Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 924

Rogate ranczo

film (2004)
5.40/10
Rogate ranczo
Rogate ranczo

Obarczona dużym kredytem, uboga wdowa Pearl mieszka z córką na farmie pełnej przeróżnych gatunków zwierząt. Kiedy stado krów dowiaduje się o ogromnym długu właścicielki, wpada w popłoch. Zwierzęta, obawiając się, że zdesperowana kobieta sprzeda je do lokalnej przetwórni mięsa, postanawiają działać. Z pomocą przychodzi im koń Buck, który kiedyś należał do łowcy… Pokaż więcej...Obarczona dużym kredytem, uboga wdowa Pearl mieszka z córką na farmie pełnej przeróżnych gatunków zwierząt. Kiedy stado krów dowiaduje się o ogromnym długu właścicielki, wpada w popłoch. Zwierzęta, obawiając się, że zdesperowana kobieta sprzeda je do lokalnej przetwórni mięsa, postanawiają działać. Z pomocą przychodzi im koń Buck, który kiedyś należał do łowcy głów. Mieszkańcy gospodarstwa zamierzają dopaść bandytę o imieniu Slim, za którego wyznaczona jest nagroda w wysokości 1000 dolarów.Pełna dobrego humoru i rewelacyjnych gagów, doskonała animacja z wytwórni Walta Disneya. Twórcy tej wybornej komedii zabierają widzów na Dziki Zachód. Produkcja przeznaczona jest dla dzieci, ale zapewnia dobrą rozrywkę również dorosłym. Jej reżyserami są Will Finn (Droga do Eldorado, Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki) i John Sanford (serial Jeźdźcy smoków). Za tłumaczenie odpowiedzialny był Bartosz Wierzbięta, współtwórca sukcesu polskiej wersji Shreka. Swoich głosów w polskiej wersji językowej użyczyły takie gwiazdy jak Bożena Dykiel, Ewa Dałkowska, Witold Pyrkosz, Anna Polony czy Edyta Olszówka. Obraz został wyróżniony trzema nominacjami do nagrody Annie.

Więcej
Zobacz "Rogate ranczo" na HBOGO
DODAJ

Clarence

serial (2014)
6.50/10
Clarence
Clarence

Pełna pozytywnych emocji, animowana opowieść o perypetiach pewnego, rezolutnego dziewięciolatka.

Więcej
Zobacz "Clarence" na HBOGO
DODAJ

Pidżamersi

serial (2016)
6.70/10
Pidżamersi
Pidżamersi

Trójka sześciolatków prowadzi normalne życie za dnia, a w nocy przeistacza się w superbohaterów i walczy ze złem jako drużyna Pidżamersów.

Więcej
Zobacz "Pidżamersi" na Netflix.com
DODAJ

Spice World

film (1997)
3.40/10
Spice World
Spice World

Szalone przygody dziewczyn ze Spice Girls przed wielkim koncertem w Londynie. By na niego dotrzeć, muszą uporać się z włoskimi macho, przybyszami z kosmosu i chciwym magnatem prasowym.

Więcej
Zobacz "Spice World" na Showmax.com
DODAJ

Piękna i Bestia

film (2017)
7.20/10
Piękna i Bestia
Piękna i Bestia

Młoda, odważna kobieta więziona jest w zaczarowanym zamku, gdzie zegary i świeczniki żyją własnym życiem, a władcą jest zaklęty w bestię książę o dobrym sercu.

Więcej
Zobacz "Piękna i Bestia" na Netflix.com
DODAJ
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro: Edycja specjalna
Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro: Edycja specjalna

Lupin, jego pomocnik, Jigen, i samuraj o imieniu Goemon wyruszają do zamku hrabiego Cagliostro, aby przyjrzeć się prowadzonemu tam procederowi fałszowania pieniędzy.

Więcej
Zobacz "Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro: Edycja specjalna" na Netflix.com
DODAJ

Stuart Malutki

film (1999)
5.90/10
Stuart Malutki
Stuart Malutki

Państwo Malutcy, pragnąc adoptować dziecko, odwiedzają sierociniec. Na miejscu spotykają małą mysz o imieniu Stuart, którą postanawiają zabrać do domu.

