Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 877

Beyond Skyline

film (2017)
5.40/10
Beyond Skyline
Beyond Skyline

In the wake of an extraterrestrial invasion, a suspended L.A. cop teams up with survivors to stop the onslaught and rescue human captives.

Więcej
Zobacz "Beyond Skyline" na Netflix.com
DODAJ

Żółtodzioby

film (1998)
6.70/10
Żółtodzioby
Żółtodzioby

Trójka przyjaciół rozpoczyna handel trawką, by uzbierać na kaucję niezbędną do wyciągnięcia ich kumpla z więzienia.

Więcej
Zobacz "Żółtodzioby" na Showmax.com
DODAJ

Aniołki Charliego

film (2000)
5.50/10
Aniołki Charliego
Aniołki Charliego

Aniołki to grupa trzech agentek, które pracują dla tajemniczego Charliego. Tworzą ją piękne i niezwykle inteligentne Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) oraz Alex (Lucy Liu). Kobiety specjalizują się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Pewnego dnia przychodzi im stanąć w obliczu największego wyzwania w całej swej dotychczasowej karierze. Muszą odzyskać program do rozpoznawania mowy, skradziony przez bogatego przemysłowca.Pełna humoru i emocji produkcja z czterokrotnie nominowaną do Złotego Globu Cameron Diaz (Gangi Nowego Jorku), laureatką Złotego Globu Drew Barrymore (Szare ogrody) oraz wyróżnioną nominacją do Emmy Lucy Liu (Kill Bill), które wcielają się w role agentek do zadań specjalnych. Obok nich występują również inne gwiazdy Hollywood z nagrodzonym Złotym Globem Billem Murrayem (Między słowami) oraz zdobywcą Oscara Samem Rockwellem (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri) na czele. Twórcy przenoszą na duży ekran fabułę popularnego w latach 70. serialu pod tym samym tytułem. Produkcja była wielkim hitem kinowym i zarobiła ponad 260 mln dolarów.

Więcej
Zobacz "Aniołki Charliego" na HBOGO
DODAJ

Geniusze w pieluchach

film (1999)
2.60/10
Geniusze w pieluchach
Geniusze w pieluchach

Dwóch nikczemnych dorosłych próbuje wykorzystać genialne dzieci, które rodzą się z wiedzą o tajemnicach wszechświata i władają sekretnym językiem.

Więcej
Zobacz "Geniusze w pieluchach" na Netflix.com
DODAJ

Kieszonkowcy

film (2017)
4.70/10
Kieszonkowcy
Kieszonkowcy

Grupa nastoletnich aspirujących złodziejaszków uczy się od mistrza sztuki podstępu i oszustwa, jak skutecznie okradać na ulicach Bogoty.

Więcej
Zobacz "Kieszonkowcy" na Netflix.com
DODAJ

Hipnotyzer

film (2012)
5.60/10
Hipnotyzer
Hipnotyzer

Rozpoczyna się śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa całej rodziny. Jedyny ocalały – nastoletni chłopak – jest w bardzo ciężkim stanie i tylko kontrowersyjne metody psychologa-hipnotyzera mogą wydobyć od niego zeznania.

Więcej
Zobacz "Hipnotyzer" na Showmax.com
DODAJ

Kontrabanda

film (2012)
6.50/10
Kontrabanda
Kontrabanda

Chcąc bronić swojego szwagra przed bezwzględnym gangsterem, były przemytnik decyduje się na ostatnią akcję.

