Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 6

Myśl jak facet 2

film (2014)
5.80/10
Myśl jak facet 2
Myśl jak facet 2

Romantyczny ślubny weekend w Las Vegas nabiera nieco innych barw, gdy panowie i panie zaczynają sobie udowadniać, na jak wiele ich stać, póki jeszcze są singlami.

Więcej
Zobacz "Myśl jak facet 2" na Netflix.com
DODAJ

Barbershop 3: Na ostro

film (2016)
5.90/10
Barbershop 3: Na ostro
Barbershop 3: Na ostro

Ostanie fryzjerskie starcie! Po 10 latach Ice Cube powraca wraz z szaloną ekipą barberów. Jednak coś tutaj nie gra. Męski niegdyś przybytek stał się teraz koedukacyjny. Rozpoczyna się wojna płci.

Więcej
Zobacz "Barbershop 3: Na ostro" na Showmax.com
DODAJ

Nago

film (2017)
5.30/10
Nago
Nago

Rob jest szaleńczo zakochany i zaraz ma się ożenić. Niestety, chwilowo utknął nago w windzie oraz w... pętli czasowej.

Więcej
Zobacz "Nago" na Netflix.com
DODAJ

Kołysz się, dziecino

film (2016)
4.90/10
Kołysz się, dziecino
Kołysz się, dziecino

John (Morris Chestnut) i Laura Taylor (Regina Hall) są młodą parą, która odnosi sukcesy zawodowe. Desperacko marzą o dziecku. Kiedy kończą im się wszystkie opcje na posiadanie potomka, decydują się zatrudnić surogatkę. Jest nią wycofana 21-letnia Anna (Jaz Sinclair). Na początku wszystko wydaje się w porządku. Z czasem dziewczyna robi się coraz bardziej dziwna. Zaczyna mieć obsesję na punkcie Johna. Małżeństwo musi znaleźć sposób, aby wyjść cało z patowej sytuacji. Wciągające kino ku przestrodze – ekscytująca opowieść o parze, która wikła się w fatalną, wymykającą się wszelkim regułom relację z surogatką. Obraz trzyma w napięciu i niepokoi. Zmusza też do zastanowienia się nad tym, ile człowiek jest w stanie poświęcić, aby zostać rodzicem. Wyróżniony nagrodą Emmy reżyser Jon Cassar (serial 24 godziny, Forsaken) sprawnie prowadzi fabułę i stopniuje emocje. Sugestywne kreacje aktorskie tworzą Morris Chestnut (Chłopaki z sąsiedztwa, Połączenie), Regina Hall (Zgon na pogrzebie, Myśl jak facet) i piękna Jaz Sinclair (Papierowe miasta, Fun Mom Dinner).

Więcej
Zobacz "Kołysz się, dziecino" na HBOGO
DODAJ

Straszny film 3

film (2003)
5.50/10
Straszny film 3
Straszny film 3

Ambitna reporterka Cindy Campbell (Anna Faris) zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem szczególnie interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora, Toma Logana (Charlie Sheen). Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy przyjaciółka Cindy umiera po obejrzeniu kasety wideo. Czy zabójczy VHS ma związek z piktogramami? Reporterka szuka rozwiązania zagadki, a tymczasem światu zagraża inwazja kosmitów... W odróżnieniu od pierwszych dwóch części, zrealizowanych przez braci Wayans, trzecia jest dziełem Davida Zuckera, znanego z takich komedii jak Czy leci z nami pilot? oraz Naga broń. W Strasznym filmie 3 z pierwotnej obsady pozostały tylko Anna Faris (Między słowami, Dyktator) i Regina Hall (serial Ally McBeal, Myśl jak facet). Obok nich na ekranie pojawią się: Charlie Sheen (Wall Street, Hot Shots!), Eddie Griffin (Niefortunna zamiana, Nowy), Pamela Anderson (serial Słoneczny patrol, Żyleta), Queen Latifah (Chicago, Wszystko się wali) oraz komik Leslie Nielsen (Naga broń, Dracula – wampiry bez zębów). Autorem świetnych efektów specjalnych jest laureat Oscara Stuart Robertson (Zelig, Terminator 2: Dzień Sądu). Film dedykowany jest kinomaniakom, ale pośmiać się przy nim mogą absolutnie wszyscy widzowie.

Więcej
Zobacz "Straszny film 3" na HBOGO
DODAJ

Ta ostatnia noc

film (2014)
6.10/10
Ta ostatnia noc
Ta ostatnia noc

Znajomość pewnej pary szybko przenosi się z baru do sypialni. Teraz chcą sprawdzić, czy łącząca ich chemia wystarczy, aby stworzyć prawdziwy związek.

Więcej
Zobacz "Ta ostatnia noc" na Netflix.com
DODAJ