Kobiety Mafii - tylko w Showmax Polska

Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 8

Ice Fantasy

serial (2016)
7.30/10
Ice Fantasy
Ice Fantasy

The story is set a hundred years after a war between the Empire of Snow (Ice Tribe) and the Fire Tribe, where the Fire Tribe was defeated. However, the war was fatal, leaving Prince Ka Suo and his younger half-brother Ying Kong Shi the only royal heirs and pure-blood ice illusionists left in the Ice Tribe. Conflict ensues after Ka Suo reluctantly ascends to the throne as his lover, Li Luo, and his brother go missing. Ka Suo also accidentally discovers an evil presence lurking in the Ice Tribe's holy shrine. He and his companions enter the mysterious shrine, and defeat head of the shrine, Lady Yuan Ji, only to find out that she has been plotting a conspiracy against him. Ka Suo also experiences hardships in trying to find his lover and brother, not knowing that his brother has lost all of his memories and has become the Fire Prince under his mother's command. A war between the two tribes commences once again, with the two brothers pitted against each other.

Więcej
DODAJ

Karate Kid

film (2010)
6.20/10
Karate Kid
Karate Kid

Gdy Dre Parker (Jaden Smith) i jego matka (Taraji P. Henson) przeprowadzają się z Detroit do Chin, Dre czuje się zagubiony w nowej rzeczywistości, tak odmiennej od znanego mu świata. Napastowanemu i bitemu przez uczniów z jego szkoły Dre, z pomocą przychodzi pan Han (Jackie Chan) - dozorca z budynku, który opłakuje wielką życiową stratę. Han lituje się nad Dre i zgadza się nauczyć go kung fu, by chłopiec mógł się bronić. Podczas wspólnych treningów, między uczniem i nauczycielem buduje się zaufanie, które przeradza się w uzdrawiającą ich obu przyjaźń.

Więcej
DODAJ

Liga Bogów

film (2016)
4.60/10
Liga Bogów
Liga Bogów

During the reign of King Zhou (Tony Leung Ka-fai), an official enters his bedchamber, and is devoured by the monstrous tails of Daji (Fan Bingbing), his concubine. Outside their city, several warriors within a metal wagon discuss their strategies to free the Invisible People and their Chief, when Jiang Ziya (Jet Li) appears to them. He tells them that when King Zhou was younger, he let himself become possessed by the Black Dragon for his quest for power.

Więcej
DODAJ
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Skazany przez skrzywdzoną czarodziejkę, Zi Yuan na spędzenie wieczności w bezruchu, bezlitosny Cesarz Smok wraz z armią 10 000 wojowników leżeli w zapomnieniu, pogrzebani w glinie jako ogromna, milcząca Terakotowa Armia. Kiedy poszukujący przygód Alex O'Connell zostaje wmieszany w przebudzenie władcy z wiecznego snu, pomóc mogą mu jedyni ludzie, którzy sporo wiedzą o nieśmiertelnych - rodzice. Przemierzająca Daleki Wschód Mumia Cesarza postawi na nogi swoje legiony… chyba, że O'Connellowie będą w stanie ją powstrzymać.

Więcej
DODAJ
Strefa śmierci: Czas rozliczeń
Strefa śmierci: Czas rozliczeń

Kit (Jing Wu) jest policjantem z Hongkongu, który działa pod przykryciem w celu rozpracowania pana Hunga (Jin Zhang), szefa groźnego gangu. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i prawdziwa tożsamość mężczyzny wychodzi na jaw. Policjant trafia do tajskiego więzienia, gdzie jednym ze strażników jest Chai (Tony Jaa), który desperacko szuka dawcy szpiku kostnego dla swojej córki. Kiedy okazuje się, że Kim może uratować życie małej dziewczynki, strażnik zrobi wszystko, żeby go ocalić przed zemstą podłego Hunga.

Więcej
DODAJ

Wolf Warrior 2

film (2017)
6.20/10
Wolf Warrior 2
Wolf Warrior 2

Chiński członek specjalnych sił zbrojnych prowadzi spokojne życie nad morzem. Kiedy sadystyczni najemnicy zaczynają zabijać lokalnych cywili, mężczyzna musi porzucić dotychczasowe życie i powrócić do swoich obowiązków jako żołnierz i obrońca.

Więcej
DODAJ

24 godziny po śmierci

film (2017)
5.70/10
24 godziny po śmierci
24 godziny po śmierci

Travis Conrad (Ethan Hawke) jest płatnym zabójcą, który podejmuje się najtrudniejszych zleceń w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Jego kolejna misja miała polegać na schwytaniu kobiety super-szpiega. W trakcie konfrontacji ze swoim celem, Travis zostaje śmiertelnie raniony, a kobiecie udaje się uciec. Dzięki eksperymentalnej operacji, płatny zabójca powraca do życia, ale tylko na jedną dobę. Ma 24 godziny, aby odnaleźć swoją pogromczynię zanim jego serce się zatrzyma. Wkrótce jednak okaże się, że to nie ona jest jego prawdziwym wrogiem. Po odkryciu prawdy, Travis rusza na poszukiwanie ludzi, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego ukochanej żony i dziecka. Czas, który ma na zemstę kurczy się nieubłaganie. mniej

Więcej
DODAJ

Zabić, żeby żyć

film (2016)
6.50/10
Zabić, żeby żyć
Zabić, żeby żyć

W czasach weneckich w Chinach miejscowość położona na obszarach wiejskich o nazwie Pucheng znalazła się w niebezpiecznej sytuacji, gdy rząd przydzielił całą siłę wojskową do pierwszej linii, okrutny komendant Cao z wojsk wroga przybył do wioski i zabił niewinnych, strażników Puchenga zdesperowani walczyli z Caoem o sprawiedliwość i chronili ich ojczyznę.

Więcej
DODAJ