Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 2770

Mr. Sunshine

serial (2018)
7.80/10
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine

Młody chłopak, który trafił do USA po ekspedycji na wyspę Ganghwa w 1871 roku, wraca do Korei w przełomowym punkcie historii i zakochuje się w arystokratce.

Więcej
DODAJ

Rip Tide

film (2017)
5.60/10
Rip Tide
Rip Tide

Following an embarrassing viral video, a New York model decides to escape from her suffocating existence by visiting her faraway aunt in Australia.

Więcej
DODAJ

Radio na fali

film (2009)
7.40/10
Radio na fali
Radio na fali

Niezwykła opowieść o grupie radiowych DJ-ów, którzy sprzeciwili się przepisom i wyruszyli na morze, by puszczać mieszkańcom Wielkiej Brytanii rocka i pop w latach sześćdziesiątych.

Więcej
DODAJ

Wojna Harta

film (2002)
6.30/10
Wojna Harta
Wojna Harta

Pułkownik McNamara jest najwyższym rangą żołnierzem w niemieckim obozie jenieckim. Mimo że warunki są surowe, snuje plan prywatnej wojny i czeka na stosowny moment, by zaatakować wroga.

Więcej
DODAJ

Detroit

film (2017)
7.40/10
Detroit
Detroit

Laureatka Oscara, Kathryn Bigelow ,przedstawia opowieść o zamieszkach rasowych w Detroit z 1967 roku, sprowokowanych przez policyjny nalot na jeden z nocnych barów.

Więcej
DODAJ

Wyklęci

serial (2009)
8.30/10
Wyklęci
Wyklęci

Jeśli znudzili się wam już klasyczni superbohaterowie, poznajcie Wyklętych. Pięcioro młodych desperatów w wyniku silnych wyładowań atmosferycznych zyskuje niezwykłe moce, które niekoniecznie wykorzystują w służbie dobra.

Więcej
DODAJ

Ratatuj

film (2007)
8.00/10
Ratatuj
Ratatuj

Remy ma wyrafinowany zmysł smaku, a jego idolem jest światowej sławy kucharz. Jednak kulinarne zapędy szczurka nie są dobrze widziane przez jego ojca.

Więcej
DODAJ

Intruz

film (1946)
7.40/10
Intruz
Intruz

Nazista ucieka z Niemiec do Connecticut i przybiera nową tożsamość, którą ukrywa przed naiwną nową żoną. Czy równie łatwo oszuka śledzącego go niestrudzonego detektywa?

Więcej
DODAJ

Niezapomniany

film (2017)
5.00/10
Niezapomniany
Niezapomniany

Małżeństwo Tessy (Katherine Heigl) i Davida (Geoff Stults) nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z tym faktem i zacząć układać swoje życie na nowo. Jej były mąż nie ma z tym jednak problemu. W szybkim czasie udaje mu się znaleźć nową miłość życia – Julię Banks (Rosario Dawson) – z którą planuje się ożenić. Tessa jest zdruzgotana. Powodowana zazdrością i żalem (…) Pokaż więcejMałżeństwo Tessy (Katherine Heigl) i Davida (Geoff Stults) nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie jest w stanie pogodzić się z tym faktem i zacząć układać swoje życie na nowo. Jej były mąż nie ma z tym jednak problemu. W szybkim czasie udaje mu się znaleźć nową miłość życia – Julię Banks (Rosario Dawson) – z którą planuje się ożenić. Tessa jest zdruzgotana. Powodowana zazdrością i żalem postanawia zniszczyć życie nowej wybrance serca Davida.Wstrząsający dramat z elementami thrillera pokazujący, co zazdrość i pragnienie zemsty potrafią zrobić z człowiekiem. Główną bohaterką obrazu jest kobieta, która nie jest w stanie pogodzić się z faktem, że jej życie zmieniło się bezpowrotnie. W jej postać wciela się dwukrotnie nominowana do Złotego Globu za rolę w serialu Chirurdzy Katherine Heigl. Widz obserwuje jej psychologiczną przemianę i rozwój obsesji. Reżyserką produkcji jest Denise Di Novi (serial Kości), a w pozostałych rolach występują Rosario Dawson (Siedem dusz), Geoff Stults (Poskromić playboya), Isabella Kai Rice (Jem i Hologramy) oraz Cheryl Ladd (serial Aniołki Charliego).

