Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 640

Samoloty 2

film (2014)
6.00/10
Samoloty 2
Samoloty 2

Cieszący się ogromną popularnością samolot wyścigowy Dusty przechodzi trudne chwile, kiedy dowiaduje się, że jego silnik został poważnie uszkodzony. Możliwe, że już nigdy nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach. Dusty nie traci jednak ducha i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Dołącza do drużyny, do której należą m.in.: pełna werwy Lidka Kapała, śmigłowiec transportowy Wicherek, były wojskowy transporter Paker oraz kilka pojazdów terenowych zwana Zadymiarzami. Ich zadaniem jest ochrona przed pożarami historycznego Turbockiego Parku Narodowego.Widowiskowo to zrealizowana druga część przygód nieustraszonego samolotu o imieniu Dusty. Film w reżyserii Robertsa Gannawaya (Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł) wciąga bez reszty i zachwyca bezbłędnie skonstruowaną fabułą z morałem. Swoich głosów bohaterom w polskiej wersji językowej udzieliły, takie gwiazdy jak m.in.: Wiktor Zborowski, Olaf Lubaszenko, Weronika Rosati oraz Maciej Musiał. Wyróżniona dwiema nominacjami do nagrody Annie produkcja zarobiła ponad 150 mln dolarów na całym świecie.

Więcej
Zobacz "Samoloty 2" na HBOGO
DODAJ

Hej, Duggee!

serial (2015)
8.70/10
Hej, Duggee!
Hej, Duggee!

Świetlica, którą zarządza piesek Duggee, to magiczne miejsce. Zabawom, grom i zagadkom nie ma końca. Wszyscy tutaj doskonale spędzają czas. Ty też możesz dołączyć!

Więcej
Zobacz "Hej, Duggee!" na Showmax.com
DODAJ

Nasze zwierzaki

serial (2014)
5.00/10
Nasze zwierzaki
Nasze zwierzaki

Zwierzątko to wielka radość, ale także olbrzymia odpowiedzialność. Program pokazuje dzieciom, jak w mądry sposób zajmować się naszymi milusińskimi.

Więcej
Zobacz "Nasze zwierzaki" na Showmax.com
DODAJ

Mocne uderzenie

film (2012)
6.40/10
Mocne uderzenie
Mocne uderzenie

Nauczyciel biologii decyduje się na karierę zawodnika MMA, aby zdobyć pieniądze na dodatkowe zajęcia dla młodzieży z jego liceum.

Więcej
Zobacz "Mocne uderzenie" na Netflix.com
DODAJ

Luźne lejce

serial (2017)
5.00/10
Luźne lejce
Luźne lejce

Piętnastolatka z Los Angeles spędza wakacje w rodzinnym domu swojej mamy na wyspie u wybrzeży Anglii i zaprzyjaźnia się z tajemniczym koniem.

Więcej
Zobacz "Luźne lejce" na Netflix.com
DODAJ
Kot w butach: Uwięziony w baśni
Kot w butach: Uwięziony w baśni

Kot w butach wpada do czarodziejskiej księgi. Aby się z niej wydostać, będzie musiał walczyć, tańczyć, no i oczywiście zniewalać swoim kocim urokiem.

Więcej
Zobacz "Kot w butach: Uwięziony w baśni" na Netflix.com
DODAJ

Star Trek: The Animated Series

serial (1973)
7.60/10
Star Trek: The Animated Series
Star Trek: The Animated Series

Kolorowa kreskówka z głosami użyczonymi przez obsadę oryginalnego serialu „Star Trek”, w której statek kosmiczny Enterprise przemierza nowe nieznane obszary.