Więcej
Zobacz "Kontrabanda" na Amazon Prime Video
DODAJ

Wróg publiczny

film (1998)
7.30/10
Wróg publiczny
Wróg publiczny

Wpływowy kongresmen (Jason Robards) zostaje zamordowany przez ambitnego urzędnika Agencji Bezpieczeństwa Narodowego Thomasa Briana Reynoldsa (Jon Voight) i jego ludzi. Mężczyzna sprzeciwiał się wprowadzeniu nowego prawa umożliwiającego nieskrępowaną inwigilację obywateli. Zbrodnię przypadkowo rejestruje kamera fotografa przyrody Daniela Leona Zavitza (Jason Lee). Osoby, które maczały swoje palce w morderstwie szybko wpadają na jego ślad. Rozpoczyna się pościg. Uciekając Zavitz przypadkowo wpada na swego kolegę ze studiów, młodego prawnika Roberta Claytona Deana (Will Smith). Zdesperowany, wsuwa kasetę z nagraniem do torby z zakupami starego znajomego. Chwilę później ginie pod kołami samochodu. Wysokobudżetowy thriller obnażający nadużycia przedstawicieli najwyższych władz państwowych w USA. Dwukrotnie nominowany do Oscara Will Smith (W pogoni za szczęściem) wciela się w rolę uwikłanego w krwawą rozgrywkę człowieka, który musi walczyć o swoje życie, nie wiedząc, komu może zaufać. W filmie występują również, takie gwiazdy jak: laureat dwóch Nagród Akademii Gene Hackman (Bez przebaczenia), zdobywca czterech Złotych Globów Jon Voight (Uciekający pociąg), nominowana do nagrody Emmy Lisa Bonet (serial Bill Cosby Show) oraz wyróżniona dwiema statuetkami Emmy Regina King (serial American Crime). Reżyserem obrazu jest Tony Scott (Obywatel Welles).

Więcej
Zobacz "Wróg publiczny" na HBOGO
DODAJ

4. kompania

film (2016)
6.20/10
4. kompania
4. kompania

Brutalne meksykańskie więzienie w latach 70. Młody osadzony trafia do drużyny futbolu amerykańskiego, która służy zdeprawowanej administracji za armię.

Więcej
Zobacz "4. kompania" na Netflix.com
DODAJ

21

film (2008)
6.80/10
21
21

Ben Campbell (Jim Sturgess) to niezwykle uzdolniony student prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology. Bez problemu dostałby się na wymarzone studia na Harvardzie, ale nie stać go na nie. Swoją pomoc oferuje mu profesor matematyki, Micky Rosa (Kevin Spacey), zapraszając Bena do grupy najlepszych studentów, którzy w każdy weekend jeżdżą do kasyna w Las Vegas. Tam, wykorzystując matematyczne zdolności, wygrywają w blackjacka i zasilają swoje puste dotąd konta. Sytuacja się komplikuje, kiedy graczami zaczyna interesować się szef ochrony kasyna, Cole Williams (Laurence Fishburne). Teraz pupile profesora Rosy muszą wykazać się nie tylko umiejętnością przewidywania liczbowych kombinacji, ale także uprzedzić działania Williamsa.

Więcej
Zobacz "21" na HBOGO
DODAJ

Sun Dogs

film (2017)
6.40/10
Sun Dogs
Sun Dogs

On pragnie służyć swojemu krajowi, ale nie chcą go w Marines. Ona jest młodą uciekinierką. Razem tworzą niecodzienny zespół, z którego może być więcej szkody niż pożytku.

Więcej
Zobacz "Sun Dogs" na Netflix.com
DODAJ

Pełna krew

film (2016)
7.20/10
Pełna krew
Pełna krew

Piątka profesjonalistów postanawia obrabować znany kompleks składający się z toru wyścigowego i kasyna. Ich plan jest prosty: zrobić skok, ukryć łup, a następnie nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów i ukrywać się przed policją przez pięć kolejnych lat. Jeden z nich popełnia jednak błąd i trafia na policyjny radar. Jego pomyłka uruchamia lawinę problemów i ściąga na pozostałych policyjną obławę. Ekscytujący meksykański thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Reżyser Noé Santillán-López (serial El Diez) tworzy wyrafinowaną intrygę i bezbłędnie bawi się konwencją. Jednocześnie w swoim dziele odsłania kulisy pracy policjantów i złodziei. W głównych rolach występują Hernán Mendoza (Pragnienie miłości), Joaquín Cosio (007 Quantum of Solace), Mauricio Argüelles (Una Ultima y Nos Vamos), Luis Roberto Guzmán (Za głosem serca) oraz Cesar Rodriguez (Ni Tú Ni Yo). Produkcja została wyróżniona nagrodą za montaż na Breckenridge Festival of Film.

