Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 844

How It Ends

film (2018)
5.10/10
How It Ends
How It Ends

Gdy tajemnicza katastrofa zmienia kraj w strefę wojny, młody prawnik wyrusza z przyszłym teściem na zachód, by znaleźć swoją ciężarną narzeczoną.

Więcej
DODAJ

Odlotowa dziewczyna

film (1995)
5.30/10
Odlotowa dziewczyna
Odlotowa dziewczyna

W roku 2033 susza i zanieczyszczenia zmieniły planetę w pustynię. Zapasami wody zarządza zły do szpiku gości geniusz. Odlotowa Dziewczyna musi stawić mu czoło.

Więcej
DODAJ

Darknet

serial (2013)
7.60/10
Darknet
Darknet

Lubisz się bać? Chcesz zobaczyć, jak zwykli ludzie doświadczają niepokojących, a czasem przerażających zdarzeń? Jeśli tak, to Darknet czeka na Ciebie!

Więcej
DODAJ

Seven Senses of the Re’Union

serial (2018)
5.00/10
Seven Senses of the Re’Union
Seven Senses of the Re’Union

Więcej
DODAJ

Kong: Wyspa Czaszki

film (2017)
6.70/10
Kong: Wyspa Czaszki
Kong: Wyspa Czaszki

Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i od wieków fascynującą ludzi małą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko jednak zaczyna przerażać uczestników ekspedycji. Boleśnie przyjdzie im się przekonać, że człowiek – mimo całej swojej wiedzy i siły – nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej… Pokaż więcej...Zespół badawczy składający się z naukowców, żołnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na tajemniczą i od wieków fascynującą ludzi małą wyspę na Pacyfiku. Niezwykła kraina szybko jednak zaczyna przerażać uczestników ekspedycji. Boleśnie przyjdzie im się przekonać, że człowiek – mimo całej swojej wiedzy i siły – nie jest w stanie podporządkować sobie dzikiej natury. Kiedy zapuszczają się na terytorium należące do legendarnego Konga, ich misja zaczyna przypominać dramatyczną walkę o przetrwanie.Widowiskowe kino przedstawiające ostateczną rozgrywkę między człowiekiem a naturą. Wysokobudżetowa produkcja w reżyserii Jordana Vogt-Robertsa (Królowie lata) charakteryzuje się dobrym tempem akcji. Oferuje również nowe spojrzenie na mit o King Kongu. W obsadzie znaleźli się m.in.: wyróżniony Złotym Globem Tom Hiddleston (miniserial Nocny recepcjonista), nominowany do Oscara Samuel L. Jackson (Pulp Fiction), laureatka Nagrody Akademii Brie Larson (Pokój), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu John C. Reilly (Idź twardo: historia Deveya Coxa) oraz laureat nagrody Emmy John Goodman (Barton Fink). Film zarobił ponad 550 mln dolarów na całym świecie. Zdobył również nominację do Oscara w kategorii „najlepsze efekty specjalne”.

Więcej
DODAJ

Wojownicze żółwie ninja

film (2014)
5.80/10
Wojownicze żółwie ninja
Wojownicze żółwie ninja

Gdy Shredder oplata Nowy Jork swoimi mackami, czterech niecodziennych bohaterów wychodzi ze służących im za dom kanałów, żeby oczyścić miasto ze złoczyńców.

Więcej
DODAJ

Evan Wszechmogący

film (2006)
5.40/10
Evan Wszechmogący
Evan Wszechmogący

Bóg wzywa narcystycznego Evana do zbudowania arki w przygotowaniu na powódź. Tymczasem rodzina Evana uznaje jego nowe hobby za kryzys wieku średniego.

Więcej
DODAJ

Lorax

film (2012)
6.40/10
Lorax
Lorax

W tej adaptacji klasycznej bajki Dr. Seussa mieszkający w lesie Lorax musi powstrzymać krótkowzrocznego Once-lera przed zniszczeniem przyrody dla zysku.

Więcej
DODAJ

Battleship: Bitwa o Ziemię

film (2012)
5.80/10
Battleship: Bitwa o Ziemię
Battleship: Bitwa o Ziemię

Klasyczna planszowa gra w okręty przenosi się na duży ekran. Bohaterowie tego morskiego filmu przygodowego muszą obronić Ziemię przed tajemniczą wrogą flotą .

