Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Opowieść Podręcznej - 2 Sezon w Showmax Polska
Znaleziono: 10
Wspomnienia niewidzialnego człowieka
Wspomnienia niewidzialnego człowieka

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Nick staje się niewidzialny.

Więcej
Zobacz "Wspomnienia niewidzialnego człowieka" na Amazon Prime Video
DODAJ

Pan Magoo

film (1997)
3.90/10
Pan Magoo
Pan Magoo

Pan Magoo, milioner i filantrop, próbuje zataić przed otoczeniem, że jest krótkowidzem, inicjując jednocześnie wiele zabawnych sytuacji. Jednak, gdy podczas przyjęcia w muzeum jest świadkiem kradzieży cennego diamentu, policja nie chce mu wierzyć, że nie widział sprawców. Uznają, że pan Magoo coś ukrywa i najprawdopodobniej sam jest winnym kradzieży. Główny podejrzany musi… Pokaż więcej...Pan Magoo, milioner i filantrop, próbuje zataić przed otoczeniem, że jest krótkowidzem, inicjując jednocześnie wiele zabawnych sytuacji. Jednak, gdy podczas przyjęcia w muzeum jest świadkiem kradzieży cennego diamentu, policja nie chce mu wierzyć, że nie widział sprawców. Uznają, że pan Magoo coś ukrywa i najprawdopodobniej sam jest winnym kradzieży. Główny podejrzany musi teraz oczyścić się z zarzutów. W rolę niedowidzącego milionera Pana Magoo wcielił się doskonały Leslie Nielsen, znany z takich filmów jak m. in. Naga Broń. W filmie Stanley’a Tonga (Draka w Bronksie) wystąpili także: Kelly Lynch (Wykidajło), Ernie Hudson (Pogromcy duchów II) oraz Stephen Tobolowsky (Dzień świstaka).

Więcej
Zobacz "Pan Magoo" na HBOGO
DODAJ

Dzień świstaka

film (1993)
8.00/10
Dzień świstaka
Dzień świstaka

Phil, prezenter telewizyjnej prognozy pogody, przyjeżdża do małego miasteczka, by zrelacjonować Dzień Świstaka. Następnego ranka stwierdza, że wciąż jest ten sam dzień.

Więcej
Zobacz "Dzień świstaka" na Amazon Prime Video
DODAJ

Toy Story: Horror

film (2013)
7.60/10
Toy Story: Horror
Toy Story: Horror

Zabawki rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu. Nowa właścicielka zabiera je w podróż. Podczas drogi ma miejsce niespodziewany incydent, który zmusza wszystkich do nocowania w przydrożnym motelu. Gdy jedna z zabawek znika, pozostałe wpadają w panikę. Zaczynają się poszukiwania, które są początkiem serii tajemniczych i przerażających zdarzeń. Kapitalnie zrealizowane kino,… Pokaż więcej...Zabawki rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu. Nowa właścicielka zabiera je w podróż. Podczas drogi ma miejsce niespodziewany incydent, który zmusza wszystkich do nocowania w przydrożnym motelu. Gdy jedna z zabawek znika, pozostałe wpadają w panikę. Zaczynają się poszukiwania, które są początkiem serii tajemniczych i przerażających zdarzeń. Kapitalnie zrealizowane kino, które zapewnia doskonałą rozrywkę dla małych i dużych.

Więcej
Zobacz "Toy Story: Horror" na HBOGO
DODAJ

Memento

film (2000)
8.50/10
Memento
Memento

Leonard Shelby szuka mordercy swojej żony, a ponieważ cierpi na zanik pamięci krótkotrwałej, wszystkie informacje tatuuje sobie na ciele.

Więcej
Zobacz "Memento" na Netflix.com
DODAJ

Thelma i Louise

film (1991)
7.40/10
Thelma i Louise
Thelma i Louise

Dwie kobiety po przejściach mają już dość. Zostawiają swoje dotychczasowe życie i ruszają w szaloną podróż po USA. Czy wypad okaże się jedynie lekkomyślnym zrywem? Czy przeżyją jednak coś wartościowego?

Więcej
Zobacz "Thelma i Louise" na Showmax.com
DODAJ

Californication

serial (2014)
8.30/10
Californication
Californication

Hank jest obsesyjnie szczerym pisarzem, walczącym z brakiem weny twórczej i swoimi ludzkimi słabościami. Jego zamiłowania do alkoholu, narkotyków i seksu niszczą jego karierę, ale zarazem czynią ją bogatszą. Hank próbuje być dobrym ojcem dla nastoletniej Becci, nadal zabiega o względy byłej żony Karen, a jednocześnie stara się wznowić swą pisarską karierę, do czego desperacko namawia go agent – Charlie. Odtwórcą głównej roli jest David Duchovny, zdobywca Złotego Globu za rolę w serialu Z Archiwum X. Dzięki postaci Hanka Moody’ego, David Duchovny, dokonał triumfalnego powrotu do telewizji i ponownie został nagrodzony Złotym Globem. Towarzyszą mu m. in. Natascha McElhone (Karen), Madaleine Martin (Becca), Evan Handler (Charlie Runkle) oraz Pamela Adlon (Marcy Runkle).

Więcej
Zobacz "Californication" na HBOGO
DODAJ

Californication

serial (2007)
8.30/10
Californication
Californication

Kto by pomyślał, że David Duchovny po serialu Z Archiwum X wcieli się w kolejną kultową postać. A jednak. Hank Moody, główny bohater Californication, to zupełne przeciwieństwo Foxa Muldera i kolejna ikoniczna postać w historii amerykańskich seriali. Pijak, seksoholik, skandalista, a zarazem utalentowany i trochę nieobliczalny pisarz. Mimo że Hank Moody to pozornie odrażający, hedonistyczny typ, już po kilku odcinkach odkrywamy jego zalety i zdajemy sobie sprawę, że w zasadzie fajny z niego gość. Tylko życie go nie rozpieszcza…

Więcej
Zobacz "Californication" na Showmax.com
DODAJ

One Day at a Time

serial (2018)
8.20/10
One Day at a Time
One Day at a Time

Serial komediowy na motywach klasycznego sitcomu z lat 70. Samotna matka kubańskiego pochodzenia wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci z „pomocą” staroświeckiej mamy.

Więcej
Zobacz "One Day at a Time" na Netflix.com
DODAJ

Californication

serial (2014)
8.30/10
Californication
Californication

Pisarza Hanka Moody'ego dopada brak weny, a słabość do seksu i używek nie pomaga mu w utrzymaniu dobrych relacji z córką i partnerką.

Więcej
Zobacz "Californication" na Netflix.com
DODAJ