Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 12

Ice Fantasy

serial (2016)
7.30/10
Ice Fantasy
Ice Fantasy

The story is set a hundred years after a war between the Empire of Snow (Ice Tribe) and the Fire Tribe, where the Fire Tribe was defeated. However, the war was fatal, leaving Prince Ka Suo and his younger half-brother Ying Kong Shi the only royal heirs and pure-blood ice illusionists left in the Ice Tribe. Conflict ensues after Ka Suo reluctantly ascends to the throne as his lover, Li Luo, and his brother go missing. Ka Suo also accidentally discovers an evil presence lurking in the Ice Tribe's holy shrine. He and his companions enter the mysterious shrine, and defeat head of the shrine, Lady Yuan Ji, only to find out that she has been plotting a conspiracy against him. Ka Suo also experiences hardships in trying to find his lover and brother, not knowing that his brother has lost all of his memories and has become the Fire Prince under his mother's command. A war between the two tribes commences once again, with the two brothers pitted against each other.

Więcej
DODAJ

Prześladowca 3

film (2014)
4.70/10
Prześladowca 3
Prześladowca 3

W "Joy Ride 3" dobrze znany widzom psychopatyczny kierowca ciężarówki Rusty Nail bierze na celownik uczestników ulicznych wyścigów, którzy zdążają na wielką gonitwę Road Rally 1000.

Więcej
DODAJ
Strefa śmierci: Czas rozliczeń
Strefa śmierci: Czas rozliczeń

Kit (Jing Wu) jest policjantem z Hongkongu, który działa pod przykryciem w celu rozpracowania pana Hunga (Jin Zhang), szefa groźnego gangu. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i prawdziwa tożsamość mężczyzny wychodzi na jaw. Policjant trafia do tajskiego więzienia, gdzie jednym ze strażników jest Chai (Tony Jaa), który desperacko szuka dawcy szpiku kostnego dla swojej córki. Kiedy okazuje się, że Kim może uratować życie małej dziewczynki, strażnik zrobi wszystko, żeby go ocalić przed zemstą podłego Hunga.

Więcej
DODAJ

Wolf Warrior 2

film (2017)
6.20/10
Wolf Warrior 2
Wolf Warrior 2

Chiński członek specjalnych sił zbrojnych prowadzi spokojne życie nad morzem. Kiedy sadystyczni najemnicy zaczynają zabijać lokalnych cywili, mężczyzna musi porzucić dotychczasowe życie i powrócić do swoich obowiązków jako żołnierz i obrońca.

Więcej
DODAJ

The Resistance

film (2011)
7.10/10
The Resistance
The Resistance

In 1937, Japan began their invasion of China by murdering over 300,000 people in the capital of Nanjing. The atrocities committed against women and their daughters are especially barbaric. One of them is Xiaoyun, a peasant girl who fights with the Chinese resistance group. On her way to freedom she must fight against Japanese soldiers, ninjas, a killer geisha, Nazis, and the evil General of the Japanese imperial army.

Więcej
DODAJ

Detektywi nie do pary

film (2013)
4.70/10
Detektywi nie do pary
Detektywi nie do pary

Policja próbuje złapać seryjnego mordercę, który terroryzuje Hongkong. Na jego trop wpadają detektywi Bu-er Wang (Zhang Wen) i Fei-hong Huang (Jet Li). Pierwszy jest porywczy i często wpada w kłopoty. Drugi, bardziej doświadczony i opanowany, zwykle musi łagodzić sytuację. Tym razem jednak muszą zapomnieć o różnicach, zebrać siły i działać razem. Czasu jest mało, aby przywrócić spokój w pogrążającym się w chaosie i strachu mieście.

