Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 5576

Porwana pamięć

film (2017)
6.80/10
Porwana pamięć
Porwana pamięć

Kiedy jego porwany brat powraca jako odmieniony człowiek niepamiętający ostatnich 19 dni, Jin-seok postanawia za wszelką cenę odkryć, co naprawdę się wydarzyło.

Więcej
Zobacz "Porwana pamięć" na Netflix.com
DODAJ

Boonie Bears III

film (2016)
5.00/10
Boonie Bears III
Boonie Bears III

Briar ma już dość swoich kumpli, dlatego dołącza do cyrku, w którym poznaje nowych przyjaciół i zdobywa sławę. Wkrótce jednak zaczyna tęsknić za domem.

Więcej
Zobacz "Boonie Bears III" na Netflix.com
DODAJ

The Remix

serial (2018)
5.00/10
The Remix
The Remix

Więcej
Zobacz "The Remix" na Amazon Prime Video
DODAJ

The Frankenstein Chronicles

serial (2015)
7.40/10
The Frankenstein Chronicles
The Frankenstein Chronicles

Londyn, 1827 rok. Detektyw podąża za lubującym się w rozczłonkowywaniu zwłok mordercą... lub czymś znacznie gorszym.

Więcej
Zobacz "The Frankenstein Chronicles" na Netflix.com
DODAJ

FullMetal Alchemist

film (2017)
6.20/10
FullMetal Alchemist
FullMetal Alchemist

Podczas gdy alchemik Edward Elric stara się przywrócić ciało swojemu bratu Alowi, jego działaniom bacznie przyglądają się władze wojskowe i tajemnicze potwory.

Więcej
Zobacz "FullMetal Alchemist" na Netflix.com
DODAJ

Capote

film (2005)
7.40/10
Capote
Capote

W listopadzie 1959 roku autor „Śniadania u Tiffany’ego”, Truman Capote (Philip Seymour Hoffman), przeczytał w New York Timesie o brutalnym morderstwie rodziny zamożnych farmerów. Na bazie tych tragicznych zdarzeń Capote przez 6 lat pisze bestsellerową powieść „Z zimną krwią”. W zbieraniu materiałów pomaga mu przyjaciółka – pisarka Nelle Harper Lee (Catherine Keener). Rozmowy z mieszkańcami Holcomb oraz agentem prowadzącym dochodzenie (Chris Cooper) krok po kroku budują fabułę jego nowej powieści. Jednak największy wpływ na sukces książki ma osobista więź, jaka zawiązuje się między jej autorem a skazanymi na karę śmierci mordercami. To dzięki niej Capote zgłębia psychikę oprawców i poznaje prawdziwe motywy zbrodni. Osobliwa fascynacja, jaką budzi w nim jeden z zabójców, Perry Smith (Clifton Collins Jr), odbija się destrukcyjnie na życiu pisarza. Historia powstawania słynnej powieści, a zarazem subtelne, unikające uproszczeń studium skomplikowanej i mrocznej osobowości jej autora. Film jest aktorskim popisem Philipa Seymoura Hoffmana (Wątpliwość, Mistrz), który stworzył fascynujący i niejednoznaczny portret Capotego. Za swoją kreację artysta został nagrodzony Złotym Globem, Oscarem i BAFTĄ, zdobył również liczne nagrody amerykańskich i zagranicznych krytyków. Capote był pełnometrażowym debiutem Bennetta Millera (Moneyball, Foxcatcher), za podstawę scenariusza posłużyła biograficzna książka Geralda Clarke’a. Amerykańska Akademia Filmowa doceniła klasę tego nietuzinkowego obrazu, nominując go do Oscara aż w pięciu kategoriach (główna rola męska, scenariusz adaptowany – Dan Futterman, reżyseria, produkcja roku, drugoplanowa rola Catherine Keener).