Więcej
Zobacz "Pełna krew" na HBOGO
DODAJ

Ojciec chrzestny 2

film (1974)
9.00/10
Ojciec chrzestny 2
Ojciec chrzestny 2

Sycylia, początek XX wieku. Antonio Andolini i jego starszy syn Paolo zostają zamordowani przez mafię. Młodszemu, dziewięcioletniemu Vito udaje się uciec. Chłopak opuszcza włoską wyspę i dociera do Ameryki, gdzie zaczyna nowe życie pod zmienionym nazwiskiem Vito Corleone (Robert De Niro). Powoli udaje mu się stworzy w Nowym Jorku potężną organizację mafijną. W latach pięćdziesiątych schedę po nim przejmuje jego syn Michael (Al Pacino). Nie ma on jednak tak wielkiej charyzmy jak ojciec. Mimo dużych ambicji przywódczych i chłodnej kalkulacji nie potrafi utrzymać jedności w rodzinie i zapobiec kryzysowi. Kontynuacja słynnego filmu o życiu włoskiej rodziny gangsterskiej. Niezapomniany Francis Ford Coppola (Czas Apokalipsy) po raz kolejny podejmuje współpracę z pisarzem Mario Puzo, aby pokazać losy dwóch pokoleń rodu Corleone i ich bezwzględne dążenie do władzy. W pierwszej części obrazu przedstawił losy młodego Don Vito – zagranego bezbłędnie przez Roberta De Niro (Poradnik pozytywnego myślenia), który za swą kreację otrzymał Oscara. Druga jest kontynuacją historii i ukazuje przejmowanie przez Michaela interesu po ojcu. W tej roli po raz kolejny odnajduje się wyróżniony Nagrodą Akademii Al Pacino (Zapach kobiety). Obok nich występują Robert Duvall (Prawdziwe wyznania), zdobywczyni dwóch Złotych Globów Diane Keaton (Lepiej późno niż później) oraz John Cazale (Łowca jeleni). Film otrzymał jedenaście nominacji do Oscara i zdobył sześć statuetek – w tym dla najlepszego filmu.

Więcej
Zobacz "Ojciec chrzestny 2" na HBOGO
DODAJ

Ojciec chrzestny

film (1972)
9.20/10
Ojciec chrzestny
Ojciec chrzestny

Michael Corleone (Al Pacino), weteran II wojny światowej i absolwent wyższej uczelni, powraca do Nowego Jorku, by spotkać się z rodziną na weselu swojej siostry Konstancji (Talia Shire). Ojcem Michaela jest Vito Corleone (Marlon Brando), głowa jednej z pięciu mafijnych rodzin z Nowego Jorku. Michael nie chce mieć nic wspólnego z szemranym rodzinnym interesem. Splot niespodziewanych wydarzeń sprawia jednak, że mężczyzna odegra ważną rolę w wojnie nowojorskich gangów. Ekranizacja bestsellerowej książki Mario Puzo o tym samym tytule i jednocześnie arcydzieło filmowe w reżyserii Francisa Forda Coppoli (Czas Apokalipsy). Obraz opowiada historię pochodzącego z Sycylii mafijnego rodu Corleone, którego członkowie starają się kierować trzema zasadami – honoru, szacunku oraz wierności rodzinie. Genialne role w tej produkcji tworzą nagrodzony dwoma Oscarami Marlon Brando (Ostatnie tango w Paryżu), laureat czterech Złotych Globów Al Pacino (Zapach kobiety), James Caan (Egzekutor), dwukrotnie wyróżniony Nagrodą im. Francesco Pasinettiego na festiwalu w Wenecji Robert Duvall (Prawdziwe wyznania) oraz zdobywczyni dwóch Złotych Globów Diane Keaton (Lepiej późno niż później). Produkcja zdobyła trzy Nagrody Akademii – w tym za najlepszy film oraz scenariusz adaptowany.