Więcej
DODAJ
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Sequel oscarowego hitu o przygodach ekscentrycznego kapitana Jacka Sparrowa i jego załogi. Elektryzujące widowisko, nagrodzone za efekty wizualne Oscarem i BAFTĄ.Awanturnik Jack Sparrow (Johnny Depp) musi spłacić dług zaciągnięty przed laty u straszliwego Davy’ego Jonesa (Bill Nighy), kapitana widmowego Latającego Holendra. Ten porywacz i kolekcjoner ludzkich dusz żąda, by Jack… Pokaż więcej...Sequel oscarowego hitu o przygodach ekscentrycznego kapitana Jacka Sparrowa i jego załogi. Elektryzujące widowisko, nagrodzone za efekty wizualne Oscarem i BAFTĄ.Awanturnik Jack Sparrow (Johnny Depp) musi spłacić dług zaciągnięty przed laty u straszliwego Davy’ego Jonesa (Bill Nighy), kapitana widmowego Latającego Holendra. Ten porywacz i kolekcjoner ludzkich dusz żąda, by Jack odnalazł tajemniczą Skrzynię Umarlaka. Jeśli tego nie zrobi, zostanie skazany na wieczne potępienie. Sparrow nie ma wyjścia, musi stanąć do szalonego wyścigu o własną duszę. Wraz z dwójką młodych przyjaciół, Willem (Orlando Bloom) i Elizabeth (Keira Knightley), którzy także znaleźli się w poważnym niebezpieczeństwie, wyrusza na poszukiwania skarbu.W sequelu Piratów z Karaibów dostajemy podwójną dawkę tego wszystkiego, za co widzowie pokochali część pierwszą. Zawrotne tempo, fenomenalne sceny akcji, dziesiątki przygód i zapierające dech efekty wizualne. Film zrealizowała ta sama ekipa: producent Jerry Bruckheimer, reżyser Gore Verbinski (Ring, Prognoza na życie), scenarzyści Ted Elliott i Terry Rossio (nominowani do Oscara za Shreka), operator Dariusz Wolski (Karmazynowy przypływ, Regulamin zabijania, Bad Company). Ścieżkę dźwiękową stworzył zdobywca Oscara Hans Zimmer (Król Lew, Książę Egiptu, Gladiator). Obraz odniósł kasowy sukces i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem u widzów. Na ekranie znów niepodzielnie króluje Johnny Depp (nominacja do Złotego Globu), któremu partnerują Bill Naghy, Orlando Bloom i Keira Knightley (nominacja do Nagrody MTV). Disneyowską produkcję nagrodzono Oscarem i BAFTĄ za efekty wizualne. Amerykańska Akademia nominowała ją także za najlepszy dźwięk i najlepszą scenografię. Obecnie wchodzi na ekrany 3. część Piratów, być może powstaną następne.

Więcej
DODAJ

Zanim znikniemy

film (2017)
6.00/10
Zanim znikniemy
Zanim znikniemy

Troje przybyszów z odległej planety dociera na Ziemię, aby przygotować masową inwazję. Poznając ludzkość, odbywają rekonesans, który zmienia również ich samych. Czy będą w stanie ukończyć misję?

Więcej
DODAJ

Komornicy

film (1984)
6.90/10
Komornicy
Komornicy

Wyjątkowy klasyk filmów sci-fi. Otto, punkowiec i leń, dostaje pracę komornika i rusza w pościg za samochodem Chevy Malibu, w którym mogą ukrywać się radioaktywni obcy.

Więcej
DODAJ

Wstrząsy

film (1990)
7.20/10
Wstrząsy
Wstrząsy

Niesamowicie zabawny film z udziałem Kevina Bacona. Dwóch majstrów walczy z gigantycznymi, drapieżnymi czerwiami terroryzującymi miasteczko w Nevadzie. Prawdziwy klasyk gatunku!

Więcej
DODAJ

Wideodrom

film (1983)
7.30/10
Wideodrom
Wideodrom

Rozkosznie dziwaczna klasyka kultowego kina. Prezes telewizji odkrywa, że piracki program powoduje pranie mózgu.

Więcej
DODAJ

Królewna Śnieżka i Łowca

film (2012)
6.10/10
Królewna Śnieżka i Łowca
Królewna Śnieżka i Łowca

Zła Czarownica werbuje najemnika w celu zabicia księżniczki piękniejszej od niej samej, ten – zauroczony urodą młodej Śnieżki – sprzeciwia się swojej zleceniodawczyni i staje do walki w imię dobra.

Więcej
DODAJ

Jak ukraść Księżyc

film (2010)
7.70/10
Jak ukraść Księżyc
Jak ukraść Księżyc

Gru to niezbyt sympatyczny gość. Na dodatek chce ukraść Księżyc! Czy coś jest w stanie zmienić jego zbrodniczy plan? Może trzy sierotki szukające taty?

