Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 16

Między słowami

film (2003)
7.80/10
Między słowami
Między słowami

Dwie zagubione dusze, zaniedbywana żona fotografa i zmęczony życiem aktor, spotykają się w Tokio, gdzie wspólnie odnajdują dawno zapomnianą wolność i szczerość.

Więcej
Zobacz "Między słowami" na Netflix.com
DODAJ

Straszny film 3

film (2004)
5.50/10
Straszny film 3
Straszny film 3

Cindy Campbell jest dziennikarką tropiącą zjawiska nadprzyrodzone. Postanawia zbadać zagadkę tajemniczej kasety, która sprowadza śmierć na każdego, kto ją obejrzy.

Więcej
Zobacz "Straszny film 3" na Amazon Prime Video
DODAJ

Straszny film 2

film (2001)
5.30/10
Straszny film 2
Straszny film 2

Grupa nastolatków zostaje zwabiona i zamknięta w nawiedzonym domu.

Więcej
Zobacz "Straszny film 2" na Amazon Prime Video
DODAJ

Straszny film

film (2000)
6.20/10
Straszny film
Straszny film

Grupa przygłupich nastolatków musi uciekać przed seryjnym mordercą.

Więcej
Zobacz "Straszny film" na Amazon Prime Video
DODAJ

Ilu miałaś facetów?

film (2011)
6.10/10
Ilu miałaś facetów?
Ilu miałaś facetów?

Ally przeżywa kryzys - straciła pracę i jest samotna. Postanawia przy pomocy sąsiada odnaleźć wszystkich byłych chłopaków, by upewnić się, że dobrze zrobiła zostawiając ich. 

Więcej
Zobacz "Ilu miałaś facetów?" na Amazon Prime Video
DODAJ

Alvin i Wiewiórki 3

film (2011)
4.40/10
Alvin i Wiewiórki 3
Alvin i Wiewiórki 3

Kiedy wiewiórki płyną statkiem, wypadają za burtę i trafiają na bezludną wyspę.

Więcej
Zobacz "Alvin i Wiewiórki 3" na Amazon Prime Video
DODAJ

Moja super eksdziewczyna

film (2006)
5.10/10
Moja super eksdziewczyna
Moja super eksdziewczyna

Everyone's had a painful parting of the ways with a romantic partner. We pick up the pieces and move on. But for one new york guy, it's not going to be so easy. When he breaks up with his girlfriend, he discovers his ex is actually the reluctant superhero, g-Girl. A scorned woman, she unleashes her super powers to humiliate and torment him. My super ex-Girlfriend stars uma thurman as jenny john...

Więcej
Zobacz "Moja super eksdziewczyna" na Amazon Prime Video
DODAJ

Alvin i wiewiórki 2

film (2009)
4.50/10
Alvin i wiewiórki 2
Alvin i wiewiórki 2

Dave decyduje, że jego podopieczni powinni zawiesić karierę i pójść do szkoły. Tymczasem zespołowi wyrasta konkurencja w postaci damskiego tria śpiewających wiewiórek. 

Więcej
Zobacz "Alvin i wiewiórki 2 " na Amazon Prime Video
DODAJ

Klopsiki kontratakują

film (2013)
6.40/10
Klopsiki kontratakują
Klopsiki kontratakują

Wynalazca Flint Lockwood walczy ze zmutowanymi stworami z jedzenia stworzonymi przez jego maszynę — szympagrysami, tacozaurusami i rybami maślanymi.

Więcej
Zobacz "Klopsiki kontratakują" na Netflix.com
DODAJ
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

Młody wynalazca konstruuje maszynę, która zmienia wodę w jedzenie.

Więcej
Zobacz "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" na Amazon Prime Video
DODAJ
Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania
Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania

Trzech maniaków komputerowi oraz sceptyk, którzy usiłują rozwiązać zagadkę podróży w czasie w środku brytyjskiego pubu. Anna Faris, z kolei, gra dziewczynę z przyszłości, która wprawia całą przygodę w ruch. Pokaż więcej... Trzech maniaków komputerowi oraz sceptyk, którzy usiłują rozwiązać zagadkę podróży w czasie w środku brytyjskiego pubu. Anna Faris, z kolei, gra dziewczynę z przyszłości, która wprawia całą przygodę w ruch.

Więcej
Zobacz "Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania" na HBOGO
DODAJ

Straszny film 3

film (2003)
5.50/10
Straszny film 3
Straszny film 3

Ambitna reporterka Cindy Campbell (Anna Faris) zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem szczególnie interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora, Toma Logana (Charlie Sheen). Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy przyjaciółka Cindy umiera po obejrzeniu kasety wideo. Czy zabójczy VHS ma związek z piktogramami? Reporterka… Pokaż więcej...Ambitna reporterka Cindy Campbell (Anna Faris) zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem szczególnie interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora, Toma Logana (Charlie Sheen). Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy przyjaciółka Cindy umiera po obejrzeniu kasety wideo. Czy zabójczy VHS ma związek z piktogramami? Reporterka szuka rozwiązania zagadki, a tymczasem światu zagraża inwazja kosmitów...W odróżnieniu od pierwszych dwóch części, zrealizowanych przez braci Wayans, trzecia jest dziełem Davida Zuckera, znanego z takich komedii jak Czy leci z nami pilot? oraz Naga broń. W Strasznym filmie 3 z pierwotnej obsady pozostały tylko Anna Faris (Między słowami, Dyktator) i Regina Hall (serial Ally McBeal, Myśl jak facet). Obok nich na ekranie pojawią się: Charlie Sheen (Wall Street, Hot Shots!), Eddie Griffin (Niefortunna zamiana, Nowy), Pamela Anderson (serial Słoneczny patrol, Żyleta), Queen Latifah (Chicago, Wszystko się wali) oraz komik Leslie Nielsen (Naga broń, Dracula – wampiry bez zębów). Autorem świetnych efektów specjalnych jest laureat Oscara Stuart Robertson (Zelig, Terminator 2: Dzień Sądu). Film dedykowany jest kinomaniakom, ale pośmiać się przy nim mogą absolutnie wszyscy widzowie.