Więcej
DODAJ

Looper - Pętla czasu

film (2012)
7.40/10
Looper - Pętla czasu
Looper - Pętla czasu

W roku 2072 podróże w czasie są już rzeczywistością. Organizacje przestępcze wykorzystują je do eliminacji niewygodnych ludzi. Wysyłają ich w przeszłość, gdzie są oni zabijani przez płatnych zabójców zwanych Loopers. W roku 2042 najlepszy z Looperów otrzymuje zadanie: zlikwidować przysłanego z przyszłości mężczyznę o imieniu Joe. Problem w tym, że rozpoznaje w nim samego siebie z przyszłości. Chwila wahania kosztuje go bardzo wiele - cel ucieka, a zleceniodawcy z przyszłości nie tolerują najmniejszej wpadki...

Więcej
DODAJ
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka

Skazany przez skrzywdzoną czarodziejkę, Zi Yuan na spędzenie wieczności w bezruchu, bezlitosny Cesarz Smok wraz z armią 10 000 wojowników leżeli w zapomnieniu, pogrzebani w glinie jako ogromna, milcząca Terakotowa Armia. Kiedy poszukujący przygód Alex O'Connell zostaje wmieszany w przebudzenie władcy z wiecznego snu, pomóc mogą mu jedyni ludzie, którzy sporo wiedzą o nieśmiertelnych - rodzice. Przemierzająca Daleki Wschód Mumia Cesarza postawi na nogi swoje legiony… chyba, że O'Connellowie będą w stanie ją powstrzymać.

Więcej
DODAJ

The Last Kung Fu Monk

film (2010)
4.80/10
The Last Kung Fu Monk
The Last Kung Fu Monk

Mnich z Shaolin przybywa do Ameryki, żeby zaopiekować się synem niedawno zmarłego brata. Na miejscu otwiera własną szkołę z byłym uczniem, który ściąga na nich rosyjską mafię.

Więcej
DODAJ

Liga Bogów

film (2016)
4.70/10
Liga Bogów
Liga Bogów

During the reign of King Zhou (Tony Leung Ka-fai), an official enters his bedchamber, and is devoured by the monstrous tails of Daji (Fan Bingbing), his concubine. Outside their city, several warriors within a metal wagon discuss their strategies to free the Invisible People and their Chief, when Jiang Ziya (Jet Li) appears to them. He tells them that when King Zhou was younger, he let himself become possessed by the Black Dragon for his quest for power.

Więcej
DODAJ

Karate Kid

film (2010)
6.20/10
Karate Kid
Karate Kid

Gdy Dre Parker (Jaden Smith) i jego matka (Taraji P. Henson) przeprowadzają się z Detroit do Chin, Dre czuje się zagubiony w nowej rzeczywistości, tak odmiennej od znanego mu świata. Napastowanemu i bitemu przez uczniów z jego szkoły Dre, z pomocą przychodzi pan Han (Jackie Chan) - dozorca z budynku, który opłakuje wielką życiową stratę. Han lituje się nad Dre i zgadza się nauczyć go kung fu, by chłopiec mógł się bronić. Podczas wspólnych treningów, między uczniem i nauczycielem buduje się zaufanie, które przeradza się w uzdrawiającą ich obu przyjaźń.

Więcej
DODAJ

24 godziny po śmierci

film (2017)
5.70/10
24 godziny po śmierci
24 godziny po śmierci

Travis Conrad (Ethan Hawke) jest płatnym zabójcą, który podejmuje się najtrudniejszych zleceń w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Jego kolejna misja miała polegać na schwytaniu kobiety super-szpiega. W trakcie konfrontacji ze swoim celem, Travis zostaje śmiertelnie raniony, a kobiecie udaje się uciec. Dzięki eksperymentalnej operacji, płatny zabójca powraca do życia, ale tylko na jedną dobę. Ma 24 godziny, aby odnaleźć swoją pogromczynię zanim jego serce się zatrzyma. Wkrótce jednak okaże się, że to nie ona jest jego prawdziwym wrogiem. Po odkryciu prawdy, Travis rusza na poszukiwanie ludzi, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego ukochanej żony i dziecka. Czas, który ma na zemstę kurczy się nieubłaganie. mniej

Więcej
DODAJ