Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 804
Gadający kot Tom i przyjaciele
Gadający kot Tom i przyjaciele

Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.

Więcej
Zobacz "Gadający kot Tom i przyjaciele" na Netflix.com
DODAJ

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah

serial (2008)
8.20/10
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah

Więcej
Zobacz "Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah" na Amazon Prime Video
DODAJ

Transformers: Rescue Bots

serial (2011)
6.70/10
Transformers: Rescue Bots
Transformers: Rescue Bots

Więcej
Zobacz "Transformers: Rescue Bots" na Amazon Prime Video
DODAJ

Śpiąca królewna

film (1959)
7.30/10
Śpiąca królewna
Śpiąca królewna

W królestwie radość nie ma końca. Parze królewskiej urodziła się córeczka, której nadano imię Aurora. Wszyscy poddani pragną ujrzeć małą księżniczkę. Podczas balu tego zaszczytu odmówiono jednak złej wiedźmie. Upokorzona kobieta postanawia rzucić na dziewczynkę klątwę. W dniu swoich szesnastych urodzin ma ona ukłuć się wrzecionem i zapaść w głęboki sen. Przerażeni król i królowa nakazują spalić wszystkie wrzeciona w królestwie. Przez lata starają się też chronić Aurorę najlepiej, jak potrafią. Pech chce jednak, że wiedźmie udaje się namówić dziewczynę do użycia wrzeciona. Razem z całym królestwem zapada ona w głęboki sen. Przepiękna animacja, która zachwyca formą i treścią. Klasyczna bajka Walta Disneya uchodzi za prawdziwe arcydzieło sztuki filmowej. Zachwyca rozmachem, romantycznymi przygodami oraz nieokiełznaną fantazją twórców. Produkcję w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Clyde’a Geronimiego (Piotruś Pan) wyróżnia również muzyka autorstwa Piotra Czajkowskiego.

Więcej
Zobacz "Śpiąca królewna" na HBOGO
DODAJ

Psi patrol

serial (2013)
6.80/10
Psi patrol
Psi patrol

Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zumy, Skye, Everest oraz Tracker są bohaterskimi czworonogami, które razem z bystrym i rezolutnym dziesięciolatkiem o imieniu Ryder co chwilę muszą ruszać na ratunek potrzebującym mieszkańcom swojego miasta. Ich odwaga i męstwo godne są pozazdroszczenia. Ekscytujący serial o dzielnej drużynie, który uczy młodych ludzi współpracy i empatii.

Więcej
Zobacz "Psi patrol" na HBOGO
DODAJ

Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

serial (2014)
5.40/10
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn

Toma (Brian Stepanek) oraz Anny (Allison Munn) są kochającym małżeństwem, które wychowuje dziesięcioletnie czworaczki – Nicky'ego (Aidan Gallagher), Ricky'ego (Casey Simpson), Dicky'ego (Mace Coronel) oraz Dawn (Lizzy Greene). Dzieci mają różne charaktery. Żadne nie daje się nikomu podporządkować, dlatego wypracowanie konsensusu między nimi nie zawsze jest łatwe. Tym bardziej, że Dawn chciałaby przewodzić wśród rodzeństwa. Uważa, że ma do tego prawo, ponieważ jest starsza od reszty... o 4 sekundy. Komedia pomyłek o trudach dorastania w wielodzietnej rodzinie.

Więcej
Zobacz "Nicky, Ricky, Dicky i Dawn" na HBOGO
DODAJ
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Pocieszny Po został pasowany na smoczego wojownika i teraz razem ze swoją dzielną ekipą strzeże porządku w Dolinie Pokoju. Pewnego dnia jednak do beztroskiej krainy przybywają groźni intruzi. Po nie jest w stanie długo ich znosić i zrobi wszystko, żeby przywrócić spokój. Doskonały serial dla najmłodszych, który jest kontynuacją kinowego hitu

Więcej
Zobacz "Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości" na HBOGO
DODAJ

Grzmotomocni

serial (2013)
5.80/10
Grzmotomocni
Grzmotomocni

Rodzina Grzmotomocnych nie jest zwyczajna. Hank i Barb oraz ich dzieci – Phoebe, Max, Billy oraz Nora – mają nadprzyrodzone zdolności. Ze wszystkich sił starają się je wykorzystywać tylko do dobrych celów. Ich ogromnym marzeniem jest naprawianie świata i czynienie go lepszym miejscem do życia dla ludzi. Pogodny serial familijny, który uświadamia dzieciom, że powinny rozwijać swoje talenty i pożytkować je w odpowiedni sposób.