Więcej
Zobacz "Star Trek: The Animated Series" na Netflix.com
DODAJ

Auta

film (2006)
7.10/10
Auta
Auta

Lightning McQueen is a young, hotshot rookie race car in the last race of the season. At the end of the race, he finds out he is tied with Chick Hicks and The King. On the way to the tie-breaker race in Los Angeles, California, some hot punk cars get him lost in a little town called Radiator Springs on the old Route 66 road, which has been long forgotten many years ago. Scared to death, he tears up the town's main road and is sentenced to community service by Doc Hudson. During this time, he meets a funny, but lovable tow truck named Mater and a beautiful Porsche Carrera named Sally. He also meets some other cars, whom which he finds to be quite odd. All he wants to do is get out of this town and back into the big city, but as the week until the race goes on, the town folk help him discover that life isn't just about trophies, fame, and sponsorships and McQueen learns about family and friendship.

Więcej
Zobacz "Auta" na HBOGO
DODAJ

Auta 2

film (2011)
6.20/10
Auta 2
Auta 2

Legenda wyścigów Zygzak McQueen nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66 i przyjaźni się ze Złomkiem. Pewnego dnia niepokonany Zygzak otrzymuje kuszącą propozycję. Zostaje zaproszony do udziału w prestiżowych zawodach World Grand Prix, które mają wyłonić najszybsze auto świata. McQueen wyrusza w towarzystwie Złomka w pełną przygód podróż, podczas której zmierzy się z groźnymi rywalami, w tym z aroganckim Francesco Bernoullim. Jego kompan też nie będzie narzekał na nudę. Przypadek sprawi, że zostanie wzięty za szpiega… Auta 2 to sequel przebojowej produkcji z 2006 roku, wyprodukowanej w legendarnej wytwórni Pixar. Za reżyserię obrazu ponownie odpowiadał zdobywca Oscara John Lasseter (Dawno temu w trawie, cykl Toy Story), a wspomagał go w tym producent Mrówki Z i Ratatuja, Brad Lewis. Film wyróżnia się niesamowitą dynamiką – jest w nim dużo więcej akcji, wyścigów i kolizji niż w części pierwszej. Fabułę wzbogacono z kolei wątkiem szpiegowskim, dzięki czemu perypetie bohaterów wydają się jeszcze ciekawsze i bardziej pomysłowe. A wszystko to perfekcyjnie zrealizowane, dopieszczone w każdym detalu. Obraz odniósł komercyjny sukces, był też nominowany do Złotego Globu (najlepsza animacja) i, w siedmiu kategoriach, do nagród Annie. W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli m.in. Piotr Adamczyk, Witold Pyrkosz, Agnieszka Dygant i Piotr Fronczewski. Twórcą muzyki do filmu jest laureat Oscara Michael Giacchino (Ratatuj, Odlot).

Więcej
Zobacz "Auta 2" na HBOGO
DODAJ

Samoloty

film (2013)
5.80/10
Samoloty
Samoloty

Dusty to mały samolot rolniczy o wielkich ambicjach – marzy, by wystartować w największych zawodach lotniczych na świecie - wyścigu dookoła świata. Na przeszkodzie stoi jednak jego lęk wysokości. Na szczęście Dusty ma przyjaciół, którzy w niego wierzą i są gotowi mu pomóc przezwyciężyć trudności.Pozytywna, pełna dobrego humoru opowieść o przyjaźni, spełnianiu marzeń i pokonywaniu własnych ograniczeń. Twórcą tego sympatycznego filmu, który powstał w wytwórni Disneya, jest dwukrotnie nominowany do Nagrody Emmy Klay Hall (serial Bobby kontra wapniaki, Dzwoneczek i Zaginiony Skarb). Fabuła Samolotów oparta jest na podobnym pomyśle jak wielki hit studia Pixar - Auta. Nic w tym dziwnego, skoro w zespole scenarzystów znalazł się odpowiedzialny za sukces tamtego filmu zdobywca Oscara John Lasseter (Toy Story, Dawno temu w trawie). W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Maciej Musiał, Weronika Rosati, Cezary Morawski i Olaf Lubaszenko.

