Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Rojst - tylko w Showmax Polska
Znaleziono: 4

Anioły i demony

film (2009)
6.70/10
Anioły i demony
Anioły i demony

Ekranizacja powieści Dana Browna. Profesor uniwersytetu Harvarda Robert Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci.

Więcej
DODAJ

3096 dni

film (2013)
6.40/10
3096 dni
3096 dni

Historia austriackiej dziewczynki, która w wieku 10 lat została porwana przez sadystycznego gwałciciela, ale nigdy nie straciła wiary w ratunek.

Więcej
DODAJ

Byzantium

film (2012)
6.50/10
Byzantium
Byzantium

Byzantium w reżyserii Neila Jordana (Wywiad z wampirem) to stylowy thriller w konwencji fantasy. Jego głównymi bohaterkami są matka i córka, które jako wampirzyce doświadczają ciemnych stron wiecznego życia. Dwie tajemnicze kobiety zatrzymują się turystycznym kurorcie, który ma lata świetności dawno za sobą. Clara spotyka samotnego Noela, który zaprasza ją do opustoszałego pensjonatu o nazwie (…) Pokaż więcejByzantium w reżyserii Neila Jordana (Wywiad z wampirem) to stylowy thriller w konwencji fantasy. Jego głównymi bohaterkami są matka i córka, które jako wampirzyce doświadczają ciemnych stron wiecznego życia. Dwie tajemnicze kobiety zatrzymują się turystycznym kurorcie, który ma lata świetności dawno za sobą. Clara spotyka samotnego Noela, który zaprasza ją do opustoszałego pensjonatu o nazwie Byzantium. Nastoletnia Eleanor zaprzyjaźnia się z Frankiem i wyjawia mu śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę - ona i jej matka mają po 200 lat i żywią się ludzką krwią... Kiedy ich tajemnica wychodzi na jaw, do Clary i Eleanor wracają wspomnienia z przeszłości, co ma zabójcze konsekwencje.

Więcej
DODAJ

Most nad Sundem

serial (2015)
8.70/10
Most nad Sundem
Most nad Sundem

Na moście między Danią i Szwecją zostają znalezione zwłoki. Aby znaleźć zabójcę, para śledczych z obu krajów musi nawiązać współpracę.

Więcej
DODAJ