Więcej
Zobacz "Grzmotomocni" na HBOGO
DODAJ

Niebezpieczny Henryk

serial (2014)
5.70/10
Niebezpieczny Henryk
Niebezpieczny Henryk

Henryk Hart jest energicznym trzynastolatkiem, który mieszka w mieście Swellview. Pewnego dnia chłopiec niespodziewanie staje się pomocnikiem superbohatera. Onieśmielony Henryk nie chce dzielić się tą rewelacją ze swoim rodzicami, młodszą siostrą Piper oraz najlepszymi przyjaciółmi – Charlotte i Jasperem. Szybko jednak rezolutna Charlotte odkrywa jego tajemnicę, dzięki czemu sama zostaje zatrudniona przez Kapitana B. Serial przygodowy dla młodzieży z ogromną dawką dobrego humoru.

Więcej
Zobacz "Niebezpieczny Henryk" na HBOGO
DODAJ

Victoria znaczy zwycięstwo

serial (2010)
6.90/10
Victoria znaczy zwycięstwo
Victoria znaczy zwycięstwo

Tori Vega (Victoria Justice) jest utalentowaną wokalnie szesnastolatką, która prowadzi normalne życie. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Jej siostra Trina (Danielle Monet) ulega wypadkowi w noc konkursu talentów, a Tori musi ją zastąpić. Dziewczynie udaje się wygrać miejsce w elitarnej szkole artystycznej Hollywood Arts High School. Rozśpiewany serial o pogoni za marzeniami i wierze we własne możliwości.

Więcej
Zobacz "Victoria znaczy zwycięstwo" na HBOGO
DODAJ

Pingwiny z Madagaskaru

serial (2009)
7.60/10
Pingwiny z Madagaskaru
Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny Skipper, Kowalski, Rico oraz Szeregowy wyruszają wraz z Julianem i jego paczką w nieznane. Ich marzeniem jest podbój ogrodu zoologicznego znajdującego się w nowojorskim Central Parku. Na miejscu poznają nowych przyjaciół, z którymi przeżyją mnóstwo zwariowanych przygód. Każdy z bohaterów ma inne zdolności, które pozwalają całej ekipie wykaraskać się z najgorszej sytuacji. Pogodna kreskówka dla małych i dużych.

Więcej
Zobacz "Pingwiny z Madagaskaru" na HBOGO
DODAJ

Legenda Korry

serial (2012)
8.60/10
Legenda Korry
Legenda Korry

Avatar Aang wygrał z władcą ognia i wprowadził świat w najdłuższy w historii okres pokoju. Jego rządy przyczyniły się również do szybkiego rozwoju gospodarczego. Po śmierci Aanga jego ścieżką zaczyna kroczyć charyzmatyczna i wybuchowa Korra. Młoda dziewczyna, wspomagana przez wiernych przyjaciół, musi zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem z nadzieją, że uda jej się dorównać swoim wielkim poprzednikom. Zrealizowany w przepiękny sposób serial o magicznym świecie, w którym po raz kolejny zaczyna brakować równowagi między siłami powietrza, wody, ognia i ziemi.

Więcej
Zobacz "Legenda Korry" na HBOGO
DODAJ

Awatar: Legenda Aanga

serial (2005)
9.20/10
Awatar: Legenda Aanga
Awatar: Legenda Aanga

Aang jest dwunastoletnim magiem z Południowej Świątyni Powietrza, który niespodziewanie odkrywa, że jest kolejną inkarnacją Avatara. Wojna wydaje się być nieuchronna i mnisi pokładają w nim ogromne nadzieje. Wierzą, że chłopakowi uda się przywrócić równowagę na świecie. Przytłoczony odpowiedzialnością Aang ucieka na grzbiecie swojego latającego bizona – Appy. Podczas podróży sztorm przenosi bohaterów w pobliże bieguna południowego, gdzie zamarzają w górze lodowej na 100 lat. Chłopak budzi się w samym środku wojny i musi działać. Ekscytujący serial dla dzieci, który łączy w sobie elementy anime oraz amerykańskiej kreskówki.