Więcej
Zobacz "Samoloty" na HBOGO
DODAJ

Alicja W Krainie Czarów

film (1951)
7.40/10
Alicja W Krainie Czarów
Alicja W Krainie Czarów

Alicja jest ciekawą świata dziewczynką, która pewnego popołudnia ugania się za Białym Królikiem i pech chce, że wpada do jego nory. Okazuje się, że pod ziemią znajduje się przedziwny świat, o którym jej się nawet nie śniło. Rządzi nim okrutna Królowa Kier. Dziewczynka rośnie i kurczy się. Bierze też udział w przyjęciu nie-urodzinowym. Na swojej drodze spotyka wiele niezwykłych postaci. Pewnego dnia musi również niespodziewanie zmierzyć się z surową władczynią, która wydała na nią niesprawiedliwy wyrok. Jedna z pierwszych w historii animowanych wersji popularnej książki pt. Alicja w Krainie Czarów autorstwa Lewisa Carolla. Wyprodukowany przez Wytwórnię Walta Disneya obraz zachwyca rozmachem i czaruje nominowaną do Oscara muzyką Olivera Wallace’a. Za reżyserię pełnego magii filmu odpowiedzialni są Hamilton Luske, Clyde Geronimi, Wilfred Jackson, którzy byli również autorami sukcesu Kopciuszka. Swoich głosów bohaterom w polskiej wersji językowej użyczyli m.in.: Barbara Rylska, Wiesław Gołas, Kazimierz Brusikiewicz oraz Hanna Skarżanka.

Więcej
Zobacz "Alicja W Krainie Czarów" na HBOGO
DODAJ

Księga dżungli

film (2016)
7.50/10
Księga dżungli
Księga dżungli

Wychowany przez wilki Mowgli opuszcza dom i rusza stawić czoło przygodzie w towarzystwie czarnej pantery o imieniu Bagheera i sympatycznego niedźwiedzia zwanego Baloo.

Więcej
Zobacz "Księga dżungli" na Netflix.com
DODAJ

Zathura - Kosmiczna przygoda

film (2005)
6.10/10
Zathura - Kosmiczna przygoda
Zathura - Kosmiczna przygoda

Tajemnicza gra zmienia dom dwóch braci w statek kosmiczny — chłopcy muszą dotrzeć na planetę Zathura lub na zawsze utkną w bezkresach galaktyki.

Więcej
Zobacz "Zathura - Kosmiczna przygoda" na Netflix.com
DODAJ
Piotruś. Wyprawa Do Nibylandii
Piotruś. Wyprawa Do Nibylandii

Żywiołowy Piotruś (Levi Miller) ma dwanaście lat i od urodzenia mieszka w sierocińcu w Londynie. Chłopiec nie ma tam łatwego życia. Jego temperament oraz niczym nieskrępowana wyobraźnia przysparzają mu licznych problemów. Pewnej nocy nastolatek przenosi się do magicznej Nibylandii – fantastycznego świata piratów, wojowników i wróżek. Chłopiec stara się odkryć powody, dla których jego matka postanowiła go porzucić. Przeżywa też wiele przygód wraz z nowymi przyjaciółmi: Tygrysią Lilią (Rooney Mara) oraz Jamesem Hakiem (Garrett Hedlund). Wspólnie muszą zmierzyć się z bezwzględnym piratem Czarnobrodym (Hugh Jackman). Widowiskowe kino przygodowe, które mówi o sile młodzieńczych marzeń i odkrywaniu swojego przeznaczenia. Bohaterem filmu zdobywcy BAFTY Joego Wrighta (Duma i uprzedzenie, Pokuta) jest uwielbiany przez dzieci Piotruś Pan, znany z powieści J.M. Barriego, rezolutny chłopiec, który nie chciał dorosnąć. W jego rolę z powodzeniem wciela się Levi Miller (Safe Neighborhood). Obok niego występują prawdziwe gwiazdy Hollywood: laureat Złotego Globu Hugh Jackman (X-Men, Les Miserables Nędznicy), dwukrotnie nominowana do Oscara Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem, Carol) oraz Garrett Hedlund (Czterej bracia, Niezłomny). Twórcy filmu bez wątpienia nie oszczędzali na efektach specjalnych, które zachwycają bez reszty i tworzą pełen magii klimat produkcji.