Więcej
DODAJ

Happy Sugar Life

serial (2018)
5.00/10
Happy Sugar Life
Happy Sugar Life

Więcej
DODAJ

Grand Blue Dreaming

serial (2018)
5.00/10
Grand Blue Dreaming
Grand Blue Dreaming

Więcej
DODAJ

Dziwni goście

film (2017)
5.00/10
Dziwni goście
Dziwni goście

Młodziutki Sam (James Freedson-Jackson) i jego starszy brat Nick (Alex Pettyfer) wybierają się w podróż po amerykańskich pustkowiach. Z pozoru wszystko wygląda normalnie. Młodszy z braci cały czas jednak boryka się z przerażającymi koszmarami, które w żaden sposób nie pozwalają mu się cieszyć wyprawą. Jaką tajemnicę skrywają chłopcy?Zaskakujące kino drogi w reżyserii Laurena Wolksteina (…) Pokaż więcejMłodziutki Sam (James Freedson-Jackson) i jego starszy brat Nick (Alex Pettyfer) wybierają się w podróż po amerykańskich pustkowiach. Z pozoru wszystko wygląda normalnie. Młodszy z braci cały czas jednak boryka się z przerażającymi koszmarami, które w żaden sposób nie pozwalają mu się cieszyć wyprawą. Jaką tajemnicę skrywają chłopcy?Zaskakujące kino drogi w reżyserii Laurena Wolksteina (Dusza towarzystwa) oraz Christophera Radcliffa (Jonathan). Twórcy zręcznie bawią się konwencją i kapitalnie budują intrygę. Ich obraz pełen jest tajemnic, a fabuła zaskakuje na każdym kroku. W postacie dwóch skrywających mroczne sekrety, gubiących się w swoich kłamstwach braci wcielają się Alex Pettyfer (Magic Mike) oraz James Freedson-Jackson (Cop Car). W filmie występują także Emily Althaus (serial Orange Is the New Black), Gene Jones (To nie jest kraj dla starych ludzi) oraz Owen Campbell (Bardzo grzeczne dziewczyny). Niezależna produkcja otrzymała nagrodę jury na Champs-Élysées Film Festival.

Więcej
DODAJ

Czarne wdowy

serial (2016)
6.50/10
Czarne wdowy
Czarne wdowy

Więcej
DODAJ

Zone Blanche

serial (2017)
7.70/10
Zone Blanche
Zone Blanche

Więcej
DODAJ

Us and Them

film (2018)
7.20/10
Us and Them
Us and Them

Two strangers meet on a train and form a bond that evolves over the years. After a separation, they reconnect and reflect on their love for each other.

Więcej
DODAJ

Plan doskonały

film (2006)
7.60/10
Plan doskonały
Plan doskonały

Doświadczony przestępca Dalton napada na bank. Jego doskonale opracowany plan komplikuje się, gdy do akcji wkracza policyjny negocjator i Madeleine White działająca na zlecenie wpływowych osób.