Więcej
Zobacz "Ojciec chrzestny" na HBOGO
DODAJ

Ojciec chrzestny 3

film (1990)
7.60/10
Ojciec chrzestny 3
Ojciec chrzestny 3

Rok 1979. Starzejący się Michael Corleone (Al Pacino) mieszka w Nowym Jorku. Mężczyzna pragnie zmienić swoje życie – zostać szanowanym biznesmenem, zalegalizować interesy i doprowadzić do scalenia rodziny, której drogi rozeszły się wiele lat wcześniej. Szybko jednak przekonuje się, że niełatwo jest zerwać z przeszłością. W kolejce po władzę nad rodzinnym biznesem staje ambitny i bezwzględny Vincent Mancini (Andy Garcia), nieślubny syn starszego brata Michaela, Sonny'ego. Genialny reżyser Francis Ford Coppola (Czas Apokalipsy) powraca z ostatnią częścią legendarnej, mafijnej trylogii. Wyróżniony Oscarem Al Pacino (Zapach kobiety), nominowany do Nagrody Akademii Andy Garcia (Miłość lub ojczyzna. Historia Artura Sandovala), zdobywczyni dwóch Złotych Globów Diane Keaton (Lepiej późno niż później), laureatka Oscara Talia Shire (Rocky), zdobywca BAFTY Eli Wallach (Laleczka), Sofia Coppola (reżyseria: Między słowami), Joe Mantegna (Celebrity) wcielają się popisowo w główne role w filmie mówiącym o władzy, rodzinie, tradycji, zemście oraz miłości. Produkcja zarobiła ponad 136 mln dolarów na całym świecie i została wyróżniona siedmioma nominacjami do Oscara.

Więcej
Zobacz "Ojciec chrzestny 3" na HBOGO
DODAJ

Zakładnik z Wall Street

film (2016)
6.50/10
Zakładnik z Wall Street
Zakładnik z Wall Street

Gospodarz programu na temat inwestycji zostaje na wizji wzięty jako zakładnik przez mężczyznę, który stracił wszystko, kierując się jego poradami.

Więcej
Zobacz "Zakładnik z Wall Street" na Netflix.com
DODAJ

Noc na Manhattanie

film (1996)
6.60/10
Noc na Manhattanie
Noc na Manhattanie

Ambitny prawnik Sean Casey (Andy Garcia) zostaje awansowany na stanowisko prokuratora okręgowego i od razu dostaje głośną sprawę przeciw handlarzowi narkotyków. Analizując dowody, mężczyzna wpada na ślad korupcyjnych powiązań. W przestępczy proceder zamieszana jest grupa policjantów. Szybko wychodzi na jaw, że wśród podejrzanych jest jedna z najbliższych mu osób. Casey nie wie, czy ma pozostać wierny swoim ideałom, czy ludziom, których kocha. Scenariusz obrazu został luźno oparty na sprawie niejakiego Larry’ego Davisa, handlarza narkotyków, który zastrzelił w Nowym Jorku sześciu policjantów. Jego pełna tajemnic historia została opisana w powieści Roberta Daleya pt. „Tainted Evidence". Wyróżniony Honorowym Oscarem Sidney Lumet (Dwunastu gniewnych ludzi, Książę wielkiego miasta) tworzy solidne i pełne emocji kino mówiące o poszukiwaniu sprawiedliwości i trudnych wyborach moralnych. Produkcja wyróżnia się doborową obsadą. W rolę zagubionego głównego bohatera wciela się nominowany do Nagrody Akademii Andy Garcia (Ojciec chrzestny III, Nietykalni). Obok niego zobaczymy takie gwiazdy, jak m.in.: nominowany do Oscara Ian Holm (Rydwany ognia), przedwcześnie zmarły James Gandolfini (serial HBO Rodzina Soprano), Lena Olin (Czekolada) oraz laureat Oscara Richard Dreyfuss (Dziewczyna na pożegnanie). Bardzo dobra ścieżka dźwiękowa dodaje klimatu filmowemu widowisku.