Więcej
Zobacz "Capote" na HBOGO
DODAJ

Jednooki król

film (2016)
6.80/10
Jednooki król
Jednooki król

Nacho (Miki Esparbé) jest młodym mężczyzną, który podczas ulicznej demonstracji stracił oko i teraz stara się dojść do siebie. Pewnego dnia koleżanka z dzieciństwa jego żony Sandry (Ruth Llopis) – Lidia (Betsy Túrnez) – zaprasza ich do siebie do domu. Na miejscu niespodziewanie okazuje się, że jej mąż – David (Alain Hernández) – jest policjantem, który wymierzył w Nacho gumowy pocisk w Nacho... Mieszanka satyry politycznej oraz czarnej komedii, która porusza w lekki sposób ważny społecznie temat legitymizacji przemocy przez państwo oraz odpowiedzialności za działania funkcjonariuszy władzy. Scenariusz filmu został oparty na genialnej sztuce autorstwa współczesnego, hiszpańskiego twórcy Marca Crehueta, który jest również reżyserem obrazu. W obsadzie znaleźli się Alain Hernández (Przyrzeczenie), Miki Esparbé (Zabłąkani), Betsy Túrnez (Oczy Julii), Ruth Llopis (Contratiempo) oraz Xesc Cabot (Open 24h). Produkcja otrzymała siedem nominacji do nagrody Gaudíego.

Więcej
Zobacz "Jednooki król" na HBOGO
DODAJ

A Week in Watts

film (2017)
5.00/10
A Week in Watts
A Week in Watts

Policjanci z Los Angeles prowadzą nowatorski program, dzięki któremu obiecujący uczniowie z cieszącej się złą sławą dzielnicy Watts mogą wyrwać się ze swojego środowiska.

Więcej
Zobacz "A Week in Watts" na Netflix.com
DODAJ
The Joel McHale Show with Joel McHale
The Joel McHale Show with Joel McHale

Gorące niusy i najnowsze trendy. Popkultura, skecze, media społecznościowe... Wszystko to — i o wiele więcej — w nowym cotygodniowym programie Joela McHale’a.

Więcej
Zobacz "The Joel McHale Show with Joel McHale" na Netflix.com
DODAJ

Mission: Impossible III

film (2006)
6.90/10
Mission: Impossible III
Mission: Impossible III

Ethan Hunt idzie na emeryturę. To dopiero misja niemożliwa. Na szczęście sielanka nie trwa długo i superagent  pomiędzy kolejnymi zakupami do domu znowu wykonuje misje niemożliwe. Jeśli nie wiecie, jak się włamać do Watykanu albo skakać po wieżowcu w Szanghaju, to jest film dla Was.

Więcej
Zobacz "Mission: Impossible III" na Showmax.com
DODAJ

Mission: Impossible II

film (2000)
6.10/10
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II

Ethan Hunt powraca i znowu pakuje się w misję niemożliwą. Gdy agencja zawraca mu głowę podczas wspinaczki górskiej, to musi być coś poważnego. Fani filmów akcji i sportowych motocykli będą wniebowzięci. Film świetnie sprawdzi się w czasie spotkań i planowania ekstremalnych wycieczek. Po seansie będziecie mieć ochotę na wycieczkę do Australii przy muzyce Metalliki.

Więcej
Zobacz "Mission: Impossible II" na Showmax.com
DODAJ

Neta

film (2016)
5.00/10
Neta
Neta

Dalia (Rotem Abuhab), samotna matka, której praca polega na słuchaniu innych z coraz większym trudem dogaduje się z własną córką. Ruti (Naama Arlaky) chce mieć dziecko ze swoją partnerką. Boi się jednak powiedzieć matce, że jest lesbijką. Małżeństwo Mari (Irit Kaplan) przeżywa ogromny kryzys. Ani ona, ani jej mąż nie są w stanie powiedzieć o tym swoim dzieciom. Sharona (Neta Riskin) wraca po latach w rodzinne strony na pogrzeb matki. W życiu każdej z kobiet pojawia się tajemniczy nieznajomy – Neta (Benny Avni) – który pomaga im uporządkować rzeczywistość. Mądre, charakteryzujące się wymykającą się schematom fabułą kino z przesłaniem w reżyserii jednego z ciekawszych współczesnych izraelskich twórców Nira Bergmana (Złamane skrzydła – trzy nagrody na MFF w Berlinie). Obraz pokazuje kobiety w momentach kryzysu – ich walkę o siebie, niezależność oraz rodzinę. W rolach głównych bohaterów wyśmienicie odnajdują się Benny Avni (Mądrość precla), Neta Riskin (Opowieść o miłości i mroku), Rotem Abuhab (Dzień dobry Panie Shlomi), Irit Kaplan (Tapuhim Min HaMidbar) oraz Naama Arlaky. Produkcja zdobyła dwie nagrody publiczności na Festiwalu Filmowym w Jeruzalem.