Więcej
DODAJ
Lady Day w Emerson’s Bar & Grill
Lady Day w Emerson’s Bar & Grill

W głównej roli występuje sześciokrotna zwyciężczyni nagrody Tony, Audra McDonald, która otrzymała za tę rolę kolejną nagrodę Tony dla najlepszej aktorki. Zrealizowana dla HBO adaptacja wielkiego broadwayowskiego przeboju przedstawia najważniejsze chwile w burzliwym życiu Billie Holiday, ilustrując je utworami, które przyniosły jej międzynarodową sławę, oraz niezwykle intymne, czasem bolesne (…) Pokaż więcejW głównej roli występuje sześciokrotna zwyciężczyni nagrody Tony, Audra McDonald, która otrzymała za tę rolę kolejną nagrodę Tony dla najlepszej aktorki. Zrealizowana dla HBO adaptacja wielkiego broadwayowskiego przeboju przedstawia najważniejsze chwile w burzliwym życiu Billie Holiday, ilustrując je utworami, które przyniosły jej międzynarodową sławę, oraz niezwykle intymne, czasem bolesne wspomnienia, którymi piosenkarka dzieli się z publicznością podczas kameralnych występów w klubach w 1959 roku, cztery miesiące przed swoją śmiercią. W fikcyjnym klubie w Filadelfii Billie Holiday występuje na scenie przy akompaniamencie jazzowego tria. Podczas kameralnego występu daje mistrzowski popis swoich wokalnych możliwości i pomiędzy kolejnymi piosenkami opowiada o tragicznych wydarzeniach, które przerwały jej wielką karierę. Historię życia Lady Day przedstawiają legendarne przeboje, a tym takie szlagiery, jak „God Bless the Child”, „Strange Fruit” i „Ain't Nobody's Business If I Do" w genialnym wykonaniu McDonald.

Więcej
DODAJ

Przypadkowy bohater

film (1992)
6.50/10
Przypadkowy bohater
Przypadkowy bohater

Bernie Laplante (Dustin Hoffman) jest życiowym nieudacznikiem, który pewnego dnia staje się świadkiem katastrofy lotniczej na autostradzie nieopodal Chicago. Mężczyzna bez zastanowienia rusza na pomoc. Z płonącego wraku udaje mu się uratować 54 osoby. Na końcu kradnie jednak kilka kart kredytowych i jak gdyby nigdy nic znika z miejsca zdarzenia. Jedna z ofiar wypadku, popularna dziennikarka (…) Pokaż więcejBernie Laplante (Dustin Hoffman) jest życiowym nieudacznikiem, który pewnego dnia staje się świadkiem katastrofy lotniczej na autostradzie nieopodal Chicago. Mężczyzna bez zastanowienia rusza na pomoc. Z płonącego wraku udaje mu się uratować 54 osoby. Na końcu kradnie jednak kilka kart kredytowych i jak gdyby nigdy nic znika z miejsca zdarzenia. Jedna z ofiar wypadku, popularna dziennikarka Gale Gayley (Geena Davis), namawia koncern medialny, dla którego pracuje, aby odnaleźć bohatera i nagrodzić go za okazane męstwo. Sprawy szybko się jednak komplikują...Błyskotliwa i świetnie zagrana komedia pomyłek z laureatem dwóch Oscarów Dustinem Hoffmanem (Rain Man), zdobywczynią Nagrody Akademii Geeną Davis (Thelma i Louise), wyróżnionym dwoma nominacjami do Złotego Globu Andym Garcią (Miłość lub ojczyzna. Historia Artura Sandovala) oraz dwukrotnie nominowaną do Oscara Joan Cusack (Pracująca dziewczyna) w rolach głównych. Produkcja pełna jest szalonych zwrotów akcji i zaskoczeń. Film w reżyserii wyróżnionego Nagrodą Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI) w Wenecji Stephena Frearsa (Królowa) jest przewrotną satyrę na współczesne media i amerykańską kulturę, która uwielbia bohaterów.

Więcej
DODAJ

Officer

film (2018)
4.00/10
Officer
Officer

Więcej
DODAJ
Największe widowisko świata
Największe widowisko świata

Charlton Heston stars as Brad Braden, the circus manager who lives and breathes to keep the show rolling. With the Big Top about to hit rock bottom, Braden hires The Great Sebastian, a daring trapeze legend, to revitalize the circus.

