Kolekcje użytkowników

Obejrzane

autor: GarretReza
Presto
Presto

Słodki i głodny królik, należący do magika, zrobi wszystko, by zdobyć wymarzoną marchewkę.

Więcej
Cała kolekcja (687 tytułów)

Obejrzane

autor: yagis
SNL Polska - Weekend Update
SNL Polska - Weekend Update

Więcej
Cała kolekcja (224 tytuły)

Obejrzane

autor: Hardgear
Yuki Yuna is a Hero
Yuki Yuna is a Hero

Yuna Yuki is an ordinary second-year middle school student. She gets up in the morning, gets ready for school, goes to classes, participates in club activities, and has fun with her friends. But there is one extraordinary thing about Yuki -- she belongs to the “Brave Hero Club.” What does the Brave Hero Club do? Who is the mysterious being called “Vertex?” Yuki Yuna and her friends’ story takes place in Year 300, Era of the Gods.

Więcej
Cała kolekcja (273 tytuły)

Filmy Do Obejrzenia

autor: ludi108
Zjawa
Zjawa

Stany Zjednoczone, rok 1822. Traper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) i jego nastoletni syn Hawk (Forrest Goodluck), półkrwi Indianin, polują na dzikich terenach dzisiejszej Dakoty Południowej wraz z myśliwymi zatrudnionymi przez Kompanię Futrzarską Gór Skalistych. Pewnego dnia Glass zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia grizzly. Dowodzący grupą kapitan Andrew Henry (Domhnall Gleeson), widząc jak stan Hugh gwałtownie się pogarsza, postanawia nie opóźniać reszty oddziału i nakazuje dwóm ludziom, by pozostali z umierającym, a po śmierci godnie go pochowali. Na ochotnika zgłaszają się Hawk, młody Jim Bridger (Will Poulter) oraz skuszony hojną zapłatą bezwzględny najemnik John Fitzgerald (Tom Hardy). Podczas gdy dwaj chłopcy dokładają wszelkich starań, opiekując się rannym, Fitz nie zamierza bez potrzeby ryzykować swojego życia...

Więcej
Cała kolekcja (189 tytułów)

Obejrzane

autor: jb_filip
Kompania Braci
Kompania Braci

"Kompania braci" to zrealizowana z ogromnym rozmachem opowieść o żołnierzach Kompanii E, 2 batalionu, 506 pułku 101 Dywizji Powietrzno-desantowej. Akcja serialu toczy się od 1942 roku, kiedy poznajemy ochotników w obozie Toccoa i "towarzyszymy" im podczas morderczego treningu. Następnie razem z żołnierzami przenosimy się do Europy, gdzie jesteśmy świadkami ich walki w Normandii, podczas operacji Overlord, w Holandii, podczas operacji Market Garden, pod Bastogne podczas niemieckiej ofensywy w Ardenach na przełomie 1944/45 roku, aż do momentu wkroczenia dywizji do Austrii. Jest to historia o zwykłych ludziach, którzy zmuszeni zostali do niezwykłych czynów. W kolejnych odcinkach jesteśmy świadkami budowania się niepowtarzalnej więzi pomiędzy żołnierzami. Jako iż wszyscy cierpieli tak samo, stali się sobie braćmi.

Więcej
Cała kolekcja (372 tytuły)

Obejrzane

autor: Marek79
American Pie: Zjazd absolwentów
American Pie: Zjazd absolwentów

Dziesięć lat po skończeniu liceum czterech kumpli spotyka się na zjeździe absolwentów. Okazuje się, że ani czas, ani doświadczenia życiowe nie zmieniły ich nawyków.

Więcej
Cała kolekcja (1150 tytułów)

Obejrzane

autor: Marcin3
Wybór Zofii
Wybór Zofii

Stany Zjednoczone, rok 1947. Stingo (Peter MacNicol), początkujący pisarz z Wirginii, wynajmuje pokój w Brooklynie. Spokój, którego potrzebuje do napisania swej pierwszej powieści, zakłócają sąsiedzi. Tuż obok mieszka bowiem młoda para, której głośna miłość i jeszcze głośniejsze awantury absorbują uwagę południowca. Okazuje się, że Nathan Landau (Kevin Kline) - niezrównoważony żydowski intelektualista - z chorobliwą wręcz obsesją zbiera dowody zbrodni popełnianych na tym narodzie. Jego przyjaciółką jest Zofia Zawistowska (Meryl Streep), Polka z Krakowa, była więźniarka obozu oświęcimskiego, której najbliższych: ojca, męża i dwoje dzieci zgładzili naziści. Stingo staje się przyjacielem i powiernikiem tych dwojga, poznaje ich tajemnice oraz pełną cierpienia, dramatyczną przeszłość...

Więcej
Cała kolekcja (692 tytuły)

Showmax

autor: ggrey1984
Cudotwórca
Cudotwórca

Jonas to uzdrowiciel-oszust, który podczas występów na żywo posługuje się najróżniejszymi sztuczkami, aby przekonać ludzi do swoich paranormalnych zdolności, przy okazji naciągając ich na duże pieniądze. Wraz z zespołem pomocników, do których należy zakochana w nim Jane, podróżują po całym kraju, zatrzymując się w dużych miejscowościach, gdzie wystawiają swoje przedstawienia. Kiedy jedna z ich ciężarówek psuje się w małym miasteczku, Jonas chętnie zgadza się zarobić pieniądze na jego mieszkańcach. Drugim wyzwaniem jest dla niego poderwanie miejscowej kelnerki, Marvy, co okazuje się być sporym problemem, podobnie jak lokalny szeryf, który za wszelką cenę będzie się starał zdemaskować oszusta.

Więcej
Cała kolekcja (129 tytułów)

Netflix

autor: ggrey1984
Duma i uprzedzenie
Duma i uprzedzenie

Do malowniczego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z zamiarem osiedlenia się tam na stałe. Przybysz wzbudza żywe zainteresowanie lokalnej społeczności, zwłaszcza niezamożnych panien na wydaniu. Na zawarciu bliższej znajomości z nowym sąsiadem zależy szczególnie pani Bennet, matce pięciu dorosłych córek, których jedyną szansą na dostatnie życie jest bogate zamążpójście. Sprawa jest paląca, gdyż cały rodzinny majątek ma wkrótce przejść w ręce antypatycznego kuzyna, pana Collinsa. Początkowo wszystko układa się po myśli pani Bennet. Bingley zakochuje się w jej najstarszej i najładniejszej córce, Jane. Tymczasem jego najlepszy przyjaciel, ponury i wyniosły pan Darcy, obdarza zainteresowaniem jej młodszą siostrę, Elżbietę.

Więcej
Cała kolekcja (168 tytułów)

Amazon

autor: ggrey1984
Sneaky Pete
Sneaky Pete

A con man on the run from a vicious gangster takes cover from his past by assuming the identity of his prison cellmate, Pete, “reuniting” with Pete’s estranged family, a colorful, dysfunctional group that threatens to drag him into a world just as dangerous as the one he’s trying to escape - and, just maybe, give him a taste of the loving family he’s never had.

Więcej
Cała kolekcja (89 tytułów)