Więcej
Zobacz "Neta" na HBOGO
DODAJ

Auta 3

film (2017)
6.80/10
Auta 3
Auta 3

Zygzak McQueen przechodzi trudne chwile. Legenda sportów motorowych zostaje powoli zepchnięta na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Jego jedyną nadzieją jest młoda, pełna werwy i pasji kobieta mechanik – Cruz Ramirez. Dzięki niej i jej sprytnemu planowi działania Zygzak udowodni wszystkim, że zdobywca Złotego Tłoka łatwo się nie poddaje. Trzecia część kinowego hitu dla najmłodszych opowiadająca o niezwykłych przygodach Zygzaka McQueena i jego dzielnej ekipy. Scenariusz powiela schemat kultowych obrazów z Rockym 3 na czele: utytułowany rajdowy mistrz musi znaleźć siłę, żeby zmierzyć się z młodym, ambitnym rywalem. Obraz w reżyserii debiutanta Briana Fee porywa wystrzałowym humorem i zapewnia masę dobrej zabawy. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyły, takie gwiazdy jak: Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Marian Opania oraz Antoni Pawlicki.

Więcej
Zobacz "Auta 3" na HBOGO
DODAJ

Kawalerskie życie

film (2017)
6.50/10
Kawalerskie życie
Kawalerskie życie

Po śmierci ukochanej żony Bill Ponder (J.K. Simmons) przeprowadza się razem z siedemnastoletnim synem Wesem (Josh Wiggins) do dużego miasta, aby zacząć wszystko od nowa. Szybko udaje im się wygoić rany i znaleźć szczęście w nowym domu. Wes poznaje Lacy (Odeya Rush), niezwykle intrygującą introwertyczkę. Bill natomiast nawiązuje znajomość z zaangażowaną w swoją pracę, elegancką nauczycielką Carine (Julie Delpy). Nowe związki sprawiają, że relacja ojca i syna zostaje jednak wystawiona na próbę. Słodko-gorzki komediodramat o radzeniu sobie ze stratą oraz odkrywaniu życia na nowo. Twórcy – z Kurtem Voelkerem (scenariusz: Słodki listopad) na czele – skupiają się na procesie odbudowywania więzi między ojcem i synem. W ich role z powodzeniem wcielają się laureat Oscara oraz Złotego Globu J.K. Simmons (Whiplash) oraz utalentowany Josh Wiggins (Piekielny chłopak). Obok nich w obsadzie znaleźli się dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Julie Delpy (scenariusz: Przed zachodem słońca), Odeya Rush (serial HBO Pohamuj entuzjazm) oraz Kevin Dunn (Vicky Cristina Barcelona). Produkcja została wyróżniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Diego.

Więcej
Zobacz "Kawalerskie życie" na HBOGO
DODAJ

The Final Year

film (2017)
5.10/10
The Final Year
The Final Year

Filmmakers follow U.S. President Barack Obama and his foreign policy team through 21 nations as they craft his diplomatic legacy during his last term.

