzekomy sprawca zostaje skazany na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności. Jednak siedem lat później znowu zaczynają ginąć kobiety. Pewien młody detektyw za honor stawia sobie ustalenie wszelkich faktów dotyczących sprawy. Kiedy zaczyna rozumieć, że do więzienia trafił niewinny człowiek, postanawia zrobić wszystko, żeby go stamtąd wyciągnąć. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, sprawnie skonstruowany thriller, w którym nie brakuje mrocznych tajemnic. Obraz w realistyczny sposób ukazuje pogrążone w autorytarnym systemie powojenne Węgry z ich przygnębiającą i duszną atmosferą. Reżyser Árpád Sopsits (Video Blues, Torzók) umiejętnie kreśli intrygujące i nieoczywiste w warstwie psychologicznej postacie. Film nie stroni od brutalności. Są w nim sceny, które mogą zszokować bardziej wrażliwych widzów. W główne role przekonująco wcielają się: Károly Hajduk (Transmisja), Péter Bárnai (Vikend), Zsolt Anger (serial HBO Złote życie), Zsolt Trill (Swobodne opadanie), Mónika Balsai (Z czystym sercem). Za sugestywne zdjęcia do filmu operator Gábor Szabó (Galloping Mind) otrzymał nagrodę węgierskich krytyków.

Więcej
Zobacz "Potwór Z Martfű" na HBOGO
DODAJ

Motel

film (2007)
6.20/10
Motel
Motel

Uziemiona w położonym na odludziu hotelu para odkrywa, że ich pokój jest naszpikowany kamerami, a oni sami są bohaterami filmu snuff.

Więcej
Zobacz "Motel" na Netflix.com
DODAJ

Mgła

film (2005)
3.60/10
Mgła
Mgła

Nabrzeżne miasteczko zostaje nawiedzone przez złe duchy trędowatych i marynarzy, którzy zginęli na pokładzie statku celowo zniszczonego przez założycieli osady.

Więcej
Zobacz "Mgła" na Netflix.com
DODAJ

Pole rażenia

film (1993)
5.80/10
Pole rażenia
Pole rażenia

Śledczy Tom Hardy zostaje zdegradowany za publiczne stwierdzenie, że seryjnym mordercą jest policjant. Wkrótce zaczynają ginąć jego dawne kochanki.

Więcej
Zobacz "Pole rażenia" na Netflix.com
DODAJ

Zabić wspomnienia

film (2007)
7.50/10
Zabić wspomnienia
Zabić wspomnienia

Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów rozpoczyna proces walki z żałobą po rodzinie, którą stracił w zamachach z 11 września.

Więcej
Zobacz "Zabić wspomnienia" na Netflix.com
DODAJ

Most na rzece Kwai

film (1957)
8.20/10
Most na rzece Kwai
Most na rzece Kwai

Akcja tego epickiego obrazu rozgrywa się podczas II wojny światowej w japońskim obozie jenieckim. Brytyjscy jeńcy budują most, aby nie stracić morale.

Więcej
Zobacz "Most na rzece Kwai" na Netflix.com
DODAJ
Mardi Gras: Ostatki na ostro
Mardi Gras: Ostatki na ostro

Trzech niezbyt popularnych kumpli ze studiów udaje się do Nowego Orleanu w poszukiwaniu ostrych imprez i powodzenia u płci przeciwnej.

Więcej
Zobacz "Mardi Gras: Ostatki na ostro" na Netflix.com
DODAJ

The Hit List

film (2010)
5.40/10
The Hit List
The Hit List

Wciągający thriller o tym, jak niewinna pogawędka podczas pijackiej nocy doprowadza do wydania wyroku śmierci na ludzi, którzy zaszli pewnemu mężczyźnie za skórę.

Więcej
Zobacz "The Hit List" na Netflix.com
DODAJ

Fireproof

film (2008)
6.60/10
Fireproof
Fireproof

Małżeństwo oddanego pracy strażaka nieuchronnie zmierza ku rozwodowi, ale właśnie wtedy z pomocą i radą przychodzi mu głęboko wierzący ojciec.

Więcej
Zobacz "Fireproof" na Netflix.com
DODAJ

S.W.A.T.: Miasto w ogniu

film (2011)
5.40/10
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
S.W.A.T.: Miasto w ogniu

Po nieudanej próbie odbicia zakładników ekipa SWAT z Detroit staje się celem zbuntowanego agenta rządowego, który planuje zemstę.

Więcej
Zobacz "S.W.A.T.: Miasto w ogniu" na Netflix.com
DODAJ