Kobiety Mafii - tylko w Showmax Polska

Lista filmów i seriali

VOD w Polsce


Znaleziono: 3

The Apple Dumpling Gang

film (1975)
6.40/10
The Apple Dumpling Gang
The Apple Dumpling Gang

A roving bachelor gets saddled with three children and a wealth of trouble when the youngsters stumble upon a huge gold nugget. They join forces with two bumbling outlaws to fend off the greedy townspeople and soon find themselves facing a surly gang of sharpshooters.

Więcej
DODAJ
Strefa śmierci: Czas rozliczeń
Strefa śmierci: Czas rozliczeń

Kit (Jing Wu) jest policjantem z Hongkongu, który działa pod przykryciem w celu rozpracowania pana Hunga (Jin Zhang), szefa groźnego gangu. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i prawdziwa tożsamość mężczyzny wychodzi na jaw. Policjant trafia do tajskiego więzienia, gdzie jednym ze strażników jest Chai (Tony Jaa), który desperacko szuka dawcy szpiku kostnego dla swojej córki. Kiedy okazuje się, że Kim może uratować życie małej dziewczynki, strażnik zrobi wszystko, żeby go ocalić przed zemstą podłego Hunga.

Więcej
DODAJ

Okręt strachu

film (2017)
4.70/10
Okręt strachu
Okręt strachu

Młoda Liu Chenchen buntuje się przeciwko swojej zamożnej rodzinie i wraz z chłopakiem postanawia wziąć udział w rejsie statkiem, na pokładzie którego odbędzie się wyjątkowa gra z wysoką nagrodą finansową. Jednak to, co z początku zapowiadało się na wyśmienitą zabawę, okazuje się w śmiertelną grą o życie, której uczestnicy rzuceni są w sam środek tajemniczego świata intryg. Gdy zmyślne i doskonale zakamuflowane pułapki idą w ruch, brutalnie eliminując kolejnych pechowców, Liu wraz z garstką ocalałych musi zrobić wszystko, żeby przetrwać.

Więcej
DODAJ