Więcej
Zobacz "The Final Year" na Netflix.com
DODAJ

Wszystko dla szczęścia

film (2015)
6.30/10
Wszystko dla szczęścia
Wszystko dla szczęścia

Zaangażowany w swoją pracę w przemyśle muzycznym Antoine (Manu Payet) zapomina całkowicie o swoim życiu prywatnym. Mężczyzna ignoruje swoją żonę Alice (Audrey Lamy), z którą ożenił się dziesięć lat temu. W końcu kobieta traci cierpliwość. Pewnego dnia wyrzuca go z domu i żąda rozwodu. Co więcej, zostawia pod jego opieką na dwa tygodnie ich córki. Początkowo Antoine jest przerażony. Z czasem jednak zaczyna odkrywać piękno spędzania czasu z najbliższymi. Porywająca francuska komedia przedstawiająca perypetie egocentryka, który musi nauczyć się ponosić odpowiedzialności za swoje czyny oraz nauczyć się, że ojcostwo oznacza obowiązki. Reżyserem tego lekkiego, tryskającego poczuciem humoru obrazu jest Cyril Gelblat (Les Murs porteurs). W głównych rolach występują Manu Payet (Jak kochać, to we dwoje), nominowana do nagrody Cezara Audrey Lamy (Heartbreaker. Licencja na uwodzenie), Aure Atika (Zakochana bez pamięci), Pascal Demolon (Seks, miłość i terapia) oraz Bruno Clairefond (Prawdziwa miłość). Zdjęcia do filmu realizowano w Paryżu.

Więcej
Zobacz "Wszystko dla szczęścia" na HBOGO
DODAJ

W czasach wojny

serial (2017)
5.00/10
W czasach wojny
W czasach wojny

Rok 1921. Pielęgniarki z madryckich wyższych sfer otwierają w Melilli szpital dla żołnierzy walczących w wojnie o Rif. Ratując życie, znajdują też przyjaźń i miłość.

Więcej
Zobacz "W czasach wojny" na Netflix.com
DODAJ

Nie ma drugiej takiej

film (2018)
6.10/10
Nie ma drugiej takiej
Nie ma drugiej takiej

Niespodziewana i okrutna diagnoza sprawia, że Abbie zaczyna szukać nowej dziewczyny dla Sama — swojego narzeczonego, który nie ma pojęcia o randkowaniu.

Więcej
Zobacz "Nie ma drugiej takiej" na Netflix.com
DODAJ

Everything Sucks!

serial (2018)
7.70/10
Everything Sucks!
Everything Sucks!

Jest rok 1996. W miasteczku zwanym Boring zbuntowani licealiści mierzą się z problemami nastoletniego życia w czasach, gdy po internet trzeba było zadzwonić.

Więcej
Zobacz "Everything Sucks!" na Netflix.com
DODAJ

Pierwszy zespół: Juventus

serial (2018)
8.30/10
Pierwszy zespół: Juventus
Pierwszy zespół: Juventus

Dołącz do zawodników słynnego Juventusu i obserwuj ich batalię o siódme z rzędu mistrzostwo Włoch i triumf w Lidze Mistrzów.

Więcej
Zobacz "Pierwszy zespół: Juventus" na Netflix.com
DODAJ

Massage Tantei Joe

serial (2017)
5.00/10
Massage Tantei Joe
Massage Tantei Joe

Więcej
Zobacz "Massage Tantei Joe" na Amazon Prime Video
DODAJ

Thaana Serndha Koottam

film (2018)
7.70/10
Thaana Serndha Koottam
Thaana Serndha Koottam

Więcej
Zobacz "Thaana Serndha Koottam" na Amazon Prime Video
DODAJ

Chrisley Knows Best

serial (2014)
5.00/10
Chrisley Knows Best
Chrisley Knows Best

Potentat branży nieruchomości, Todd Chrisley, próbuje wytrzymać ze swoją ekscentryczną rodziną i znaleźć czas na popisy kulinarne.

Więcej
Zobacz "Chrisley Knows Best" na Netflix.com
DODAJ

Re:Mind

serial (2017)
4.90/10
Re:Mind
Re:Mind

Jedenaście licealistek budzi się uwięzionych w nieznanym im pomieszczeniu. Drżąc o swoje życie, starają się ustalić motyw tego dziwacznego porwania.

Więcej
Zobacz "Re:Mind" na Netflix.com
DODAJ