Więcej
Zobacz "Awatar: Legenda Aanga" na HBOGO
DODAJ

Wojownicze Żółwie Ninja

serial (2012)
8.00/10
Wojownicze Żółwie Ninja
Wojownicze Żółwie Ninja

Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Mistrz Splinter zostaje oblany tajemniczą zieloną substancją, która zmieniła go w olbrzymiego szczura, a jego cztery żółwiki – w mutanty o niezwykłych zdolnościach. Mężczyzna w obawie o przyszłość swoich pupili, szkoli ich na wojowników. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello tworzą zgrany zespół. Drużyna wojowników do perfekcji opanowuje wschodnią sztukę walki, która pozwala im się chronić przed groźnymi wrogami. Pełna dobrego humoru oraz wyśmienitej zabawy historia grupy odszczepieńców, którym nikt nie jest w stanie podskoczyć.

Więcej
Zobacz "Wojownicze Żółwie Ninja" na HBOGO
DODAJ

SpongeBob Kanciastoporty

serial (2009)
8.10/10
SpongeBob Kanciastoporty
SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob Kanciastoporty jest uroczą gąbką, która mieszka w małym domku na dnie oceanu. Jego wielką pasją jest gotowanie i marzy on o opanowaniu tej sztuki do perfekcji. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji, która serwuje kraboburgery. Nie brakuje mu energii przez co często wypakowywuje on siebie i swoich najbliższych w kłopoty. Pocieszna animacja, która wprawi w dobry humor nawet największego gbura.

Więcej
Zobacz "SpongeBob Kanciastoporty" na HBOGO
DODAJ

Dalej, Diego!

serial (2005)
3.90/10
Dalej, Diego!
Dalej, Diego!

Diego Marquez jest rezolutnym ośmiolatkiem, który uwielbia zwierzęta. Jego wielką pasją jest odwiedzanie nowych miejsc. W każdym odcinku młody podróżnik porywa widzów w niezwykłą przygodę, podczas której ratuje z opresji zwierzęta. Podczas misji ratowniczych towarzyszą mu jego jedenastoletnia siostra Alicja, młody jaguar oraz oddana grupa przyjaciół. Ciepły serial animowany, który rozwija w dzieciach empatię, miłość do zwierząt oraz chęć niesienia im pomocy.

Więcej
Zobacz "Dalej, Diego!" na HBOGO
DODAJ

Marta mówi

serial (2008)
6.60/10
Marta mówi
Marta mówi

Marta jest pociesznym psem, który pewnego dnia zjada składającą się z liter zupę i niespodziewanie zaczyna mówić. Szybko wychodzi na jaw nietuzinkowy charakter czworonoga. Suczka jest niezwykle gadatliwa. Cechuje ją też ogromna ciekawość świata. W konsekwencji Marta i jej opiekunowie – z dziesięcioletnią Helen na czele – często przeżywają całą masę niezwykłych przygód. Niezwykły serial edukacyjny, który rozszerza horyzonty i pomaga najmłodszym zrozumieć znaczenie wielu trudnych wyrazów.

Więcej
Zobacz "Marta mówi" na HBOGO
DODAJ

Luluś

serial (2009)
5.63/10
Luluś
Luluś

Louie jest ciekawym świata królikiem, który ma niezwykły dar opowiadania za pomocą rysunku. Razem ze swoją przyjaciółką biedronką o imieniu Yoko przeżywają masę ekscytujących przygód, malując kredą niezwykłe postacie, przedmioty i odległe krainy. Wciągający bez reszty serial animowany, który stymuluje wyobraźnię najmłodszych widzów.