Więcej
Zobacz "Noc na Manhattanie" na HBOGO
DODAJ

Zły Mikołaj

film (2003)
7.10/10
Zły Mikołaj
Zły Mikołaj

Willie T. Soke (Billy Bob Thornton) to zmęczony życiem oszust, który przed świętami Bożego Narodzenia dorabia jako Święty Mikołaj w supermarketach. Nadużywa alkoholu, jest opryskliwy, przeklina i nie znosi dzieci. Kiedy po zrobieniu zakupów wszyscy wracają do domów, Willie i jego „partner w interesach”, karzełek Marcus (Tony Cox ), jak zwykle okradają kasę i przenoszą się do kolejnego miasta. Tym razem nie wszystko idzie zgodnie z planem. Na złodziejaszków mają oko czujny właściciel sklepu (John Ritter) i przebiegły detektyw Gin Slagel (Bernie Mac), a głowę Williego bardziej niż następny skok zaprząta seksowna fanka mikołajów (Lauren Graham) oraz pewien pulchny ośmiolatek (debiutant Brett Kelly). Bożonarodzeniowa komedia na opak, a zarazem zakręcona historia o tym, że nawet zatwardziały grzesznik może dostać drugą szansę na szczęście. Obraz jest dziełem Terry’ego Zwigoffa (Akademia tajemniczych sztuk pięknych), który ma na koncie nominację do Oscara za scenariusz do własnego filmu Ghost World. W roli głównej świetnie odnalazł się jeden z najbardziej interesujących amerykańskich aktorów, Billy Bob Thornton – nominowany do Oscara za kreacje w Bliznach przeszłości (statuetkę zdobył za scenariusz do tego filmu) i Prostym planie. Z sukcesem wystąpił także w Człowieku, którego nie było braci Coenów, Włamaniu na śniadanie Barry’ego Levinsona czy serialu Fargo. Brawurowo zagrana rola nietypowego Mikołaja przyniosła mu nominację do Złotego Globu.

Więcej
Zobacz "Zły Mikołaj" na HBOGO
DODAJ

Dwa dni z życia doliny

film (1996)
6.50/10
Dwa dni z życia doliny
Dwa dni z życia doliny

Take one wrong turn in life and who knows where you’ll end up? For Becky, it’s waking up next to her murdered ex-husband.

Więcej
Zobacz "Dwa dni z życia doliny" na Amazon Prime Video
DODAJ
Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę
Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę

When their TV is Stolen, Beavis and Butt-head hit the road in a hilarious film debut that proves what millions of fans already know: Beavis and Butt-head RULE!

Więcej
Zobacz "Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę" na Amazon Prime Video
DODAJ

Dogonić słońce

film (1996)
6.20/10
Dogonić słońce
Dogonić słońce

A young L.A. doctor who's going places. A bitter street kid going nowhere. They're worlds apart but their destinies collide in director Michael Cimino's compelling road odyssey The Sunchaser. Woody Harrelson plays Michael Reynolds, a wealthy doctor. But Michael's fast-track life detours when a desperately ill patient (Jon Seda of Dear God and 12 Monkeys) kidnaps him at gunpoint. Across highways...

Więcej
Zobacz "Dogonić słońce" na Amazon Prime Video
DODAJ

Noriega - Wybraniec Boży

film (2000)
6.30/10
Noriega - Wybraniec Boży
Noriega - Wybraniec Boży

A darkly comedic look at the fall of Panamanian dictator General Manuel Noriega. The film chronicles his desperate struggle to maintain control over the civilian government, his search for true love and his secret relationship with the United States government and the CIA. It exposes their alleged role in his drug trafficking, dirty arms shipments and the setting up of dummy corporations. When ...

Więcej
Zobacz "Noriega - Wybraniec Boży" na Amazon Prime Video
DODAJ

Bez przedawnienia

film (2002)
6.30/10
Bez przedawnienia
Bez przedawnienia

Kiedy Tom zostaje oskarżony o masakrę ludności cywilnej w Salwadorze, jego żona postanawia bronić go przed sądem. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne tajemnice.

Więcej
Zobacz "Bez przedawnienia" na Amazon Prime Video
DODAJ

Stan zagrożenia

film (1994)
6.90/10
Stan zagrożenia
Stan zagrożenia

Wicedyrektor CIA, Jack Ryan, rozpoczyna śledztwo w sprawie zabójstwa przyjaciela prezydenta USA. Podczas dochodzenia odkrywa powiązania wpływowych polityków z kolumbijskimi kartelami narkotykowymi.

Więcej
Zobacz "Stan zagrożenia" na Amazon Prime Video
DODAJ