Więcej
Zobacz "Stuart Malutki" na Amazon Prime Video
DODAJ

Na fali

film (2007)
6.70/10
Na fali
Na fali

A behind-the-scenes look at the annual Penguin World Surfing Championship, and its newest participant, up-and-comer Cody Maverick.

Więcej
Zobacz "Na fali" na Amazon Prime Video
DODAJ

Kto to był?

serial (2018)
6.40/10
Kto to był?
Kto to był?

Ten program komediowy pełen różnorodnych skeczy to świetna okazja, by zapoznać się ze słynnymi postaciami historycznymi. W oparciu o serię bestsellerowych książek.

Więcej
Zobacz "Kto to był?" na Netflix.com
DODAJ

Muppety

film (2011)
7.10/10
Muppety
Muppety

Walter, Gary (Jason Segel) oraz jego dziewczyna Mary (Amy Adams) spędzają wakacje w Los Angeles. Pewnego dnia ich spokój zostaje przerwany przez chciwego Texa Richmana (Chris Cooper). Trójka wpadają na trop uknutej przez niego mrocznej intrygi. Mężczyzna uważa, że pod ziemią, na której stoi teatr Muppetów znajduje się ropa. Planuje go zburzyć i czym prędzej zacząć odwierty. Aby… Pokaż więcej...Walter, Gary (Jason Segel) oraz jego dziewczyna Mary (Amy Adams) spędzają wakacje w Los Angeles. Pewnego dnia ich spokój zostaje przerwany przez chciwego Texa Richmana (Chris Cooper). Trójka wpadają na trop uknutej przez niego mrocznej intrygi. Mężczyzna uważa, że pod ziemią, na której stoi teatr Muppetów znajduje się ropa. Planuje go zburzyć i czym prędzej zacząć odwierty. Aby powstrzymać Richmana, przyjaciele będą musieli namówić Kermita, Pannę Piggy, Misia Faziego oraz resztę grupy do powrotu na scenę. Czy uda im się zapobiec tragedii?

Więcej
Zobacz "Muppety" na HBOGO
DODAJ

Muppety: Poza prawem

film (2014)
6.40/10
Muppety: Poza prawem
Muppety: Poza prawem

Muppety wyruszają na światowe tournée. Ich występy mają odbyć się w najpiękniejszych miejscach na ziemi. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, artystów wspiera energiczny menedżer – Dominic Badguy (Ricky Gervais). Sytuacja niespodziewanie się komplikuje, kiedy pod postać Kermita zaczyna podszywać się jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie - Constantine.… Pokaż więcej...Muppety wyruszają na światowe tournée. Ich występy mają odbyć się w najpiękniejszych miejscach na ziemi. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, artystów wspiera energiczny menedżer – Dominic Badguy (Ricky Gervais). Sytuacja niespodziewanie się komplikuje, kiedy pod postać Kermita zaczyna podszywać się jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie - Constantine. Na domiar złego okazuje się, że rezolutny Dominic jest jego pomocnikiem.Kolejna opowieść o przygodach uwielbianych na całym świecie kukiełek, stworzonych wiele lat temu przez niezapomnianego Jima Hensona. Obraz wyreżyserował zdobywca 11 nominacji do Nagrody Emmy James Bobin (serial HBO Flight of the Conchords), autor nominowanej do BAFTY komedii Muppety. Film charakteryzuje się żywą, pełną perypetii akcją, którą śledzi się z rosnącym zainteresowaniem. Twórcy zręcznie bawią się konwencją filmów kryminalnych i zgrabnie budują postacie. Fabułę urozmaicają wpadające w ucho piosenki, ale i tak największym atutem obrazu jest niepowtarzalny brytyjski humor. Muppetom towarzyszą na ekranie m.in. laureat Złotego Globu Ricky Gervais (seriale Biuro, Statyści), znany z serialu Współczesna rodzina Ty Burrell, gwiazda kina akcji Tom Hiddleston (Avengers, Thor: Mroczny świat), nagrodzony dwoma Oscarami Christopher Waltz (Bękarty wojny, Django) czy słynna piosenkarka Céline Dion.

