Kolekcje użytkowników

Obejrzane

autor: Ate
The Ring
The Ring

Coraz głośniej robi się o miejskiej legendzie mówiącej o krążącej między ludźmi kasecie wideo, która zawiera makabryczne obrazy. Po jej obejrzeniu każda z osób otrzymuje telefon z informacją, że umrze w ciągu 7 dni. Co gorsza, czwórka nastolatków, która podobno ją widziała, straciła już życie w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarka Rachell Keller (Naomi Watts) jest sceptycznie (…) Pokaż więcejCoraz głośniej robi się o miejskiej legendzie mówiącej o krążącej między ludźmi kasecie wideo, która zawiera makabryczne obrazy. Po jej obejrzeniu każda z osób otrzymuje telefon z informacją, że umrze w ciągu 7 dni. Co gorsza, czwórka nastolatków, która podobno ją widziała, straciła już życie w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarka Rachell Keller (Naomi Watts) jest sceptycznie nastawiona do tej opowieści. Rozpoczyna własne śledztwo, które pomaga jej dotrzeć do kasety. Kiedy decyduje się ją obejrzeć, odkrywa jak mało czasu zostało jej na rozwiązanie mrocznej zagadki.Jeden z głośniejszych horrorów ostatnich lat i zarazem remake japońskiego filmu, którego reżyserem był Hideo Nakata. W postać głównej bohaterki świetnie wciela się dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts (21 gramów). W obsadzie znaleźli się również Martin Henderson (Duma i uprzedzenie), David Dorfman (Teksańska masakra piłą mechaniczną), Brian Cox (Krucjata Bourne'a) oraz Jane Alexander (Terminator: Ocalenie). Produkcja autorstwa wyróżnionego Nagrodą Akademii Gore’a Verbinskiego (Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły) zarobiła ponad 250 mln dolarów na całym świecie.

Więcej
Cała kolekcja (36 tytułów)

Ignorowane

autor: Sirek1
Rekinado 3
Rekinado 3

Tornado z deszczem rekinów spada na Waszyngton, a następnie zagraża parkom rozrywki na Florydzie. Fin znowu rzuca się w wir wydarzeń, żeby ocalić dzieci.

Więcej
Cała kolekcja (277 tytułów)

Obejrzane

autor: GarretReza
Zemsta Różowej Pantery
Zemsta Różowej Pantery

Clouseau nie ma lekko. Nie dość, że kolejna sprawa kryminalna wydaje się go przerastać, to jeszcze co drugi mafioso chce jego głowy. Całe szczęście inspektor ma asa w rękawie. Niejednego.

Więcej
Cała kolekcja (411 tytułów)

Obejrzane

autor: Sirek1
Księga ocalenia
Księga ocalenia

Eli przemierza jałowy, postapokaliptyczny krajobraz, robiąc wszystko, by chronić świętą księgę, która obiecuje ocalenie ludzkości.

Więcej
Cała kolekcja (1388 tytułów)

Do Obejrzenia

autor: Galfryd
Shadowhunters: The Mortal Instruments
Shadowhunters: The Mortal Instruments

Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

Więcej
Cała kolekcja (1379 tytułów)

Obejrzane

autor: yagis
Stażyści
Stażyści

Dwóch bezrobotnych kumpli po czterdziestce podejmuje staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń.

Więcej
Cała kolekcja (27 tytułów)

[Seriale] Amazon

autor: ludi108
Patriot
Patriot

To prevent Iran from going nuclear, intelligence officer John Tavner must forgo all safety nets and assume a perilous "non-official cover" -- that of a mid-level employee at a Midwestern industrial piping firm.

Więcej
Cała kolekcja (24 tytuły)

Ulubione

autor: Konridek
Buntownik z wyboru
Buntownik z wyboru

Gdy profesorowie odkrywają, że lekkomyślny woźny jest matematycznym geniuszem, psychoterapeuta pomaga mu zmierzyć się demonami przeszłości.

Więcej
Cała kolekcja (18 tytułów)

Obejrzane

autor: Konridek
Panaceum
Panaceum

Młoda kobieta, której mąż został właśnie zwolniony z więzienia, zaczyna brać nowy lek antydepresyjny. Zaordynowana przez psychiatrę terapia zmienia jej życie na zawsze.

Więcej
Cała kolekcja (133 tytuły)

Obejrzane

autor: ludi108
Spider-Man 2
Spider-Man 2

Peter Parker jest zmęczony byciem bohaterem i chce zostać zwykłym chłopakiem. Gdy jednak Doktor Octavius przemienia się w złego doktora, Spider-Man staje z nim do walki.

Więcej
Cała kolekcja (497 tytułów)

