Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 881

Alexa i Katie

serial (2018)
5.00/10
Alexa i Katie
Alexa i Katie

Alexa walczy z rakiem. Ale z pomocą Katie, swojej najlepszej przyjaciółki, na którą zawsze może liczyć, zaczyna również naukę w liceum i szykuje się na kolejne wyzwania.

Więcej
Zobacz "Alexa i Katie" na Netflix.com
DODAJ

Rabusie fistaszków

film (2015)
4.20/10
Rabusie fistaszków
Rabusie fistaszków

Sprytna wiewiórka skrzykuje zwierzęcą szajkę i organizuje gangsterski skok. Czas odzyskać żołędzie, które przebiegła korporacja wykradła z ich lasu.

Więcej
Zobacz "Rabusie fistaszków" na Showmax.com
DODAJ

Zając Max ratuje Wielkanoc

film (2017)
5.70/10
Zając Max ratuje Wielkanoc
Zając Max ratuje Wielkanoc

Samolot zająca Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie. Aby wydostać się z tego miejsca, szarak musi odnaleźć Złotą Pisankę. Nie jest to jednak łatwe, bo w okolicy grasują podstępne lisy.

Więcej
Zobacz "Zając Max ratuje Wielkanoc" na Showmax.com
DODAJ

Piraci!

film (2012)
6.70/10
Piraci!
Piraci!

Kapitan pirackiego statku wierzy, że pewnego dnia stanie się postrachem mórz i oceanów. Niestety, na razie nic z tego nie wychodzi, a jego szalone pomysły kończą się fiaskiem. Mężczyzna za wszelką cenę pragnie wykazać się męstwem. Postanawia pokonać swoich największych wrogów – Czarnego Bellamy'ego i Cutlass Liz – w konkursie o tytuł „Pirata roku''. W osiągnięciu celu ma pomóc mu jego wierna i równie zwariowana załoga. Przed nimi trudne zadanie. Czeka ich między innymi bitwa z korsarzami okrutnej królowej Wiktorii i spotkanie z młodym Karolem Darwinem. Jak potoczą się losy nietypowych piratów? Przygodowa animacja produkcji studia Aardman, która porywa ciętym, angielskim humorem oraz szalonym scenariuszem. Za reżyserię pełnego wdzięku i gracji obrazu odpowiadał trzykrotnie nominowany do Oscara Peter Lord (Uciekające kurczaki). Swoich głosów w polskiej wersji językowej obrazu użyczyli bohaterom m.in. Waldemar Barwiński, Grzegorz Kwiecień oraz Monika Węgiel. Film został wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii.

Więcej
Zobacz "Piraci!" na HBOGO
DODAJ

Król Lew 2: Czas Simby

film (1998)
6.50/10
Król Lew 2: Czas Simby
Król Lew 2: Czas Simby

Córka Simby - Kiara poznaje lwa pochodzącego z wrogiej krainy.

Więcej
Zobacz "Król Lew 2: Czas Simby" na HBOGO
DODAJ

Benji

film (2018)
6.50/10
Benji
Benji

Rezolutny pies przychodzi z pomocą rozbitej rodzinie, gdy pewien chłopiec i jego siostra wpadają w nie lada tarapaty.

Więcej
Zobacz "Benji" na Netflix.com
DODAJ

Małe królestwo Bena i Holly

serial (2009)
7.60/10
Małe królestwo Bena i Holly
Małe królestwo Bena i Holly

W magicznym Małym Królestwie elf Ben i księżniczka-wróżka Holly uczą się podczas niezwykłych przygód, jak pracować w grupie, dzielić się z innymi i rozwiązywać problemy.

Więcej
Zobacz "Małe królestwo Bena i Holly" na Netflix.com
DODAJ

Pisklak

film (2016)
8.40/10
Pisklak
Pisklak

Piper jest wygłodniałym pisklęciem, które postanawia opuścić gniazdo w poszukiwaniu pożywienia. Pełen obaw i niepokojów wyrusza na brzeg morza. Szybko okazuje się, że wygrzebanie jedzenia zakopanego w piasku będzie nie lada wyzwaniem. Tym bardziej, że co chwilę na brzeg przychodzą groźne fale. Inteligentna opowieść dla małych i dużych o wkraczaniu w dorosłość i radzeniu sobie z własnymi ograniczeniami.

Więcej
Zobacz "Pisklak" na HBOGO
DODAJ

Super drużyna Sanjaya

film (2015)
7.00/10
Super drużyna Sanjaya
Super drużyna Sanjaya

Sanjay jest małym chłopcem, którego największą frajdą jest oglądanie kreskówek z superbohaterami. Pewnego dnia, gdy jest całkowicie pochłonięty bajką, jego ojciec zbiera się w rogu pokoju do medytacji. Zmęczony rodzic postanawia wyłączyć telewizor i kazać niesubordynowanemu synowi wziąć udział z nim w modlitwie. Niezadowolony malec ucieka w świat wyobraźni, gdzie role superbohaterów przejmują bóstwa hinduizmu. Wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Sanjay Patel przedstawia zmuszającą do myślenia i doskonale zrealizowaną opowieść o dzieciach indyjskich imigrantów w Ameryce, których miłość do zachodniej popkultury często stoi w konflikcie z tradycją ich rodziców.