Więcej
DODAJ

Muppety z kosmosu

film (1999)
6.30/10
Muppety z kosmosu
Muppety z kosmosu

While searching for his real family, a band of space aliens, Gonzo becomes the target of a paranoid government agent.

Więcej
DODAJ

Avatar

film (2009)
7.80/10
Avatar
Avatar

Rok 2154. Jake Sully (Sam Worthington) jest byłym żołnierzem piechoty morskiej, który w wyniku wojennych obrażeń został sparaliżowany od pasa w dół. Pewnego dnia okazuje się, że może on odzyskać sprawność, biorąc udział w specjalnym programie prowadzonym przez wojsko. Jego zadaniem jest wzięcie udziału w wyprawie rozpoznawczej na planetę Pandora zamieszkiwaną przez… Pokaż więcej...Rok 2154. Jake Sully (Sam Worthington) jest byłym żołnierzem piechoty morskiej, który w wyniku wojennych obrażeń został sparaliżowany od pasa w dół. Pewnego dnia okazuje się, że może on odzyskać sprawność, biorąc udział w specjalnym programie prowadzonym przez wojsko. Jego zadaniem jest wzięcie udziału w wyprawie rozpoznawczej na planetę Pandora zamieszkiwaną przez żyjącą w pełnej zgodzie z naturą rasę Na'vi. Rząd amerykański jest żywo zainteresowany tym odległym miejscem, ponieważ jest bardzo bogate w złoża cennego minerału, który mógłby rozwiązać światowy kryzys energetyczny. Kiedy jednak Jake poznaje wojowniczkę z klanu Omaticaya o imieniu Neytiri (Zoe Saldana), zaczyna poważnie wątpić w słuszność swojej misji. Wielki hit kasowy w reżyserii zdobywcy trzech Nagród Akademii Jamesa Camerona, twórcy Titanica. Obraz zabiera widza do przepięknego świata pełnego niezwykłych roślin, stworzeń i kolorów. Film został zrealizowany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D i pionierskiej, jak na 2007 rok, 3D, a jego postprodukcja trwała blisko dwa lata. Wyróżnione statuetką Oscara efekty specjalne, scenografia i zdjęcia do dziś uważane są za prawdziwy majstersztyk. W rolach głównych występują: laureatka dwóch Złotych Globów Sigourney Weaver (Obcy - decydujące starcie), Sam Worthington (Terminator: Ocalenie), Michelle Rodriguez (Resident Evil), Giovanni Ribisi (Szeregowiec Ryan), Wes Studi (Tańczący z wilkami), Zoe Saldana (Strażnicy Galaktyki) oraz czterokrotnie nominowana do nagrody Emmy CCH Pounder (serial HBO Kobieca Agencja Detektywistyczna nr 1).

Więcej
DODAJ

Charlie i fabryka czekolady

film (2005)
6.70/10
Charlie i fabryka czekolady
Charlie i fabryka czekolady

Charlie jest jednym ze szczęśliwców, którzy zdobyli bilet na zwiedzanie słynnej fabryki czekolady Willy’ego Wonki. Klasyka kina dziecięcego w reżyserii Tima Burtona.

Więcej
DODAJ

Mroczny Rycerz

film (2008)
9.00/10
Mroczny Rycerz
Mroczny Rycerz

Podczas, gdy Batman, komisarz Gordon i prokurator Harvey walczą z półświatkiem Gotham City, na ulicach miasta pojawia się kolejny nieobliczalny wróg.

Więcej
DODAJ

Hook

film (1991)
6.70/10
Hook
Hook

Kapitan Hook porywa dzieci dorosłego już Piotrusia Pana, zmuszając go, by wrócił do Nibylandii i walczył ze starym wrogiem.

Więcej
DODAJ

Nostalgia anioła

film (2009)
6.70/10
Nostalgia anioła
Nostalgia anioła

Czternastoletnia Susie zostaje zamordowana, po czym obserwuje z góry, jak rodzina radzi sobie z jej tragiczną śmiercią — a zabójca przygotowuje się do kolejnego ataku.

Więcej
DODAJ
Fate/Grand Order -First Order-
Fate/Grand Order -First Order-

Nowy rekrut Agencji Bezpieczeństwa Chaldei odkrywa, że ludzkość stoi w obliczu wyginięcia, dlatego cofa się w czasie, aby zmienić przyszłość.

Więcej
DODAJ
Sword Art Online: Ordinal Scale
Sword Art Online: Ordinal Scale

Wszyscy są pochłonięci nową grą AR znaną pod nazwą „Ordinal Scale”, ale Kirito i jego przyjaciele odkrywają mroczny sekret, który naraża ich na niebezpieczeństwo.

Więcej
DODAJ