Hbo

autor: amido455
Amerykańskie pieszczochy
Amerykańskie pieszczochy

Dwudziestoczteroletni Tod (Rhys Wakefield) oraz jego dwa lata młodsza siostra Lani (Fabianne Therese) mieszkają w pięknym domu na wzgórzach Hollywood. Jego właścicielką jest ich babka Judy (Lesley Ann Warren), która w przeszłości była wielką gwiazdą kina, a dziś prowadzi niecieszący się za dużą popularnością telewizyjny program zakupowy. Dzięki jej pieniądzom rodzeństwo wiedzie bardzo wygodne (…) Pokaż więcejDwudziestoczteroletni Tod (Rhys Wakefield) oraz jego dwa lata młodsza siostra Lani (Fabianne Therese) mieszkają w pięknym domu na wzgórzach Hollywood. Jego właścicielką jest ich babka Judy (Lesley Ann Warren), która w przeszłości była wielką gwiazdą kina, a dziś prowadzi niecieszący się za dużą popularnością telewizyjny program zakupowy. Dzięki jej pieniądzom rodzeństwo wiedzie bardzo wygodne życie, nie musząc się zupełnie o nic martwić. Pewnego dnia dochodzi jednak do tragedii. Niefrasobliwy i chwilami porywczy Tod zabija, jak twierdzi przez przypadek, babkę. Aby zachować swój styl życia, rodzeństwo będzie musiało zrobić wszystko, żeby ich sekret wyszedł na jaw.Thriller psychologiczny o dwójce rozpieszczonych dwudziestolatków, którzy próbują ukryć przed światem mroczną tajemnicę. W ich postacie wcielają się doskonali Rhys Wakefield (serial HBO Detektyw) oraz Fabianne Therese (Teenage Cocktail). Obok nich na ekranie pojawiają się Nathan Keyes (Królowie lata), nominowana do Oscara Lesley Ann Warren (Victor Victoria) oraz Sarah Clarke (Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1). Reżyserem kameralnego dreszczowca był Robert Logevall (Wszystkie Boże dzieci).

Więcej
Cała kolekcja (120 tytułów)

Obejrzane

autor: kriss290
Parker
Parker

Parker jest złodziejem, ale złodziejem, który miewa skrupuły. Oszukany przez kompanów i pozostawiony na pewną śmierć postanawia wyrównać rachunki.

Więcej
Cała kolekcja (185 tytułów)

Ulubione

autor: Dawid1971
[Rec] 3: Geneza
[Rec] 3: Geneza

Szukacie pomysłu na oryginalne wesele? Może zombie-impreza? Panna młoda z piłą mechaniczną ścinająca głowy zombie-wujkom i innym gościom weselnym to dość ciekawy pomysł, ale głębszej inspiracji nie polecamy. Zobaczcie, jak to się skończyło w Rec 3.

Więcej
Cała kolekcja (2 tytuły)

[Seriale] Netflix

autor: ludi108
W pułapce
W pułapce

W małej islandzkiej wiosce zostaje znalezione ciało ofiary morderstwa. Tymczasem śnieżyca odcina cały region od świata.

Więcej
Cała kolekcja (31 tytułów)

Do Obejrzenia

autor: GarretReza
Miłość
Miłość

Buntownicza Mickey i dobroduszny Gus mierzą się z jasnymi i ciemnymi stronami współczesnych związków w serialu komediowym współtworzonym przez Judda Apatowa.

Więcej
Cała kolekcja (35 tytułów)

[Filmy] Netflix

autor: ludi108
Amanda Knox
Amanda Knox

Amanda Knox dwukrotnie została skazana za morderstwo i uniewinniona. W dokumencie usłyszymy szczere wypowiedzi samej oskarżonej i ludzi związanych ze sprawą.

Więcej
Cała kolekcja (54 tytuły)

Do Obejrzenia

autor: Sirek1
Kompania braci
Kompania braci

Kompania braci to zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Stephena E. Ambrose’a serial telewizyjny, opowiadający historię Kompanii E 506 pułku piechoty spadochronowej 101 Dywizji Powietrznodesantowej Armii Stanów Zjednoczonych. Fabuła została oparta na wywiadach z ocalałymi żołnierzami Kompanii E, a także ich dziennikach i listach, Kompania braci relacjonuje losy ludzi, którzy wykazali się niezwykłą odwagą i pokonali wielki strach. Służyli w elitarnej kompanii strzelców. Wraz z aliantami wylądowali w Normandii, walczyli w bitwie o Ardeny i zdobyli Orle Gniazdo Hitlera w Berchtesgaden. Ich oddział poniósł ciężkie straty, a oni sami stali się legendą.

Więcej
Cała kolekcja (25 tytułów)

Obejrzane

autor: riese
Rzym
Rzym

W Rzymie na przybycie Cezara czekają jego siostrzenica-intrygantka Atia oraz kochanka Serwilia. Tymczasem rzymska arystokracja obawia się, że powrót sławnego wodza naruszy jej status quo. Czterysta lat po założeniu republiki, Rzym, najbogatsze miasto świata, chwieje się w posadach. W senacie Katon, Cyceron i Scypion namawiają Pompejusza do zdrady. Militarna potęga i popularność Cezara zagrażają zarówno władzy konsula, jak ich własnym interesom. Pompejusz jest rozdarty pomiędzy żądzą zachowania władzy a lojalnością wobec wieloletniego przyjaciela i teścia.

Więcej
Cała kolekcja (136 tytułów)

Do Obejrzenia

autor: riese
Ucho prezesa
Ucho prezesa

Zapraszamy do TEGO gabinetu, na TEJ ulicy, gdzie nasłuchuje TEN prezes. Kto odwiedzi go tym razem? Czy prezes będzie zadowolony?

Więcej
Cała kolekcja (2 tytuły)

[Seriale] Showmax

autor: ludi108
Hell on wheels
Hell on wheels

Zapraszamy na Dziki Zachód. Krew się leje, kolty strzelają, a zakapiory tłuką się po gębach. W tle budowa amerykańskiej kolei, która wprowadza rewolucję przemysłową na amerykańskie prerie.

Więcej
Cała kolekcja (1 tytuł)