Więcej
Zobacz "Super drużyna Sanjaya" na HBOGO
DODAJ

Niebieski parasol

film (2013)
7.70/10
Niebieski parasol
Niebieski parasol

Wieczorem nad miastem zbiera się burza. Jego mieszkańcy zaczynają coraz bardziej nerwowo chronić się przed zmoknięciem pod parasolkami. W morzu czarnych parasoli wyróżniają się dwa kolorowe. Niebieski dostrzega czerwoną parasolkę i jest nią oczarowany. Wkrótce jego właściciel obiera inną drogę. Bohater zrobi jednak wszystko, żeby nie rozstać się z hipnotyzującą nieznajomą. Pełna sentymentalnego wdzięku nietypowa historia miłosna.

Więcej
Zobacz "Niebieski parasol" na HBOGO
DODAJ

La luna

film (2011)
8.00/10
La luna
La luna

Młody chłopiec dorasta w niecodziennych okolicznościach. Pewnej nocy jego dziadek i tata zabierają go do pracy. Mężczyźni wypływają drewnianą łódką na środek oceanu, gdzie dzieciak w końcu odkrywa, czym się zajmują. Czy bohater bajki zdecyduje się pójść ich śladem? Ciepła i mądra produkcja, która chwyta za serce od pierwszej minuty. Uczy też młodych ludzi, czym jest rodzinna tradycja oraz zaangażowanie w drugiego człowieka.

Więcej
Zobacz "La luna" na HBOGO
DODAJ

Zaburzenie częściowe

film (2009)
8.20/10
Zaburzenie częściowe
Zaburzenie częściowe

Za powstawanie dzieci odpowiadają chmury. Każda z nich współpracuje z bocianem, który odpowiedzialny jest za dostarczenie niemowlaka do rodziców. Jeden z ptaków - Peck - ma jednak trudny orzech do zgryzienie, ponieważ ma niefortunnego kompana. Jego chmura wytwarza same trudne w obyciu maluchy, których dostarczenie jest nie lada wyzwaniem. Czy Peckowi uda się rozwiązać patową sytuację? Zrealizowana przez studio Pixar błyskotliwa animacja, która zapewnia świetną rozrywkę dla małych i dużych.

Więcej
Zobacz "Zaburzenie częściowe" na HBOGO
DODAJ

Presto

film (2008)
8.40/10
Presto
Presto

Słodki królik jest własnością wielkiego magika Presto. Mistrz jednak nie traktuje najlepiej swojego pupila. Zwierzę często niedojada. Pewnego dnia zdesperowany królik postanawia przechytrzyć właściciela i zrobić wszystko, żeby dostać upragnioną marchewkę i w końcu zjeść posiłek, jak należy. Zwariowana opowieść o czarowniku i jego pociesznym pupilu, którzy zaczynają grać ze sobą w kotka i myszkę.

Więcej
Zobacz "Presto" na HBOGO
DODAJ

Nie przeszkadzać

film (2006)
7.90/10
Nie przeszkadzać
Nie przeszkadzać

Pewny siebie młody kosmita dostaje zadanie porwania ziemianina. Chłopak siada za sterami statku i rusza w drogę. Obserwowany przez instruktora musi złapać w swe sidła śpiącego farmera. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że zadanie będzie wymagało od niego niezwykłej precyzji. Zwariowana historia pewnego siebie nastolatka, który szybko przekonuje się, że brawura nie zawsze prowadzi do celu.

Więcej
Zobacz "Nie przeszkadzać" na HBOGO
DODAJ

Człowiek-Orkiestra

film (2005)
7.80/10
Człowiek-Orkiestra
Człowiek-Orkiestra

Spacerująca aleją dziewczynka postanawia wrzucić do fontanny monetę i wypowiedzieć życzenie. Nagle spostrzega dwóch muzyków po dwóch stronach ulicy, którzy rywalizują między sobą od zawsze. Mężczyźni wykorzystują okazję i proszą małą turystkę, aby była sędzią, który rozstrzygnie ich odwieczną batalię. Każdy z nich ma zagrać swoją wersję crescendo. Które wykonanie urzeknie bardziej dziewczynkę? Pełne wdzięku i ciepła film animowany pokazujący piękno przypadkowego spotkania.

Więcej
Zobacz "Człowiek-Orkiestra" na HBOGO
DODAJ

Ptasie sprawki

film (2000)
8.10/10
Ptasie sprawki
Ptasie sprawki

Grupa małych ptaków siedzi razem na drucie telefonicznym. W pewnej chwili dołącza do nich większe i niezgrabne ptaszysko. Nikt nie jest zadowolony z jego przybycia. Ptaki odrzucają go drwinami i obrażają. On jednak zdaje się być niezrażony. Próbuje za wszelką cenę wygrać ich przyjaźń. Tubylcy zdają się być jednak nieprzejednani. Postanawiają zepchnąć przybysza. Szybko jednak uświadamiają sobie swój błąd. Porywająca krótkometrażowa animacja, która przedstawia młodym widzom atuty pracy zespołowej i otwierania się na innych.