Więcej
DODAJ

Moja ziemia

film (2017)
6.30/10
Moja ziemia
Moja ziemia

Współczesny Pakistan. Nazo (Suhaee Abro) jest silną kobietą, która wraz ze swoją matką i siostrą musi bronić rodzinnego domu przed chciwym wujem Mehrbanem (Ahsen Murad). Do ich dramatu doprowadziły rodzinne animozje. Teraz kobiety same muszą znaleźć sposób, aby skutecznie przeciwstawić się zbirom wynajętym przez bezlitosnego Mehrbana. Kiedy ich opór okazuje się zbyt duży, mężczyzna postanawia (…) Pokaż więcejWspółczesny Pakistan. Nazo (Suhaee Abro) jest silną kobietą, która wraz ze swoją matką i siostrą musi bronić rodzinnego domu przed chciwym wujem Mehrbanem (Ahsen Murad). Do ich dramatu doprowadziły rodzinne animozje. Teraz kobiety same muszą znaleźć sposób, aby skutecznie przeciwstawić się zbirom wynajętym przez bezlitosnego Mehrbana. Kiedy ich opór okazuje się zbyt duży, mężczyzna postanawia wezwać lokalną policję. Zdesperowana matka i jej dwie córki nie dają jednak za wygraną.Oparty na prawdziwej historii dramat mówiący o kobiecej solidarności, sile i dumie. Nominowany do British Independent Film Awards reżyser Sarmad Masud (serial Życie w Hollyoaks) przedstawia sylwetki trzech silnych kobiet, które bez za wszelką cenę chcą walczyć z niesprawiedliwością. Wyraziste role w filmie tworzą Suhaee Abro (serial Mor Mahal), Syed Tanveer Hussain, Razia Malik, Eman Malik oraz Atif Akhtar Bhatti. Produkcja zmusza do zastanowienia się nad pozycją kobiet w tradycyjnym społeczeństwie oraz ich prawem do decydowania o własnym losie.

Więcej
DODAJ

Mother!

film (2017)
6.70/10
Mother!
Mother!

Ona (Jennifer Lawrence) i on (Javier Bardem) wiodą wolne od trosk życie w miejscu, które można nazwać rajem. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony przez parę nieznajomych (Ed Harris oraz Michelle Pfeiffer). W jakiś tajemniczy sposób są oni związani z cierpiącym na pisarską niemoc twórczą panem domu. Miłość i wzajemne zaufanie między gospodarzami szybko zostają wystawione na próbę. (…) Pokaż więcejOna (Jennifer Lawrence) i on (Javier Bardem) wiodą wolne od trosk życie w miejscu, które można nazwać rajem. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony przez parę nieznajomych (Ed Harris oraz Michelle Pfeiffer). W jakiś tajemniczy sposób są oni związani z cierpiącym na pisarską niemoc twórczą panem domu. Miłość i wzajemne zaufanie między gospodarzami szybko zostają wystawione na próbę.Surrealistyczny film grozy w reżyserii bezkompromisowego, nominowanego do Oscara Darren Aronofsky’ego (Czarny łabędź, Requiem dla snu). Obraz w swojej stylistyce nawiązuje do najlepszych dzieł Polańskiego, von Triera czy Bunuela. Wyróżniają go płynnie budowana intryga oraz niezwykły, pełen niepokoju i niepewności klimat. W główne role w tym mrocznym horrorze wcielają się laureatka Nagrody Akademii Jennifer Lawrence (Poradnik pozytywnego myślenia), nagrodzony statuetką Oscara Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi), wyróżniony dwoma Złotymi Globami Ed Harris (Pollock, serial HBO Westworld), trzykrotnie wyróżniona nominacją do Oscara Michelle Pfeiffer (Niebezpieczne związki) oraz Brian Gleeson (Królewna Śnieżka i Łowca). Zdjęcia do produkcji powstały w Montrealu, a swoją premierę miała ona na MFF w Wenecji.

Więcej
DODAJ

Sezon polowań

film (2017)
6.00/10
Sezon polowań
Sezon polowań

Zbuntowany nastolatek poznaje w dziczy Patagonii swojego biologicznego ojca. Złość powoli ustępuje miejsca miłości i przebaczeniu.

Więcej
DODAJ

Droga do szczęścia

film (2008)
7.30/10
Droga do szczęścia
Droga do szczęścia

Małżeństwo April i Franka przeżywa ciężkie chwile, a ich plan na ubarwienie „idealnego” życia staje się ostatnią nadzieją na ucieczkę przed pustką i beznadzieją.

Więcej
DODAJ