Więcej
Zobacz "Piotruś. Wyprawa Do Nibylandii" na HBOGO
DODAJ

Oh My God

film (2012)
8.20/10
Oh My God
Oh My God

Gdy okazuje się, że firma ubezpieczeniowa nie pokryje szkód, jakie trzęsienie ziemi wywołało w jego sklepie, Kanji Bhai wytacza sprawę sądową Bogu.

Więcej
Zobacz "Oh My God" na Netflix.com
DODAJ

The Wishing Tree

film (2017)
8.50/10
The Wishing Tree
The Wishing Tree

Pięcioro dzieci żyjących na skraju lasu musi działać wspólnie, by uratować magiczne drzewo przed zniszczeniem. Czy po drodze odnajdą szczęście?

Więcej
Zobacz "The Wishing Tree" na Netflix.com
DODAJ

Matylda

film (1996)
6.80/10
Matylda
Matylda

Dziewczynka, która ma wyjątkowego pecha do rodziców i szkolnej pani dyrektor, odkrywa w sobie potężną moc, której używa przeciwko swoim prześladowcom.

Więcej
Zobacz "Matylda" na Netflix.com
DODAJ

CJ7

film (2008)
6.50/10
CJ7
CJ7

Ojciec Dicky’ego wręcza mu dziwną, zieloną piłkę. Okazuje się, że niepozorny prezent to tak naprawdę obcy o nadprzyrodzonych mocach.

Więcej
Zobacz "CJ7" na Netflix.com
DODAJ

G.I. Joe: Renegaci

serial (2010)
7.20/10
G.I. Joe: Renegaci
G.I. Joe: Renegaci

Specjalna jednostka G.I. Joe zostaje oskarżona o czyny, których nie popełniła. Teraz muszą walczyć w ukryciu i oczyścić się z zarzutów. Wszystkie drogi prowadzą do Cobry.

Więcej
Zobacz "G.I. Joe: Renegaci" na Showmax.com
DODAJ

Alvinnn!!! I wiewiórki

serial (2015)
4.90/10
Alvinnn!!! I wiewiórki
Alvinnn!!! I wiewiórki

Rozbrykany Alvin dorasta wraz z braćmi pod okiem pisarza piosenek, przy okazji przeżywając masę przygód i wiele dowiadując się o świecie.

Więcej
Zobacz "Alvinnn!!! I wiewiórki" na Netflix.com
DODAJ

Hotel Transylwania

film (2012)
7.10/10
Hotel Transylwania
Hotel Transylwania

Drakula, właściciel Hotelu Transylwania, poza zajmowaniem się gośćmi musi też zadbać o to, by jego ukochana córeczka nie zakochała się w nieproszonym przybyszu.

Więcej
Zobacz "Hotel Transylwania" na Netflix.com
DODAJ

Księżniczka łabędzi

film (1994)
6.40/10
Księżniczka łabędzi
Księżniczka łabędzi

Ten film animowany na podstawie „Jeziora łabędziego” opowiada historię Odette, uroczej dziewczynki zamienionej przez złego czarownika w pełnego wdzięku łabędzia.

Więcej
Zobacz "Księżniczka łabędzi" na Netflix.com
DODAJ

Jak ukraść Księżyc

film (2010)
7.70/10
Jak ukraść Księżyc
Jak ukraść Księżyc

Gru to niezbyt sympatyczny gość. Na dodatek chce ukraść Księżyc! Czy coś jest w stanie zmienić jego zbrodniczy plan? Może trzy sierotki szukające taty?

Więcej
Zobacz "Jak ukraść Księżyc" na Showmax.com
DODAJ

Transformers: Rescue Bots

serial (2011)
6.70/10
Transformers: Rescue Bots
Transformers: Rescue Bots

Czterej transformersi zostają zesłani na Ziemię, by bronić ludzi przed zagrożeniem. Olbrzymie roboty muszą jednak zostać niezauważone. Jak to zrobić? Pewien chłopiec i jego przyjaciele pomogą im w tym.

Więcej
Zobacz "Transformers: Rescue Bots" na Showmax.com
DODAJ