Więcej
Zobacz "Ptasie sprawki" na HBOGO
DODAJ

Gra Geriego

film (1997)
8.00/10
Gra Geriego
Gra Geriego

Geri jest bystrym staruszkiem, który swój wolny czas spędza w parku na grze w szachy przeciwko samemu sobie. Mężczyzna co chwilę zmienia miejsce przy szachownicy, zdejmując i nakładając na przemian okulary. Gra z czasem nabiera tempa, ponieważ toczy się o wysoką stawkę. Wyróżniony Oscarem, wzruszający animowany film krótkometrażowy zrealizowany przez studio Pixar. Porywająca w warstwie wizualnej i fabularnej produkcja skłania do refleksji.

Więcej
Zobacz "Gra Geriego" na HBOGO
DODAJ

Szklana pułapka

film (1989)
7.60/10
Szklana pułapka
Szklana pułapka

Grupa zabawek organizuje z pompą przyjęcie nad basenem. Bałwanek Knick stara się ze wszystkich sił dołączyć do rozbawionej gromady. Problem jednak w tym, że jest uwięziony w szklanej kuli. Zdesperowany bohater robi wszystko, żeby wydostać się z uwięzi i spełnić swoje marzenia. Zachwycająca dobrym humorem krótkometrażowa animacja, która jest jednym z pierwszych dzieł w dorobku popularnego studia Pixar.

Więcej
Zobacz "Szklana pułapka" na HBOGO
DODAJ

Tin Toy

film (1988)
6.60/10
Tin Toy
Tin Toy

Dobosz jest zabawką mieszkającą w dziecięcym pokoju. Od jakiegoś czasu obserwuje on z niepokojem małego chłopca, który musi dotknąć i ugryźć każdą rzecz, jaką spotka na swojej drodze. W końcu zdesperowany dobosz postanawia znaleźć jakąś kryjówkę. Szybko spotyka na swojej drodze inne zabawki, które również zdecydowały się schować się przed bobasem. Pogodna, animowana komedia dla małych i dużych.

Więcej
Zobacz "Tin Toy" na HBOGO
DODAJ

Marzenia Reda

film (1987)
6.40/10
Marzenia Reda
Marzenia Reda

W deszczową noc samotny, jednokołowy rower z metką doczepioną do siodełka zastanawia się nad swoją przyszłością. Oparty o ścianę w rogu sklepu z rowerami od dawna marzy o tym, żeby pewnego dnia w drzwiach pojawił się klaun, którzy zauważy jego ogromny potencjał i zechce go kupić. Wzruszająca opowieść o potrzebie przynależności, uznania i sile marzeń, które drzemią w każdym z nas.

Więcej
Zobacz "Marzenia Reda" na HBOGO
DODAJ

Luxo Junior

film (1986)
7.40/10
Luxo Junior
Luxo Junior

Mała lampa Luxo znajduje dmuchaną piłkę i bawi się nią w najlepsze. Radosnej pogodni za zabawką przygląda się duża lampa. W pewnym momencie piłka pęka. Duża Luxo ma nadzieję, że dziecko w końcu odpuści i spoważnieje. Mała nie daje jednak za wygraną. Znajduje kolejną piłkę, która jest dziesięć razy większa od poprzedniej. Pełna dobrego humoru i zabawy opowieść o pogoni za młodzieńczymi marzeniami.

Więcej
Zobacz "Luxo Junior" na HBOGO
DODAJ

Andre i Wally

film (1984)
5.30/10
Andre i Wally
Andre i Wally

Nie ma nic przyjemniejszego niż mała drzemka w zalesionej dolinie. Niestety pewnego dnia Andre zostaje wybudzony ze snu przez perfidną pszczołę o imieniu Wally B. Bohater musi uciekać przez irytującym owadem. Chociaż wydaje mu się, że jest na tyle inteligentny, żeby przechytrzyć pospolitą pszczołę, szybko uświadomi sobie, że jego przeciwnik nie jest wcale tak łatwy do pokonania. Szalona i pełna emocji krótkometrażowa animacja z wytwórni Pixar.

Więcej
Zobacz "Andre i Wally" na HBOGO
DODAJ

Stretch Armstrong: Ucieczka

film (2018)
5.00/10
Stretch Armstrong: Ucieczka
Stretch Armstrong: Ucieczka

Złoczyńcy sieją zniszczenie w Charter City, a Flex Fighterzy — Jake, Ricardo i Nathan — potrzebują Twojej pomocy, aby opanować chaos.

Więcej
Zobacz "Stretch Armstrong: Ucieczka" na Netflix.com
DODAJ

Little Big Awesome

serial (2018)
5.00/10
Little Big Awesome
Little Big Awesome

Więcej
Zobacz "Little Big Awesome" na Amazon Prime Video
DODAJ