Więcej
Zobacz "Straszny film 3" na HBOGO
DODAJ

Straszny film 2

film (2001)
5.30/10
Straszny film 2
Straszny film 2

Szalony profesor Oldman (Tim Curry), zaprasza do swojego nawiedzonego domu grupę przyjaciół. Są wśród nich studentka Cindy (Anna Faris), niestroniący od narkotyków Shorty (Marlon Wayans), zagubiony w sprawach damsko-męskich Ray (Shawn Wayans), odważna Brenda (Regina Hall), ponętna Theo (Kathleen Robertson) oraz postrzelona Alex (Tori Spelling). Asystentem profesora jest… Pokaż więcej...Szalony profesor Oldman (Tim Curry), zaprasza do swojego nawiedzonego domu grupę przyjaciół. Są wśród nich studentka Cindy (Anna Faris), niestroniący od narkotyków Shorty (Marlon Wayans), zagubiony w sprawach damsko-męskich Ray (Shawn Wayans), odważna Brenda (Regina Hall), ponętna Theo (Kathleen Robertson) oraz postrzelona Alex (Tori Spelling). Asystentem profesora jest niepełnosprawny Dwight (David Cross). Nikt nie zdaje sobie sprawy, że naukowcowi marzy się przeprowadzenie pewnego makabrycznego eksperymentu. Co z tego wyniknie?W rok po sukcesie Strasznego filmu bracia Wayans powrócili z kolejną parodią znanych produkcji filmowych. Tym razem bezlitośnie wyśmiewają się ze sposobu, w jaki kino przedstawia zjawiska nadprzyrodzone. Ostrze satyry zostało wymierzone w takie hity, jak Egzorcysta, Nawiedzony, Aniołki Charliego, Hannibal czy Mission: Impossible 2. W głównych rolach w tej zakręconej komedii występują m.in. Anna Faris (Tajemnica Brokeback Mountain, Dyktator), Regina Hall (Zgon na pogrzebie, Myśl jak facet), Kathleen Robertson (Hollywoodland, Taśmy Watykanu), Tim Curry (Polowanie na Czerwony Październik, Aniołki Charliego) oraz Tori Spelling (serial Beverly Hills, 90210). Jako wielebny McFelly pojawi się dwukrotnie nominowany do Oscara James Woods (Dawno temu w Ameryce, Salwador).

Więcej
Zobacz "Straszny film 2" na HBOGO
DODAJ

Straszny film

film (2000)
6.20/10
Straszny film
Straszny film

W małomiasteczkowym liceum dochodzi do przerażającej zbrodni - z rąk zamaskowanego sprawcy ginie jedna z uczennic. Szybko okazuje się, że nie jest to ostatnie morderstwo, a seryjny zabójca zaczyna polowanie na grupę przyjaciół Cindy (Anna Faris). Młodzi ludzie uświadamiają sobie, że morderstwa mogą być powiązane z wypadkiem, który wydarzył się rok wcześniej…Szalony,… Pokaż więcej...W małomiasteczkowym liceum dochodzi do przerażającej zbrodni - z rąk zamaskowanego sprawcy ginie jedna z uczennic. Szybko okazuje się, że nie jest to ostatnie morderstwo, a seryjny zabójca zaczyna polowanie na grupę przyjaciół Cindy (Anna Faris). Młodzi ludzie uświadamiają sobie, że morderstwa mogą być powiązane z wypadkiem, który wydarzył się rok wcześniej…Szalony, pełen niepoprawnych politycznie gagów i znakomitych pomysłów scenariuszowych film jest pastiszem popularnych pod koniec lat 90. horrorów, takich jak Krzyk czy Koszmar minionego lata, których akcja rozgrywa się w środowisku nastolatków. W rolę mało rozgarniętej, ale bardzo zabawnej Cindy wcieliła się Anna Faris (Tajemnica Brokeback Mountain, Dyktator), a towarzyszą jej między innymi: Jon Abrahams (Poznaj mojego tatę, Dom woskowych ciał), Shawn Wayans (Chłopaczki z sąsiedztwa, Mały), Shannon Elizabeth (American Pie, Trzynaście duchów) oraz Regina Hall (Zgon na pogrzebie, Myśl jak facet). Reżyserem tego prześmiewczego filmu jest Keenan Ivory Wayans (Straszny film 2, Agenci bardzo specjalni).

Więcej
Zobacz "Straszny film" na HBOGO
DODAJ

Dyktator

film (2012)
6.40/10
Dyktator
Dyktator

Tym razem twórca Borata wciela się w bliskowschodniego dyktatora Aladeena, który przybywa do Ameryki i wpada w środek międzynarodowej intrygi. Jest w tym filmie kilka scen, które nikogo nie zostawią obojętnym. Całość jest strasznie śmieszna, nawet dla tych, którzy nie lubią żartów na temat genitaliów i masturbacji.

Więcej
Zobacz "Dyktator" na Showmax.com
DODAJ

Króliczek

film (2008)
5.50/10
Króliczek
Króliczek

Króliczek Playboya, Shelley Darlingson, nie wyobraża sobie życia poza rezydencją Hugh Hefnera — do momentu, w którym poznaje zahukane dziewczyny z klubu studenckiego.

Więcej
Zobacz "Króliczek" na Netflix.com
DODAJ