Więcej
Zobacz "Muppety: Poza prawem" na HBOGO
DODAJ

Voltron. Legendarny Obrońca

serial (2017)
8.30/10
Voltron. Legendarny Obrońca
Voltron. Legendarny Obrońca

W nowej odsłonie serialu piątka niespodziewanych bohaterów i ich latające lwy-roboty tworzą megapotężnego Voltrona i bronią wszechświata przed złem.

Więcej
Zobacz "Voltron. Legendarny Obrońca" na Netflix.com
DODAJ

Piraci!

film (2012)
6.70/10
Piraci!
Piraci!

Kapitan piratów chce pokonać swoich przeciwników i otrzymać tytuł Pirata Roku. Rywalizując, udaje się z załogą na poszukiwanie przygód.

Więcej
Zobacz "Piraci!" na Amazon Prime Video
DODAJ

Między nami, misiami

serial (2015)
8.10/10
Między nami, misiami
Między nami, misiami

Więcej
Zobacz "Między nami, misiami" na HBOGO
DODAJ

Laboratorium Dextera

serial (1997)
8.00/10
Laboratorium Dextera
Laboratorium Dextera

Młody naukowiec buduje w domu tajne laboratorium, o czym wie tylko jego irytująca siostra.

Więcej
Zobacz "Laboratorium Dextera" na HBOGO
DODAJ

Dziewczyny z wyższych sfer

film (2002)
6.10/10
Dziewczyny z wyższych sfer
Dziewczyny z wyższych sfer

Bywalczyni nowojorskich salonów traci cały majątek. Musi podjąć pracę, której nigdy nie wykonywała - zostaje nianią.

Więcej
Zobacz "Dziewczyny z wyższych sfer" na Showmax.com
DODAJ

Małolaty u taty

film (2003)
5.50/10
Małolaty u taty
Małolaty u taty

Gdy sumienny ojciec traci lukratywną posadę i popada w finansowe tarapaty, postanawia dołączyć do dwóch kolegów, którzy właśnie otworzyli przedszkole.

Więcej
Zobacz "Małolaty u taty" na Netflix.com
DODAJ

Pak Pak Pakaak

film (2015)
7.20/10
Pak Pak Pakaak
Pak Pak Pakaak

Więcej
Zobacz "Pak Pak Pakaak" na Amazon Prime Video
DODAJ

Half Ticket

film (2016)
8.60/10
Half Ticket
Half Ticket

Więcej
Zobacz "Half Ticket" na Amazon Prime Video
DODAJ

Bokya Satbande

film (2009)
5.00/10
Bokya Satbande
Bokya Satbande

Więcej
Zobacz "Bokya Satbande" na Amazon Prime Video
DODAJ
LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa
LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa

Więcej
Zobacz "LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa" na Amazon Prime Video
DODAJ
Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa
Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa

Więcej
Zobacz "Bohaterowie Marvela: Doładowani na maksa" na Amazon Prime Video
DODAJ

Z życia wzięte

serial (1994)
7.50/10
Z życia wzięte
Z życia wzięte

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Cykl produkcji HBO zatytułowanych Lifestories: Families in Crisis przedstawia szereg ważnych i traumatycznych wydarzeń, jakie każdego roku stają się udziałem nastolatków. Someone Had To Be Benny to historia Benny’ego Agrelo, nieuleczalnie chorego 15-latka, który toczył walkę, aby resztę swojego życia przeżyć na swoich warunkach. Benny postanowił odstawić leki, dzięki którym jego organizm nie odrzucał przeszczepionej wątroby, bo ich działaniem ubocznym był dojmujący ból oraz szereg innych skutków, które uniemożliwiały mu prowadzenie normalnego życia. Chłopiec przekonał matkę, aby pozwoliła mu przeżyć kilka ostatnich miesięcy życia „bez bólu", a potem, wyrokiem sądu został zabrany z rodzinnego domu. Benny walczył w sądzie o prawo do samodecydowania o sobie. W rolach głównych występują Michael Shulman i Reiko Aylesworth.

Więcej
Zobacz "Z życia wzięte" na HBOGO
DODAJ

Świat Winx

serial (2016)
6.70/10
Świat Winx
Świat Winx

W programie „WOW!” pojawiają się postacie z serialu Winx, które wyruszają w tajną misję, aby spełniać marzenia utalentowanych dzieciaków.

Więcej
Zobacz "Świat Winx" na Netflix.com
DODAJ