Więcej
Zobacz "Luluś" na HBOGO
DODAJ

Tropiciele zagadek

serial (2007)
6.90/10
Tropiciele zagadek
Tropiciele zagadek

Szóstka niezwykłych bohaterów żyje w mieście Busytown. Przyjaciele nie mają czasu na nudę. Co chwilę muszą stawiać czoła nowym wyzwaniom i rozwiązywać różnego rodzaju skomplikowane i pełne tajemnic zagadki. Ekranizacja klasycznego dzieła ilustratora Richarda Scarry’ego, która jest oryginalną mieszanką nietuzinkowego humoru oraz bezbłędnie zarysowanych intryg.

Więcej
Zobacz "Tropiciele zagadek" na HBOGO
DODAJ

Strażak Sam

serial (2016)
6.30/10
Strażak Sam
Strażak Sam

Sam jest mieszkańcem cichego i spokojnym miasteczka Pontypandy. To odważny strażak, który zawsze jest gotowy, aby ocalić swoich sąsiadów z opresji. Dzielnie odnajduje zaginione zwierzęta i gasi niebezpieczne pożary. W razie jakichkolwiek trudności Sam zawsze może liczyć na wsparcie swoich kolegów po fachu. Razem strażacy są w stanie sprostać każdemu zadaniu. W mgnieniu oka przywracają ład i porządek w miasteczku. Ciepła opowieść o bezinteresownym niesieniu pomocy i pracy zespołowej.

Więcej
Zobacz "Strażak Sam" na HBOGO
DODAJ

Dora i przyjaciele

serial (2014)
4.10/10
Dora i przyjaciele
Dora i przyjaciele

Dora jest ciekawą świata dziewczynką, która chodzi do szkoły Playa Verde. Razem ze swoimi koleżankami – Emmą, Kate, Naiy, Alaną – oraz kolegą Pablo zwiedza ukochane miasto i poznaje jego sekrety. Grupa rezolutnych dzieciaków wyposażona jest w magiczną bransoletkę oraz smartfona z różnego rodzaju aplikacjami, które pomagają im przeżywać przygody oraz wychodzić cało z opresji. Serial przygodowy, który pobudza wyobraźnię młodych widzów i rozbudza w nich ciekawość świata.

Więcej
Zobacz "Dora i przyjaciele" na HBOGO
DODAJ

Blaze i mega maszyny

serial (2014)
6.30/10
Blaze i mega maszyny
Blaze i mega maszyny

AJ ma osiem lat i jest niezwykle utalentowany. Chłopak potrafi zdziałać techniczne cuda. Ma też całą masę szalonych pomysłów. Razem ze swoim monster truckiem Blazem doświadcza on codziennie wielu niezwykłych przygód w Axle City, rozwiązując przy tym najróżniejsze problemy mieszkańców miasteczka. Wciągająca bez reszty animacja, która rozwija wyobraźnię młodych widzów.

Więcej
Zobacz "Blaze i mega maszyny" na HBOGO
DODAJ

Bąbelkowy świat gupików

serial (2011)
6.90/10
Bąbelkowy świat gupików
Bąbelkowy świat gupików

Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona są małymi gupikami, które chodzą do szkoły znajdującej się w głębinach oceanu. Młodzi uczniowie pełni są pasji i ciekawi świata. Z ogromną przyjemnością uczą się nowych rzeczy i utrwalają wcześniej zdobytą wiedzę. Jednocześnie uwielbiają śpiew i dobrą zabawę. Pogodny serial animowany przedstawiający dzieciom w przystępny sposób wiedzę z różnych dziedzin.

Więcej
Zobacz "Bąbelkowy świat gupików" na HBOGO
DODAJ

Umizoomi

serial (2010)
6.20/10
Umizoomi
Umizoomi

Nosząca magiczną sukienkę Milla, jej przebojowy brat Geo oraz robot do zadań specjalnych o imieniu Bota tworzą drużynę superbohaterów. Ich zadaniem jest wprowadzenie najmłodszych we wspaniały i pełen ekscytacji świat matematyki. Ekipa Umizoomi przedstawia młodym widzom proste zasady matematyczne i pokazuje, jak można w łatwy sposób je wykorzystać w codziennym życiu.

Więcej
Zobacz "Umizoomi" na HBOGO
DODAJ