Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 4

Komedia romantyczna

film (2006)
2.80/10
Komedia romantyczna
Komedia romantyczna

Julia nie jest urodziwą dziewczyną, lecz chciałaby mieć już chłopaka. Udaje się więc do doradcy od spraw miłosnych, Hitcha. 

Więcej
Zobacz "Komedia romantyczna" na Amazon Prime Video
DODAJ

Wielkie kino

film (2007)
2.30/10
Wielkie kino
Wielkie kino

Czwórka sierot zwiedza fabrykę czekolady. Podczas wycieczki za pomocą magicznej szafy przedostają się do tajemniczej krainy.

Więcej
Zobacz "Wielkie kino" na Amazon Prime Video
DODAJ

Poznaj moich Spartan

film (2008)
2.70/10
Poznaj moich Spartan
Poznaj moich Spartan

Leonidas prowadzi grupę trzynastu Spartan do walki przeciwko Persom.

Więcej
Zobacz "Poznaj moich Spartan" na Amazon Prime Video
DODAJ

Straszny film

film (2000)
6.20/10
Straszny film
Straszny film

W małomiasteczkowym liceum dochodzi do przerażającej zbrodni - z rąk zamaskowanego sprawcy ginie jedna z uczennic. Szybko okazuje się, że nie jest to ostatnie morderstwo, a seryjny zabójca zaczyna polowanie na grupę przyjaciół Cindy (Anna Faris). Młodzi ludzie uświadamiają sobie, że morderstwa mogą być powiązane z wypadkiem, który wydarzył się rok wcześniej… Szalony, pełen niepoprawnych politycznie gagów i znakomitych pomysłów scenariuszowych film jest pastiszem popularnych pod koniec lat 90. horrorów, takich jak Krzyk czy Koszmar minionego lata, których akcja rozgrywa się w środowisku nastolatków. W rolę mało rozgarniętej, ale bardzo zabawnej Cindy wcieliła się Anna Faris (Tajemnica Brokeback Mountain, Dyktator), a towarzyszą jej między innymi: Jon Abrahams (Poznaj mojego tatę, Dom woskowych ciał), Shawn Wayans (Chłopaczki z sąsiedztwa, Mały), Shannon Elizabeth (American Pie, Trzynaście duchów) oraz Regina Hall (Zgon na pogrzebie, Myśl jak facet). Reżyserem tego prześmiewczego filmu jest Keenan Ivory Wayans (Straszny film 2, Agenci bardzo specjalni).

Więcej
Zobacz "Straszny film" na HBOGO
DODAJ